Danwood S.A.

Opinie o Danwood S.A.

Glazurnik

Na jakie zarobki można teraz liczyć? Co ile jest zjazd do domu?

Hehe

(usunięte przez administratora). Jedni mają wypłaty po 13000 a 2 brygada która składa te same domu zarabia 7500. Robota 10 godzin dziennie. Nie wyrobisz się w terminie jedziesz po 12 albo w sobotę do wieczora za którą nikt nieplaci. Nie skończysz domu bo np zabrakło materiału to jest twoja wina zaco masz już mniejsza wypłatę. Jest coraz gorzej nie polecam szczerze sam niedługo to rzucam.

Fido
@Hehe

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy ale to nie dla mnie.Całe życie tułaczka jak uchodźca z palestyny.Marne jedzenie z marketu i spanie po kilku w pokoju.Może jak ktoś niema rodziny i lubi sobie wypić i wyskoczyć na panienki to mu pasuje.

Brygadzistana niemczech
@Hehe

Ja juz sie pożegnalna z ta firmą. Nawet gdy nie będzie woda podłączona to juz nie masz premii itd to po co tyrac. Montażystów i glazurnikow traktują lepiej jak brygady wykończeniowe, gdzie brygada zaczyna od a do z dom. Tyle da sie zarobic w Polsce na miejscu

Hopko

Pracownik słyszy od kierownika produkcji że nie idzie mu na danym stanowisku. Idzie poprosić o przeniesienie na inne stanowisko w odpowiedzi od tego samego kierownika słyszy że póki ki co nie ma możliwości. Ludzie różni ale są i tacy co pójdą cie bezczelnie(usunięte przez administratora) dla kierownika żeby tylko się mu przypucować. Kiedy człowiek jest na L4 dłuższy czas i wróci do pracy po przerwie chorobowej to z góry dostaje wypominki jaki to jest mało wydajny i najlepiej ma wymienić przykłady a dokładnie co zmotywowało go do pracy. Jeśli chodzi o atmosferę to wiele osób jest w porządku lecz są i tacy co podpierdola cie żeby się przypucować. Ocena końcowa 2/10 ponieważ nie mogę skorzystać z prawa do zmiany umowy

Jak to jest z tymi szczepieniami? Każdy mówi co innego. Brygadzista mówi że jak się nie zaszczepie to więcej nie wyjadę do Niemiec ...

Brygadzista

Wyjedziesz ale w brygadzie niezaszczepionej

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Danwood S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz - Szpachlarz?
Tzc

Czy podwyżki tylko dla zaszczepionych to nie dyskryminacja??

xyz

Firma Danwood to porażka ,chcą zmusić ludzi do szczepienia , grożą że nie zaszczepieni nie dostaną wcale podwyżki a szczepieni dostaną co to za parodia nie oceniają pracy tylko szczepienie , firma (usunięte przez administratora) cały zarząd , omijać z daleka i rozpowiadać co tam się dzieje .

pawełek z DURu

NIE POLECAM PRACY w firmie danwood.Mobbing na najwyższym poziomie i to na stanowiskach kierowniczych. Po zgłoszeniu do kadr tej sprawy oraz po przedstawieniu dowodów po tygodniu zostałem zwolniony z pracy ( PRACOWAŁEM TAM 3 LATA ) Sprawa została skierowana do telewizji oraz do odpowiednich służb. NIE MYŚL NAWET O PODJĘCIU PRACY W TEJ "FIRMIE" BO BEDĄ TRAKTOWAĆ CIĘ JAK ŚMIECIA, BĘDZIESZ WYKORZYSTYWANY, A NA KONIEC I TAK DOSTANIESZ KOPA W (usunięte przez administratora) ZA SWOJE ZASŁUGI W TEJ FIRMIE. NIE POLECAM!!

Pomocna
@pawełek z DURu

Proszę o kontakt karolina.gruszka.262@interia.pl. Chętnie wymienię się doświadczeniem w tej sprawie :)

M. W

Z całą stanowczością potwierdzam negatywne opinie na temat Danwood. W moim przypadku dom budowany w niemczech i w kwestii jakości jak i przebiegu budowy pozostaje wiele do życzenia. Wyegzekwowanie napraw gwarancyjnych na bieżącym etapie to pozew sądowy.

@M. W

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i wiem jak wygląda budowa i z czego są zrobione te domy ale takie konstrukcje mnie nie przekonują dlatego swój dom wybudowałem z porotermu.Do pomocy wziełem dwóch szwagrów :-) i w niecałe 3 miesiące dom był gotowy (stan surowy)

Pracuje ktoś mobilnie? Jak to działa, kto wyznacza wyjazdy?

Haliber

Kurs glazurnicy. Przez pół roku u Niemca za 5250 zł. Potem kto to wie ? ( Nie 6 tys..... bo tydzień wolnego, nie płatnego ). Sorry....w Polsce tyle idzie zarobić.

Essa dojcze
@Haliber

Mówisz po kursie tyle kasiory dostaje niedoświadczony glazurnik? Miałem właśnie iść na kursik, ale w taki wypadku chyba zostanę na wykoczeniowce. Tam wyciskam 9200- 9700.

Haliber
@Essa dojcze

Skoro mnie chcieli tam do roboty. A ja fale Dunaju umiem tylko układać, to coś jest nie tak z tą firmą. Na pytanie czy pracowałem gdzieś za granicą, odpowiedziałem że tak "Talibów na bliskim wschodzie zabijałem," Oni dalej zainteresowani. Pomijając to, na rozmowie nie spójne informacje. Jeden mówi że po pół roku można awansować, ktoś inny że po 3 miesiącach. Sami nie wiedzą jak ta praca u nich wygląda. Z tego co wywnioskowałem z ich gadki to obiecują 6 tys ale wziąść kalkulator w rękę to kłamią. Średnio wyjdzie 5250 zł odliczając żarcie 4250 zł. Jak zjeżdżasz do domu to nie płacone.

Edward

A czy ktoś pracował bądź bracuje w tej firmie i mógłby podać jakieś dokładne opinie o tej firmie? Jak tam jest i w ogóle?

strapiony
@Edward

Witaj Edwardzie;) Pracowałem tam i powiem tak, jak dla mnie lżej niż w Polsce, jeżeli chodzi o prace i tempo. Wszyscy narzekają, ale jak dla mnie nie było tak źle. Jak ekipa zgrana to wszystko idzie w terminie, który firma narzuca zrobić i zgarnąć premię. Przez czas który pracowałem warunki mieszkalne były zadowalające. Nie trafiłem na żadną ' budę dla psa'' a jeżeli się na taką trafia, dzwonisz do firmy i załatwiają inne mieszkanie. Dużo młodych rezygnuje po pierwszej budowie, nie wiem dlaczego. Może wszystko przez to, że trafiają do pijaków i nierobów, którzy zamiast pokazać jak zrobić, wytłumaczyć to drą ryja. Praca 8 godzin dziennie w sobotę 3-4, oczywiście jak trafisz do normalnych ludzi. Bo jeżeli trafisz do nierobów, którzy dzień na budowie zaczynają od piwka to przygotuj się na pracę po 12 godzin, oczywiście płatne jest tylko za 8. Zarobki w granicach 8500-9500 za pełny przepracowany miesiąc łącznie z sobotami, zależnie jaki jest dom( rozmiar, budżet na dom, czas w którym go zrobisz) Panie w biurze bardzo miłe. Można z problemami związanymi z pracą śmiało dzwonić, pomogą. Firma jest duża, więc nie warto liczyć, że zrobisz tutaj jakąś karierę, najwyżej można zostać brygadzistą ekipy. Wyjeżdżasz zazwyczaj na 2 miesiące, wracasz na tydzień - półtora. Pozdrawiam.

Zły
@strapiony

Pracowałeś a czemu nie pracujesz jak taka dobra firma a może awansowałeś na brygadziste za lizanie (usunięte przez administratora) paniom w biurze i za podpieprzanie swoich kolegów gdyby to była taka dobra firma to co rusz nie szukaliby pracownikow a ci co się dostali do firmy do pracy to by pracowali a nie uciekają

Janek
@Zły

Nie potrafisz nic innego z siebie wykrzesać iż hejt ? Nie każdy uważa że ta praca jest (usunięte przez administratora) Większość rzeczy o których ten facet pisze to prawda, tzn. Jak się zajmujesz chlaniem to i po 17 godzin pracujesz żeby zdążyć.

Witam ja słyszałem że w firmie panuje rodzinna atmosfera ludzie oczywiście jak ktoś potrzebuje to pieniądze pożyczają i nawet zwrotów nie chcą więc myślę że warto tam składać papiery.

Romek
@Kandydat

Tak, bardzo rodzinna, siedzisz kilkanaście tygodni w Niemczech i to twoja rodzina... to nie jest firma dla ludzi którzy mają rodziny w Polsce, co to za rodzina, tydzień w Polsce, a dwa miesiące czy i ponad za granicą. Porażka. Kto ci bzdur naopowiadał o bezzwrotnych pożyczkach? Jak tak się super zarabia, to po co pożyczki.

@Romek

To była taka ironią... Trochę źle to ujelem. Z tymi pieniędzmi to bardziej chodziło o to że tacy tam co niektórzy durnie pracują. Pożyczają i potem koleś,, ginie,, np się zwalnia i tyle.zstrudniaja tam byle kogo i takie skutki ani on do roboty się nie nadaje ani nic.chociaz robisz też za całe chuu albo właśnie nawet jak coś da sie zarobić to jakim kosztem

Artur

Kazdy ma to na co sie godzi i robi to co potrafi

Wawlas

Firma Danwood robiąc dom sąsiadowi uszkodziła mi nowe ogrodzenie przenosząc konstrukcję metalową. Zgłaszałem to wielokrotnie praktycznie bez skutku do dziś. Nikt tam nie bierze za nic odpowiedzialności. Szukają do dziś kto to zrobił od nich. Mają ubezpieczenie ale nie podają go ! Może przeczytają to i ktoś w końcu się łaskawie pojawi i naprawi mi ogrodzenie. Pan Andrzej miał tego dopilnować ale umył najwyraźniej ręce od tego.

MW
@Wawlas

Firma Danwood nie ma w zwyczaju ponosić odpowiedzialności za popelnione błędy a dochodzenie swoich roszczeń pozostaje jedynie na drodze sądowej. Naprawy gwarancyjne są realizowane jedynie na poziomie drobnych napraw. Nie polecam, jak się okazuje cena nie zawsze stanowi o powodzeniu inwestycji.

Ile zarobi fliziarz ?

Robol
@miras

Na początek ok 7,5 do 8 tyś z czasem do 10 tyś.

Ile zarobi fliziarz?

Ile zarobi fliziarz?

Czy zdarzają się nadgodziny w Danwood S.A.?

Ślązak

Tak nadgodziny są cały czas tyle że niepłatne :D

Inzagi251

Tak ale nie platne, robisz 60 godzin w tygodniu a placone za 40 godzin

Antek

Ile zarabia malarz i szpachlarz na czysto na rękę za godzinę w niemczech.ile godzin tygodniowo, czy kwaterę . ktoś był ?

Robol
@Antek

Zarabia sie okolo 6500- 7000 pln na ręke , pracuje sie po 10 godz , płatne jest za 8 godz , zakwaterowanie dostajesz , wyjezdzasz firmowym busem i jedziesz 1000km za co tez masz potrącenie , chyba 75euro , nie pamietam juz

Lafit
@Robol

Czyli jest lipa. Polak jako tzw "biały murzyn" u niemieckiego pana :-)

dobre meme
@Robol

Człowieku o czym Ty wygadujesz? Jakie 10 godzin? Wprowadzasz ludzi w błąd. Jak zamiast pracować pijesz piwko i palisz papieroski to pracujesz i 10 godzin, a jak pracujesz normalnie uczciwie, to nawet te 8 godzin to za dużo. Wystarczy rzetelnie i uczciwie pracować, a nie trzeba pózniej pracować po 11 godzin dziennie...

Leo
@dobre meme

Opowiadasz głupoty oczywiście że pracuje się po 10 godzin jak inwestor przyjeżdża na budowę to kierownik umawia go na 17 bo mówi mu ze pracujemy dłużej a jak pojedziemy wcześniej to jest wielkie chalo gdzie jesteście. Twój wpis i wcześniejszy tego który nazywał się swiezakiem to są wpisy trolli biurowych tamten pisał że domy mogą składać dzieci a ty że praca zrobi się prawie sama wystarczy klasnąć w ręce. Każdy kto pracuje wie że praca jest ciężka i nie opowiadajcie młodym nieprawdy bo jadą i po tygodniu chcą wracać.

wodorek
@Robol

Człowieku nie pisz bzdur że firma potrąca za przejazd w jedną stronę 75euro bo tak nie jest w jedną stronę firma potrąca 25euro czyli w obydwie strony przyjazd i powrót to 50Euro. A według ciebie to 150euro nie wiem kto ci takich bzdur na opowiadał ale pewnie to sobie sam wymyśliłeś .

@dobre meme

Pracuje się po 10 godzin a jest płacone za 8 w soboty też się pracuje po 6-8 godz. zależy od brygady i jest niepłacone w ogóle .Za zjazd jest potrącane 25 euro w jedną stronę czyli 50 w obie.Mało kto z nowych zostaje po pierwszym zjeździe.Tak to wygląda.

Montago
@dobre meme

Po 10 i termin dalej za kurtki . Dom nie skończony i po niższej stawce jest płacone 0 delegacji płacowej za to że się jedzie do pracy musimy płacić a to nasz czas i samemu się kieruje

Inzagi

Uwazajcie na ta firme, jedziesz za graniece do pracy przez firme Danwood spisz w minimum 3 osoby w pokoju na lozkach polowych z jedna lazienka dla minimum 7 osob...nie ma szans na funkcjonowanie, chyba zapomnieli ze czasy niewolnicze sie skonczyly

Zostaw merytoryczną opinię o Danwood S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Danwood S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Danwood S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danwood S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Danwood S.A.