inbud

Bydgoszcz

Opinie o inbud

ziutek

Nie wiem, czy określenie "wystarczy mieć gadane" jest słuszne, dlatego, że to naprawdę duża umiejętność. Nie każdy potrafi odnaleźć się na takim stanowisku.

amarino

na prawdę nie mają, żadnej strony interenetowej, myślałem, że to tylko jakaś chwilowa awaria czy coś i postanowiłem tutaj sięczegoś dowiedzieć o tej firmie, ale możecie coś napsiać na temat tego co przeżywacie tutaj. proszę bardzo o podpowiedź w tym temacie co siedzieje w firmie w tej chwili - bo chciałym tutaj pracować

Alfa

Bydgoski Inbud zajmuje się elementami metalowymi. Zastanawiające jest to dlaczego firma tego typu nie jest w stanie założyć własnej strony internetowej na której mogłaby udzielać precyzyjnych informacji na temat siebie. Nie mówiąc już o tym, że nowi klienci mają utrudnioną drogę, aby trafić do nich. Dajcie proszę znać jak konkretnie wyglądają prace od środka.

jergacz
@Alfa 25.02.2015 04:43

spokojnie , myślę , że wiedzą co robią. Zresztą każdy rozwija się w różnym tempie, a widocznie Inbud swoje tempo ma nieco wolniejsze niż Ci się wydaje. Nie mniej jednak jest to już firma na niezłym poziomie i tylko kwestią czasu jest kiedy zwiększ obszary swoich działań. Przynajmniej ja tak przewiduje ;)

dipsi

hejo, czy ktoś wie czy aplikowanie do inbudu jest możliwe tylko poprzez wysyłanie maila na konto podane w zakładce kontakt? czy może lepiej przejść się osobiście i zostawić CV? jak to było u was, który sposób wybraliście no i najważniejsze czy się udało czy nie i może coś jeszcze o samej rozmowie ktoś powie

eryk

No inbud to firma, a nie człowiek, ale rozumiem powiedzenie i tez uwazam, że nie powinni robić wielkich problemów, jak ktoś chce to się dogada pewnie.

uuuuuuuu

pracowałem w inbud na akord zarobki mizerne srednia zarobkow to 1600 zl chyba ze w sobote przyjdziesz to troszkę więcej na początku dadza ci zarobić żeby cie zatrzymać a jak nie będzie pracy to będziesz zarabial 1300 bo wszystko zależy czy jest praca ogolnie borykają się z brakiem zlecen a jak maja to szukają łosi na pare miesięcy,tak na hali jest nadal zimno ,jeden plus ze tylko 1 zmiana powodzenia.

ciężka praca na akord mizerne zarobki niemal że najniższa krajowa naprawde nie polecam jak ktos chce dożyc do emerytury.

Ty jesteś chyba nienormalny prezesi są pazerni na kasę.A warunki pracy nigdy się nie zmienią

Kierownik wpożądku

gościu mam nadzieje ze nie piszesz omnie co do złej organizacji pracy

prezesi są wpożądku kierownik też,ale jest zła organizacja pracy.

Szefostwo jest w poządku,placą na czas,socjalne jest ok,tylko zimą jest przekichane bo jest zimno jak są mrozy.

Prosze nie uzywac wulgaryzmow i obrażać naszych prezesów,warunki pracy nie sa zbyt dobre ale nie jest tez żle,może w przyszlosci sie poprawią. Kierownik wpożądku.

lllll

straszne warunki pracy sa tam,jest zimno i zapylenie,praca na akord przekichane,hałas niesamowity.[usunięte przez admina],kierownik ok.

jest bardzo zimno tam nie polecam nikomu tej firmy ,a zapylenie straszne jest,i nic sie nie nalezy ,wspolczesny oboz pracy,najgorzej maja spawacze.

to fakt zimno jest

PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY APELUJE DO PRACODAWCOW TEGO ZAKLADU,O STWORZENIU ODPOWIEDNICH WARUNKOW PRACY DLA PRACOWNIKOW ,BEDZIE KONTROLA W NIEOKRESLONYM CZASIE,to co tu czytamy sprawdzimy jak jest naprawde.

ciuchow ocieplanych nie daja,na hali powinno byc nie mniej jak 14 stopni a jest moze zero albo mniej przy mrozach,zupek regeneracyjnych tez nie ma ,a gdzi inspekcja pracy,prosze o kontrole tego zakladu i nie biezcie wlape.

tam ludzie robia ponad swoje sily,a oni twierdza ze leza,jest syf i zimno,bardzo slabo placa,[usunięte przez admina],kierownik spoko.

znam inbud syf nic wiecej,a[usunięte przez admina]

nie chcialbym bym tam pracowac spawacze maja przesrane rypia za grosze jeden przy drugim.

znam inbud nie polecam nikomu jezeli chce dozyc do 50,warunki pracy fatalne,

inbud to firma ktura okrada ludzi,strzezcie sie tej firmy,na hali jest bardzo zimno,warunki pracy bardzo zle ,zapylenie straszne,gdzie jest inspekcja pracy!!!!!!!!

inbud to firma z tradycjami, to znaczy kradna ile wlezie,na hali jest zimno i mgla od widlakow,od spalin ,ludzi maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla nich najwazniejsze sa pieniadze.

Zostaw opinię o inbud - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inbud