Luxury Medical Care

Opinie o Luxury Medical Care

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Luxury Medical Care? Chętnie zatrudniają?

Fizol

Nie wygląda

Chora

Apel do rodzin chorych osób. Nie powinniście zostawiać bliskich wam samych z ludźmi pracującymi w firmie LUXURY, ponieważ dołożycie cierpień i poniżenia chorym.

iksigrekzet

Jednym słowem porażka. Wypowiadają umowę poprzez e-maila, nikt wcześniej o tym nie informuje. Nie ma możliwości wyjaśnień - od razu kwitek zerwania umowy za błahostki, brakuje rękawiczek, płynów do dezynfekcji - trzeba się upominać a i tak zazwyczaj słychać tekst że nie ma. odkąd podpisałem umowę to nie dostałem jej nawet do ręki - miała być wysłana do biura gdzie zostanie podstęplowana i od czasu 3 miesięcy nie wróciła. Ludzie donoszą na siebie wzajemnie, w stosunku do pacjentów co niektórzy odnoszę wrażenie że traktują ich jak śmieci. Brak jakiejkolwiek kultury rozmawiając przez telefon z ludźmi z centrali. Człowiek agresywny który robi łaskę że odebrał. Odradzam stanowczo - jedyny plus że wypłata na czas.

gość
@iksigrekzet

Kto robi firmie taki heyt? Pewnie jakiś nieudacznik wywalony za lenistwo.

porażka , mniej niż zero, biorą zlecenia i pacjentów przywoża w nocy, Brak mi słów, weźcie sie za przewóz powietrza bo nawet węgla wam nie można powierzyć, też na czas nie zdążycie, 2 lata temu transport ojca do domy - realizacja po 2 w nocy. Dziś transport do ośrodka, 70 km - informacja z dyżurki, ze moze i o 2 w nocy przyjedziecie, są pracownicy nie ma uzbrojonego samochodu. Kilka dni temu widziałam pod szpitale na Borowskiej jak pracownicy traktowali staruszka, którego wsadzali do samochodu, pracownik krzyczy, staruszek nie jest w stanie wykonać polecenia, pewnie siły mu nie pozwalają. Uspokoili sie dopiero jak zauważyli, ze ich obserwuje i manipuluję przy telefonie, pewnie strach ich obleciał, ze nagrywam, nie ukrywam chciałam to zrobić. Ludzie ludziom zgotowali ten los .... Oby ich spotkała solidna kara.

Kierowca b

Przewuz osub pacjentów

Mugbym spróbować uwas pracować

Anonimowy

Witam, z tego co wiem to firma w której bierze sie pieniądze od pacjentów za lewy kurs i nie tylko, pracownicy karetek kradną leki ze szpitali i sprzedają, kierowcy piją na swojej zmianie i wsiadają do karetek z pacjentem dyrekcja to toleruje. (usunięte przez administratora)

@Anonimowy

Czego ja się dowiaduję- już się nie dziwię dlaczego na siłę przez telefon kłamią i przytakują zapraszając też na siłę na rozmowę aby wydusić od jednego czy drugiego bidulka zatrudnienie sądzą że jak taki bidulek przyjdzie to zabajerują i się taki zgodzi na pracę u nich ale nie biorą pod uwagę tego że jak ktoś od początku kłamie od telefonu to już jest skończony bo człowiek szanujący się nie pozwoli się okłamywać i oszukiwać, pozdrawiam....

@Anonimowy

Dlaczego wpis został usunięty taka prawda niech reszta się dowie jak się pracuje w tej firmie luxury medical care

Grzegorz
@Anonimowy

Kłamiesz!!! Pracodawca nie toleruje alkoholu w pracy. Co do rzekomej kradzieży leków ze szpitali jeżeli takie sytuacje miały miejsce to świadczy tylko o ludziach którzy się tego dopuszczali. Firma jest duża, zatrudnia wiele osób i trudno jest za każdym chodzić i go kontrolować. Ale powtórzę kłamstwem jest stwierdzenie, że pracodawca na takie zachowanie pozwala. Dodam, że wszystkie pojazdy mają GPS i są monitorowane na bieżąco przez dyspozytorów tak więc o jakich lewych kursach piszesz. Pracuję w LMC od września 2018 zatrudniając się w tej firmie zostałem poinformowany o stawce, o obowiązkach i o odpowiedzialności, nikt mnie nie (usunięte przez administratora) Są starzy pracownicy, którzy pracują tu po 5-6 lat a nawet i po 10, jeżeli jesteś nastawiony pozytywnie to pracujesz. Pracują tu młodzi ludzie w wieku 22 lat jak też po 50-tce i całkiem nieźle się dogadują. Byli też tacy którzy chcieli dużo zarabiać nie mając żadnych kwalifikacji a przy tym nic nie robić to byli tak zwani urodzeni prezesi i dyrektorzy ale nikt w tej firmie nie chciał za nich pracować czy dzielić się z nimi swoją wypłatą. Pozostało im tylko zwolnić się i wylewać żale na różnych forach.

ale
@Grzegorz

wypowiedź ma sens

Gosc
@Anonimowy

Coś czuję że tak robiłeś. Wywalił cię z roboty i teraz łżesz, bo chcesz się mscic

Lusi
@Grzegorz

Malo wiesz nie wszystkie maja.Pracuja ludzie bez jakich kolwiek uprawnien,

Lusi

Co do picia alkoholu w firmie jest to prawda .I kierownik na to pozwala zwalnia dobrych pracownikow a zostawia swoich pupilow i pozwala na picie na dyzurach .

XYZ

Stanowczo nie polecam. Na dyżurze mówiąc dyspozytorce w które dni mogę pracować i po sprawdzeniu ich dostępności okazuje się że mogę pracować, to nagle wychodzi że jest komplet na dzień przed pracą wieczorem. Poza tym nadużywanie sygnałów dźwiękowych, bród w karetkach, o środki czystości trzeba się upominać, niektórzy kierowcy jeżdżą jak piraci drogowi, krzyczenie i złe traktowanie pacjentów. Odradzam!!!

Janusz, Wrocław.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich w Nowym Roku 2020.

Luis

Pracowałem tam jakiś czas. Odradzam każdemu.

Wrocek

Czy to prawda że firma znajduje się we Wrocławiu na " krawężniku " baza jest wśród domków jednorodzinnych dziwne że firma parkuje na ulicy przy takiej ilości samochodów powinna mieć własny teren na pojazdy !!!! To się nazywa cięcie kosztów

SLY

Popieram- administrator należy do Agencji Pracy i siłą rzeczy w jakimś stopniu broni pseudo- pracodawców nie chce się narazić i to trzeba zrozumieć niestety - ten mój wpis pewnie też administrator usunie......

Mirella

Firma z dobrą opinią i w związku z tym mam pytanie czy prowadzi rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

wariacik
@Mirella

szanse są i to duże w WWA SZUKAJA KIEROWCÓW JAK I SANITARIUSZY WYSRACZY ZADZWONIC LUB WYSŁAĆ CV

Małgorzata
@wariacik

A na jaka umowę zatrudniają:działalność czy na kontrakt? Podpowiesz?

wariacik
@Małgorzata

Działalność, UZ, UP

Rafcio

A ja tam pracuje w Luxach i sobie chwale. Robie swoje, nikt się mnie nie czepia i zapłacone mam na czas. Inne chłopaki tez mówili że dobrze sie pracuje tylko ze duzo sie jeździ. Jak kto mily to pacjenci dają w kieszeń równo.

Maro
@Rafcio

jest dokładnie tak jak piszesz

@Rafcio

Ile się da z kieszeni wyciągnąć ?

Czy dużo godzin dają?

Paramedic_88

Śmiało

kazz
@Rafcio

czesc koleżko, podsun no jakie papiery potrzebne. Prawko b starczy? Czy wkladka potrzebna?

Rafcio
@Abak

Ciagle nowe kontrakty i karetki, coraz więcej ludzi pracuje. Jak widać, ze chop robotny, to dają.

Remek
@Rafcio

Również polecam pracę w LMC, na pewno lepiej niż w firmie z Lublina czy innych

rafcio
@kazz

na początek prawko B będzie ok. ale musisz wkladke zrobić, żeby jako kierowca jezdzic

@rafcio

Dzięki, już zostałem przyjęty :)

Wiktoria
@@kazz

Gratulacje! Wielu potencjalnych kandydatów chciałoby wiedzieć, jak przebiega proces rekrutacji w firmie. Czy możesz podzielić się z nami merytoryczną opinią na ten temat? Ile jest etapów rekrutacji w Luxury Medical Care? Jak Twoim zdaniem najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

@@kazz
@Wiktoria

Byłem na pierwszej rozmowie, musiałem dostarczyć komplet dokumentów do podpisania umowy i już po kilku dniach rozpocząłem pracę. Pierwszy dyżur miałem z kierownikiem, który wprowadził mnie do pracy i pokazał co i jak działa. Póki co jestem zadowolony, atmosfera w pracy bardzo przyjemna

mario bross
@@@kazz

Wiesz może czy jak jestem zarejestrowany jako bezrobotny to czy muszę najpierw się wyrejestrować czy zrobi to firma? Mam umowiona rozmowe i nie wiem w jakiej kolejnosci to zalatwic

@@@kazz

czy możesz zdradzić ile wynosi stawka godzinowa , i ilu godzinne sa dyżury ?

Super John
@kazz

Można i bez prawka. Kto karetkę zatrzyma?

kazz
@nowyPracownik

12, 24, 36

Dzięki!

Jarosław
@nowyPracownik

A powiedzcie proszę, jaki typ umowy oferują?

@Jarosław

Ja jestem na zleceniu (studiuję, więc taka forma mi odpowiada) ale wiem że dają też UP jak komuś zależy

Anonimowy

Jeden z najgorszych pracodawców. Nie polecam mianowicie: 1. starają się dać kary pracownikom w większości bez podstawie. 2. Samochody często są robione na "kolanie", gdy tam jeszcze pracowałem i powiedziałem że nie mam hamulcy odpowiedzieli mi, że muszę sobie poradzić 3. Przełożony nie rozumie że w życiu bywają nagłe sytuacje rodzinne. Jego odpowiedź wówczas brzmi znajdź sobie zastępcę w firmie gdzie jest to nie możliwe 4. W umowie jest godzina przerwy gdzie w rzeczywistości jej nie ma, a i tak ją odliczają z godzin pracy. 5. Grafiki są często ustawiane, że kierowcy między dyzurami (12h) mają tylko 3-4 h snu. 6. Twój dyżur kończy się o 22, ale bywa tak że dadzą kurs na drugi koniec Polski i naprawdę w domu jesteś o 3 w nocy 7. Żeby dali nadgodziny potrzebny jest cud. Często mówią że dadzą, a na koniec miesiąca wygląda to inaczej. 8. Połowa samochodów we flocie nie powinna jeździć ze względu na ich naprawy na "kolanie" 9. Pracując tu średnio 300 h masz tu zapewnioną stawkę ok 2200-2500 zl Mogę wymieniać w nieskończoność ile wad ma ta firma. Luxury jest ustawione tylko na zysk i wyzysk pracowników. Nie polecam

@Anonimowy

Popieram - GRATULACJĘ I SZASUEK ZA SZCZEROŚĆ, na mnie też wyłudzili spotkanie na siłę chociaż można było wszystko wyjaśnić sobie przez telefon a ta ich rudera pomieszczenia biurowe no cóż jakie kierownictwo taka firma - ja bym tam nie chciał przebywać jako pracownik ochrony, pozdr.....

