wakoz

Słupsk

Opinie o wakoz

kierowca

witam jezdze juz 2 lata w tym kołchozie nawalisz godzin masz kase nie nawalisz nie masz,panie [usunięte przez moderatora] to my budujemy ta firme jak nie potrafi nas pan docenic to za chwile sie pan obejrzy i nikt nie bedzie chciał pracowac za 10 zl na godzine,obudzcie sie w koncu u nas w slupsku na kazdych 2 pracownikow przypada jeden kierowniczek to jak tu bedzie dobrze zwolnic darmozjadow i dac podwyzki ludziom,a nie tniecie na ludziach ktorzy to wszystko zbudowali pomyslcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o wakoz - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wakoz