Opinie o Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. w Ostrów Mazowiecka

Blekin

Jeżeli ktoś lubi być traktowany jak popychadło, wychodzić stamtąd bardzo zmęczonym zarówno fizycznie jak i psychicznie oraz przyjąć domenę dyrektorki, że nic się nie liczy poza pracą to jest to wymarzona dla niego ROBOTA. Jeżeli masz jednak wyższe ambicje i stawiasz na dalszy rozwój zawodowy radzę szukać pracy gdzie indziej. NIE POLECAM. Były pracownik

Nnnn
@Mery

Podwyżki są na aneksie.Ile dostaniesz podwyżki tyle zabiorą Ci premii i ciesz się jeśli na zero wyjdziesz bo możesz być i na minusie

Aaa Nowy wpis

Jak obecnie wyglada sytuacja w dziale sprzedaży, bo szukają pracownika? Pisaliście tu o premiach a w ogłoszeniu nie ma o nich ani słowa. Dziwne trochę, zapomnieli dodać info czy już nie ma możliwości dostania jej. Podpowiedzcie mi proszę:)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.?

Anonimowy Nowy wpis

Wyzysk człowieka tyle w temacie. Omijać szerokim łukiem.

Blekin

Mery
@Blekin

Skoro wychodzą z założenia, że praca najważniejsza, to czyli jest mnóstwo nadgodzin? W sumie mi jako singielce by to nie przeszkadzało, pytanie tylko czy za te nadgodziny płacą ekstra? Skoro rozwoju nie ma, to może przynajmniej są jakieś podwyżki bez awansu?

Nnnn Nowy wpis
@Mery

Czy Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Niewidomy

Rzadko kiedy to się zdarza ,

Fifi
@Niewidomy

A na wakacje jest taka możliwość? Zależałoby mi na praktykach albo stażu nawet na trzy letnie miesiące. Wiesz może czy w kadrach warto się dowiadywać? Płacą coś takim stażystom już jak ich przyjmują?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Opinie

Nie polecam . Omijajcie ten zakład z daleka . Teraz najważniejsi są pracownicy z Ukrainy. Jedna zmiana i premie dwukrotnie większe niż Polski pracownik . Zakład zwalnia Polaków a przyjmuje Ukrainki . Pani Dyrektor to osoba nie uznającą osób swojego pochodzenia. Kierownicy trzęsą się przed nią . Nikt nic nie ma do powiedzenia . Zero szacunku .

@Opinie

Serio? :/ A za co te premie się dostaje? Może maja po prostu większe wyniki w pracy? Albo wyrabiają jakieś nadgodziny?

Ludzie

Ludzie przestańcie tracić czas na tą firmę, pracują tam takie paniusie że się wam wszystkiego odechce, wszystkie negatywne opinie są prawdziwe, nikt sobie nie wymyśla. Spójrzcie na ocenę tej firmy i weźcie sobie do serca te słowa.

Lidia
@Ludzie

A ty ile czasu ogólnie pracowałeś w tej firmie? No i ogólnie co przeważyło o tym by się zwolnić? Bo domyślam się, że się zwolniłeś tak?

Ludzie
@Lidia

Zachowanie ludzi.

Hanna
@Ludzie

A pomijając ich wszystkich to pozostałe warunki jak?

Nik
@Hanna

Kierownicy i brygadziści szkoda gadać chociaż nie wszyscy bo niektórzy są ok, wynagrodzenie średnie. Ogólnie jak myślę o pracy tam i tej atmosferze to wymiotować się chce

Hanna
@Nik

jeju aż tak? :( A te stawki chociaż doprecyzujesz, bo średnie nie brzmią źle

Franek

Powiedźcie mi jakie są widełki płacy w Pharmie Produkcja i jakie w biurze oraz magazynu

Planuje rozpocząć pracę w Np Pharma i zbieram informacje na temat tej firmy. Jakie panują w niej warunki pracy, atmosfera, zarobki itp. Czy polecacie pracę w Np Pharma? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Kamil
@Adam

Ja też chce wysłać CV więc możemy sobie podać rękę :) Też nie znam konkretnych warunków a głownie zależy mi na dobrej wypłacie. Jakbyś coś wiedział o kasie to napisz, ok.

Muc
@Adam

Atmosfera tragiczna, kierownicy i pracownicy brak chęci do pomocy, plotkary i nic więcej:)

Paulalala

Zakład pracy, w którym każdego dnia nie wiesz co Cię czeka. Zaczynając od pracy... Praca na zleceniu - wszystko masz postawione pod nos i tylko pakujesz tempo- dowolne. Widziałam jak dziewczyny potrafią schować głowę w kartonie i siedzieć w telefonie a wypłata 2500-2900 z nadgodzinami (soboty, ile przyjdziesz tyle więcej zrobisz) żyć nie umierać. Praca z umową o pracę. jesteś popychadłem traktowanym jak śmieć. Wszystko samemu trzeba ogarnąć czyli pół produkty przywieść, wywieźć bo Panie Brygadzistki nie mają czasu ponieważ wolą stać i plotkować pół dnia lub siedzieć całą noc w komputerze i rozliczać raport. A później pretensja gdzie jest norma? Ja dostanę po (usunięte przez administratora) Za To nie Wy! A tak na prawdę,, ja nie dostanę premii za to!! Bo wy i tak macie marne 60zl ""Jedynie pojawiają się kiedy Pani Dyrektor przyjedzie a wtedy zaczyna się lot czarownic. Zamiast chodzić latają od jednego końca korytarza do drugiego. Wtedy zainteresują się czy wszytsko masz jeśli coś przywozisz wygrywają Ci z ręki aby pokazać , że one dbają o was i o wasza pracę. Cyrk na kółkach. Wymagania na przyjęcie na wyższe stanowisko inżynier? Nie, za mało proszę zrobić Magistra. A Brygadzistki, które pracują 10 lat oraz pomocnice brygadzistek nie mają pojęcia o rzeczach, które powinny wiedzieć! Pracownik pracujący rok jest bardziej ogarnięty od tych Pań. Oczywiście nie jest to mowa o wszystkich. Bo Pani U... Jest kobietą do rany przyłóż. Wszystko zrobione, przywiezione praca idzie bez stresu. A i jeszcze... Heh Kiedy brygadzistka dostanie pouczenie od Pani Dyrektor za swoje błędy, kto dostaje po (usunięte przez administratora) Oczywiście TY! (usunięte przez administratora) i nienawiść to atmosfera Np Pharma. Więcej co mam do powiedzenia to to, że nie polecam nikomu tego zakładu. Na początku mojej pracy nie raz wracałam ze łzami w oczach jak dostawałam joby od Pani Kierownik, od Pani Brygadzistki. Pamiętaj! Tam nic nigdy nie Robisz Dobrze. Nawet jeśli zrobisz dobrze i tak jest nie dobrze i dostajesz za to ochrzan. Osoby, które mają wywalone i nie napracuja się zarabiają więcej niż osoby którym leci pot po plecach. Nigdy nie było tam sprawiedliwości i nie będzie. Wracając do początku mojej wypowiedzi oprócz tego że trzeba przygotować sobie stanowisko to to że trzeba podnosić 25 kg 50 kg także cwicz w domu jak masz zamiar zmienić pracę na Np pharma! Raz na jakiś tydzień, dwa trzeba sprzątać cała produkcję, przygotuj się na to, że możesz czyścić fug szczoteczka do zębów. Gorzej jak w wojsku. Inne rzeczy na kolanach jakieś tam na podłodze rzeczy i masz to robić dokładnie! A jeśli zrobisz to i tak będzie źle zrobione. Sprzątając jesteś popychana wszędzie, dostajesz joby, nie możesz ustac chwili w miejscu. Ale nie martw się Panie Brygadzistki myślą tylko o sobie. Ładnie w oczy patrzą a za plecami dobrze obsmarowują i myślą, że jesteś głupia i o tym nie wiesz. Pani Dyrektor jest jaka jest może przesadza swoją władzą myśląc, że na miejsce jednego pracownika może mieć milion. Oczywiście ale nie w tych czasach kiedy to praca szuka człowieka. Ludzie! Taką atmosfera nikt nie będzie chciał tam przychodzić. Brak pracowników - firma upada. Kiedy zwalniają się starsi pracownicy znaczy, że już coś jest nie tak. Wymagania ogromne a płaca marna. Każdy stamtąd ucieka. Po co ma tracić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne za 1700-1800 zł. Pani Dyrektor chlebodawca mogłaby trochę odpuścić bo każdy jest człowiekiem a nie maszyną ani robotem. Zrozumie to wtedy kiedy nikt nie będzie chciał tam przyjść do pracy a połowa się zwolni bo psychicznie nie wytrzyma. A wtedy będzie płacz. To już nie moja sprawa, też mam zamiar się zwolnić :)

Calineczka
@Paulalala

Pani Paulino jak się domyślam (Paulalala). Sprawdzając pisownię tego posta zauważyłam że skończyła pani ledwo szkołę podstawową, a nie inżyniera. Strasznie dużo błędów ortograficznych i stylistycznych. Domniemam że pracuje pani na blistrownicy u pani "A". Czytając te wypociny nie sądzę by pani mocno w tej firmie się napracowała skoro miała siłę pisać go po północy. Skoro w tym zakładzie jest tak ciężko to czemu pani jeszcze pracuje. Czas pomyśleć o zmianie. Jak pani jest taka ogarnięta po roku czasu to nie dziwi mnie że pani jeszcze nie awansowała (pewno mop zajęty). Da pani Aniołek: (usunięte przez administratora)

Zły Muszkieter
@Calineczka

Calineczka to pewnie któraś z rycerzy pani Dyrektor ,choć na Panią to trzeba umieć się zachować a nie traktować ludzi jak przysłowiowe (usunięte przez administratora)W sumie co się dziwić kobiecie wywróconej psychicznie ,nie mającej za grosz empati do drugiego człowieka.Calineczko ,oceniając innych zacznij dawać przykład swoją osobą bo to co pokazałaś tym "moczem" to dno i wodorosty...tak nie robi osoba wykształcona za jaką się zapewne uważasz ,patrząc na Twoją odpowiedź wniskuję że brygadzistka.

Aśka
@Paulalala

Opinia trafiona w punkt. Chora firma chorzy ludzie którzy gonią za chorą normą a brygadzistki w asyście p. Dyrektor tylko chodzą i nagonnie komentują i Cię opierdalają. Życzę tej chorej firmie i tym ludziom aby przyszła kontrola i Was wszystkich wyjebala za ten mobbing co jest na codzień w pracy. Brak słów na paranoje co tam się dzieję.

Xena
@Paulalala

O matko...! Jestem w szoku. Dziękuję z całego serca za tę wypowiedź, dzięki Tobie Oszczedze moje zdrowie fizyczne jak i psychiczne

Tak
@Paulalala

Zgadzam się w 100%, dokładnie tak to tam wygląda :)

Bogdan
@Tak

Wpis sprzed kilku lat a Ty mówisz ze dalej jest tak samo ;( poważnie nic się nie zmieniło? Ani odrobinę lepiej nie jest?

Onaonak

Teraz jest nowa akcja w NP Pharma -Ukrainki.Nikt i nic już nie jest ważny tylko te panie do których wszyscy się muszą uśmiechać, rozmawiać z nimi bo tak karze pani dyrektor.

@Onaonak

To chyba milo ze strony pani dyrektor w sumie? :) Przynajmniej macie tam miłą atmosferę. Czy nie bardzo?

Tak
@Marta

Miła atmosfera w tej firmie ? Bardzo śmieszne, szkoda tracić czas i nerwy na tak tępych ludzi

Lelek

Pani "K" nie ma szacunku do pracownika, traktuje wszystkich jak śmieci. Nie polecam tej firmy ze względu na tą "Panią" kierownik, szkoda zdrowia psychicznego.

Nieznana
@Lelek

Do tej pracy trzeba mieć dobra psychikę, bo inaczej nie wytrzymasz, pani Brygadzistka A.... Jeździ po ludziach że źle sprzątają lub tpd, ma swoich ulubieńców!(usunięte przez administratora)A co do wypłat to to średnio, nawet 1800zl możesz tylko zarobić nie więcej jak premie utną całkowicie! Atmosfera z ludźmi w miarę jeszcze zależy z kim pracujesz,. Ogólnie nie polecam pharmy

Ciekawy
@Lelek

A możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w np pharma

Karol

Nie polecam tej firmy. Wszyscy cieszą ryja tylko do swoich pupilków, dla nowych pracowników brak szacunku. Dużo starych rur które nie potrafią pomóc nowemu pracowinkowi. Brak kultury i chęci do pomocy. Firma plotkar i lizusów. Gorąco nie polecam

ku lelw

atmosfera jest bardzo(usunięte przez administratora)tak to można nazwać, brygadziści nie za bardzo...

hhh

czy ktoś wie gdzie znajduje sie głowna siedziba naszej firmy ?

Honorata
@hhh

Z tego co wiem, to główna siedziby firmy Natur Produkt Pharma znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej: http://nppharma.pl/kontakt @hhh, pewnie jesteś tam zatrudniony. Ja dopiero zbieram informacje o tym pracodawcy i tak się zastanawiam, na jakie wynagrodzenie można tam liczyć. Powiesz coś na ten temat?

nowy

Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator w Np Pharma

antiVirus
@nowy

Też dołączę się do pytania. Kiedyś nie szło się tego dowiedzieć. Podobno każdy zarabia wedle uznania przełożonych i nawet pracownicy trzymają to przed sobą w tajemnicy. Myślę ze 3,5 - 4tys, to minimum jakie powinien zarabiać operator w takiej firmie, plus jakaś premia i do tych 5tys powinno się dociągnąć. W tych czasach 2,5 - 3tys to wstyd dla firmy (usunięte przez administratora)

Głos Ludu
@antiVirus

3, 5 tys to zarabia operator z kilkunastoletnim stażem i jest to wypłata liczona razem z premią i wszystkim. Zdarzają się "ulubieńcy" i oni zarabiają po 5 tys złotych ale należeć do takich to "zaszczyt"

Operator
@Głos Ludu

Zgadzam się w 100%. Kilka lat które tam spędziłem, nauczyło mnie ze nie liczy się staż i to jak bardzo uniwersalny dla firmy jesteś. Nic Ci po tym, ze możesz stanąć na 3/4 maszyn w zakładzie i nie pozwolić firmie na przestój i koszta z nim związane. Nikt Ci tu nie zapłaci za to, ze potrafisz więcej. Zarobki w tej firmie, w bardzo dużym stopniu podyktowane są faktem czy trafisz do grona ulubieńców. Przykre ze to co potrafisz, przegrywa z tym jak bardzo się spodobales..

Nieznana
@antiVirus

Operator z kilkuletnim stażem pracy ma z 4,5tys miesięcznie, a młody co przyjdzie to samo a wogole nic nie umie, i poco takie (usunięte przez administratora) najlepiej ucinać premie, za ubranie itp a. A nawet za urlopy!!

Alfonso
@Nieznana

A gdzie ucinaja za jakieś ubrania bądź urlopy ? Pracuje już kilka lat w firmie i nigdy ani mnie ani nikogo znajomego to nie spotkało, może zakłady pracy się pomyliły.

Cladi

Witam, jak opiszecie pracę w tym zakładzie a mianowicie w laboratorium owego zakładu ?

tomek

Szukam informacji na temat aktualnych warunków pracy w np pharma. jaka panuje atmosfera? Na co trzeba się przygotować zaczynając tam pracę?

Marcinek

Co możecie powiedzieć o pracy w Np Pharma?

Kika
@Marcinek

Pracując w tej firmie zostałam zwolniona za mało wydajność i pracuje na jednym stanowisku pracy i nigdzie indziej nie chodzę, a normą zależy od operatora chodzi o prasę!!

(usunięte przez administratora) Niestety pracuje w tej firmie i nie jestem zadowolona. Osoby które tam pracują zwlaszcza te stare (usunięte przez administratora) nie mają wcale szacunku do osób ktore dopiero co się przyjęły ciągle mają jakieś problemy . obgaduja na każdym kroku , nie zajmuja się swoją robota tylko ciągle obserwują kto co robi , A później to buble są nie dziwię się wcale , jak jest sprzątanie produkcji to też (usunięte przez administratora) chodzą gdzie chcą, po wszystkich pomieszczeniach nie sprzątają , połowie to by się przydał ruch bo już u niektórych to tłuszcz przez koszulkę przebija. A o brygadzistce to już nie wspomnę każdy kto pracował w tej firmie powinien znać i wiedzieć że maja swoich pupili (usunięte przez administratora)

Igor

Czas jest trudny , wiele firm obawia się o przyszłość a tu tak lekko każdy drobiazg stawiacie jako tragedię, czas się zastanowić.

Miki
@Igor

Ale w jakim sensie trudny ? Bo tu nie rozumiem , tylko proszę nie pisać o jakimś wirusie i kryzysie bo akurat tej branży to on nie grozi. Czasy się zmieniają i ludzie narzekają nawet na drobiazgi ale jeżeli kogoś zadowala umowa i pensja a reszta go nie interesuję to proszę bardzo. Jak można rozmawiać o szacunku przełożonych w stosunku do pracowników skoro takim podejściem nie ma się szacunku do samego siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.?

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Podstoczysko 30
    07-300 Ostrów Mazowiecka

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.