Opinie o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Katowice

czarna mamba

to nie jest zaklad pracy chronionej tylko (usunięte przez administratora),wykorzystuja pracownikow na maksa .KIEROWNIK OPIEPRZA PRACOWNIKOW PRZEZ BRYGADZISTOW,DOPISOJA DNIOWKI BEZ ZDODY PRACOWNIKA

Wanda
@czarna mamba

Co masz na myśli ? Czy firma płaci adekwatnie do powierzonych obowiązków? