Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Pleyboy

Podmieniam te paczki i dzieki nim robie target ,niech kazdy Ph i Dh tak robi i macie po problemie targeciki ogarniete (wystarczy jeden karton na podmianki) Mds mnie tego nauczył .

Wspaniały

stefek burczymucha

Ale bełkot. Gdybym nie wiedział ze pisze to etatowy pracownik, pomyślałbym ze to automat-translator. Żenujące to proszę państwa.

ggg

No a jak myślisz? W końcu to porzadna firma. Jednak jako nowy jej tak szybko nie zobaczysz w calosci

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Sąrzeczycosiefizjonomomniesnily

A postawione pytanie dalej bez odpowiedzi -nartek może wytłumaczysz całej Polsce w jaki sposób robisz wszystkie akcje i najlepsze wyniki w Polsce skoro twój region ma ok 6% w Nielsenie?? Cuda?

Wspaniały

Czesć chciałem powiedziec ze niedawno rozmawiajac z Nikodemem,powiedział ze impisy nie sa obowiazkowe ,wiec po co Asmy tak naciskaja mobbinguja dajcie pracowac normalnie, cos sie zrobi cos nie a targety sa kosmiczne. (przy okazji dla nowych pracowników lub bedacych tu aplikowac nigdy w zyciu nie zrobicie targetu chyba ze bedziecie pracowali od 7 do 21 to moze(WIELKIE SLOWO) i zalezy od terenu Pozdrawiam i wytrwałosci. Ps zwykłe firmy normalne płaca od 1000 do 1500 miesiecznie premi:) więc wielkie mi halo ja jestem w trakcie rozmowy i bede zaczynał od 3000netto a nie od 2100netto i na tej kwocie bedziecie latali z 5 lat no moze po roku 2200 na zachete zeby był ogień w tyłku na rejonie, osobiscie to przerabiałem ludzie pracuja po 7.10, 12 lat i maja na reke 2600netto ......Pozdro 600. hasło jestes zwycięzcą.

Apple

Co kwartał wypłacają ok 1000 zl pod warunkiem ze wszystko wykonasz

bb

A 300 zł MC premii to dużo?

jaaa

@naiwna idealistka- fakty mowią same za siebie jak są dobrze wyszkoleni :) chyba mamy nowego papierosa o ktorym jeszcze nikt nie wiem oprócz ludzi z agencji p&S silver -Gratulację. No tak audyt w innym sklepie też mozna zrobić a co! za błędy i tak odpowie DH, PH .Więc zastanów się co piszesz

naiwna idealistka

Tere fere Zośka i inni, na nic wasze infantylne usprawiedliwienie sie. Akurat agencja jest wystarczajaco dobrze wyszkolona w tym jak powinien wyglądać audyt i jest przy tym całkowicie obiektywna. To ze niektórzy maja teraz ciepło z tego powodu to tylko ich wina, bo to ze nasi poganiacze w pogoni za kasa przymykali oko a i często sami zachęcali do ściemy, nie znaczy ze nie można było im powiedzieć NIE. Teraz jak zwykle to Ph poniesie konsekwencje a oni dalej bedą nietykalni.

Wiola

Paszka masz 100% racji najlepsze sa zawiadomienia , szkoda fajne osoby odchodza przykład Agi Poznań i wiele innych:( najlepszy tekst ZDECYDOWAŁA SIE KONTYNUOWAC KARIERE ZAWODOWA POZA IMPERIALEM bo Nikt nie wezmie winy na klate tylko lepiej zwalniac...... a najlepiej niech cała firma bedzie stazystów .

Paszka

U nas to samo myla sklepy a sklap jest za blokiem po prawej :( pytaja o PS Silvera dramat. Czekam na odprawe jak wiekszosc i spadam. A najbardziej nie moge sie doczekac opini o firmie zaangażowany

Zosiaaa

Jeśli firma zatrudnia ludzi do kontrolowania Nas, niech Oni będą profesjonalistami!! a nie ludżmi którzy nie mają o tym zielonego pojęcia o tym co robią. Audytują psd nie odwiedzane poprzedniego dnia, ponieważ pomylili punkty!. Nie są w stanie sprawdzić dokładnego adresu!. My nie możemy konfrontować danego audytu,ponieważ nie mamy żadnej informacji na ten temat. Co ma na celu ta nagonka?? nie ma żadnej motywacji a wręcz jest demotywacja.

ksziu

Wszyscy czekają TYLKO na odprawy

Haker

Dostałem cyne Danon odejdzie pod koniec września wiec jeszcze chwila ....... a jego Elf zostanie :(

Greg
@Haker

@haker, Elfik to taki sam fachowiec jak danonek tak ze szybko zaliczy twarde ladowanie. Jeden wart drugiego, pozostanie im już tylko wspolnie kontynuować karierę poza strukturami.

Sąrzeczycosiefizjonomomniesnily

I powinieneś jeszcze trollu dodać, że oprócz stażu, oferują między innymi umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia (za wyjątkiem Bydgoszczy) i wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Maćko

Coś Ty tak tej Bydgoszczy się oczepił?? Aż taki kiepski region tam, aż taka rotacja??

Zdzisek

@sradas i @sradek, a nie zapomnijcie jeszcze dodać szanowna trollownio, że do tej fajnej opcji na wakacje, oferują między innymi umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia (za wyjątkiem Bydgoszczy) i wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Herkules

Dlatego firma cudów istnieje na rynku,gdy przestaniemy podmieniac paczki bedzie gorzej haha

Nicodem
@Sąrzeczycosiefizjonomomniesnily

lada dzień modusy go zweryfikują jak i pozostałych managero-magików od rzeszowa do szczecina też.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce