NP Pharma Sp. z o.o.

Opinie o NP Pharma Sp. z o.o.

Ktoś

To jak wam tam tak wszystkim źle to po co tam pracujecie? Zapraszamy do Fabryki Mebli. Ludzi nie ma do pracy. Zarobki ok. Ok 20 zł/h plus premia. Ludzie tylko narzekać potrafią. Pamiętajcie sami jesteście panami swojego losu.

bubu
@Ktoś 08.11.2018 08:33

Ale te 20 zł/h to przepraszam brutto ? netto ? Bo to spora różnica.

Pozdrawiam
@Ktoś 08.11.2018 08:33

Jeśli jest tam większy szacunek do ludzi, traktowanie człowieka jak człowiek mogę iść nawet nie mając premii.

Lulu

Sama prawda

bomba

Witam powiem wam tak nie jest w tym zakladzie dobrze skoro pracownicy z wieloletnim stazem sie zwalniaja.

Niestety..

Dzien Dobry wszystkim! Jak widać, toczą się poważne sprzeczki, jednakże negatywna opinia wygrywa. I również się do niej dołączę. Bardzo przykro było mi patrzeć na takie traktowanie ludzi jakie występuje w tej firmie. Zamiast pomagać sobie nawzajem, udzielać porad, przywitać się z uśmiechem na lepszy początek dnia, mieć super atmosferę w firmie do której od razu z większą chęcią się przychodzi i wiadomo co za tym idzie, że pracownik jest wydajniejszy to niestety jest wręcz odwrotnie. Moim zdaniem Brygadzistki, jak sama nazwa wskazuje - maja swoja brygade- więc tą brygade trzeba pociągnąć za sobą w jak najlepszym kierunku, żeby miec później z tego zamierzone efekty. Czyli tak jak w/w. . Jeżeli jednak od człowieka się wymaga, a nie daje się przykładu swoją osobą to nic dziwnego, że w firmie panuje taka atmosfera. PS. Bardzo podziwiam wyszystkie osoby na tych wyższych stanowiskach, jakąś drogę musieli przebyć aby się tam dostać i oczywiście wielkie brawa za wytrwałość w zmaganiach. Chciałabym tylko przypomnieć, że szacunek należy się każdemu człowiekowi od Bezdomnego po Biznesmena, ze względu na to że nie wiadomo jaki ciężar Ci ludzie noszą w sobie i co w życiu przeżyłi. Pozdrawiam

Mistrz ortografii

Pani @Calineczko. Skoro jest Pani taka polonistką, dlaczego pracuje Pani w takim zakładzie? Patrząc na Pani wypowiedz, nie są to odpowiedzi na poziomie „wykształconej osoby” nie użyła Pani, żadnego znaku interpunkcyjnego. Uważam również, ze nie ma Pani szacunku do innych ludzi. Stosując zaimki osobowe z małej litery, pokazuje Pani brak szacunku do innego człowieka. Widzę, że żal Panią złapał, odpisując tak niemile wypowiedzi. Nick - Paualala nie ma, nic wspólnego z imieniem.

Ktoś kto wie co pisze

Praca w tej firmie doprowadza ludzi do depresji. Na zleceniu jeszcze gorzej niż na umowie. Jesteś tam śmieciem i popychadelm. Miałam okazję pracować niby na magazynie, ale tam jest pewna pani A. która uważa, że jej wszystko wolno. Jeśli ktoś jej nie odpowiada to są teksty, że dobrze ze nie przyszła bo ja wk.... jej ryj. Do tego możemy dołączyć rzucanie skrzynka i kartonami. Oczywiście istnieje grono, któremu wszystko wolno, takie pupili pani A. Jedynie czego możesz się spodziewać to depresji i braku premii po zwolnieniu.

Paulalala

Zakład pracy, w którym każdego dnia nie wiesz co Cię czeka. Zaczynając od pracy... Praca na zleceniu - wszystko masz postawione pod nos i tylko pakujesz tempo- dowolne. Widziałam jak dziewczyny potrafią schować głowę w kartonie i siedzieć w telefonie a wypłata 2500-2900 z nadgodzinami (soboty, ile przyjdziesz tyle więcej zrobisz) żyć nie umierać. Praca z umową o pracę. jesteś popychadłem traktowanym jak śmieć. Wszystko samemu trzeba ogarnąć czyli pół produkty przywieść, wywieźć bo Panie Brygadzistki nie mają czasu ponieważ wolą stać i plotkować pół dnia lub siedzieć całą noc w komputerze i rozliczać raport. A później pretensja gdzie jest norma? Ja dostanę po (usunięte przez administratora) Za To nie Wy! A tak na prawdę,, ja nie dostanę premii za to!! Bo wy i tak macie marne 60zl ""Jedynie pojawiają się kiedy Pani Dyrektor przyjedzie a wtedy zaczyna się lot czarownic. Zamiast chodzić latają od jednego końca korytarza do drugiego. Wtedy zainteresują się czy wszytsko masz jeśli coś przywozisz wygrywają Ci z ręki aby pokazać , że one dbają o was i o wasza pracę. Cyrk na kółkach. Wymagania na przyjęcie na wyższe stanowisko inżynier? Nie, za mało proszę zrobić Magistra. A Brygadzistki, które pracują 10 lat oraz pomocnice brygadzistek nie mają pojęcia o rzeczach, które powinny wiedzieć! Pracownik pracujący rok jest bardziej ogarnięty od tych Pań. Oczywiście nie jest to mowa o wszystkich. Bo Pani U... Jest kobietą do rany przyłóż. Wszystko zrobione, przywiezione praca idzie bez stresu. A i jeszcze... Heh Kiedy brygadzistka dostanie pouczenie od Pani Dyrektor za swoje błędy, kto dostaje po (usunięte przez administratora) Oczywiście TY! (usunięte przez administratora) i nienawiść to atmosfera Np Pharma. Więcej co mam do powiedzenia to to, że nie polecam nikomu tego zakładu. Na początku mojej pracy nie raz wracałam ze łzami w oczach jak dostawałam joby od Pani Kierownik, od Pani Brygadzistki. Pamiętaj! Tam nic nigdy nie Robisz Dobrze. Nawet jeśli zrobisz dobrze i tak jest nie dobrze i dostajesz za to ochrzan. Osoby, które mają wywalone i nie napracuja się zarabiają więcej niż osoby którym leci pot po plecach. Nigdy nie było tam sprawiedliwości i nie będzie. Wracając do początku mojej wypowiedzi oprócz tego że trzeba przygotować sobie stanowisko to to że trzeba podnosić 25 kg 50 kg także cwicz w domu jak masz zamiar zmienić pracę na Np pharma! Raz na jakiś tydzień, dwa trzeba sprzątać cała produkcję, przygotuj się na to, że możesz czyścić fug szczoteczka do zębów. Gorzej jak w wojsku. Inne rzeczy na kolanach jakieś tam na podłodze rzeczy i masz to robić dokładnie! A jeśli zrobisz to i tak będzie źle zrobione. Sprzątając jesteś popychana wszędzie, dostajesz joby, nie możesz ustac chwili w miejscu. Ale nie martw się Panie Brygadzistki myślą tylko o sobie. Ładnie w oczy patrzą a za plecami dobrze obsmarowują i myślą, że jesteś głupia i o tym nie wiesz. Pani Dyrektor jest jaka jest może przesadza swoją władzą myśląc, że na miejsce jednego pracownika może mieć milion. Oczywiście ale nie w tych czasach kiedy to praca szuka człowieka. Ludzie! Taką atmosfera nikt nie będzie chciał tam przychodzić. Brak pracowników - firma upada. Kiedy zwalniają się starsi pracownicy znaczy, że już coś jest nie tak. Wymagania ogromne a płaca marna. Każdy stamtąd ucieka. Po co ma tracić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne za 1700-1800 zł. Pani Dyrektor chlebodawca mogłaby trochę odpuścić bo każdy jest człowiekiem a nie maszyną ani robotem. Zrozumie to wtedy kiedy nikt nie będzie chciał tam przyjść do pracy a połowa się zwolni bo psychicznie nie wytrzyma. A wtedy będzie płacz. To już nie moja sprawa, też mam zamiar się zwolnić :)

Calineczka
@Paulalala 03.11.2018 00:18

Pani Paulino jak się domyślam (Paulalala). Sprawdzając pisownię tego posta zauważyłam że skończyła pani ledwo szkołę podstawową, a nie inżyniera. Strasznie dużo błędów ortograficznych i stylistycznych. Domniemam że pracuje pani na blistrownicy u pani "A". Czytając te wypociny nie sądzę by pani mocno w tej firmie się napracowała skoro miała siłę pisać go po północy. Skoro w tym zakładzie jest tak ciężko to czemu pani jeszcze pracuje. Czas pomyśleć o zmianie. Jak pani jest taka ogarnięta po roku czasu to nie dziwi mnie że pani jeszcze nie awansowała (pewno mop zajęty). Da pani Aniołek: (usunięte przez administratora)

Zły Muszkieter
@Calineczka 04.11.2018 13:57

Calineczka to pewnie któraś z rycerzy pani Dyrektor ,choć na Panią to trzeba umieć się zachować a nie traktować ludzi jak przysłowiowe (usunięte przez administratora)W sumie co się dziwić kobiecie wywróconej psychicznie ,nie mającej za grosz empati do drugiego człowieka.Calineczko ,oceniając innych zacznij dawać przykład swoją osobą bo to co pokazałaś tym "moczem" to dno i wodorosty...tak nie robi osoba wykształcona za jaką się zapewne uważasz ,patrząc na Twoją odpowiedź wniskuję że brygadzistka.

Aśka
@Paulalala 03.11.2018 00:18

Opinia trafiona w punkt. Chora firma chorzy ludzie którzy gonią za chorą normą a brygadzistki w asyście p. Dyrektor tylko chodzą i nagonnie komentują i Cię opierdalają. Życzę tej chorej firmie i tym ludziom aby przyszła kontrola i Was wszystkich wyjebala za ten mobbing co jest na codzień w pracy. Brak słów na paranoje co tam się dzieję.

Calineczka

Panie @Zły Muszkieter czytając pana post widzę że ortografia też się kłania. To świadczy że być może razem z Pauliną chodziliście do tej samej szkoły. Być może pomagałeś pisać jej posta. Co do tego "moczu" to zapraszam do damskiej szatni.

Aniołek

Nawet do łazienki w tej pracy nie można wyjść

Diabełek

Jedyny zakład pracy w którym każdego dnia jest się osobą mobingowana. Pracownicy są przestraszeni i nie pewni. W każdej chwili mogą zostać zwolnieni za choćby małe uchybienie. Pani dyrektor bo o niej właśnie mowa jest osobą tak pewna siebie że potrafi przyczepić się choćby do pracowników firmy zewnętrznej chociaż nie ma pojęcia na czym polega ich praca. Nie dziwię się że wiele osób woli wybrać bezrobocie niż przyjść do pracy w tej firmie. Według dyrektorki każdy pracownik jest (usunięte przez administratora) i alkoholikiem. Pracownicy non stop badani są alkomatem i przeszukiwani. Ochrona jest krytykowana za brak efektów ( wiadomo że jak wszyscy są trzeźwi i nie kradną to skąd mają być wyniki) i zmuszana jest do brania na kontrolę coraz większej ilości pracowników. Nie polecam tej firmy. Sam niedługo z niej uciekam. Pieniądze też są marne. Za taki stres powinni płacić o wiele więcej a za dyrektorkę powinna się wziąć państwowa inspekcja pracy. Moje sugestie dla NP Pharma Sp. z o.o.: Nauczyć dyrektorkę szacunku do ludzi albo poprostu wymienić ja na kogoś innego

kasiulek

Zarobki może niezłe, ale atmosfera i traktowanie pracownika to tragedia. Zero poszanowania. Dotyczy to zarówno pracowników produkcyjnych ja i tych z administracji i jakości. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić dyrektora

Taka ja

Zakład w którym pracują psychiczni ludzie. Zero szacunku

Mm

Nie polecam nikomu!

aer

wie ktoś może czy mają jakąś rekrutacje teraz jakieś oferty nowe

LALA

PRACA DLA SILNYCH PSYCHICZNIE, ALE NA CHLEB WYSTARCZY.

Zostaw opinię o NP Pharma Sp. z o.o. - Ostrów Mazowiecka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NP Pharma Sp. z o.o.