Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

anonim - 2011-06-02 22:05:01 slav - 2011-06-01 16:59:15 w 7 rks to taki sam ściemniacz wszyscy to wiedza tylko liżą mu[usunięte przez moderatora]żeby ukryć swoje i jego ciche interesy poza tym już dwóch takich co ukradli księżyc już się przekonali o tym że góra wszystko tuszuje i dalej go tam trzymają zamiast go wywalić na zbity pysk za to co zrobił tyle tylko że wiem że raczej mu nie odpuszczą bo takich rzeczy się nie odpuszcza. Najgorsze jest to że dają przyzwolenie na takie zachowania rksa i ludzie na tym cierpią, a taki rksik zarabia 15000 i ma innych za pachołków i myśli że wszystko mu wolno...żeby się tylko nie pomylił... z tego co zdazylem ustalic gora obudzi sie z reka w nocniku. ponoc szykuje sie gruba afera . warto to sledzic. forum inwigilowane, a z RB już nikt z nikim nie chce utrzymywać kontaktu, więc ciężko z rzetelną informacją

slav - 2011-06-01 16:59:15 w 7 rks to taki sam ściemniacz wszyscy to wiedza tylko liżą mu [usunięte przez moderatora]. żeby ukryć swoje i jego ciche interesy poza tym już dwóch takich co ukradli księżyc już się przekonali o tym że góra wszystko tuszuje i dalej go tam trzymają zamiast go wywalić na zbity pysk za to co zrobił tyle tylko że wiem że raczej mu nie odpuszczą bo takich rzeczy się nie odpuszcza. Najgorsze jest to że dają przyzwolenie na takie zachowania rksa i ludzie na tym cierpią, a taki rksik zarabia 15000 i ma innych za pachołków i myśli że wszystko mu wolno...żeby się tylko nie pomylił... z tego co zdazylem ustalic gora obudzi sie z reka w nocniku. ponoc szykuje sie gruba afera . warto to sledzic.

???

ANOMIM - 2011-06-01 11:00:00 NA WSTEPI ZACZNE ZE KAŻDY OBYWATEL POLSKI ZGODNIE Z KONSTYTUCJA RP MA WOLNOŚĆ SLOWA I WYZNANIA I CENZURA W TYM CO NAPISZE OZNACZA ŁAMANIE MOICH PRAW KONSTYTUCYJNYCH. TAK WIEC JESTEM SD Z REGIONU 4… I Z WIELKA OCHOTA STWIERDZAM ZE JESTEM MEGA ZASZCZYCONY TYM ZE JUŻ NIE MUSZE PRACOWAC Z PEWNA OSOBA KTÓRA JEST RKS GDYZ JEDO METODY I TAKTYKI PRACY SA NA POZIOMIE O KTÓRY DAJE DUZO DO MYSLENIA.? TAK WIĘC OTO TA OSOBA JAK RKS JEST MISTRZEM ŚWIATA W ŚCIEMNIANIU I UDAWANIU DOBREGO I MILEGO GOŚCIA Z TYM SLODKIM NA POZIOMIE DZIEWCZYNKI UŚMIESZKIEM. A NADTO STWIERDZAM ZE TAKIEJ SPYCHOLOGII I OLEWANIA LUDZI JAK DO TEJ PORY NIE WIDZIAŁEM. CZLOWIEK KTÓRY JEST RKS-EM I SZCZYCI SIĘ Z TEGO POWODU WEDLUG MNIE I NIE TYLKO NIE POWINIEN ZAJMOWAC TEGO MIEJSCA GDYZ SIĘ DO TEGO ZADANIA NIE NADAJE A TEKSTY TYPU „ TO POPRACUJ DO GODZ 19 NAWET 20 BO WIECEJ UDA CI SIĘ ZROBIĆ „ SA CHYBA NIE NA MIEJSCU. ALE KOŃCZAC TA MOJĄ NEDZNA WYPOWIEDZ CHCE POWIEDZIEĆ ZE BYŁA TO FAJNA PRZYGODA W CALKIEM FAJNEJ FIRMIE I NIE BĘDĘ TU PISAC JAK TO MI BYŁO ŻLE BO BYŁO OK. A JEDYNIE RKS SWOIM POZIOMEM CHLOPA Z SLOMA W BUTACH MNIE [usunięte przez moderatora]. I NAWET GDYBY RED BULL NIE DAL MI PAPIERKU SAM ZREZYGNOWAŁBYM W MAJU GDYZ Z [usunięte przez moderatora] NIE POTRAFIE PRACOWAĆ. POZDRO WSZYSTKIM OBECNYM I BYLYM PRACOWNIKOM RB POLSKA O co chodzi z tą spychologią??? co to jest???

cyt. ze swiatpl.com

Coraz częściej dowiadujemy się jak szkodliwe są rzeczy, które jemy i pijemy. Tym razem naukowcy zajęli się badaniem napoju energetycznego Red Bull. Ten „dodający skrzydeł” środek jest szczególnie popularny wśród młodzieży. Powoduje podobne efekty jak mocna kawa ale niestety jest bardziej szkodliwy. Badania wskazują, że po wypiciu Red Bulla krew robi się bardziej lepka. Może to doprowadzić do problemów z układem krążenia i grozi wylewem lub zawałem. Jest szczególnie niebezpieczne dla osób narażonych na stres i mających problemy z ciśnieniem. W Norwegii, Urugwaju i w Danii sprzedaż Red Bulla jest zakazana już od dawna. Firma produkująca napój ma się jednak nadal dobrze i tylko w ubiegłym roku sprzedała w 143 krajach ponad 3,5 mld puszek. niezłe jaja no nie?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
slav

w 7 rks to taki sam ściemniacz wszyscy to wiedza tylko liżą mu [usunięte przez moderatora]żeby ukryć swoje i jego ciche interesy poza tym już dwóch takich co ukradli księżyc już się przekonali o tym że góra wszystko tuszuje i dalej go tam trzymają zamiast go wywalić na zbity pysk za to co zrobił tyle tylko że wiem że raczej mu nie odpuszczą bo takich rzeczy się nie odpuszcza. Najgorsze jest to że dają przyzwolenie na takie zachowania rksa i ludzie na tym cierpią, a taki rksik zarabia 15000 i ma innych za pachołków i myśli że wszystko mu wolno...żeby się tylko nie pomylił...

ANOMIM

tupecik

tak a teraz ci co najlepiej pracują cierpią bo nie masz szans żeby ktoś cię zauważył i docenił, roboty jest masa a premię dostać to teraz ciężko, jak się jeden kiedyś postawił to już go w firmie nie ma

anonim - 2011-05-13 00:54:40 onnnaaa - 2011-05-11 17:41:13 a praca jak godzinowo? pracuje się po 8 godzin czy więcej?jest faktycznie tak strasznie jak tu piszecie? idz do pracy w red bull-u to zobaczysz a dziewczyno zacznij lepiej chodzic na silownie bo jak zaczniesz nosic baby lub rmbusy to bicepsy urosna Ci jak u pudziana. ale moze jestes zdeterminowana i chcesz tylko pracowac dla nazwy firmy. a 8 godzin pracuje sie w państwowej firmie tu średni 10 godz ci zleci [usunięte przez moderatora]w banie,że jak w kieracie,znam takich co się obijali i defraudowali tą firmę i pracowali po parę lat.Nawet się podorabiali.Współczucia kadrze menadżerskiej wyższego stopnia

onnnaaa

ciekawy

na podkarpacie, to co było na racuj pl to to samo co przedstawiciel handlowy?? Dzięx za odpowiedź.

sd - 2011-05-10 21:43:05 na jakie miasto rekrutujesz??? kasa dla nowicjusza to 4200 brutto i nie znizaj sie nawet o złotowke bo tak daja w polsce a auto dostaniesz berlingo praca (usunięte przez administratora) bo nie bedziesz wiedziec co tak naprawde do końca masz robić. jak zwykle dostaniesz 10 priorytetów na raz i kazdy jest bardzo ważny ale nie lisz ze dostaniesz premie bo te teksty to tylko zamydlanie oczu zeby firma fajnie wygladala pod wzgledem finansowym. no cóz na koniec zycze ci powodzenia w pracy i pomódl sie czasami zeby to nie była sezonowa praca tylko bo ta firma słynie z tego że tak czasem robi

harnaś

u nas dopiero jaja. nowy, ciekawy "rozkaz" szefa. napisać i wysłać pochwalnego maila do władz w w-awie, że szef to niby jest cudowny i tylko do rany przyłożyć. i znów nie wolno się sprzeciwić bo wylotka...to juz jest jakaś maskara. teatr na całego...

sd

na jakie miasto rekrutujesz???

Hejka ponownie, serdecznie jeszcze raz proszę, kliknijcie jakieś szczegóły warunków pracy jako Specjalista/ka ds. rozwoju sprzedaży. Jaka podstawa, samochód, etc. Czy to to samo co PH?? Pozdrawiam

psd

ostatnio spory ruch w rotacji pracowników. Czyżby kolejny etap wymian? wychodzi na to, że żywotność ph, phka lub sd to pół roku...

ciekawy

Koledzy i koleżank, kliknijci mi jakieś info apropos ogłoszenia na pracuj.pl. Jaka kasa (podstawa) bo premia chyba nie do zrobienia, jaki samochód etc... Dzięki z góry za info.

Tom

Teraz dopiero wasz ten odrzutowiec padnie ... http://www.wykop.pl/ramka/718641/ktory-czerwony-byk-podetnie-ci-skrzydla/ poczytajcie sobie :)

dawniej ph teraz sd

Cocaine energy drink - 2011-04-20 17:19:43 :) - 2011-04-19 21:17:01 Wejdz na pracuj.pl a się dowiesz :) OFERUJEMY: * Ciekawą pracę w młodym zespole * Wysokie standardy pracy * Telefon i samochód służbowy * Szkolenia hehe wysokie standardy pracy i szkolenia:)))) Lać wode to można w Lany Poniedziałek!!! W tamtym roku mieliśmy jedno szkolenie, jako nagroda :) Chociaż dla niektórych i tak szkolenia nie pomogły. Szkoda chłopaków z 4, ale przynajmniej mają na tyle poukładane w głowach, że nie s..rają na forum jak to było zle, ciężko itp itd Może wreszcie na tym forum zapanuje normalność :)

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull