Pretty girl

Krosno

Opinie o Pretty girl

[usunięte przez moderatora],beznadziejne -wykańczające godziny pracy nie zgodne z ewidencją ,[usunięte przez moderatora] pracownika zwolnieniami (za byle co) ,błędne oceny pracowników co do ich pracy,słabe zarobki(zawsze znajdą powód zeby zabrać coś i tak z niskiej już wypłaty),nie ma mowy o np 15 min.przerwie -jedz w biegu i do klientów,zero rozmów na sklepie chyba ze z klientem ,pracownice mają jak mrówki robić robić i robić-nie stać, nie gadać -ruszać sie!!!,dla nich nie problem zwolnić starego pracownika na rzecz nowej osoby ,chyba uważają ze świerzynki są wydatniejsze i wiecej przyniosą korzysci firmie ,nie polecam nikomu naprawde -praca tam to życie w ciągłym strachu i stresie potem cieżko sie człowiekowi otrząsnąć po takich przeżyciach!!!

Zostaw opinię o Pretty girl - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pretty girl