Opinie o ADS Finance w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Finance. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ADS Finance o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Finance w Toruń

martyna

Z moim doradca współpracuję od kilku dobrych lat. W zasadzie to zasięgam u niego rady przed podjęciem każdej decyzji finansowej. Obsługuje mnie kompleksowo. Na początku zrobił mi najtańszy na rynku kredyt, potem ubezpieczenie OC. Obecnie również inwestuję. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

nika

co to za różnica, że zaoczne. niektórzy poprostu muszą zarobic sobie na studia, bo niestac ich rodzin aby wynając pokój dla studenta i dac kase na życie

aa like it

Wystarczy czytać co podpisujesz :) Po 2 miesiącach ciężko określić czy coś jest dobre czy złe jeżeli to ma być na conajmniej 10 lat :)

Ja jetem zadowolona i to bardzo. Bardzo kompetentni, zawsze dyspozycyjni i pomocni. Polisy 10cio letnie mają to do siębie, że są na 10 lat więc nie ma co wymagać, żeby nagle skurczyła się na np 2 letnią :) Robili mi też kredyt hipoteczny. Owszem nie przedstawili mi dwudziestu paru ofert, ale to jest chyba oczywiste, że nie będą przedstawiać mi kilkudziesięciu tylko 3-4 najlepsze. Ja porównałam mój kredyt z kredytem w innym banku i jestem z niego zadowolona. Jak będę potrzebowała cokolwiek zmienić, wziąć jakieś ubezpieczenie czy też wziąć jakiś kredyt itd to z pewnością wiem do kogo mam się zgłosić.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ADS Finance? Czy kandydat na stanowisko Praca sprzedawca powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
yo

Jka ktoś nie wie co podpisuje to już jego sparwa i doradca mi powiedział że jestem na 11 lat "uziemiony" (programy oszczednościowo inwestycyjne tyle trwają) .

Jednego nie rozumiem, dlaczego osoba która krytykuje tą firmę (wiem że to jeden były współpracownik) nie mówił o swoim niezadowoleniu jak "pracując" korzystał prywatnie z darmowego (dla doradców) telefonu komórkowego? lub kiedy kserował i drukował prywatne masę dokumentów na biurowej drukarce? lub kiedy firma finansowała Twoje wyjazdy na szkolenia? W żadnej firmie takiego nie otrzymasz. W innych firmach jeszcze przed podpisaniem umowy musisz założyć własną działalność (płacić podatki) będąc u nich na okresie próbnym. Ta firma, jak i inne, daje przysłowiową "wędkę", możesz z niej skorzystać, ale jeśli ktoś jest leniem, to może iść na państwowy etat, tam do 16-tej możesz pić kawę, a i tak 5-tego dostaniesz wypłatę. Zgadzam się z tezą: zadowolone klienci - polecają firmę znajomym, a jeden niezadowolony - pisze o tym na blogach... (dla tych kto ma obsesje - nie jestem Prezesem ADS :)

krytyk krytyków

albo z setki innych powodów musiał/chciał zrezygnować :P nie ograniczaj sie jednym wariantem człowieku :P

wiedzący

to było do "byłego współpracownika"

wiedzący

coś się nie zgadza, skoro miałeś przyjemność pracować, to czemu nie pracujesz dalej? skoro nie pracujesz tzn., że do przyjemności ta praca chyba jednak nie należała?

to ja

moim zdaniem jak sie komuś nie chce pracować to zawsze bedzie narzekał, i taka osoba to nawet do miotły sie nie nadaje. a jeżeli chodzi o produkty do pracy czyli laptop to w tych czasach praktycznie każdy kto szuka pracy w finansach go posiada więc żałosne wypowiedzi zostawcie dla siebie a telefony są w biurze wystarczy ruszyć d... i iść do biura. dla mnie super praca. jak sie komuś nie podoba to w Ostaszewie potrzebują do produkcji ;-)

MMMM

Telefony sa w biurze z których można korzystać!! A

Odrazu na samym początku jest wiadomo że piramida !! Prowzji możesz się z rzekać jak nie chcesz umowy. Dają umowe zlecenie jak chcesz ! Albo własna działalność więc chyba lekko naciagana ta opinia. I to nie jest etat a współpraca więc rzeczy do pracy swoje (nie maja problemu jak pracujesz tylko dodatkowo) a programy kt(usunięte przez administratora) A skoro masz czelość twierdzić że np (usunięte przez administratora) to już Twoja sparwa. Dwa razy trzeba przemysleć za nim coś sie napisze coś co może zaszkodzić....

pracujący w ADS

Łatwo anonimowo pluć na wszystko i wszystkich. Pracuje w ADS i na pewno praca ta nie jest żadną piramidką. Wymaga od nas współpracowników wiele nauki i pracy . Jeżeli możliwość awansu zawodowego ktoś myli z ;jakąś piramidką ; to trudno z tym dyskutować. Wielokrotnie był na tym forum poruszany wątek etatu. Więc jeszcze raz. W ADS nie pracuje się na etacie. Jeżeli ktoś szuka pracy na etacie , to praca w ADS nie jest dla niego . Mylenie tych rzeczy powoduje właśnie takie flustracje , a potem takie opinie. Jeżeli ktoś szuka zarobków adekwatnych do wkładanej pracy i jest przygotowany na to że przynajmniej na początku nie jest łatwo . To współpraca z ADS jest dla niego. Współpraca , a nie praca. Jako współpracownik firmy ADS mogę zapewnić iż firma stwarza doskonałe warunki do rozwoju. Niestety jak widać do wpisach nie dla wszystkich. Jest całkiem spora grupa flustratów , którym najlepiej wychodzi obrażanie innych. Gdyby jeszcze obrażanie było dobrze płatne to można by było ich zrozumieć. Najłatwiej obrażać , krytykować i kryć się za anonimowym wpisem. Trudniej coś zrobić i osiągnąć . Prawda? To było do Ciebie anonimie wypisujący wyżej te bzdury.

Twoje paliwo ,Twoje koszty i Twoja OGROMNA Głupota. Ja wiem że wolał byś samochód z szoferem, sekretarkę i gabinet z masażem. Tylko nikt tego w ADS Finance Ci nie obiecywał i nie obiecuje. Ta praca nie jest pracą na etacie i choć bardzo szanuje pracowników etatowych ,praca w ADS daje znacznie większe możliwości finansowe . Jest jeden tylko problem , trzeba bardziej niż trochę się postarać. Jak chciałeś pracę na etaciku za drobniutkie wynagrodzonko to w ZUS-ie czekają - aplikuj..A umowa o współpracę jest dostępna i jasno opisuje zasady współpracy , tak jasno że nawet ci mniej rozgarnięci powinni zrozumieć.Oszukany powinien poczuć się ten kto Cię w ogóle zaprosił na rozmowę kwalifikacyjną , bo na pewno nie obiecywał Ci etatu , więc Twoje oceny raczej nie dotyczą tej sytuacji. Szczerzę Ci życzę znalezienia pracy na etacie.

ad

Jako pracodawcy - niepoważni - tylko dla desperatów. Naciągacze i oszuści, przeczytajcie umowę agencyjną zanim ją podpiszecie ( o ile wam dadzą ). (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Finance - Toruń

ADS Finance