PROREM Sp. z o.o.

Opinie o PROREM Sp. z o.o.

Tomasz

@pracownik. Warunki wydają się być całkiem przyzwoite, Czy coś z socjalnych dodatków macie?

Pracowałem TAM

Nie polecam. Nastawieni na maksymalny wyzysk pracownika. Bez perspektyw na rozwój. Jeśli jesteś młody i chcesz założyć rodzinę to bez sensu tam pracować. Zarobki porażka - Odradzam

Add
@Pracowałem TAM 08.05.2015 09:58

Najniższe zarobki dla pracowników, a zarząd masowo nowe suwy volvo kupuje

ad'rem
@Add 06.09.2017 12:33

Załóż SOBIE firmę i kupuj NOWE SUWY!!!

Solidna firma dla solidnych. Wszystkie świadczenia opłacone na czas. Okres próbny - umowa - zlecenie, po 3 lub 6 miesiącach umowa o pracę.

pracóje w firmie w branzy budowlanej zarobki najnizsza krajowa w tym tylko zatrudnienie oparte jest na umowe zlecenie wiec nie polecam jak ktos chce zarobic normalne pieniadze !!!!!!!!

Mako
@pracownik 03.02.2015 18:00

a w którym miejscu znajduje sie ta firma w Jastrzębim Zdroju tzn. na jakiej ulicy?

greg
@pracownik 03.02.2015 18:00

Płaca adekwatna do "pracóje"

Agata

Czy firma Prorem poszukuje obecnie nowych pracowników? Może ktoś z was ostatnio aplikował? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? Czy odpowiada wam wysokość wynagrodzenia? Jakie są szanse na rozwój w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w PROREM Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Kierowca

Przestrzegam przed tą "firmą".

hit

nawet jeśli umowa zlecenie wchodzi w grę na rok, to ja bym się pisał @krzycho

Zostaw opinię o PROREM Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROREM Sp. z o.o.