Opinie o KARAN w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KARAN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KARAN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KARAN w Elbląg

Przemo

Horror to Pan / Pani może mieć co najmniej z cpunem którego hoduje w domu . Terapeuci z tego ośrodka to jedni z najlepszych w Polsce bo nie mają na celu Nas upokorzyc tylko nam pomóc . Leczylem się tam prawie dwa lata gdybym tam nie trafił dziś pewnie bym już nie żył albo siedział w kryminale nie wiem bo na szczęście do tego nie doszło . Fakt zasady są twarde ale bez zbędnego pierdzielenia. Gdyby była czy tam był pan/pani lepiej poinformowany to wiedziałoby że przeważnie na pierwszym zjeździe pacjenci opowiadają rodzicom o zasadach jak i również uzalaja się jak im źle i nie dobrze ale gdyby nie te zasady które zostały tam nam wpojone to dziś np ktoś by Ci spalił dom samochód albo skopal (usunięte przez administratora) jak kto woli . Tyle w tym temacie. Dziękuję i nie pozdrawiam .

EDWG

Jako osoba która ukończyła terapię w Karanie Elbląg wypowiem się trochę na temat wypowiedzi (jjjj) .. Co do zasad owszem obowiązywały tam , ale to nauczyło mnie bardzo wielu dobrych manier zachowań i podejścia , sensem życia . Terapia NIGDY nie ponizala mnie ale też nie chcwalila moich nagannych zachowań gdy przyjechałam jako bardzo zaburzona osoba do ośrodka ... Co do manipulacji - KŁAMSTWO , pozatem "pacjenci " mogą opowiadać o tym , że źle się czują . Dziecko zazwyczaj czuje się źle z powodu początkowego głodu narkotykowego i trudno jest odnaleźć się w normalnym trybie życia gdy przed ośrodkiem łamało się stertę zasad (a raczej w ogóle ich nie było) . Gdy byłam jeszcze pacjetka wspominam ze nienawidzilam tej placówki , tesknilam za "wolnością" narkotykami , bojkami i fałszywym tokiem myślenia ze wszystko mi wolno. Po paru miesiącach uświadomiłam sobie ze te zasady i konfrontację ze strony terapii nie są daremne zauważyłam swoją zmianę na lepsze , dziś (rok po terapii) dziękuję moim rodzica ze postawili na ten ośrodek. Jestem wdzięczna temu miejscu ze znalazłam swój sens życia bez brania .... Dziś dostrzegam je jako dar , czasem trzeba w swoim życiu przeżyć cos ciężkiego aby to nas umocniło , drodzy rodzice jeśli naprawdę kochacie swoje dzieci, pamiętajcie miłość to nie tylko głaskanie po głowie ale także otrzasniecie swoim dzieckiem gdy postępuje źle.

Wmw

Terapia to ciężka praca nad sobą a nie ośrodek wypoczynkowy i jeżeli chcesz jechać po najmniejszej linii oporu to możesz żyć tak dalej. Nie podobają się zasady gdy kos nie chce się leczyć. Mówisz o tym że rodzice nie maja pojęcia jak się dziecko czuje a dobrze że żaden narkoman nigdy nie patrzył na uczucia własnych rodziców, a jeżeli uważasz,że zwracają na to uwagę to jest to fikcja. O horrorze to ty nie masz pojęcia, bo przez całe życie robiąc wszystko żeby ktoś ci trzymał palec równo w (usunięte przez administratora) to każdy chciałby żyć. Są byli pacjenci, którzy piszą z więzień i żałują ze nie wykorzystali tu szansy. Zastanów się jak bardzo jetes zaburzony zanim wystawisz kolejna opinie na temat miejsca które pomogło wielu osobom

Kleo

Proszę o kontakt. Bardzo bym chciała porozmawiać na temat, który pruszyłeś.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KARAN? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Elbląg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
Itzu Jobs Polska sp zoo
Elbląg
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Sprzątanie sklepu odzieżowego, Puł. Dąbka
Koloryt Plus Sp. z o.o.
jjjj

Witam Chcialem wszystkim rodzica odradzic umieszczanie tam swojego dziecka to co sie tam wyrabia jest co najmniej chore zasady tam panujace maja na celu tylko upokorzyc "pacjenta" znecanie sie nad ludzmi jest tam na porzadku dziennym. DRODZY RODZICE JESTESCIE ZADOWOLENI BO WAMI MANIPULUJA a jak wasze dziecko sie naprawde tam czuje nie macie bladego pojecia bo ma zakaz tego mowienia jak i o zasadach tam panujacych . W przypadku gdy by wam powiedzial zostanie surowo ukarany po zjezdzie. Szczerze nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem by umiescic tam swoje dziecko lepiej sie nim zajmijcie a nie wysylajcie go do tego horrou .

dana

mój syn jest w tym ośrodku i nie mógł trafić lepiej jestem bardzo zadowolona z wyników terapi,widzę jak funkcjonuje i jak terapełci pomagają mu zrozumieć co spowodowało że tak się zagubił.Po powrocie ze zjazdów ja równiesz mam więcej nadziei i posiadam większą wiedzę na temat tej strasznej choroby.

Anka

Mają swoją stronę internetową wystarczy wpisać w wyszukiwarce Karan Elbląg.

Sztk

Na dobrą sprawę nazwa powinna brzmieć Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN Dom Zacheusza. Z tego co można zaobserwować to opinie o KARANie nie są złe - są przeciętne. Nie mniej jednak nie mają swojej strony internetowej, bądź została ona zlikwidowana. W takim przypadku ciężko myśleć o racjonalnym działaniu.

sztyga

Jakoś ludzie z tego forum pytający o race często znikają i już ich nie ma, czy to znaczy że gdzies się załapali do pracy w Karanie? Jestem ciekawy jak wygląda tam sytucja z wewnątrz nie od strony klientów/pacjentów a od strony pracownika i wynagrodzenia oraz warunków pracy. Jeśli ktoś tam się dostał ostatnio prosze o info

lukas

@Smosik, no i jak, rozpocząłes współprace z KAren, wszystko przebiegło bez problemów, czy masz jakies ale?

Sara

Askard - skoro twoje terapie w Niemczech były takie udane dziwię się, że musiałeś podejmować je aż dwa razy. Na stronie Karanu są zdjęcia ośrodka nigdzie nie zauważyłam obrazów przerażającego Chrystusa. Po za tym z tego co mi wiadomo pacjentom nie podaje się żadnych leków psychotropowych, a neofici ośrodka radzą sobie podobnie do innych. Wobec tego co mi wiadomo wszystko co napisałeś jest stekiem bzdur.

askard

znam jednego psychologa co tam robil,jak zobaczyl cierpienie dzieci i rodzicow którzy maja tam dzieci to się poplakal i zwolnil!chyba ze jesteś sadysta i lubisz się znecac nad uczuciami rodziny????to wtedy ci się karan spodoba

Witam leczyłem się w tym ośrodku 6 lat temu. Nie wiem jak jest teraz ale tamte wspomnienia zostawiły w mojej psychice ogromną traumę(usunięte przez moderatora)a.Terapeuta a już wgl (usunięte przez moderatora) są traktowani tam jak bogowie.Pacjent mimo iż jest osobą pełnoletnią nie może sam zrezygnować z leczenia np kiedy chciał by zmienić ośrodek na inny nie ma takiego prawa.Wszelkie próby takiego działania są niwelowane aktami agresji ze strony starszych pacjentów którzy są pod ogromną presją tych pseudo terapeutów.Drodzy Rodzice w tym ośrodku wmawiają Wam że to jedyne miejsce na ziemi gdzie Wasze dzieci mogą wyjść na prostą i wygrać z tą przebiegłą chorobą! To jest NIE PRAWDA! Bardzo polecam ośrodki Monarowskie.Sam ukończyłem tam leczenie i od 4 lat jestem pełnym zapału i chęci do życia , zdrowym człowiekiem który ma pasje i cel w życiu! Takiego podejścia nauczyłem się w Monarze w Babigoszczy bardzo polecam ten ośrodek! Niestety z tego co wiem, osoby z którymi leczyłem się lata temu w Karanie wróciły do narkotyków.Nie dajcie się oszukać!

Natalka
@Adam

hej mozesz mo cos wiecej powiedziec na temat tego osrodka? ;)

patrycia-byly

Zacznijmy od tego że te zasady sa po to żeby nauczył się radzić sam w życiu,a ty p 2 miesiacach masz czelność (usunięte przez moderatora) takie herezje! Również nie wydaje mi się ze osoby które ukończyły leczenie sa dziwne(czy jak ty sobie je tam nazywasz) bardziej.jest to tak ze jesli ty sam się nie zmenłes to nie zrozumiesz osoby zmienionej bo masz inne wartości(które wogóle nie powinny się nazywajc wartościami),niż osoba wyleczona. DRODZY RODZICE TEN CHŁOPAK PRÓBUJE WAM POWIEDZIEĆ ŻE NAJLEPIEJ IŚĆ NA ŁATWIZNĘ

milka

To wspaniały ośrodek w którym mój syn całkowicie się zmienił . Minęło już klika lat po terapii i nie wrócił do nałogu . Układa sobie życie i trwa w swoich postanowieniach. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Z WSPANIAŁĄ PRACĘ I TRUDY WŁOŻONE PEZEWSPANIAŁEMU KSIĘDZU EDWARDOWI I CAŁEMU PERSONELOWI.

mama piętnastolatka

Syn jest od 11 miesięcy w ośrodku bardzo się zmienił wciąż pracuje nad sobą i swoim uzależnieniem .Jest innym człowiekiem bardzo zmienił się to efekt pracy wspaniałych terapeutów i księdza Edwarda.Jestem ogromnie wdzięczna za ogrom pracy jaką wkładają każdego dnia i za atmosferę pełną ciepła i zrozumienia .To wspaniały ośrodek dzięki temu ,że pracują w nim wspaniali ludzie i.To dzięki nim moje dziecko staje się zupełnie nowym człowiekiem potrafiącym żyć bez narkotyków , stanie się wolnym człowiekiem.Polecam nie znam lepszego ośrodka.Wdzięczna i pełna nadziei mama.

mama, tata

Nasz syn leczy się w Elblągu. Z każdym miesiącem obserwujemy jak zmienia się na lepsze. Jesteśmy pełni nadziei, że wyzdrowieje. Warto zaufać kadrze, która wie co robi.

ona

wspanialy osirodek

xxx

Miałem możliwość spotkania się z młodzieżą z ośrodka KARAN w Elblągu oraz jego pracownikami. Młodzi ludzie, którzy "zagubili się" w obecnej rzeczywistości, pobyt w tym ośrodku traktują jako szansę na odnalezienie się. Podczas rozmowy jeden z nich powiedział, że znalazł tam zrozumienie, pomoc i wsparcie, a pobyt w tym ośrodku umożliwił mu uwolnienie się od uzależnienia i odnalezienie drogi na godne i szczęśliwe ułożenie sobie życia - ma już fajne plany na przyszłość. Pracownikami ośrodka są wspaniali ludzie - fachowcy w swojej dziedzinie. Zwracając się do nich o pomoc - nie zostaniesz sam ze swoim problemem.

ten ośrodek jest naprawde dobry i potrzebny dla mlodych ludzi którzy zblądzili

Zostaw merytoryczną opinię o KARAN - Elbląg

• Jak się pracuje w KARAN?

Zobacz opinie na temat firmy KARAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARAN?

KARAN