SIMET

Tworóg

Opinie o SIMET

Karolina

@anonim a jakie są Twoje doświadczenia związane z SIMET? Być może firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne, stąd brak aktualnych ofert pracy w sieci? Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat aktualnych przyjęć? Na jakie stanowiska najczęściej są przyjmowani nowi pracownicy?

brak ofert pracy

Kil

Oki

sankstus

niy ma to jak chop na stawce programisty pakujący tajle do wysyłki, to są dopiyro oszczedności !

erfg

@nik wiesz taka jest prawda ze jak ejst solidna firma to i profesjonalne i solidne osoby chce zatrudnic ciekaw ejstem czy bedzie tutaj w najbliszym czasoe jakas rekrutacja na przyklad na stanowisko kontrolera jakosci jak cos to piszcie

fix

Kierownik to jest gość.

fifi

Kierownik to w porządku gość bardzo wyrozumiały życzliwy każdą sprawę załatwia pozytywnie człowiek anioł.

tex

Nie prezesa tylko kierownika

tex

Ludzie nie narzekać tylko się zwalniać i kierownik sam zostanie ze swoimi pupilami

DużyDIN

Dzisiejszy kurs euro 4,50...

to są jakies jaja

za tą premie swiateczna co obiecałes a nie dałes i za uje.ana premie zwykła zobaczysz kierowniku co sie bedzie w firmie działo w tym roku ! swieta były to nie dał ani grosza !najwazniejsze ze on ma ! tys jes do nas taki to my bedziemy tacy sami do firmy ! zero doceniaania z twojej strony tylko uwalenie premi i doczepianie sie do bele gówna ! nie zatrudniajcie sie tu bo zwolnicie sie sami po pół roku...

Halus

Najwieksza motywacja do pracy do tegoroczna premia świąteczna...

jo

Firma godna polecenia.Jezeli ktoś chce pracować i wie po co do pracy się idzie, narzekał nie będzie.

pulok

Barany

dowson

zanim zaczniesz wypytywać o pieniądze na pierwszym miejscu, to pomyśl sobie czy w ogóle na jakieś tutaj zasługujesz. W Simecie pracują ludzie którzy mają naprawdę sporą wiedzę na temat osprzętu elektrotechnicznego i tacy ludzie mogą liczyć na całkiem niezłe warunki w firmie. Choć jest też masa która prawie na żadną kasę nie zasługuje

taki tam
@dowson 04.02.2015 17:06

A co to osprzet elektrotechniczny? I co to za wiedza na jego temat? Pracuje tam tyle lat i nie zauwazyłem.Proszę o konkrety.

sołtys

jo tam nic nie mom do simetu kasa fajno fakt trzeba sie nawkurwiac trocha ale gdzie indziej takiej roboty nie znajdziesz

Erich

W tych 6000tyś brutto,Było chyba 4000tyś premi za kapowanie i donosicielstwo kierowikowi

A co mało 2 x po 5 minut na papierosa, pewnie byś chciał co godzinkę na 10 minut, a ci co nie palą to wazeliniarze?

Do godzin nadliczbowych nikt nie zmusza .Tylko przy wypłacie człowiek się zastanawia dla czego premia jest taka niska.

zawsze są jakieś godziny nadliczbowe

dzień pracy to 8 godzin a potrącają z godzin nadliczbowych

Po osmiu latach dostali podwyżkę pęsji oczywiśćie nie wszyscy.To był szał aż 4 procent.

Atmosfera jak w grobowcu .Dwie przerwy na papierosa po 5 minut,Jak cię złapią z papierosem po przerwie to zabierają dniówkę.Premia zależy od kaprysu kierownika Ślusarze mają około 14 zł brutto więc policz ile trzeba robić żeby dostać 6000 zł Za wybrak lecą godziny i premia Co do szefostwa to szef ma zawsze rację.Jak masz jeszcze ochotę na pracę to ZAPRASZAJĄ

ryba

Cztery soboty to 32 godziny + niedziela to 40 ,licząc jako nadgodziny to 64x20 czyli 1280. Naucz się liczyć. Nie rozumiem czemu cię zwolnili?

jola

Czy dalej pracuje tam emeryt kontrolej jakości (usunięte przez administratora)?

Gość

To wszystko prawda ,ta firma to samo zło.

znajomy

Ryba - 2011-10-13 08:08:09 Pracowalem w tej firemce. Kiedys miescili sie jeszcze w Tarnowskich Górach. Omijać szerokim łukiem, bardzo szerokim. Kilka faktów na temat tej firemki: - kapitał "niemiecki", zarobki ukraińskie - zakompleksiony, humorzasty kierownik - zero perspektyw na jakikolwiek rozwoj czy podwyzki - premie dostają wazeliniarze a reszta zależy od widzimisie kierownika - atmosfera grobowa, na hali jeden drugiego podpierdziela, sproboj cos zepsuc a zaraz wie polowa hali, majster i kierownik, - jedyne co ta firma ma wspolnego z niemcami - to porzadek na hali i rysunki w jezyku niemieckim - reszta to ukraina - jezeli chcesz popracowac w kołhozie to smialo.głupi jesteś i tyle dobrze że już u nas nie pracujesz

6000 zarobić to może kierownik (usunięte przez administratora) albo wazeliniarz (usunięte przez administratora) jak odwali miesiąc plus cztery soboty i niedziele to wtedy 30 x 8 x 20 na godz bo raczej więcej nie ma , plus premia to wyjdzie coś koło tych 6000.

rybka

Ja nie narzekam, za ostatni miesiąc brutto ponad 6000. A ryba to pewnie zwolniony . Bo wyleciał ostatnio jeden gorol za lenistwo wrodzone.

Ryba

Pracowalem w tej firemce. Kiedys miescili sie jeszcze w Tarnowskich Górach. Omijać szerokim łukiem, bardzo szerokim. Kilka faktów na temat tej firemki: - kapitał "niemiecki", zarobki ukraińskie - zakompleksiony, humorzasty kierownik - zero perspektyw na jakikolwiek rozwoj czy podwyzki - premie dostają wazeliniarze a reszta zależy od widzimisie kierownika - atmosfera grobowa, na hali jeden drugiego podpierdziela, sproboj cos zepsuc a zaraz wie polowa hali, majster i kierownik, - jedyne co ta firma ma wspolnego z niemcami - to porzadek na hali i rysunki w jezyku niemieckim - reszta to ukraina - jezeli chcesz popracowac w (usunięte przez administratora) to smialo.

Zostaw opinię o SIMET - Tworóg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIMET