Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

Cocaine energy drink

:) - 2011-04-19 21:17:01 Wejdz na pracuj.pl a się dowiesz :) OFERUJEMY: * Ciekawą pracę w młodym zespole * Wysokie standardy pracy * Telefon i samochód służbowy * Szkolenia hehe wysokie standardy pracy i szkolenia:)))) Lać wode to można w Lany Poniedziałek!!!

no to M.F. robi czystke bo to umie robic najlepiej szkoda chlopaków z 4000 ale czego tu mozna sie spodziewac po tym człowieku on na to stanowisko nadaje sie tak jak ksiądz na zakonnice. panowie jak ktos tam zostal ze starej ekipy to szukajcie pracy bo znajac w/w gościa to spodziwajcie sie za jakis czas pożegnania z RB. o boże kto dal temu czlowiekowi stanowisko kierownika??? pozdro dla wszystkich sd-owców i wesolych świąt tym co pracuja i juz są poza strukturami RB

Wejdz na pracuj.pl a się dowiesz :)

anonim - 2011-04-16 16:32:27 i zaczyna sie czystka panowie juz moi kolesie z regionu dostali strzal w plecy jednym słowem k.... czas spier.... z tego ku...wi do..łka bo na kazdego przyjdzie czas. powiedzcie jak w innych jest czy były juz zwolnienia który region?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

el polako

uk - 2011-04-13 11:19:19 podsumujmy - 2011-04-08 22:33:01 i kwiecień tak sobie leci a premii KWARTALNEJ jak nie było tak nie ma więc policzcie ile miesięcy ma rok i ile ich dostaniesz kochaniutki, pracownik zawsze na końcu w tej firmie więc strzeżcie się polaczki i nie dajcie się walić w tyłek Pare regionów wezmie teraz premię, bo zaczeły się eksporty, szukajcie Redka w UK :)))) Śmieszne jest tylko to że wszyscy niby pilnują, żeby nie wyjechał, ale nie ma problemu żeby kupić i wywieść, dla Wszyskich to pasuje :))))))) Tonący brzytwy się chwyta.

uk

podsumujmy

hehe - 2011-04-02 20:07:30 Red Bull podcina skrzydła wszystkim forumowicza... co się tam dzieje??? już wiem po IP doszli do każdego i było srogie lanie. kto podniesie rękę na władzę redbullowa niech wie, iż ręka ta będzie mu odcięta. heheheh moga mnie szukać jak chcą to może znajda w niemczech moze w słowacji a moze w austrii. a premia to tylko na papierze fajnie wyglada i tak juz zostanie jak uważam ale cóż jak robić w h... to na calego. a powiem że mam to wszystko gdzieś dobrze że są jakies rozmowy i moze w końcu uda mi sie z tego b.... wyjść

hehe

Jaka cisza...chyba ekipa dostała po premii za wpisy i za każde kolejne, wiec już wszyscy siedzą cicho jak małe szare redbulowskie myszki.

sugar free - 2011-03-24 18:43:11 no to skoro usunęli to trzeba napisać znowu kto mobbing-uje swoich podwładnych w firmie zapraszam do zrobienia poniżej listy: kolego to nie ma co tu dużo pisać i robić listy bo od sd w góre na każdym stanowisku juz zaczyna sie wciskanie w nas swoich wizji lotu red bulowym samolotem bez silników. kazdy rks wprowadza tzw mobbing i faszystoskie metody kierowania zespolem. a jak sie gdzieś znajdzie normalny rks to powinni jemu postawiś pomnik w aleii zasłuzonych dla sd-owców. ogólnie powiem że mam gdzieś tą pracę jestem tu narazie bo szukam czegos nowego ale jak znajde to bez wachania spadam. nie podoba mi sie to cale zamiesznie z premiami i przez 3 miesiące spinania sie dochodze do wniosku że i tak nic z premi wiec na jaki ku.... h.. ja sie spinam pozdrawiam obecnych i byłych z rb i wyrazy współczucia dla tych co tu sie pchaja

sugar free

rimp

prawda w oczy kole... Nie spodziewałem się takiej reakcji ze strony RB. Jest to działanie poniżające i ograniczające swobodę wypowiedzi na temat tej firmy

anonim - 2011-03-22 21:15:56 usunęli!!! porażka!!! prawda ich w oczy kole!!! sportowa sie zagotowała. Wyścigowa:)))

usunęli!!! porażka!!! prawda ich w oczy kole!!! sportowa sie zagotowała.

pw

gdzie są wszystkie wpisy???

pw

no co? cenzura:P

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull