Wakoz Sp. z o.o.

Luzino

Opinie o Wakoz Sp. z o.o.

gpotato_xd

warunki pracy tam są cierzke a dyrekcja i właściciel są całkiem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie warto tam się zatrudniać

tomek

wakoz to teraz kruszywo sp. z o.o. mają bazę w Lini k. Wejherowa kolejna spółka to Bituminium baza w Lini , kolejna firma rodziny Wickich to Arwit baza w Luzinie , na terenach byłego Wakozu . A jeśli chodzi to tereny w gdańsku na budowlach to zostały wykupione przez Kruszywo więc byłe bazy Wakozu są nadal w rodzinie , Pracy u nich moża poszukać na stronie www.kruszywolinia.pl

witek

no i jak u nich teraz wygląda praca, bo nie ma chyba ofert?

Fryderyk

Niestety będę musiał zwieść wszystkich którzy chcieliby skorzystać z ofert pracy Wakoz Sp. z o. o. Z tego co wyczytałem na ich stronie internetowej i jeszcze innej niezależnej to firma ogłasza upadłośći kończy swoją działalność." WAKOZ BUDOWNICTWO S.A. w upadłości likwidacyjnej" Taki komunikat widnieje na ich stronie www.

deru

Firma WAKOZ powstała w 1991 roku. Jest aktualnie dużą firmą działającą zarówno na rynku pomorskim, jak i na terenie całego kraju. Z tytułu dynamicznego rozwoju spółka WAKOZ w szczególny sposób została wyróżniona w 2006r. tytułem Gazeli Biznesu, jak również znalazła się w 2008r. w gronie Diamentów Forbesa za najbardziej dynamiczne zwiększanie się wartości firmy.

problem likwidacyjny

no dobra mamy koniec roku 2014 i zaczyna sie nam zaraz rok 2015 jak to sie skonczyla sprawa z wakozem, czy wszyscy zostali dobrze rozliczeni i odzyskali wszystkie naleznosci od firmy? wiem ze roziwazania firm to skomplikowana sprawa, a pytam o to nie z przypadku... ale o tym powiem pozniej. pozdrawiam i czekam

jj

chyba właśnie z tym wiązaniem końca z końcem mają w Wakoz problem, bo na ich stronie w kontaktach mają wpisane, że są w upadłości likwidacyjnej

Czy ktoś z Was pomyślał, przez chwilę DLACZEGO MACIE ROBOTĘ? jakby nie było zleceń to nie zarobilibyście ani grosza. A dzięki komu są zlecenia? Trochę szacunku dla tego kto \"walczy\" dla was o kasę. A lojalność ceni się w każdej firmie i koncernie.

witam Jest może ktoś tutaj co teraz pracuje w wakozie.

piszecie o skarbówce i innych instytucjach a gdzie jest ITD aż tak ich podpłaca???

maly

nic dziwnego ze cie zwolnili bo ty przygłup i analfabeta

zwolniony

A ja wszystkim powiem ze gadacie bzdury wakoz spulka petarda firma jak by mnie nie zwolnili to bym sie tam zasiedzial napewno, ale nic zycie. Praca w Wakoz bardzo polecam ale w spulce nie Betonie bo beton to faktycznie wielkie G...

Własnie przez takich jak ty w polsce jest jak jest...

eeee

to się zwolnij jak ci nie pasuje i idz ze starą na kuroniówke nasze państwo ci pomorze razem z komorowskim

wład

10zł na godzine a na dodatek połowa stawki czyli 5zł za przestoje a praca od 6 do 23 a czasami i dłużej na umowie (usunięte przez administratora)zł śmiech na sali i atmosfera nie miła

xxx - 2010-03-09 20:45:30 a czy ktorys z was wogule tam pracowal bo tak pieprzyc to kazdy potrafi!!! piepszą to twoią matke w taxówce-rowojadzie =masz taki szacunek dla ludzi jak i firma wakoz

xxx

a czy ktorys z was wogule tam pracowal bo tak pieprzyc to kazdy potrafi!!!

Do qwerty

Do qwerty założę się że liżesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektorowi a on chojnie cię za to wynagradza.Pytanie tylko ile guwna jeszcze zdołasz wytrzymać ha..ha..ha !

odźwierny

pracuję w wakoz beton i mogę się wypowiedzieć że zarobki są zbliżone do zarobków ochroniaża w hipermarkecie prawa pracownicze są nagminnie naginane odnośnie przepracowanych godzin i wynagrodzenia za nie,podobno byli z inspekcji pracy ale wzieli kapustę do kieszeni i sprawa ucichła........nie polecam

kbud

Z tego co widzę to chciałbyś nic nie robić i brać ciężką kasę.

qwerty

do końca niedaleko. bliżej niż dalej. nie polecam pracy tutaj. charówka od poniedziałku do soboty, za marne grosze.

żona kierowcy

Praca 12 godzin dziennie w ciężkich warunkach. Normy czasowe bardzo napięte, co wiąże się z wielkim naginaniem przepisów. Nie dasz się złapać - masz premię. Jeśli dasz się złapać - płacisz mandat i premii brak. Silne naciski powodują, że trzeba jeździć jak wariat w tę i z powrotem. Pensja - 1800zł. Duża firma o raczej braku szacunku dla pracownika.

Zostaw opinię o Wakoz Sp. z o.o. - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wakoz Sp. z o.o.