Danwood S.A.

Opinie o Danwood S.A.

Niemiec

Pracuje ktoś na bazie i może coś więcej powiedzieć? Jakie zarobki?

Nickk
@Niemiec

jeżeli wpadnie sobota pracująca to i zarobisz do 3tys pln :D (zależnie od stawki bo na start młody dostaje nie całe 15 brutto xD) bez nadgodzin ciężko zbliżyć się do 3tys. chyba że stawka "wyższa" 17-18 to ok 3tys można zarobić na luzie bez nadgodzin. praca oczywiście 8godzin nadgodziny jak wpadają to nie za często, czasem sobota a czasem 1 godzina. na bazie coraz więcej pracowników z za wschodniej granicy.

Ciekawski

Czemu firma bierze tak dużo materiałów budowlanych z Niemiec i Austrii? Czy w Polsce nie można kupić tego? Firma mieszcząca się w PL nie chce dać zarobić polskim firmom? Ciekawi mnie to, ...

Hi

Ile zarabia glazurnika pracujący w Niemczech za pełny przepracowany miesiąc?

NieZapierBrakPapierLOGIC

Witam dawno mnie tu nie było ???? hah po co wy tu pracujecie skoro tylko narzekacie? ???? MASAKRA... Ludzi zniechęcacie wypisujecie bzdety na temat firmy a nadal się jej trzymacie...Ci co powinni się udzielać nie mają czasu tu być i komentować waszych foszków... Pseudo brygadzisci co robią po 10godzin ???? to tylko oni tu na forum rządzą bo nie mają innego zajęcia będąc za granicą... Tgzw wasze hobby... Bo jakie inne zajęcie możecie mieć prócz grzania szyjki i wypisywania tych waszych komentarzy jak za czasów PRL... znudziło się to na emeryturkę. I jeszce jedno... Po adresach IP łatwo firma może wychwycić te wasze lamerskie zagrania i komentarze na temat firmy... To że se, zmienisz nick tutaj na forum nie znaczy że ktoś kto się tym zajmuje cie nie znajdzie i nie (usunięte przez administratora) ci z pensji... Grosz do grosza panowie i się nie wychylać bo mnie to już nawet od PAROBKOW wyzywali ze w, pasiakach chodzę hah ???? Jeden z drugim zachowujesz się jak typowy (usunięte przez administratora) dla bliźniego pajacu Polak Polaka nie wspiera i dlatego taka tragedia jest Panowie... Ale myślcie ze jesteście mega i super Fachowcy. Nie, życzę nikomu takiej Fajki za brygadziste a w porządku chłopakom dobrych wypłat. Siemanko!!!

@NieZapierBrakPapierLOGIC

to już oglądaj się na wszystkie strony żuliku bo jak twoje ip ktoś ktoś wyhaczy to już nic ci nie pomoże !!! a teraz wiadro na rusztowanie i ORAĆ PAROBIE!!!

@karma

Żuliku ? =) Nie bądź śmieszny typie. Tb nawet nie świta co to IP zacofańcu ???? I jakie wiadro i jaki parobie poprostu Cie boli i tyle... A tak wedle tematu to sam jesteś PAROBEM bo dostałeś pewnie nie raz w tej firmie po rajtach. I tak zostałeś wychowany. Współczuję braku szarych komórek Panie Brygadzisto. Idź Pan działaj po 10 godzin dziennie jak przystało na prawdziwego PAROBA. ???? Życzę powrotu do zdrowia. 3maj się.

karma

no co tam bucu?? nowe klapki które dostałeś na wiosnę maję służyć do prac wykończeniowych a ty je zakładasz na ślepia!!! i oszczędzaj koszule flanelową bo w czym pójdziesz na procesję???

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Danwood S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz - Szpachlarz?
Budowa moim życiem

Siema chłopy. Czy jest możliwość w firmie zmiany fachu, dajmy na to z szpachlarza na glazurnika lub montażystę?

@Budowa moim życiem

w tej firmie najlepiej by było żebyś popierdalał za trzech i w każdym zawodzie, tutaj takich potrzebują

Leo

Pytanie do moderatora tego forum dlaczego wpisy pokazywane są pod innymi nickami lub wstawiane jako odpowiedź do innej osoby niż było adresowane czy to jest brak profesjonalizmu czy płatna protekcja

Witaj????????????????

DaunWood

To po co tu wlazłeś?

NieZapierBrakPapierLOGIC

Siemanko. Jak ktoś chce to zarobi. Jak się ma 2 lewe ręce i zero chęci do pracy to do łopaty a nie w delegacje. Jestem świerzak a za pierwsze 3tygodnie pracy zarobiłem 7k... Przy pełnym miesiącu przepracowanym myślę, że coś koło 10k wpadnie. Pracujemy 8 godzin żadne 10 dużo zależy od ekipy panowie i chęci zarabiania Sosu...Rzesz wasza mać patrzeć się nie chce na te opinie normalnie...To nie Polska tu pięciu się nie patrzy jak jeden robi :) A i jeszcze jedno co do warunków mieszkalnych wiadomo że każdy by chciał wielki pokój najlepiej TV 50cali konsola i żeby właściciele pensjonu karmili rarytasami... Raz lepiej raz gorzej. Dla (usunięte przez administratora)... Baletnicy to i rąbek spudnicy przeszkadza :) Na 10 lat bez zjazdu jedziecie? To graty z, domu brać łóżka tv pakować w Żuka i ośka na Zachód. 3 mać się Panowie życzę zdanych domów w terminie i żeby wam na konto wpadały jak największe sumki Elo :) CK

@NieZapierBrakPapierLOGIC

no to ciśnij parobie!!! ile ci fabryka dała ,nikt ci tego nie zabrania

@karma

To co się udzielasz dzbanie. Zabolało co? Być może jesteś dymany na kwit lub opóźniasz komuś robotę. Parobie? Jestem poprostu pracowity szczerze może jestem świeży w tej firmie ale z pewnością byś został zjedzony gdybyśmy mieli okazję porobić razem :) 3maj się i jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to zbastuj...

@NieZapierBrakPapierLOGIC

Popracujesz dłużej to zmienisz zdanie.A o zarobkach po 10k zapomnij ;-)

@karma

Od tych 7 tysiecy w głowie ci się popieprzyło jak jesteś pracownikiem nowo przyjętym to popracuj trochę i wtedy oceniaj w Polsce zarabiałeś marne pieniądze i pewnie dostałeś szoku jak zobaczyłeś taką kwotę

@Leo

Co za podjazdy a co ty człowieku możesz wiedziec ile zarabiałem w Pl ???? Śmieszni jesteście i szczerze? Co robicie w tej firmie skoro nie zachwalacie jej lecz karcicie? Eeh szkoda mi was serio to źle, że, mało płacą to źle że pensjony złe :) Takie trochę pipki z was ????a do tego pana co mi tu wypisujesz od parobków czy ja ci napisałem przykrość jaką kolwiek niewychowany wieśniaku? Parobku? O swoim synie mówisz czy rodziny szukasz... I nie, nazywaj się brygadzistą bo nie masz pojęcia najwyraźniej nawet o życiu a piszesz glupoty jak byś internety zjadl... Masakra. Co za długo za granicą i poryło Cabana czyba... Nara nie pisze bo będę musiał Pana umoralnic a nie lubie

murarz
@Leo

Też mam takie wrażenie że to ubogi chłopak, który pracował w Polsce na budowie za marne grosze albo tyrał na roli za parobka i pierwszy raz w życiu zarobił 7 koła.Po prostu uważa że "złapał Pana Boga za nogi" i będzie teraz tyrał na chwałę danwoodu :D

@NieZapierBrakPapierLOGIC

to jednak stało się faktem: tam już biorą nawet półgłówków

@murarz

Możecie myśleć sobie co chcecie ale zarabiałem tyle samo w Polsce lecz tyrając ciężej. Nie nie byłem parobkiem nie mam roli nikt z mojej rodziny również :) I jeśli chodzi o pracę tu podoba mi się bo tak naprawdę to dziecko przyjdzie i jest w, stanie zrobić to co ja a wy stare pryki tak naprawdę nie potraficie nic prócz lania w, szyję i poganiania czyli traktowania takiego jak was kiedyś traktowali:)

@NieZapierBrakPapierLOGIC

Nie wiem po czym ty twierdzisz że to piszą stare pryki ale nie ubliżając starszym jest takie powiedzenie stary ale jary ty taki nigdy nie będziesz. Po drugie co ty robiłeś w Polsce że zarabiałeś 7 tysi chyba (usunięte przez administratora) dawałeś. Po trzecie jeżeli twierdzisz że pracę przy wykończeniu domu może robić dziecko to napisz do właściciela firmy żeby przywiózł małych Koreańczyków i będziecie razem zapier (usunięte przez administratora)

@NieZapierBrakPapierLOGIC

jak bardzo musisz mieć zryty czerep żeby wypisywać takie brednie??? Ja takiego idioty nigdy bym nie trzymał w brygadzie, po jakich prochach ty masz taką jazdę???

@karma

@karma poprostu wiem to i widzę że skoro wy jako brygadziaci a tak naprawdę to (usunięte przez administratora) pachołki nie zarabialiscie w budowlance w Polsce dobrych pieniędzy to wiecie co to oznacza? =) Że jesteście poprostu parobkami heh dostawaliście pewnie z 3 tysiące i udajecie majstrów a tak naprawdę robicie kaszane... I tak wykończeniówka w DANWOOD jest łatwa bo niemieckie normy odstają daleko od Polskich... I skoro ktoś z was zarabia za pełen miesiąc 6.5 k albo 7k to wiecie że coś jest nie halo nie? Może zaangażowanie i wykonywana przez was praca. Narzekacie, wypisujecie takie bajeczki jakbyście naprawdę mieli wielkie pojęcie a skoro nie wiecie ile poszczególne zawody w Polsce w branży budowniczej potrafią zarobić to o prostu staliście całe życie przy betoniarce to jedna część tych panów mądrych a druga od pluga granetem oderwana... I tyle. Wielcy brygadziaci wystawiają porządnym chłopakom oceny słabe i tak naprawdę nikt nie zarabia bo żałujecie nie swoich pieniędzy CIOTKI...

ZapierWłeb

Już sam twój nick na forum dał mi do myślenia a twoje wypowiedzi tylko to potwierdziły. Jesteś umysłowo chory albo masz od dziecka nieleczone ADHD. Idź do toitoia i zwal konia to ci powinno trochę pomóc rozładować napięcie emocjonalne.A po zjeździe do Polski koniecznie odwiedź dobrego psychiatrę bo w raichu na ubezpieczenie turystyczne tego nie załatwisz.Powodzonia i sukcesów w pracy.

karma

Zaciśnij mocniej ten słomiany wiecheć bo przepukliny dostaniesz od tej orki a ze łbem już nic nie rób bo tam już zrobić się nie da nic PĘTAKU

Lokalny chłopaczek

Siemanko, jaki jest na okres wypowiedzenia w tej firmie? Ktoś się orientuje? Czy mogę zwolnić się od razu, znaczy przy najbliższym zjeździe?

DreDt

Mam pytanie o pracę na zaladunkach. Czy rzeczywiście jest tak beznadziejna jak mówią "na mieście"?

fazi
@DreDt

tak załadunki to nędza i marne zarobki.Prawdę mówią na mieście.

fujj

pracuje tu jakis czas i nie moge juz czytac tych opinii bylych lub strzelajacych focha nowych pracownikow. mysle, ze stanowia oni mniejszosc i nie maja racji nie zapominajcie ze to duza firma o stabilnej pozycji na rynku i dobrze wie jak ocenic i docenic prace. Przeliczcie sobie dokladnie co firma placi i odklada wam na emeryture ibootem porownujcie z polskim eldorado. guten anend

@fujj

jak już tak piejesz z zachwytu to zabierając głos na forum naucz się poprawnie pisać,czytać ze zrozumieniem no i broń Boże nie próbuj posługiwać się językiem niemieckim bo całość tworzy mi tutaj jeden obraz-obraz wazeliniarza i nieuka!!!!

@fujj

Skąd ty wiesz czytając wpisy że to jest młody pracownik albo były pracownik z taką intuicją i wiedzą nie wyczujesz jak ktoś Ci kobietę obcyka

Jurak ..owski
@fujj

...dobrze, dobrze pracuj takich nam trzeba:-)

fujj
@karma

Sorry jezeli cos moj smatfon przeklamal, ale niestety taki mam sprzęt. Wazeliniarzem nie jestem, pracuje w firmie kilkanascie lat i wiem jakie sa nastroje i system w firmie. Jedno mogr stwierdzić dobre bygady konczace domy i zadania w terminie maja godziwe zarobki i to jest wiekszosc ktora robi swoje i nie narzeka. Nie wiem kim Ty jestes ale wygladasz na zwyklego hejtera nie majacego pojecia o czym pisze. odnosnie uzywania niemieckiego to uwazam, ze nie jest zadna gafa uzywac jezyka naszego glownego platnika, mamy 21 wiek a nie zadne średniowiecze , 2 wojna tez jakis czas temu sie skonczyla. podaj jakies argumenty i nie hejtuj bez powodu.. ⚡⚡⚡

olo
@fujj

Maleńka podpowiedz dla początkującego marketingowca: pisząc opinię nie używamy frazesów wyjętych z ogłoszeń typu "firm o ugruntowanej pozycji na rynku" Niewiele rzeczy czy faktów nie świadczy o firmie gorzej niż "pracownik", który własnymi słowami nie potrafi przedstawić jej wad i zalet

Sławek
@fujj

Przez tą "cudowną" firmę rozpadła mi się rodzina.Praca w danwood jest dla kawalera albo samotnego faceta ,który niema żadnego celu w życia.Żyje z dnia na dzień i o nikogo nie musi się troszczyć.Jeżeli masz żonę i dzieci to się ich trzymaj bo za żadną kasę ich później nie kupisz.Teraz to wiem :-(

@Sławek

Popieram tą opinię. Mnie z dziećmi mąż (pracownik tej firmy) zostawił dla tej "pracy". Firma powinna bardziej kontrolować co robią pracownicy i kierowniczki razem. Po swoim doświadczeniu wiem że praca w delegacji nie jest dla rodzin.

Też żona
@Sławek

A co ty myślałeś że pieniądze to wszystko też jestem żoną pracownika firmy danwood jeszcze żoną mam dość być samej z dziećmi wam facetom tylko wyjazd sie liczy wyjezdzacie jak kawalerowie żony same zostają i ile mają czekać na was wy prowadzicie podwójne życia znam kilku takich a nam najlepiej naklepac dzieci i zostawić samych sobie tak na dłuższą metę nie da sie żyć nie poto zakładało sie rodzinę żeby żyć samej i nie mieć oparcia w mężu przecież wy żyjecie z dnia na dzień nie znacie żadnych problemów z którymi żony sie borykają

@Żona

Nie bardzo rozumiem jaką rolę miała by firma. Matki ? Ojca ? Żony ? Facet jeżeli jest dorosły i zależy mu na rodzinie to sam powinien się kontrolować.

@Żona

A co niby firma ma zrobić ? Pilnować dorosłego chłopa żeby nie pił i nie łaził po burdelach jak skończy robotę ? Każdy ma swój rozum.

@Mariusz

Przeczytaj mój wpis dokładnie i ze zrozumieniem.

@Żona

Przeczytałem ponownie i dalej nie rozumiem. Firma miałaby kontrolować kto z kim sypia ?

long2122
@fujj

napisz tak szczerze, szukam producenta domów z prefabrykatów, ponieważ nie mam czasu pilnować na budowie budujących, czy te domy które wy produkujecie są naprawdę energooszczędne i solidnie wykonane? Za odpowiedz będę b. wdzięczny

Mlody
@long2122

Domy są energooszczędne i z wysokiej klasy materiałów , gorzej z jakością wykończenia , nie zawsze jest to jakoś wyższy standard ale to w większości ze względu pośpiechu i braku czasu który narzuca firma . Sama konstrukcja jak najbardziej ok

@Żona

Oj to gdzie mamy takie śnieżynki? ???? może brygadzista się podzieli z innymi skoro ma żonę i dzieci bo tez dużo jest kawalerów to by pobawilo się z taka ????

Żona

Żony już nie ma, a skoro wiesz o kim mowa to zapytaj czy się podzieli.

boczus
@fujj

nie pisz więcej bzdur do jak ciebie czytam to słabo się robi

@fujj

Pracujesz w firmie kilkanaście lat i nie stać cię na porządny telefon? Też chodzisz po mieście w roboczych ciuchach i jeździsz firmowym busem na wczasy? To co ty robisz z tymi zarobionymi tysiącami ojro :D

Pm

Jak wygląda praca płytkarz?

Jurny chłopak z budowy.
@Pm

Przyklejasz płytki i nawet ci za to zapłacą!

A na ochronę szukają kogoś ?

Bonzo
@Michał

W ochronie teraz dużo roboty mają. Muszą temperaturę mierzyć hihi

Styczniowa wypłata po 7 latach pracy bez zwolnienia 2200zł na bazie. Żałosne!

Ślązak

(usunięte przez administratora) bywało (usunięte przez administratora)ale zawsze te 6-7k było ale tyle to ja zarabiam teraz na ochronie

karma

przestań się mazać ,,chłopaki nie płaczą"

Ile dni pracy?

@karma

a kurtki i butów zimowych to już nie liczysz? do tego klapki letnie i koszula flanelowa to pikuś??? oj niewdzięczny ty niewdzięczny!!

robol

no fakt firma chyba bankrutuje , bo wypłaty coraz słabsze , brak podwyzek , po wielu latach w firmie czas chyba zaczac szukać innej pracy

Ciekawy

Czemu wy pajacujecie w kurtkach Danwoodu na mieście, na zakupach i nawet u lekarza? Czy tak marnie wam płacą, że musie chodzić w roboczych ciuchach non stop? :-D

@Ciekawy

U mnie w bloku mieszka dwóch co robi w danwood i nie tylko non stop chodzą w roboczych ciuchach ale i tymi firmowymi busami wszędzie jeżdżą nawet na wczasy nad morze :D

Tst
@Ciekawy

Przychodzi taki w brudnych ciuchach do punktu usługowego i wiesza syfiasta kurtkę na wieszaku gdzie są czyste kurtki klientów ....

automatyk
@Ciekawy

Właśnie. Skoro pracujecie głównie w Niemczech, to dlaczego nie dają Wam ubrań Strauss-a? Dla czego chodzicie w obuwiu ceratowym lub innym(usunięte przez administratora) nie oddychającym. Dla czego narzędzia są wybrakowane lub z niskiej półki? Przecież firma super, alles arbeit in Deutschland, a nie stać ich na standardy Niemieckie? Następna sprawa, przebywając większość czasu w Niemczech: co z ubezpieczeniem (turystyczne), co z podatkami, co z socjalem? To lepiej pojechać do Niemiec, pójść do takiej samej pracy choćby przez Niemiecką agencję i: kindergeld, po 60 miesiącach składkowych pewna emerytura, przy I klasie podatkowej zwrot 2-2,5k euro za rok, itd. Aha, normatywny czas pracy 37 godzin. Ale tak to jest jak wiocha dostanie trochę więcej niż sąsiad.

Robol ceratowaty
@automatyk

Masz świetą rację, Też o tym myślałem.

Polar
@Ciekawy

Cześć jak dlaczego ciuchy są bardzo fajne i ładne A buty są Super w takich butach można i w święta chodzić. Nie wiem czego ty się czepiasz.

Terex
@Polar

Potwierdzam. Buty są super. W butach Danwoodu brałem ślub.

Być człowiekiem!!

Praca sama w sobie jest spoko,pracowałem było ok pod względem pracy,ale pod względem szacunku do pracownika przez pewnych kierowników to słabo, wyzwiska ,krzyki ,kary pieniężne ,mobing. Nieodpowiednie osoby ma stanowisku kierowniczym. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie ma szacunku do ludzi , nie docenia pracowników,pozdrawiam gorąco Pana kierownika zakładników!!

wodorek
@Być człowiekiem!!

Nie wiem chłopie jaki ty masz problem z kierownikami ale ja tu pracuje prawie dwa lata i kierownik za wiele nie podskakuje na budowie ,praktycznie większość z nich to są po studiach i na robocie się nie znają także co on do mnie może podskoczyć ?

G
@wodorek

Slaszalem tych waszych" kieroffnikóff". Wstyd na całą okolicę gdy wydziera japę na budowie, wstyd!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Danwood S.A.? Chętnie zatrudniają?

Ja danwoos

ZE STUDENTA NIE MA PRACOWNIKA. Nie po to ktoś studiuje by pracować fizycznie. Z autopsji z życia wziete

kicha

Witam. Orientuje się może ktoś, czy przyjmują teraz do firmy?

@kicha

oczywiscie , rano ,wieczór we dnie w nocy

Firma jest bardzo dobra lepszej na świecie nie ma. Jakby szczepienia by zrobili to nic więcej do szczęścia nie trzeba. Może ktoś wie kiedy szczepienia będą..

As
@19

Zacznij lepiej brom wcinać. Miesiące na zesłaniu, bez kobiety- może wywołać nieodwracalne zmiany w mózgu .

Zofia
@19

Super, że jesteś zadowolony/zadowolona z pracy w Danwood. Może napisałbyś/napisałabyś coś więcej na ten temat? Na jakie np. benefity od firmy można liczyć? Jakby było coś wiadomo też odnośnie wspomnianych szczepień to dajcie tu znać, proszę.

ten typ

Siemka, jak tam teraz wyglądają przejazdy przez granicę?

Zostaw merytoryczną opinię o Danwood S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Danwood S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Danwood S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danwood S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Danwood S.A.