RGBS Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.

Opinie o RGBS Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.

Ścigacz

Praca jak praca. Płacą niegodziwie ale praca jest , lepsze to jak puszki. Nieraz gdy szef się zdenerwuje bije nas rzemyczkiem albo przedłużaczem od prodiża i krzyczy wówczas te swoje teksty głośno o naszej pracy ....chyba w języku niemieckim. Nic to zacisnąć zęby trzeba i robić. Najważniejsze to to że pozwala nieraz coś chlapnąć przed fajrantem. Znać się wcale nie trzeba tak jak by to się wydawało.

Rudolf

Firma porażka ,pracowników wykorzystują gorzej jak w obozie , płacą pod stołem , nie wypłacają nadgodzin nie polecam stracony czas.

Zostaw opinię o RGBS Systemy Audiowizualne Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RGBS Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.