Opinie o Italmetal w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Italmetal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Italmetal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italmetal w Jelcz-Laskowice

byly pracownik

Brak szacunku dla ludzi i prawa. (usunięte przez administratora). Ponizanie i szantazowznie ludzi. Organy RP powinny zamknac ta firme i wlasciciela. Po pracy w tej firmie musialem powiadomic organy scigania o tym co tam widzialem

Goral

BRAK OCHRONY BHP. PRACOWAŁEM TAM. WYZYSK TOTALNY.

Czy w Italmetal panuje luźna atmosfera?

Luźna atmosfera? W Italmetal? Hahahahaha Pracowałem tam 5 lat, dzień w którym stamtąd odszedłem, to jeden ze szczęśliwszych w moim życiu ????. Jeżeli ktoś lubi włoskie porządki i włoski system zarządzania to będzie zadowolony. Ja ZDECYDOWANIE odradzam.

ex pracownik

Witam. Pracowałem w Italmetal na szczeblu biurowym, któtko gdyż praca w tej firmie to, jak dotąd, najgorsza zawodowa decyzja jaką podjąłem (oby ostatnia taka!) Problemem tej firmy są ambicje niewspółmierne do możliwosci oraz włoska kadra managerska. Produkują rzeczy mało istotne w dalszej produkcji danego produktu, a klienci wchodzą im na głowę, a ponieważ to mikro firma to pozwalają sobie na to. Kadra włoska jest niekompetentna, troche wycofana oraz obrażalska (np.Arabski Książe, szef narzedziowni, Włoch, ma w manierze obrażanie się o głupoty, ale i Polacy tam pracujacy tez miewaja humorki np. szef labu) Firma jest na etapie standaryzacji, wiec duzo rzeczy nie maja, duzo nie umieja. A wloskie "pozniej"i "spokojnie"nie ułatwia... Jeżeli nie znasz włoskiego masz gorzej, gdyż łatwiej polubić i zapunktować jeżeli mówisz w ich rodzimym języku. Nie jest to najbardziej otwarte i pozwalające na asymilację środowisko. Tam ludzie pracują od X lat więc Ci są ziomki i przyjaciele, średnia wieku też ok. 40stki, więc jeżeli jesteś po niżej to szykuj trochę charyzmy lub się nastaw. Płace i benefity nie zachwycają. Firma po za Wrocławiem, rzadna pomysłowa i szybko rozwijająca sie struktura, układy towarzyskie i jakieś nabyte drogi postepowania, nie ma czym zatrzymac pracownika! Wypłata mała, benefitów brak.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale handlowym (Junior Back Office Assistant in Sales Department) w firmie Italmetal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Falcon

Jak to wygląda w dziale konstrukcyjnym? na ile może liczyć konstruktor? jaka jest atmosfera w biurze?

@Falcon

Też jestem ciekawa szczegółów o pracy w Italmetal. Mam nadzieję, że ktoś kto wie, jak wygląda praca tam, coś nam powie. A jaki rodzaj umowy i system pracy by Cię interesował?

Kamasutra

Benefity...jak na mikro włoską korporację przystało.

@Kamasutra

Niewiele wynika z Twojej wypowiedzi. Możesz powiedzieć konkretnie na jakie benefity można liczyć jako pracownik firmy Italmetal? Czy pracodawca oferuje możliwość otrzymania premii?

Brak odpowiedzi zwrotnej po rekrutacji mimo zapewnien Pani z dzialu kadr na rozmowie, że taka zostanie wyslana bez znaczenia na wynik rekrutacji. Brak kultury i klamstwo juz na samym poczatku. NIE POLECAM

@Kandydat

Skąd wiesz, że proces rekrutacyjny dobiegł już końca? Nie myślałeś, że może w dalszym ciągu on trwa? Będziesz tak uprzejmy i wrócisz pamięcią do rozmowy kwalifikacyjnej? Chciałbym dowiedzieć się, jak ona wyglądała oraz czy w jej trakcie pracodawca sprawdzał w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności.

@Karol

Jak oferta na stanowisko pojawia się ponownie na potalu to oznacza, że poprzednia rekrutacja dobiegła końca.

@Kandydat

Rozumiem. Czyli można przypuszczać, że pracodawca wznowił rekrutację na to stanowisko z powodu znalezienia braku odpowiedniego kandydata. Ciekawi mnie, jakie wrażenia miałeś po rozmowie kwalifikacyjnej? Odczułeś, czy poszła Ci ona dobrze, czy raczej byłeś przekonany, że niestety nie dostaniesz się do pracy w firmie Italmetal?

