OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Opinie o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Czy w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

JPOPF

Tak. Odbywają się regularne szkolenia BHP, stanowisko we oraz inne konieczne i pożądane. Również kursy językowe i szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji pracowników. Oczywiście badania wstępne i okresowe również, a także szczepienia dla chętnych.

Daria

@martyna to dlaczego nie upominałaś się o umowę ? Przecież to podstawa.

Czarek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale zawsze znajdzie się maruder!

Zainteresowana

Witam serdecznie! Mam kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie. Czy jest ciężko dla kobiet? Praca w jakich godzinach? Są zmiany? Czy jest organizowany jakiś dojazd? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi. Pozdrawiam!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Robert

Firma jako budynek fajna, ale jako pracodawca - żenada!! Wykorzystywanie w biały dzień i to za marne grosze....nie wierzcie ludziom co mówią że tam dobrze płacą bo to wielki KIT!!!P.S- Pracowałem tam kilka lat więc wiem co mówię....

CHC

Firma szuka dyrekktora produkcji. Co sie stalo z poprzednim? czy ta osoba ma wplyw na produkcje czy jest marionetka zarzadu?

Zainteresowani

Asystent/pomoc administracyjna?? Czy jest tutaj Ktoś kto pracował w tej firmie na tym stanowisku i może napisać jak to wygląda w rzeczywistości?? Jakie godziny pracy?? Czy jest ciężko się dostać? Czy ciężka praca?

TakiJeden
@Zainteresowani

Mnie też to zastanawia, bo przecież po prawie 2 tygodniach rekrutacji na stanowisko "asystenta ds. administracji i biura" zmienili tylko kilka słów w ogłoszeniu o naborze.

Jarosław
@TakiJeden

Czy ktokolwiek posiada jakieś nowe informacje na temat rekrutacji na stanowisko asystenta / pomocnika administracyjnego? Minęło już parę miesięcy od rozpoczęcia rekrutacji do firmy OSI POLAND FOODWORKS. Czy ktoś wobec tego odbył rozmowę i może udzielić na forum szerszych informacji?

Gosia

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Gdyby McDonald's Się dowiedział co się dzieje w tej firmie zakład zostałby zamknięty. Brak szacunku dla człowieka, nie płacą na czas w niektórych działach, mobbing i dyskredytacja ludzi. "Kadra zarządzająca" zamknięta w swoim światku olewa prawdziwe problemy i cieszy się z samochodów służbowych i wysokich pensji. Słaby dział jakości, taki sam dział techniczny, a o produkcji żal pisać. Kierownicy i ich dyrektor nie mają pojęcia co robią, błędy, błędy, błędy. Tuszowanie pomyłek, ukrywanie kradzieży. Nie idźcie tam ludzie. Po pół roku dopiero odważyłam się napisać cokolwiek, musiałam dojść do siebie.

hm
@Gosia

gdyby tak było to zakład nie miał by racji byty

M
@Gosia

jak można dochodzić do siebie jeśli się nic nie robi, no chyba że hemoroidy od siedzenia wyszły i żylaki na tylnej części ciała to rzeczywiście zejdzie z dochodzeniem do siebie, gdyby tak było jak piszesz nikt by tam nie pracował a sporo osób pracuje i zarabia dobre pieniądze. Życzę powodzenia w leczeniu żylaków i hemoroidów bo ani psycholog ani psychiatra Ci już pomóc nie mogą to lecz chociaż to. Pozdro

' no bo szlachta nie pracuje'
@Gosia

Gosia, no... muszę Ci powiedzieć - "brawo Ty" - pelen szacuneczek - nie wnikam co z Tobą ze aż pół roku mija az uda ci sie dojsc_ (do siebie). myślę jednak, że jako osoba znajaca się na tak wielu dziedzinach: zarzadzanie firmą/ zarządzanie produkcją, kontrola jakości, dział utrzymania ruchu, a do tego jeszcze rozwiazywanie niestworzonych zagadek wydzialu kryminalnego, niczym agentka CSI i tak baczny obserwator jak Austin Powers - tak..... nie powinnaś tracić więcej czasu ani marnować swojego potencjału, tylko wziąć sie wreszcie do ....... i tu szczególna uwaga...do...RO-BO-TY, niezadowolonych z zycia "zasiłkowiczek" nie brak w naszym pięknym kraju. P.s. AutoCAD tez ogarniasz? Zloz CV.

Daria

Niestety nawet firma OSI z dobrą opinią nie zadowoli osób, którym nie po drodze z dobrą pracą.

Jarosław

@raf minęło już trochę czasu od Twojej ostatniej wypowiedzi, czy coś się zmieniło? Przeszedłeś już na bardziej korzystną finansowo umowę? Co mógłbyś jeszcze powiedzieć o pracy, jaka panuje tam atmosfera, jakie jest podejście do pracownika? Takie wypowiedzi są bardzo cenne dla osób poszukujących tu takich informacji, warto dzielić się swoimi odczuciami.

raf

Duże wymagania co do stanowiska a oferta finansowa poniżej oczekiwań, czyli po prostu minimalna na czas próbny.

Zainteresowana

Hej może ktoś napisać jak wyglądają warunki pracy w tej firmie? Czy są zmiany? Praca w weekendy? Dużo kobiet pracuje? Jest szansa na podjęcie pracy, czy ciężka rekrutacja?

Olga

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy trudno jest przejść przez rekrutację?

Mastiff

Nie polecam, byłem rozmawiałem z Panią Brygida. Firma kosmos.

noname

Ostatni zrobiło się lepiej, nie ma nadgodzin i wzrosły pensje.

Montag

Odradzam, zarówno pracownikom magazynu, jak i administracji.

Luxemburg

Firma luksemburska zatrudni na terenie Belgii rzeznikow i ubojawcow od 2000euro zakwaterowanie i dojazd na miejsce gratis 518 461 769

nick

Ja właśnie też szukam ofert pracy do OSI POLAND FOODWORKS, ale w tej chwili nie widzę żadnej możliwości zatrudnienia. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak przeglądać na bieżąco goworka z nadzieją, ze to się szybko zmieni

Karol

Witam . Mógłby mi ktos powiedziec czy potrzebują kierowców do przewozu zwierząt i jak to u nich wygląda,czy cały tydzien w aucie czy codziennie do domu i jaka kasa

HR

szef i księgowa to para wspierająca się na maxa. wszyscy o tym wiedza i widza co się z nimi dzieje, księgowa zostawiła męża dla szefa, chyba lubi tak. zwalnia ludzi za błahostki - potwór a nie kobieta radzę omijać na kilometr. Ona chyba ma nie równo pod sufitem zresztą takim trzeba sie potworem urodzić. Nie polecam firmy najniższa krajowa i perspektywy haha i na tym sie kończy obiecanki itd....

Zostaw merytoryczną opinię o OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. - Chróścina

• Jak się pracuje w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.?

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.