Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Tabaka

Nareszcie ktoś pisze rozsądną opinię, bez lukrowania!!

Jaaaaa

Ludzie wrzućcie na luz. Praca jak każda inna wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) Chyba że znacie jakieś firmy gdzie płacą za obijanie się. Nie ma co narzekać. Wracając do wcześniejszych watkow- romasne są były i będą zawsze nie tylko w ITPL. Oczywiście dopuki nie ma to wpływu na resztę pracowników niech się bzykają ;)

Paulina

Dziękuję za odpowiedź @cytrynka, ale nie do końca wiem jak to interpretować. Wydawać by się mogło, że pracownik jest zadowolony, kiedy pracodawca da mu umowę o pracę, co w takim razie powoduje, że w Imperial Tobacco Polska S.A dzieje się odwrotnie?

Koala

Z moich informacji wiem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Paulina

@Feliks a ty jak oceniasz zatrudnienie w Imperial Tobacco Polska S.A? Potrafisz wymienić mocne i słabe strony zatrudnienia? Jak prezentuje się obecnie atmosfera w firmie? Jak wiemy - wpływa ona na jakość pracy każdego dnia.

Cytrynka
@Paulina

Mocne strony to że umowa. Słabe strony że o pracę. Atmosfera najlepsza szczegolnie w piątek po 16

Jarosław

Co jest takiego złego w firmie, że tak narzekacie?

old

i znowu nowy/stary derektor ;0)

Feliks

Zupełnie nie rozumiem dlaczego obrażacie innych tylko dlatego, że maja dobre zdanie o firmie? Każdy może pisać na forum

Kabała

Nie uwierzę, że jeden człowiek trzęsie całą firmą i władze firmy nic z tym nie robią. A może on faktycznie trzymając dyscyplinę osiąga dobre wyniki? Ogólnie słyszałem o Tobacco dobre zdanie i mam zamiar aplikować ale nie ma oferty dla mnie. Muszę czekać.

Vitek 12 lat w firmie

Osobiscie zostałem tak potraktowany przez pana Sebastiana 3 miesiace temu. Niestety przejscie z DH na Mds zrobiło z niego bohatera firmowego. Ogolnie zle sie dzieje w całym rejonie 13000 ich hasło nie wracać do domu , i tylko kuu.... ku.... niektóre osoby maja to nagrane na dyktafony prawda wkoncu wyjdzie na jaw ze nie ktore osoby nie powinny zarzadzac swoim zespołem .

TABAka

To w 13000 takie rzeczy się dzieją, jeśli to prawda to bardzo źle że ASM na to udziela przyzwolenia. Jeśli ludzie sami odchodzą to fatalnie i tylko potwierdza to chorą atmosferę. Nikt nie rzuca pracy w której jest się szanowanym i docenianym, a jeśli jest się nieustannie zastraszanym to ktoś tu nie nadaje się do zarządzania. Kazdy człowiek ma swoją godność i za pieniądze które wynikają z umowy o pracę nie zrekompensuje się poniewierania drugiej osoby. Mam nadzieje na stanowczą reakcje kierownictwa wyższego szczebla .

baca

Też obstawiam ze to Śląskie bagienko. Największy ściemniacz i lanser asm i jego podwładny bohater "po trupach do celu". Ciekawe zresztą jak nasz bohater wywinął sie aferalnych relacji z podwładną, jakos nikt go nie zsyłał za karę do Rzeszowa...ciekawe.

xxx
@baca

Namnożyło się u nas coś ostatnio tych intymnych relacji Mengerów z podwładnymi.Słynne love story w Krakowie i w Rzeszowie, skrzętnie maskowany związek bohatera po trupach do celu na Śląsku,znany związek z Pomorza,to samo w łodzi, poznaniu i w warszawie.może to wynikać z tego ze panowie menegerowie maja za mało pracy a za dużo wolnego czasu. Pytanie,czy istnieje tu jeszcze jakiś nadzór, czy obowiązują tu jakieś zasady moralne i etyka? System wartości?

xxx
@baca

TABAka
@xxx

To jest niesmaczne, rozsiewacie plotki, skupie się na merytorycznych aspektach dyskusji.

xx
@TABAka

Plotki ?, czyżby? Niesmaczne to jest przymykanie oka na łamanie zasad moralnych i przyzwolenie na rozbijanie rodzin.

Yxx

Spokojnie niech pisza. Intetnet nie jest anonimowy. Sprawa zgloszona na policje.

mrowka

myślałam że znasz z autopsji...

mrowka

myślałam że znasz z autopsji...

Tobiasz

Może mi ktoś podpowiedzieć na jakie warunki może liczyć doradca handlowy? Chodzi mi o to co dokładają do pensji, jakąś prowizję? Jak się teraz pracuje w firmie? Będę wdzięczny za podpowiedź Lubię wiedzieć przed rozmową.

zadowolony

Fajnie, że Imperial Tobacco ma ten program stażowy.

SPADAJ TROLU
@zadowolony

Fajnie dla kogo?

Ooo

Jako DH nie polecam pracy nawet największemu wrogowi...

Ooo

Jako DH nie polecam pracy nawet największemu wrogowi...

Obecny

Myślę, że lepiej skupić się na sprawach firmy a nie plotkować na forum jak w przysłowiowym maglu, prawda???

Rozmowa przez telefon z miłą, profesjonalną Panią. Rozmowa na DH, cóż najdziwniejsza na jakiej byłem. Skład to dyrektor i kierownik regionu i Pani przez Skype z centrali, która się wcinala w rozmowę. Niektóre pytania wręcz śmieszne.

XXX

Może faktycznie ktoś być zapytał tych hejterów o ich wpisy np. prokurator ?

Tamarka

Mam pytanie czy na stanowisku doradcy handlowego da się godziwie zarobić? Słyszałem sporo dobrego o firmie ale zmartwiłem sie tymi opiniami na forum. Jestem świadom, że zawsze tak jest ale nie wiem co mam zrobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce