counter
2 9 24 5 1
Tymek Nowy wpis

@Htvrr Warto sprawdzać gdzie zostawiamy wpisy. To jest forum pracowników a niekoniecznie klientów.

Htvrr Nowy wpis

Spód do pizzy prostokątny w stylu włoskim ludzie dawno nie jadłem takiego syfu słodka twarda podeszwa od wojskowego buciora do tego przepis na opakowaniu piec 220 st 15-20 min po 15 min pizza jest spalona mam nowiutki piekarnik boscha wiec nie ma lipy ten czas pieczenia wzięliście chyba dla samego ciasta bo mozarella jest spalona po takim czasie i wszystko co na na niej jest totalny (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 303 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Henglein GMBH Polska Sp. z o.o.?

Wiktor Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro nie ma was na forum?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jagi 234
 Rekomendacja

Witam, czy pracował Kross w firmie Henglein w De, 250 km od granicy? Jak wygląda praca i jakie sa warunki?

Teresa M

Kupie kilo cukru i kilo gwoździ mogą być zerdzewiale nic nie szkodzi płacę 200zl

Feliks

Dobra praca dla dobrych pracowników , ale niestety nie każdy taki jest chociaż wymagania stawia każdy!

Edyta
@Feliks

Chciałabym wiedzieć, czy posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą HENGLEIN POLSKA? Jeżeli tak, to napisz proszę, z jakiej perspektywy i jakie są plusy oraz minusy tego pracodawcy. Merytoryczne i wyczerpujące wypowiedzi traktowane są jako cenne wskazówki dla osób przygotowujących się do aplikacji do firmy.

Ciekawy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w/w firmie na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy. Jakie są zarobki, jak atmosfera, jakimi autami poruszają się PH?? BĘDĘ wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

Nick
@Ciekawy

Jak to czym jezdza oczywiscie ze furami z importu czyli z de wlasciciel tego syfu w de kupuje nowe furki zeby je zjechali i do pl przywozi z przebiegiem 100000 a w de kupuje kolejne nowe dla firmy przecie henglein ma glowna siedzibe w de ma 3 zaklady zachodnie de wschodnie i w pl najbardziej mu pasuje w pl najtansza sila robocza. w de gdzie kolwiek skocze cos zalatwic slysza henglein to sie smieja a lekarze z mila checia wypisuja zwolnienia lekarskie i choruja ile sie da bo inteligentni ludzie maja w (usunięte przez administratora) ten zaklad pelen wyzysku chamstwa itd najlepiej pytaj o robote u tego (usunięte przez administratora) w zachodnich de tam najwwiecej zarobisz bo wschod to trup!

Pomocny
@Ciekawy

Witam, Zarobki - sprawa indywidualna, samochody w chwili obecnej są to golfy kupowane w salonach w Polsce :). Atmosfera - w porządku. Firma zatrudnia niewielu pracowników, wszyscy się znają, można liczyć na pomoc starszych stażem kolegów. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że idzie się do pracy i trzeba pracować :). Do plusów niewątpliwie należy stabilne zatrudnienie. Pozdrawiam.

Robot

Henglein to jest jeden z najbardziej przykrych zakładów w pl i przede wszystkim w de. Pozdrawiam henglajnowców i wspolczuje wam i sobie ze u niego robie!

TakNie

Jak wyglądają aktualności firmy HENGLEIN POLSKA Sp.zo.o/? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Miron

Niestety jak ktoś nie potrafi utrzymać się w firmie to zaczynać pisać żeby odreagować!!!

VIP

Jak wygląda kwestia jeśli chodzi o przedstawicieli handlowych? Jakie wymagania i zarobki na tym stanowisku. Proszę o rzetelną informacje. Dziękuję

Nick
@VIP

Praca jak w wielu polskich firmach. Z początku wszystko super ale po jakimś czasie wychodzi Polska cebula na wielu płaszczyznach. Zaczynajac od niedotrzymywania słowa o rocznej premii, poprzez nie mającą kultury szefową (jak to nazywają pracownicy "Wiesiowa") a kończąc na samych pracownikach, fałszywych i obrabiających (usunięte przez administratora) Polecam wszystkim. P.S. Konkurs na ciastach z logo 500+ pokazuje tylko poziom żartu w firmie.

Tak4Nie
Kon19821
@Nick

VIP jak możesz coś mówić o pracownikach, widać pracowałeś i nie dałeś sobie rady !! mój znajomy jest tam przedstawicielem i z tego co wiem jest ich 6 z czego żaden nie pracuje krócej niż 5 lat może się pochwalisz za co wyleciałeś :)

anonimus

Tak jak piszą ludzie... Prezes sknera (ale kto z szefów na górze dzisiaj nim nie jest?) fakt, jest dziwnym człowiekiem, żona.... szefowa wszystkich szefów, tak jak piszą ludzie, officialne awantury mężowi w biurze przy pracownikach, a ten głowa w dół i wszystko na klatę... potem rewanż na dziewczynach tam pracujących, które pozdrawiam i szacun że wytrzymujecie!! !! naprawdę będąc kobietą trzeba mieć tam stalowe nerwy, albo poprostu light`owe podejście bo inaczej to można płakać w nieskończoność :D :D :D sam klimat w firmie, co najmniej dziwny, taki poważny, jakby nie wiadomo co za firma była, chociaż z jednej strony rozumiem prezesa, bo jak się poluzuje zabardzo to później pracownicy mniej efektywnie pracują, a na to sobie pozwolić nie może napewno, mimo wszystko POZDRO Henglein Dąbrowa Górnicza Ząbkowice ! ! ! ! ! wiem że łatwo się mówi, ale bądźcie WYLUZOWANI :D i się nie przejmujcie uwagami (usunięte przez administratora) i jego żony ;-) oni muszą się nagadać ;-)

Anonimek

w kwestii prezesa już wszystko chyba napisane w poście powyżej, dodam tylko że produkuje się tam żywność i powinna byc zawsze czystość utrzymywana, a na halach ogólnie panuje syf i grzyb, nikt sie tym nie przejmuje dopóki nie przyjeżdza audyt albo firma nie stara sie o jakis certyfikat jakości, wtedy w sobote wszyscy pracownicy musza przyjść do pracy i malować sufity białą farbą żeby pleśń zamalować , sciany umyc i odmalować, zagipsować dziury, pomyć wózki, podłogi i sprzęt ... ogólnie masakra !!! i jak sie komus cos nie podoba to jak to prezes mawia "zawsze mozna złożyć wypowiedzenie" , zarobki są minimalne, ale normalka bo szef jest sknerą jakich mało, jak by sie dało to by jeszcze kazał pracownikom płacić za to że moga przyjść do jego "cudownej" firmy na 8 godzin każdego dnia ogólnie firmy nie polecam

Tak1Nie

100% prawdy, właściciel sknera, żona choleryk, straszna awanturnica bez klasy. Właściciel nie szanuje zupełnie kobiet a nieporównywalnie lepiej traktuje kilku pracujących tam facetów. Poniżanie przez żonę (często na oczach pracowników) odbija sobie gnębiąc i poniżając pracownice. Kasa nie adekwatna do obowiązków, do stresu, ciągłe poniżanie i notoryczne łamanie kodeksu pracy - wszyscy okoliczni ludzie wiedzą żeby firmy unikać jak ognia

Tak3Nie

ola

byłam tam kiedyś na rozmowie,szkoda czasu.Własciciel nie ciekawy.Sama rozmowa wygląda bardzo dziwnie... Wypytywanie o życie prywatne,po co to?????Krytykowanie!!!Hmmm Proponują najniższą krajową,a obowiązków dość sporo!!!Dla mnie firma bardziej wydawała się na normalną,a tu ???Takie coś,eh:/ ODRADZAM!!!! P.S. Wyczytałam,ze robią na poczatku problemy z umową,tak wyczytałam gdzieś jeszcze na forum...

wujek dobra rada

(usunięte przez administratora) to największy cham i burak no i sęp na maksa dlatego pewnie,że nie (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

naoku - 2009-05-06 07:42:30tak więc jeśli chodzi o moja opinie na temat tej firmy to powiem że słyszałam że szef tej firmy o straszny dusigrosz wykorzystuje ludzi na każdym kroku strasznie poniewiera kobiety i jest strasznym cwaniakiem NAJLEPSZA JEST(usunięte przez administratora)

naoku

Zostaw merytoryczną opinię o Henglein GMBH Polska Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad