PROREM Sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

PROREM Sp. z o.o.
2 6

Opinie o PROREM Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROREM Sp. z o.o.

Agata

Czy firma Prorem poszukuje obecnie nowych pracowników? Może ktoś z was ostatnio aplikował? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? Czy odpowiada wam wysokość wynagrodzenia? Jakie są szanse na rozwój w strukturach tego przedsiębiorstwa?

   
Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w PROREM Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

   
Kierowca

Przestrzegam przed tą "firmą".

   
hit

nawet jeśli umowa zlecenie wchodzi w grę na rok, to ja bym się pisał @krzycho

   
Pracowałem TAM

Nie polecam. Nastawieni na maksymalny wyzysk pracownika. Bez perspektyw na rozwój. Jeśli jesteś młody i chcesz założyć rodzinę to bez sensu tam pracować. Zarobki porażka - Odradzam

   
Add
@Pracowałem TAM 08.05.2015 09:58

Najniższe zarobki dla pracowników, a zarząd masowo nowe suwy volvo kupuje

   
pracownik

pracóje w firmie w branzy budowlanej zarobki najnizsza krajowa w tym tylko zatrudnienie oparte jest na umowe zlecenie wiec nie polecam jak ktos chce zarobic normalne pieniadze !!!!!!!!

   
Mako
@pracownik 03.02.2015 18:00

a w którym miejscu znajduje sie ta firma w Jastrzębim Zdroju tzn. na jakiej ulicy?

   

Zostaw opinię o PROREM Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROREM Sp. z o.o.