Globe Travel Services Sp. z o. o.

Opinie o Globe Travel Services Sp. z o. o.

anonymous

Potwierdzam, wszystkie powyższe komentarze. Również pracowałam 2 miesiące, na rozmowie, zapewniano, ze poszukują osoby do długotrwałej współpracy. Nie potrafili ogarnąć sobie biura po przeprowadzce i potrzebowali ``Jelenia ``do uporządkowania wszystkiego, którym okazałam się być ja . O zakończeniu współpracy dowiedziałam sie telefonicznie od pracownika księgowości. Te krótkie dwa miesiące uważam za stracone. Nieuczciwa firma!!!! Bez klasy !!!!! Nie polecam!!!

Warsaw

Potwierdzam poniższe. Najpierw chwalą, później inwigiluja, "zarzad" obgaduje pracownikow po francusku myslac ze nikt ich nie rozumie. Pani Gosia ma problemy egzystencjonalne, swoją złość i frustracje wyladowuje na pracownikach. Dziwna i nieprzyjemna atmosfera. Poza tym przydałaby się tam kontrola PIPu.

nickxx

Potwierdzam, powyższy komentarz. Pracowałam tam klika lat temu , ale widzę że nie zmieniło się nic. Ja akurat wytrwałam 2 miesiące, po czym wręczono mi wypowiedzenie... Jednego dnia Cię chwalą za pracę, następnego dnia każą się pakować. Te krótkie dwa miesiące uważam za stracone. Nieuczciwa firma!!!! Nie polecam!!!

Marco25

Uwaga oszuści!!!. Pracowałem w tej firmie przez miesiąc i zostałem oskarżony o to że kradnę dane. Nic nie zrobiłem ale wmawiano mi że to moja wina i od razu wręczono wypowiedzenie. Z tego co się dowiedziałem z każdym tak robią po miesiącu. Dyrektorka bardzo niesympatyczna osoba. Szkoda czasu na tą firmę. Lepiej poszukać czegoś lepszego.

Pracowałeś w firmie Globe Travel Services Sp. z o. o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw opinię o Globe Travel Services Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globe Travel Services Sp. z o. o.