RNT Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o RNT Sp. z o.o.

hedo

Też gdzieś słyszałem, że socjal jest dobry tak jak piszesz @jacek. W sumie może się nawet przekonam jak tam praca wygląda zatrudniając się jako programista systemu Linux. Główne zadanie to zarządzanie systemami informatycznymi, automatyzacja działań administracyjnych, zarządzanie incydentami i bieżące wsparcie i praca przy istniejącym kodzie C++.

embe
@hedo 21.04.2016 20:57

Interesowałaby mnie praca jako inżynier programista systemów IoT. Jak wygląda praca w tej firmie? W jakim technologiach są tworzone aplikacje? C/C++/Linux czy jakiś RTOS? Jest Mulitisport, Medicover, bony na święta, zfśs? Jak wygląda system wynagrodzeń? Zarobki są rynkowe czy lepiej sobie odpuścić tą firmę?

Heruś

Znam kilka osób tam pracujących - ogólne jak nie jesteś leniem roszczeniowym to bardzo fajna firma, zarobki ok, zespół sympatyczny.

cieszyniok

a jak zarobki? da się zarobić powyżej średniej krajowej (2,700netto) ? Premie są regularnie przyznawane? Ile można rocznie zarobić?

Zostaw opinię o RNT Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RNT Sp. z o.o.