Agata Kurowska- PHU AGATKA

Bielsko-biała

Opinie o Agata Kurowska- PHU AGATKA

Natalia

Widzieliście już nowe logo PHU AGATKA? Jak Wam się podoba? Czym była spowodowana zmiana loga? Czy też są jakieś zmiany w firmie?

Natalia

@Chmurka jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu, dlatego jeżeli obrażasz pracodawcę PHU AGATKA to powinnaś uargumentować swoją wypowiedź. Regulamin jest dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Chmurka

Widzę że mój komentarz został usunięty !!!Więc napiszę jeszcze raz : szef kłamca i oszust ....Proszę na niego uważać ja osobiście nie polecam....Jeszcze o nim usłyszycie

dima

@jjj z tego co zdążtłem zauważyć to narzekać po prostu lubi każdy. Raczej spotkasz te niemiłe osądy niż pozytywne słowa na temat pracy w agatce . pozdro

Leroy

Macie może namiary na ich księgową? A też tam pracowałem szef gbur ale jak trzeba pomorze. A może faktycznie nie za bardzo wszystko ogarnia. Siedzieć skiskac telefon przez cały czas i myśleć o meczach.

kisz

Poszukuje opinii na tamt uslug oerowanych rpzez phu agatka - wiem ze sa to uslugi transportowe, ale nie wiem na jakim poziomie one sa. Poszukuje takiej firmy dla mojej firmy, ktorej jest potrzebna firma transportowa, ale nie chce zdradzac wiekszych szczegolow, potrzebuje informacji jak coeniacie dzialanie tej firmy jako firmy a nie jako pracodawcy.

tomek

też racja @miniek dobrze pisze, wszystko zlaezy od tego jakie wymagania ma dany człowiek i jaki ma status społęczny, wiaodmo, ze jak się żyło w luksusie to nie chce się ztego rezygnowac, no ale z drugiej strony patrząc to jedni będa szcześliwio, ż eich ktoś w ogóle chce zatrudnić i nie pogardzą zadną wypłatą.

Bolo

Jeżeli dla ciebie 1500 to dobra kasa to pozdrawiam :D atmosfera koleżeńska hahaha:D bks! Marcin- Jak tam na meczach? :P ?

Młody

Powiem tyle: HAHAHA :D ! Premia od szefa? Hahaha. Marcin- przetan podawać się za pracownika i nie poprawiaj sobie tej nadszarpanej opinii... Tą firmą powinna się zająć PIP !!! Oj dużo by tam znaleźli :D

stary kiero

Co Dziwi ? Jestem kierowca który pracuje od dobrych kilku lat i nie sztuka pisać tylko źle. Jestem zadowolony i wdzięczny szefowi bo kiedy potrzebowałem pomocy to podał rękę bez zastanowienia. Jeszcze raz dzięki .

stary kiero

Polecam prace. Powiem tak szef wymagający to fakt ale który nie jest. Jak zrobisz swoje i zrobisz to dobrze to nawet dobra premie do staniesz. Nie raz mi podał rękę w potrzebie za co dzięki szefo (usunięte przez administratora)

pablo

Same brednie te negatywy. Firma w porządku .

xxx

Serdecznie odradzamy prace w tej firmie.Samochody po dziwnych przeróbkach ,średni wiek taboru to 10-15 lat.Wypłata ponoć do ręki lecz nigdy nie wiesz ile bo tu obetniemy tam obetniemy i nagle 1000 w plecy (czyli 2700 km za darmo). Termin wypłaty zależny od tego czy jesteś w kraju (nic na konto). Wstyd i Hańba tak traktować ludzi. ODRADZAMY !!!

furman

popracowałem trochę w tej firmie i niemoge powiedzieć nic dobrego prowadzi ja faktycznie chłopaczek który niema pojęcia co robi,jest zarozumialy i gburowaty o bardzo wysokim wspolczynniku własnej wartości.Jednym ze spedytorow jest jego konkubina o tej osobie wogole szkoda cokolwiek opowiadac.ODRADZAM WSZYSTKIM

Ol

Sprzęt średni... Wręcz powiedział bym że bardzo słaby z porównaniem innych firm transportowych... A zarobki to ok 1500zł więc (usunięte przez administratora)... Zresztą widzicie sami że ciągle szukają kierowców. Szkoda czasu marnować na tą firmę. A nerwów dużo zjecie przy szefowi.

s
@Ol 26.03.2014 15:21

A ja pracuje nie narzekam:) kasa gra zawsze w terminie, sprzet do pracy nowy zadbany a nie jakis złom. Atmosfera w pracy bardzo fajna ,kolezenska. Polecam.

Romek

Mój znajomy jeździ któryś rok i nie narzeka, kasa w termie wypłacana sprzęt na bieżąco robiony.

driver

Nie polecam Ci jej... Prowadzi ją syn właścicielki który nie ma w ogóle pojęcia o tym co robi... Każdy kierowca ucieka stamtąd jak zobaczy wypłatę. Biuro księgowej to pomieszczenie bez okna o wymiarach 1na2m :D po prostu kabaret. Nie wrócił bym tam nawet na dwukrotność tego co zarabiałem. Pozdrawiam pana (usunięte przez administratora)hahaha:D

kasia

uwaga bo znowu jest łapanka ! uważajcie dziewczyny nie dajcie sie wrobić w pracę biurową - opinie powyżej - 100% prawdy!!!

Driver

Tak, zgadzam się z opiniami wyżej. Proponuje omijać te miejsce z daleka... Firma zapisana na Panią Kurowską a prowadzi ją syn który nie ma żadnego o tym pojęcia.(usunięte przez administratora)BKS. Pozdrawiam były pracownik.

jolka

fuj!!!!!! ale ochyda!!!!! ludzie darujcie sobie nawet rozmowy w tej pożal się boże firmie, takie "coś" to powinno się likwidowac z urzędu

anonim 2

syf jakiego malo

aaaaa

ale nora! przygnebiające wręcz depresyjne miejsce! w biurze nie ma okien!!!! siedzi sie przez 8 godz. w sztucznym świetle brrr, wymagania jak na główną księgowa a płaca mizerna. niepolecam

monia

a bo jak się szuka wykwalifikowanego pracownika co to ma wszystko robic (wystawianie faktur w PLN i EUR), prowadzenie kasy (raporty kasowe) przelewy bankowe (w PLN i obcej walucie) prowadzenie kadr (20 osób), i odpowiedzialnośc za magazyn (do którego każdy ma dostęp) to raczej trudno kogoś znależć za 1600 zł :)

kasia

czy ktos był na rozmowach w tej firmie? bo znowu się ogłaszają i szukają osoby do biura....co co jest nie tak? nikogo nie znaleźli wiec do daje do myślenia

Zostaw opinię o Agata Kurowska- PHU AGATKA - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agata Kurowska- PHU AGATKA