Opinie o Expert International Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Expert International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Expert International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expert International Sp. z o.o. w Częstochowa

Leo

Bardzo przyjazna firma. Fajne szkolenia - często bezpłatne. Możliwość zarabiania przez pomaganie. Nie mam zastrzeżeń. Polecam

Boisk

Też uważam,że firma bardzo solidna. Polecam !

Eugeniusz Brzesko

Witam !!!!!!! Współpracuję z firmą 2 lata. Jak na razie jestem zadowolony. Wypłaty na czas dla klienta i dla mnie!!!! Ginek

Llublin

Polecam!!!!!! Super firma !!!!!! Aż chce mi się pracować !!!!! Eva

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fajna i konkretna firma. Polecam współpracę !!!

Zenon

Firma ok. Płaci szybko. Polecam jako dodatkowy dochód.

Sebastian

Firma ok. Miałem wypadek pół roku temu i obsłużyli mnie na fajnym poziomie. Agentka podstawiła mi auto zastępcze i pomogła w uzyskaniu należnego odszkodowania. Szybko i profesjonalnie.POLECAM.

Radomsko k.Częstochowy

Widzę że kilka osób zrobiło tu dużo złego. Szkoda. Bo firma na to nie zasługuje. Ale cóż, każdy ma prawo do 'jakiejś' opinii. Ja wyrażę swoją. Pracuje tu od ponadb trzech lat, nigdy nie miałem żadnego problemu ze sprawami, szkoleniami czy wypłatami. Przesyłam ok 20 spraw z całą grupą. Może to nie dużo ale jestem zadowolony. Zarabiam i to się liczy. Nie mam potrzeby kombinować. Terminowe płatności, szkolenia kiedy tylko o to poprosimy. Mam dobrego menadżera i to jest połowa mojego sukcesu. Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów oraz podobnego zadowolenia.

NikiLegnica

Dla mnie firma ok. Płaci szybko i konkretnie. obsługa klienta na wysokim poziomie. Najtańsza jeśli chodzi o obsługę kancelarii- brak ukrytych opłat(nie pobierają opłat za dojazdy do sądu jak inne kancelarie). Ze wszystkimi można porozmawiać , zawsze pomogą , nie traktują cię z góry. Polecam dla klientów i przedstawicieli.

Adam, Nowy Sącz

Drodzy Państwo a może i ja podzielę się swoja opinią, ponieważ wydaje mi się być dość obiektywnà. Pracuje od blisko roku, stopniowo buduje strukturę. Zadowolony jestem bardzo, ponieważ we wcześniejszej firmie nie miałem możliwości zbyt dużego rozwoju a tu dostałem wsparcie. Nie znam tych osób o których tu mowa,bo na żadne wyjazdy nie jeździłem, więc się nie wypowiem. Ale ostatnio rozliczyła mi się bardzo poważna sprawa. Klient dostał swoje pieniądze na trzeci dzień a ja swoją prowizję, czyli nie całe 9tys. też zaraz po nim. Nie wydaje mi się aby coś tu było nie tak. Fakturę wystawiłem, pieniądze dostałem i żadnych opóźnień ani przestoju nie było. Na moje oko to firma ma się dobrze:-)

2K

Super FIRMA polecam, byłem klientem kompleksowo, szybko załatwiają sprawy.

Fajna firma. Jest to moje drugie zajęcie. Dorabiam miesięcznie od 1500 do 2500 miesięcznie. I wcale nie jestem bóg wie jak zaangażowany. Czyli mam dwie fajne prace. Wiem,że ludzie , którzy zajmują się tylko tym zarabiają dużo,dużo więcej. Ja mam fajną pracę i poświęcam AE od 5 do 10 godzin tygodniowo- i na tak mały nakład pracy bardzo fajnie zarabiam Serdecznie polecam !!!!!!!

Alex

Tak AE jest bardzo fajne :-) Jestem dumny ,że pracuję w tej firmie! Fajni ludzie,super atmosfera :-) Przejrzystość i uczciwość to główne atuty firmy i ludzi którzy ją tworzą :-)

Barbara

Ja pracowałam dla tej firmy dwa lata temu i z względu na wyjazd za granicę musiałem zrezygnować. Jednak nie było żadnego problemu z wypłatą tego co zarobiłam. Pozdrawiam.

Zosia

Szczerze polecam, firma godna zaufania, przedstawiciel firmy, ktory prowadził moją sprawę był kompetentny i wyrozumiały, informowal o wszystkich etapach sprawy dzięki czemu wiedzialam co się dzieje. Dziekuję AE za podejście do klienta.

Poszkodowany

Firma ok.,po kolizji agentka podstawiła mi auto zastępcze i pomogła w uzyskaniu należnego odszkodowania.Szybko i profesjonalnie.POLECAM.

Gorg

Firma z bardzo dużym zaangażowaniem, dba o swoich klientów, udostępniając im również auta zastępcze bezgotówkowo,klienta mogą wysłać na bezpłatny turnus rehabilitacyjny. Prowadzone są szkody zarówno osobowe jak i rzeczowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Expert International Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Expert International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Expert International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Expert International Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Expert International Sp. z o.o.