Admiral Boats S.A.

Bojano

Admiral Boats S.A.

Opinie o Admiral Boats S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

Według wywiadu z pracodawcą "zatrudnienie i wypłata wynagrodzeń w naszej firmie są stabilne" (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,390263,wywiad-krzysztof-pieczewski). @JA to jak w końcu jest z tymi wypłatami?

Lidia

@Ktos, @Marcin, @bolo przypominam o obowiązującym na forum regulaminie http://www.gowork.pl/regulamin. Forum służy do wypowiadania się o firmie, a nie jej pracownikach w obrażający sposób. Proszę o merytoryczne opinie o firmie, które pomogą podjąć decyzje wahającym się czy złożyć tam swoje CV.

Marcin

Prezes tej firmy to tylko ludziom bajki potrafi opowiadać może jemu jest dobrze kto to wie

Ktos
@Marcin 04.07.2017 22:47

Bo Prezes to była i jest marionetka Kleby.

bolo

Kuśnierz- jaki elegancik właścicielem ? Spółki akcyjnej ? Może nowy prezesik ? Admiral zatrząsł portkami przed PIPem i płaci ludziom . Ale i tak tam dno . Ja spadam

kusnierz

była bieda bo nie płacili ale pojawił sie jakis nowy elegancik i zaległa kasiora trafiła na konto, ponoc ma byc on nowym właścicielem. Na razie oficjalnie nic nie ogłosili, produkcja idzie na pół gwizdka póki co bo materiału brakuje.

Rafaello

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja na produkcji na dzień dzisiejszy?

bolo
@Rafaello 22.05.2017 02:37

omijać szerokim łukiem

ja

Zgłosili wniosek o upadłość . Co z robotą ? Ktoś coś wie?

Sparrow
@ja 04.05.2017 20:17

Przyjmują na potęgę w Galeonie niedaleko, tam trzeba iść...

upadły

Witajcie, Czy to prawda, że spółka jest już bakrutem bez finansowania produkcji z wezwaniami do zapłaty- bez szans i perspektyw a w Bojanie to już nawet pusty plac--- proszę dajcie znać

zdesperowany
@upadły 11.04.2017 22:14

łajba idzie na dno . Trza szukać pracy gdzie indziej

Rafał

I jak tam panowie prace w kwietniu ruszyły? Coś się zmieniło jest więcej pracy nowe etaty?

...

Zbieramy na podpaski dla kierownika magazynu, kto zainteresowany?

Obecny

Odnośnie inwestora to jest to potwierdzona wiadomość. Wiesławem Kleba doinwestował firmę ośmioma milionami.

JA
@Obecny 27.03.2017 13:28

kleba sie wycofał :(

Kaszub

Jest nowy inwestor i nowe plany dotyczące łodzi, potrzeba dobrych pracowników z branży jachtowej

JK
@Kaszub 30.01.2017 09:51

Co to za inwestor? Wiesz coś więcej czy to tylko pogłoski?

prawdziwy

Witam, Czy coś się zmienia w firmie

Różdżka

Bogatego nowego roku, oby wypłaty były w terminie i się zgadzaly tego sobie i wam życzę

Trudny

W końcu jakaś szczera wypowiedź pracownika firmy pozwalająca zobaczyć jej prawdziwy obraz

Np

Nie wszystko dzieje się jak za sprawą magicznej różdżki drodzy panowie.. Ci, którzy są zaangażowani w poprawę sytuacji firmy o tym wiedzą i również się do tego przyczyniają. Ci natomiast, którzy nie mają własnych opinii i odrobiny cierpliwości, cóż.. Ja wierzę, wiem, i trzymam kciuki

człowieczek

Witam, Czy ta firma "umiera" wyniki bardzo słabe --niby brakuje rąk do pracy i płacą na czas ale w raportach tylko informacje, ze brak kapitału powoduje ograniczanie produkcji ---czy mogą się wypowiedzieć właściwe osoby jak jest w firmie

JA
@Ludek 17.01.2017 08:28

zgadzam się . nie jest ciekawie.Lecą na stratach ,spore długi i kwoty zasądzone . Szykuje sie kolejna jedna sprawa w Sądzie. Jak na niej popłyną to nie bedzie różowo

mm

Pracuję w AB wszystko jet ok, praca się kręci, wręcz braakuje rąk do pracy!!! Nowy Szef dobrze działa, wypłaty są na czas. Polecam

szukam_pracy

Podobno w ostatnim raporcie jest zdanie o zamknięciu listy zamówień na sezon 2016r-2017r więc cieszy mnie to. Informacja o przystąpieniu do realizacji działań związanych ze zwiększaniem mocy produkcyjnych.Nowy system produkcji łodzi motorowych-produkcja w seriach,podział linii technologicznej.Produkcja seryjna brzmi obiecująco tyle tylko czy ktoś może to potwierdzić. Z chęcią bym się tam zatrudnił bo kasa co miesiąc bez łaski pasuje mi bardzo.I skoro mają taki natłok pracy to ile zmian jest w ciągu doby.A jak są 3 zmiany to czy płatne inaczej. Dużo piszecie o nadgodzinach ale skoro jest tyle roboty...??? I na koniec, czy Admiral jest zdrową spółką, jak się załapię do pracy to będę miał tam przyszłość. Jedni piszą że jest tragedia,praca jak w obozie i problemy z kasą. Inni piszą że jest dobrze. Czy może ktoś wyjaśnić, czemu jedni piszą tak a inni inaczej, bo przecież piszecie o firmie pod tym samym dachem.

Taki sobie bolek

A czy to czasem nie prawda ze ostatnio ludzie odchodzą z pracy i sytuacja finansowa firmy jest bardzo słaba ? Sezon sie skończył a poza sezonem chyba nie ma dużo pracy w tym rodzaju ? Może ktoś z obecnej załogi sie wypowie... Profil firmy ciekawy ale sytuacja ...

mowgli

no to jest masakra -wpis z grudnia jak już mamy prawie październik Czy ktoś był ostatnio na rozmowie o pracę w Tczewie- jest przystosowana do pracy w zimie?

interesant

Cześć, Co słychać w tej firmie ? czy na okres zimowy będą prowadzili jakąś rekrutację --- bo łódki to chyba się na ten rok skończyły ?

ciekawy

A jak stocznia w Tczewie zakład się rozwija- czy tylko Bojano żyje ?

Panda

a nadgodziny tam są normalnie płatne

Brygadowy

no i zaczął się sezon i jazda z robotą, wysyłajcie CV do działu HR - potrzeba rąk. do pracy. Nowy wódz ma pomysł i doświadczenie !!!

jacek

praca samo zdrowie

też chodzą słuchy że kroi sie wieksze zlecenie z Holandi, nie wiem jak temu podołaja. nowy szefo ma jaja poustawiał kierowników, oni cisną załogę zobaczymy jak długo.

od strony produkcji wszystko działa, tylko ludzi by mogli więcej trudnić. ludzie mówią że szykują się jakieś grube zamówienie stąd rekrutacje.

zainteresowany

A wiecie jak wygląda sytuacja w firmie - wiele osób straszyło, że to ich ostatnie podrygi i że bankrut ale w zeszłym roku podobno wpadły jakieś kontrakty - mógłby ktoś się wypowiedzieć z zakładu w Tczewie

nowy

A kto tam teraz dyrektorem technicznym

Zostaw opinię o Admiral Boats S.A. - Bojano

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admiral Boats S.A.