Karol

Takie wypowiedzi nie są mile widziane na forum, personalne ataki są zupełnie niepotrzebne. Ludzie odwiedzający ten wątek wchodzą tu w celu znalezienia informacji na temat pracy w Italmetal i takie posty jak Twój nie wnoszą wiele w tym aspekcie. Zachęcam każdego do dzielenia się merytorycznymi komentarzami dotyczącymi tego pracodawcy jeśli chodzi o kwestie zarobków, atmosfery w pracy i warunków zatrudnienia.

Specjalist ds jakości? Praca jednozmianowa? Jak to tam jest!

Karol

Jakiś czas temu interesowała Cię praca w firmie Italmetal na stanowisku specjalisty do spraw jakości. Mógłbyś napisać, czy finalnie aplikowałeś na to stanowisko? Może zdołałeś się dostać do pracy w tej firmie i będziesz tak uprzejmy, aby napisać, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? Obecnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko operatora maszyn CNC, dlatego chciałbym coś dowiedzieć się o tej firmie.

Nic dobrego tam nikogo nie czeka....

Natalia
@pracownik

Co konkretnie masz na myśli poprzez swój wpis? Proszę Cię o rozwinięcie swojego postu? Na chwilę obecną jest z lekka niezrozumiały. A skoro już postanowiłeś zabrać tutaj swój głos, to powiedz nam proszę, jak przedstawiają się Twoje doświadczenia wynikające ze współpracy z tym pracodawcą? Może jest jakiś aspekt w zatrudnieniu w firmie Italmetal, który jednak oceniłbyś na plus? Jak myślisz?

Szybki

Sprzedaje hale, czyżby przeinwestował ?

Ulka

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? Czy jest tak dobrze i nie chce się?

P.K.

Witam wszystkich! Chcialbym dowiedziec sie jak rzadzi Pan Ru...ma...n? Dalej wyzej glowe ma jak s.r.a. ? ???????????? A moze skrzydelka zostaly skrocone ????Nalezaloby mu sie.Pozdrawiam ????

Zuzanna

@stefanka, nie masz pozytywnej opinii o czasie, w którym współpracowałaś z Italmetal. Napisałaś, że Twoja praca miała charakter biurowy. Jeżeli już zdecydowałaś się na zabranie głosu na tym forum, to proszę Cię o dokładne przedstawienie swojego stanowiska, warunków zatrudnienia i atmosfery towarzyszącej Twoim codziennym obowiązkom w tej firmie.

stefanka

Firma fatalna, nie szanują pracowników, w życiu nie przeszłam tyle stresu co tam, od rana bol brzucha i 8 godzin jak na szpilkach, już psychicznie nie wytrzymywałam i nie pisze o produkcji tylko o pracy w biurze w jednym z działów...książkę moznaby napisać o tym co sie działo...popełnilam największy bląd ze zdecydowałam się tam pracować...

Zuzanna

@Bolesław, zapewne pracownik Italmetal chciał sprawdzić Twoje umiejętności. Dlaczego uważasz, że jest to niepoważne? Może pracodawca stosuje takie praktyki nowozatrudnionym osobom na początku współpracy. Czy mimo wszystko pracujesz w tej firmie?

Zuzanna

@junior, 10 lat to imponujący staż. Jak przez te wszystkie lata, w których pracowałeś w Italmetal, firma ta zmieniała się? Mógłbyś podzielić się tutaj na tym forum swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z tym pracodawcą? Użytkownicy chętnie zapoznają się z Twoją opinią o Italmetal jako pracodawcy.

annonim

Firma no fair play. NO NO NO

Zuzanna

@strazak chętnie dowiem się jak Ty oceniasz Italmetal jako pracodawcę, jednak bardzo proszę o zachowanie, kultury wypowiedzi.

strazak
@Zuzanna

jak oceniam - słabo, kasa mała, możliwości rozwoju żadne no chyba ze lubisz włazić w d..pe bez mydła, co tu więcej pisać, nie dbają o pracowników, szukają jeleni do pracy - takich co by najlepiej nie wychodzili z roboty, włosi uważają się za panów a polaków traktują jak murzynów(poza wybranymi osobnikami którzy sprzedali by własna matkę za parę złotych), myślą ze są najmądrzejsi co bardzo często wychodzi w praniu, ale niestety to włosi są właścicielami a my musimy u nich pracować, jest jedno w tym zakładzie co mi się podoba - Aleksandra - babka z klasa i kasa

anonimus
@strazak

co to znaczy mala kasa??

strazak2
@anonimus

to znaczy że pracujesz za drobne aby tylko przeżyć. Zero perspektyw. Traktują pracowników jak cytrynę do wyciskania . Jak skończy się sok to next.. następny. Firma no fair play. NO NO NO

junior

pracowałem tam 10 lat (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Italmetal - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Italmetal?

Zobacz opinie na temat firmy Italmetal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italmetal?

Italmetal
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Europejska 2
    55-220 Jelcz-Laskowice