Opinie o NaturProdukt Zdrovit w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NaturProdukt Zdrovit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NaturProdukt Zdrovit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NaturProdukt Zdrovit w Warszawa

Fabian

Za poprzedniego Dyrektora DM miał super pracę i święty spokój. Teraz RKS ami są poplecznicy obecnego Dyrektora. Fabia w golasie ani czujników ani podłokietnika. Leki Otc dobre . Suple u lekarzy wiadomo, Jak ktoś nie ma rodziny, kredytów i trafi na teren gdzie chociaż połowa Aptek będzie raportowała sprzedaż to powodzenia!!! Szkoda bo kiedyś naprawdę fajna firma.

@Fabian

A z tymi wynikami co piszesz to ile można tu zarobić? Jakie to są kwoty? Przedstawiciele pracują na b2b czy można też dostać umowę o pracę? Będę wdzięczna za odpowiedź

Marysia Nowy wpis

Strasznie dużo L4 w tej firmie. Dlatego pewnie mnie nie przyjęli do pracy bo planuje mieć dziecko. Ale nie w tym roku. Chyba tego nie zrozumieli na rekrutacji

@Marysia

Podczas rekrutacji trzeba się spodziewać pytań związanych z planowaniem rodziny przez kandydata? Zastanawiam się jak doszło do tego, że w ogóle ktoś z firmy dowiedział się, że planujesz miec dziecko.

TomandJerry

Jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie psychiczne odradzam aplikowanie do tej firmy. Moja przełożona powiedziała mi wprost, że co prawda będzie obrabiała mi (usunięte przez administratora) ale tylko na tematy firmowe także w sumie to nie ma co się tym martwić. Wszechobecna plotka, duża część osób połowe czasu spędza na fajce. Jednego razu robiąc jedną rzecz powiedziałem, że chce zrobić coś dokładnie, po czym dostałem polecenie żebym wysłał to od razu - gdzie po tym poinformowano mnie, że,, na miejscu tej osoby skupiłbym się na robieniu porządnie, a nie szybko" xD

Karo
@TomandJerry

A na jakim stanowisku pracujesz? Mnie zainteresował dział projektów i wdrożeń w eksporcie, bo pojawiło się takie ogłoszenie. Co do przełożonej, to powiedziałeś jej że otrzymałeś dwa sprzeczne stwierdzenia? Przecież komunikacja przede wszystkim. ;) Chętnie się dowiem - czy firma oferuje jakieś interesujące benefity?

@TomandJerry

Czyli donoszenie szefowej jest tutaj na plus, nagradza jakoś takie zachowania? Wszyscy mogą wychodzić na papierosa kiedy chcą? Macie jakieś karty do odbijania się i monitoringu czasu pracy?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w NaturProdukt Zdrovit? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Ktoś coś wie o posadzie Doradca Medyczny? Firma oferuje tam w ogłoszeniu niemal wszystkie formy zatrudnienia, czyli umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny Czy jak to wszystko wymieniają, znaczy, że sam pracownik ma sobie wybrać? Czy firma dopasowuje formę do sytuacji konkretnego kandydata i to ona wybiera??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie NaturProdukt Zdrovit? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Prawdziwy handlowiec

Witam, pracowałem w firmie Natur Produkt Zdrovit kilka lat temu. Ludzie w firmie są na prawdę spoko i pracują po wiele lat. Atmosfera jest dobra, chociaż managerowie są wymagający, ale dają wsparcie. Z negatywnych tematów, które pamiętam, to ilość produktów do sprzedaży chyba 200. Duża część jest reklamowana, więc sprzedaje się dobrze, ale są też produkty trudne. Po odejściu ze zdrovitu zmieniłem już dwa razy pracę i chętnie bym wrócił, ale szef nie uznaje powrotów. Polecam 8/10.

@Fabian

Czy ten samochód o którym piszesz można wykorzystywać też prywatnie? Są jakieś limity? Daj znać jak to wygląda i czy dużo za to obcinają pensji, bo zbieram się żeby aplikować

@Grażyna

Można zgodnie z przepisami auto z mocą powyżej 60 km 400 zł?+ średnio 0.55 za 1 kilometr

@Fabian

Omijać firmę szerokim łukiem!!!

Barbara
@Andrzej

Świeżo po rozmowie rekrutacyjnej skoro kandydat? Podali warunki finansowe może, bo się nad nimi zastanawiałam właśnie. Co proponują osobom bez doświadczenia?

Barbara

to w sumie ile wynosi obecnie ta pełna premia, o której ktoś pisał, że dzięki niej dopiero w firmie mona zarobić? podstawy deklarowane były jako ocierające się o najniższą... Czyli one teraz muszą ustawowo wzrosnąć czy były zawsze ponad to?

Orvile

Przedstawiciele mają bardzo niskie podstawy. Ocierają się o najniższą krajową. Tylko w przypadku pełnej premii można zarobić

Na jakie wsparcie w NaturProdukt Zdrovit mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

fjfljgfghjfhfghfhfkhfkkfggfgfg

Na żadne. Pracowałam prawie do końca ciąży a po powrocie nie było już dla mnie miejsca. Po kilkunastu latach pracy tak mi podziękowano.

Dorota
@fjfljgfghjfhfghfhfkhfkkfggfgfg

Ale słabo z ich strony! A w innych kwestiach też brakowało jakiegokolwiek wsparcia?

