Opinie o Globe Travel Services Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Globe Travel Services Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Globe Travel Services Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globe Travel Services Sp. z o. o. w Warszawa

Koper28 Nowy wpis

Przepracowałem tam zaledwie tydzień. Potrzebnych jest tam duuuuużo zmian - niestety jestem/ byłem tylko szeregowym pracownikiem i miałem okazję zobaczyć produkcję od środka. Poczuć na własnej skórze, chęć wdrażania mnie w nowe obowiązki. Atmosfera - dużo trzeba by tu poprawić. Kasia - super kobieta-największy pozytyw tej firmy. Dyrektor Mariusz super gość tylko .. no własnie to zostawię dla siebie. W każdym bądź razie słowny, szczery i kulturalny. Współpracownicy: nie zdążyłem dobrze poznać, więc nie oceniam choć myślę, że jest tam kilka wartościowych osób. Szkoda, bo praca bardzo mi odpowiadała, lecz ja jako nowy pracownik nie chciałem się wychylać.Osoba, która mnie wdrażała w nowe obowiązki - szok porażka, przepraszam, ale musiałem to napisać.Chodzi o Karczew pod Warszawą. Spadłem ze skrajności w skrajność. Panie Mariuszu: jak wy przechodzicie audyty ??? Jest potencjał w firmie, tylko potrzeba zmian, aby firma była rozchwytywana przez pracowników, a nie unikana. Zawsze będę służył pomocą i radą. Pozdrawiam.

Piotrek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) atmosfera w firmie nie jest fajna ludzie ze sobą zbytnio nie rozmawiają bo ściany mają uszy i się boją gadać. Gdy ktoś chwilę stanie i pogada to zaraz słyszy (usunięte przez administratora)czy nie ma co robić. Na początek dostanie (usunięte przez administratora)może po czasie mu coś dorzucą ale niech nie liczy na zbyt wiele. Ponadto czas pracy będzie miał wypełniony od 8 -16 jeśli będzie pracował zbyt wolno to usłyszy że jest za wolny.(taki pretekst aby nie dać podwyżki) od brygadzisty niczego się nie dowie bo to wielkie kolesiostwo bez pojęcia nauczą go koledzy z którymi będzie pracował.To tak w skrócie

anonymous Nowy wpis

Potwierdzam, wszystkie powyższe komentarze. Również pracowałam 2 miesiące, na rozmowie, zapewniano, ze poszukują osoby do długotrwałej współpracy. Nie potrafili ogarnąć sobie biura po przeprowadzce i potrzebowali ``Jelenia ``do uporządkowania wszystkiego, którym okazałam się być ja . O zakończeniu współpracy dowiedziałam sie telefonicznie od pracownika księgowości. Te krótkie dwa miesiące uważam za stracone. Nieuczciwa firma!!!! Bez klasy !!!!! Nie polecam!!!

nickxx

Potwierdzam, powyższy komentarz. Pracowałam tam klika lat temu , ale widzę że nie zmieniło się nic. Ja akurat wytrwałam 2 miesiące, po czym wręczono mi wypowiedzenie... Jednego dnia Cię chwalą za pracę, następnego dnia każą się pakować. Te krótkie dwa miesiące uważam za stracone. Nieuczciwa firma!!!! Nie polecam!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Globe Travel Services Sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Marco25

(usunięte przez administratora)Pracowałem w tej firmie przez miesiąc i zostałem oskarżony o to że kradnę dane. Nic nie zrobiłem ale wmawiano mi że to moja wina i od razu wręczono wypowiedzenie. Z tego co się dowiedziałem z każdym tak robią po miesiącu.(usunięte przez administratora)Szkoda czasu na tą firmę. Lepiej poszukać czegoś lepszego.

admin

Pracowałeś w firmie Globe Travel Services Sp. z o. o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw merytoryczną opinię o Globe Travel Services Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Globe Travel Services Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Globe Travel Services Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Globe Travel Services Sp. z o. o.