Baylla

Orzesze

Opinie o Baylla

Karolina

O firmie Baylla mogę wystawić opinie jako klient. Zakupiłam 3 fotele jednocześnie za ok.24.000zł .W momencie zakupu zainteresowanie ogromne , natomiast gdy okazało sie ze jeden fotel trzeszczy od samego początku, kilkakrotnie byłam zbywana. na koniec usłyszałam żebym kogoś znalazła (tydzień po zakupie) i wtedy zwrócą koszty usługi . Nie na tym raczej polega gwarancja;) Jak dla mnie zwykła chińszczyzna .Sprzęt do wymiany .

Co twoim zdaniem jest największą zaletę firmy Baylla jako pracodawcy? Opowiedz o tym na forum i dodaj komentarz. Twój wpis może kreować transparentny rynek pracy.

Zostaw opinię o Baylla - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baylla