Mała

(ciąg dalszy) Za jakiś czas wezwał ja do siebie ten sam kierownik wróciła z płaczem nie chodziło wtedy bezpośrednio o moją osobę bo wtedy chyba i o niego zęby wytarła ale wspomniał jej coś o mobbingu . Oczywiście(usunięte przez administratora) płakała a ja byłam tą złą która nakablowała i nikt się do mnie nie odzywał później okazało się że to nie ja.Najgorsze jest to że one bez przerwy mówiły na panią X że ona robi taka atmosferę same się tak zachowywały a nawet gorzej. Od szanownej koleżanki słyszałam mnóstwo historii jaka to pani X jest straszna jak jej nie nawiedzi że prezenty które nam z jakiejś wycieczki przywiozła niech sobie (usunięte przez administratora)wsadzi bo powinna nas na ta wycieczkę zabrać zero wdzięczności zero pokory widziała tylko czubek własnego nosa.Każdy dzień dla mnie spędzony tam to był koszmar.Mimo tego co tam przeżyłam nie życzę jej źle jest mi jej po prostu żal i wierzę w to że karma kiedyś do niej wróci....Mam tylko nadzieję że ktoś zajmie się tym jaka jest tam chora atmosfera i że mimo najszczerszych chęci nikt długo tam nie wytrzyma .

Kartika
@Mała

Jak ja Ciebie doskonale Rozumiem...!!! Dlaczego ludzie tak postępują? Czy nie lepiej pracować w miłej atmosferze? Masz rację KARMA wróci! A Tobie życzę byś zadbała o swoje życie i znalazła sobie pracę marzeń. Twoje życie w Twoich rękach! Pozdrawiam Cię Mała!

Mala
@Kartika

Dziękuję Kartika również życzę wszystkiego dobrego :)

Tamara
@Mała

Współczuję Ci. Trafiłas do najgorszego działu w firmie :(((. I to działu w którym jest samonakręcający sie mobbing Kierowniczka - stara panna, bez empatii, nieprzyjemna i stwarzająca problemy. To źródło problemów i złej atmosfery w dziale. Ten Dział S... - niestety omijajcie szerokim łukiem. Zmieni sie dopiero gdy wyślą kierowniczkę na terapię. W innych działach - takie rzeczy sa nie do pomyślenia ! Niestety przemoc psychiczna i mobbing zawsze sa ukrywane przed przełożonymi a pracownikowi trudno jest wykazać, że jest gnębiony.

Korpoludek
@Mała

Wiem o kim i o czy piszesz. Masz 100% racji. Ten dział to porażka. Wszyscy wiedzą o mobbingu ale nikt nic z tym nie robi. Najlepiej udawać, że nie ma problemu.... Osoba zarządzająca działem nie ma o tym zielonego pojęcia. Mam nadzieję że znalazłaś fajną pracę.

Karzelek
@Tamara

O jakim dziale mówicie? W sprzedaży jest kierowniczka, która uprawia mobbing? Warszawa?

Yhy
@Karzelek

Dział Sprzedaży / obsługi klienta

Jaka jest atmosfera w regionach? Kierownicy wporzadku? Tereny pracy? Mam na mysli Warszawę jest rekrutacja?

Jak długo trwa proces awansu w NaturProdukt Zdrovit?

Tu nie ma awansów

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w NaturProdukt Zdrovit?

Zależy do jakiego działu aplikujesz

Mgła
@Gość

Przedstawiciel Farmaceutyczny (apteczny) Jaki to u was dział nie wiem

Gość 2
@Gość

Jaka podstawa netto na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego bo słyszałem że mała? Dzięki za pomoc.

@Mgła

Nie wydaje mi się aby angielski był potrzebny. Za moich czasów nie był

Mimi

Jeśli nie aplikujesz do działu exportu to ang nie będzie ci potrzebny

Mgła

Pojawiło się ogłoszenie farmaceutycznego na Śląsku . Możecie powiedzieć jaka podstawa i system premiowania ? Dzięki z góry

jola technik

Nie polecam firma niby na pierwszy rzut oka ok ale straszny wyzysk a kasa mała. Ogromne wymagania to pierwsza firma w moim doświadczeniu której odradzam pracy . Ruch w aptece ogromny a pracowników mało . Jeszcze za mg trzeba robić bo się nie wyrabiają. A i jak koordynatorki przyjeżdżają to zawsze mają jakiś problem

Vars
@jola technik

Opinia na temat innej firmy, aptek

Martyna

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji pandemii firma będzie prowadziła w ogóle rekrutacje?

Dzień dobry

Dzień dobry:-) widziałem ogłoszenie, że poszukują Doradcę Medycznego. Chciałbym zapytać, jakie warunki mają do zaoferowania tj, podstawa , jaki samochód, czy są premię, jakie preparaty do promocji? Pytam,bo w celu zaoszczędzenie czasu mojego i osób rekrutujących wolę takie rzeczy wiedzieć, zanim wyśle Cv Proszę o rzetelną odpowiedź... pozdrawiam

Doradca

Witam, Jaka podstawa na stanowisku przedstawiciela aptecznego? Jakie premie ?

Irena
@Doradca

@Doradca Też chciałabym uzyskać kilku informacji odnośnie warunków w Zdrovit. Najbardziej interesuje mnie, czy atmosfera w dziale obsługi klienta się poprawiła? Wiesz coś o tym?

J
@Doradca

Miedzy 7 a 10 tys brutto wyjdziesz

Proszę o informację jakie warunki teraz panują w firmie. Czy jest GPS jakie auta, czy jest duża rotacja pracowników.

Tamara
@Zainteresowany

GPS-są. Auta - zwykłe skody dla DH (Rapidy i Oktawie ), regionalni - mają lepsze. Sa nawet Superby

Zostaw merytoryczną opinię o NaturProdukt Zdrovit - Warszawa

• Jak się pracuje w NaturProdukt Zdrovit?

Zobacz opinie na temat firmy NaturProdukt Zdrovit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NaturProdukt Zdrovit?

NaturProdukt Zdrovit
2.5/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nocznickiego 31
    01-918 Warszawa