Sly

Ja nie polecam tej firmy w Warszawie przez telefon rozmawiałem prawdopodobnie z inną osobą a w realu na spotkaniu tzw. rozmowie kwalifikacyjnej rozmawiałem z niejakim (usunięte przez administratora) Prawda jest taka że aplikowałem i rozmawiałem przez telefon o stanowisku "dyspozytora" tym bardziej iż staram się przez telefon wszystkich spraw wypytać bo nie lubię chodzić niepotrzebnie na tzw. castingi i inne cwane pseudo spotkania. I właśnie przez rozmowę telefoniczną - komórkę tzw. naganiacz ze zrozumieniem podchodził do moich wątpliwości jednak w realu okazało się co innego iż proponowane jest mi inne stanowisko o wiele gorsze poniżej moich kwalifikacji. Ja to nazywam desperackim wyłudzeniem spotkania już lepiej z twarzą wyszliby jeśli powiedziałby mi(usunięte przez administratora). Już nie wspomnę że biuro tej firmy wygląda jak warsztat samochodowych nic specjalnego. Jak ktoś lubi być (usunięte przez administratora)nie ma innego wyjścia to może podjąć się tej współpracy z tą firmą i ryzykować ja tego nie lubię dla mnie (usunięte przez administratora) Z grubsza wyglądało to tak że proponowali mi przez telefon stanowisko biurowe do czego nie mieli kompetencji i możliwości a w realu stanowisko fizyczne przy karetce no i na gorszych warunkach finansowych - to nie jest uczciwe podejście i dlatego tej firmy nie polecam.....

darnowski.andrzej@gm

Pracuję w Łodzi krótko, ale pracują tam młodzi ludzie z którymi ja bardzo dobrze się czuję i się rozumiemy podczas wykonywania pracy. Napiszę krótko chcesz zarobić zarobisz ale musisz się sprężać , bo to praca dla sumiennych. mimo 60-ątki , mogę dorobić sobie do pensji dobre pieniądze. Pracuję kiedy tylko mogę i mam wolne staram się zawsze w miesiącu chociaż 10 dniówek.

Ana

Ana 32.Praca jak kazda inna .Nikt nikomu nie placi za siedzenie.Mozna dobrze zarobic jak sie chce pracowac.Pragne poinformowac tez wspólpracowników ze mam sie bardzo dobrze reka moja jest w calosci .Zajmijcie sie praca i swoim zyciem a nie zajmujcie sie moim.Nie wtracajcie sie w sprawy ktore Was nie dotycza a atmosfera w pracy bedzie super bo przelozonych mamy w porzadku tylko Wam ciezko dogodzic .Moja prosba wiecej zyczliwosci dla pacjentow a nie zajmowanie sie zyciem kolegow z pracy.Pozdrawiam tych zyczliwych.

Maniek_1985

Pracuję od niedawna na karetkach w Warszawie. Przerobiłem wcześniej kilka takich firm (Petra, Medikor, Triomed) i warunki pracy zdecydowanie najlepsze. Pensja przelewana na czas (moje dopiero dwie ale rozpytałem conieco starszych pracowników i podobno to standard). Z szefostwem da się dogadać - podejrzewam, że osoby piszące negatywne komentarze to byli pracownicy albo osoby które dostały za coś po kieszeni (szczególnie bolesne są wypadki/ kolizje, syf w aucie i niestawienie się na dyżur).

G.
@Maniek_1985

Z tym muszę się zgodzić.

Chetny
@G.

A i ja potwierdzę od siebie

Stary Kierowca

Jakby było tak żle to nikt by nie chciał tu robić. Pracuje tu już 2 rok i na razie nic nie zmienie bo jest dobrze. Jak sie żetelnie pracuje to szefostwo sie nie czepia .Szef zawsze płaci na czas i ciagle nowe samochody kupuje.

Są wolne miejsca?

@Stary Kierowca

W jakim mieście jeździsz?

W Warszawie

@Abak

co chwila kogpoś przyjmują, bo coraz więcej zespolow jeździ. A wkladake na sygnały masz? Pzyda sie

@Stary Kierowca

Mam, już prawie miesiąc jezdze. Wszystko ok puki co, odpukac

a sem joo

Dno jak pismaki rafcio remek czy paramedic 88. Dno!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Luxury Medical Care - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxury Medical Care?

Zobacz opinie na temat firmy Luxury Medical Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxury Medical Care?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxury Medical Care?

Kandydaci do pracy w Luxury Medical Care napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxury Medical Care