inbud

Leeds

Opinie o inbud

pala

masz racje inbud to syf pracowalem tam kolchoz ludzi maja za nic mrozy tez tam przezylem typowy zaklad ktury [usunięte przez moderatora] ludzi na chali maielismy -10 stopni pamietam

wiecie co ja pracuje w inbudzie,to jest obok firma robi to samo,i wiecie co jest [usunięte przez moderatora],spawacze [usunięte przez moderatora] na akord i maja ledwo 2000 zl zimno jak [usunięte przez moderatora],skakanie po drabinach jak malpy,najlepsze jest to ze ten co ma na godz zarabia lepiej niz ten co ma akord i [usunięte przez moderatora] jak wol,[usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o inbud - Leeds

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inbud