Opinie o dagrasso.pl - "DA GRASSO" sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Da Grasso Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Da Grasso Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Da Grasso Sp. z o.o. w Warszawa

poleta

Dostałam zakalca zaproponowali -15% zniżki na drugą. Skandal

xyzm

Straszne co się w tym biurze na Żeligowskiego wyprawia. Weszła orkla, byli managerowie i już ich nie ma.co.maja sobie myśleć pracownicy?Mamy pania od HR może dowie się czemu ludzie nagle odchodzą? Pracują tu fajni ludzie i aż serce pęka na ten klimat jaki jest obecnie.

Julek
@xyzm

A ta Pani od HR albo bezpośredni przełożeni nie pytają, skąd decyzja o wypowiedzeniu UoP? Na ile kierownictwo ma dla pracownika czas na rozmowę, jakby ktoś chciał zgłosić problem lub rosnący brak zadowolenia z pracy? I z czego Twym zdaniem wynika klimat, który, jak piszesz, tak bardzo Ci nie odpowiada? Bo dla kogoś szukającego pracy nie jest to oczywiste.

Misia

Widziałam, że mieli kiedyś nie tylko typowo gastronomiczne stanowiska. Opublikowali kiedyś ofertę na specjalistę ds. kontraktów. Nie zwolniło się ? Faktycznie taka stabilna praca, że ludzie zostają na dłużej?

Jarosław

Te, jak je nazwałeś, foszki, to o co w szczególności? Chciałbym się też nauczyć lepiej gotować, dobrze tu więc szkolą, choćby, jak dobrą pizzę zrobić i czy dają jedną do zjedzenia, na obiad?

Czy Da Grasso Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

opiekun

Firma (biuro)ze spora rotacja, jak można wmawiać ludziom że wszystko jest ok jak z pracy odchodza aktualnie 2 osoby z wyższego szczebla?

Czesław
@opiekun

Masz jakiś pomysł z czego wynika ta rotacja, o której piszesz? Możesz napisać, ile jest obowiązków, a ile da się w biurze zarobić?

Suchyyy69

Nie polecam nawet młodym chłopaczka by sobie dorobić w weekend na dowozie Wypłaty nigdy terminowo nie ma i jeszcze na 2 raty Bo nie ma gotówki w sejfie nawet pracownicy co pracują po kilka lat biorą wypłatę w gotówce NA RATY (Jak by był problem żeby zrobić przelew w XXI wieku) Notorycznie jako kierowca jest się wykorzystywanym do kelnerowania i innych rzeczy które powinni robić wieloletni pracownicy Stan techniczny aut woła o pomstę do nieba ,żaden z samochodów nie widział czegoś takiego jak stacja kontroli pojazdów Z opon druty wystają zawieszenia wyrąbane totalnie plus ledwo działające hamulce o takim czymś jak emisja spalin tych aut na dowóz pizzy wolę nie wspominać jeszcze wielki problem żeby załatwić do auta coś takiego jak PŁYN DO SPRYSKIWACZY

@Suchyyy69

może problemem jest to, że słabo z kasą stoją np? a napiszesz mi jakie obowiązki są opisane na umowie? pytam w kontekście tego wspomnianego kelnerowania. ogólnie to ile % czasu jest się na dowozie tak w praktyce?

Suchyyy69
@Krystyna

Obowiązków nie ma wypisanych na umowie . Umowa jest tylko że się pracuje z firmą te obowiązki dotatkowe co kierowca robi to wywożenie (usunięte przez administratora) zanoszenie talerzy pustych lub z pizza do stolików z klientem robienie sosów do wiaderek nalewanie ich do sosierek , pudełek na dowóz nawet przy dużej ilości zamówień gdzie jako kierowca się dosłownie wchodzi i wychodzi by dostarczyć pizze nikt nie pomoże z pracowników żeby nalać np 2 musztardowe lub 2 czoskowe do inwidualnych zamówień tylko samemu trzeba nalać bo pracownicy muszą na telefonie posiedzieć Brak sprawdzania czy dany kierowca ma ważne badania sanepidu (To jest jednak najważniejsze) Czas dowozu to zależne jaka odległość od lokalu i jak z miejscami by zaparkować samochód Choć zdarzają się klienci co nawet adresu swojego domu nie znają i trzeba do nich dzwonić

@Suchyyy69

z tymi badaniami to co za problem, żeby sprawdzali, czemu tego nie robią? teraz to się zastanawiam czy kiedykolwiek doszło do jakiś konsekwencji z tego tytułu, wiesz może? i z tym siedzeniem na telefonach, gdyby kierowca kogoś nie wyręczył to raczej by się to ustabilizowało? ktoś zwróciłby uwagę?

Wanda
@Suchyyy69

A o tych opóźnieniach w wynagrodzeniach jak i stanie technicznym aut ktoś próbował rozmawiać z kimś wyżej? A jakie umowy ogólnie dostają kierowcy - zlecenie czy umowa o pracę?

Lena

Nie polecam . Drogo dodatków bardzo mało skromne te pizzę jak za taka cenę . Siedlce

Joanna

Dlaczego nie polecasz pracy tutaj? Na jakim stanowisku pracujesz? I co konkretnie jest nie tak z tym miejscem niby?

Elżbieta

Zamówiłam tortille z panierowanymi polędwiczkami z kurczaka w Da Grasso Skarżysko-Kamienna, tylko kucharz zapomniał dodać polędwiczki, nie było również sera, a zamiast sałaty lodowej była kapusta pekińska - jakaś porażka lepiej zjeść gdzie indziej niż dawać się (usunięte przez administratora)

kandydat na franczyzobiorcę

Spotkałem się i wypełniłem kwestionariusz podając wrażliwe dane, byłem zapewniony że wyślą do mnie jeden egz. pocztą. Po czasie oczekiwań odezwałem się z zapytaniem gdzie jest mój egz. który podpisałem a w odpowiedzi usłyszałem, że został wysłany pocztą i oni nie mają wpływu na to gdzie jest przesyłka z moimi wrażliwymi danymi ponieważ wysłali normalnym listem i nie mogą zgłosić reklamacji do PP. Dla mnie to cios poniżej pasa taki brak szacunku! DNO I WODOROSTY ZE STRONY CENTRALI TEJ FIRMY. Przez takie zachowanie zniechęcony zrezygnowałem z prowadzenia wspólnie biznesu i nikomu nie polecam!

sabina

Hej wszystkim. Czy słyszeliście moze o szkoleniu w Łodzi przed rozpoczęciem pracy w tej firmie ?

@sabina

Nie ma żadnych szkoleń jeśli chodzi o kierowce

Edyta
@Michał

Ok, jesli chodzi o kierowce to nie ma, a czy wiesz, albo czy ktos inny wie jak jest z innymi stanowiskami? Czy wrzucają cie na głęboką wodę?

Iwona
@Michał

A ile trzeba mieć prawo jazdy aby zostać kierowcą w tym miejscu?

Justyna

Ha ha. Nie wiem, czemu w tym wątku ktoś założył, że chodzi o pracę kierowcy. Ja bym się chciała dowiedzieć o szkolenia, ale dla pizzera, kierowcy chyba nikt szkolić nie musi, bo już to jakiś osk czy word zrobił :P

byly pracownik

Balagan ,niskie stawki ,pracodawcy nie chetnie rejestruja nowych pracownikow.Dostawcy sa wykorzystywani do wszystkiego np.zakupy,do sprzatania nawet kibla ,rozladowanie towarow i noszenie ich do piwnicy po schodach winda zepsuta .Robieni sosow ,kartony,obieranie cebuli i czosnku ,sprzatanie piwnicy itp.

Iwona
@byly pracownik

Czyli co, jak piszesz, że niechętnie rejestrują pracowników, to czy to znaczy, że zatrudniają tutaj na czarno?

Driver

Pracowałem prawie 3 tygodnie jako kierowca w Da Grasso. Atmosfera w pracy generalnie jest w porządku. Na początku jednak nie dostałem żadnej umowy i zapewne nie dostałbym jej gdybym się o nią nie upominał. W końcu kiedy dostałem umowę zlecenie to była ona tylko na tydzień, a dzień po umowie nie dostałem grafiku ani nikt nie zadzwonił kiedy mam przyjść. Ewidentnie nie chciano mi płacić minimalnej godzinowej stawki jako uczniowi poniżej 26. roku życia. Jeżeli praca bez umowy za stawkę 13zł za godzinę + złotówka od każdego kursu komuś odpowiada to ok. Jeżeli jednak np. jako student oczekujesz chociażby umowy zlecenie i minimalnej stawki 19,70zł/h to może być problem. Dodatkowo po zakończeniu umowy mówili że zadzwonią w sprawie wypłaty ale nikt nie dzwonił i byłem 3 razy osobiście aby sie upomnieć. (Dotyczy Da Grasso w Siemianowicach)

Paulina
@Driver

I co, w końcu Ci zapłacili te ostatnie pieniądze?

Madzia.

Pracowałam w tej.firmie....nigdy więcej, człowiek pracował za wszystkich ..ja akurat pracowałam na tyłach w kuchni ..robilam ciasto do pizzy ,sałatki i inne rzeczy..temperatura masakra ,w sezon musiałam pracować 50 stopni ciepła..szefostwo masakra ,nie szanują pracownika ..ptacujesz po 13 godzin i jeszcze zle...nigdy więcej tej firmy .pracodawca bezczelny ,dla klientów.. pizzeria degrasso ilawa...

Kejti
@Madzia.

A czemu nie napisałaś za co cie wyrzucili na zbity pysk? Może jeszcze dodaj że sprawę przegrałaś i musisz kasę zapłacić .Tylko z czego nie

Magdalena
@Kejti

Tak z ciekawości, duzo pracowników firma zwalnia? Czy raczej sami odchodza jak już?

Anon

Późna dostawa pizza wyglądająca jak zrobiona na kamieniu skąpe dodatki po prostu ohydna oraz zimna. Nie polecam

joanna

polecam smacznie,dostawa szybka i miła obsługa

Alicja
@joanna

Super, a co zamawiałaś? A jak ceny Twoim zdaniem? Są przystępne?

Jan Nepomucen

Czy znajdzie się tu ktoś, kto pracował w tzw. centrali Da Grasso jako pracownik biurowy? Jest ogłoszenie - praca grafika - projektowanie materiałów do druku, sm itd. Jakie zarobki może oferować potentat pizzy Da Grasso o.O?

Klient

Obsługa bardzo nie miła, nie słucha klientów i błędnie nabija zamówienia, długi czas oczekiwania na pizzę pomimo pustego lokalu. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Lol

A co, nie stać cię na własny? ????

@Lol

Może można, ale po co zapychać swój własny jakimiś niepotrzebnymi kontaktami? ;) Z drugiej strony nawet teraz sobie myślę, że dla pracodawcy to faktycznie lepiej, bo wtedy ktoś ma tylko służbową powiedzmy "starą nokię" i już nie będzie siedzenia na socjal mediach na prywatnym. ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Da Grasso Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Da Grasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Da Grasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Da Grasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Da Grasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Da Grasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Da Grasso Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 38 ocen.

Da Grasso Sp. z o.o.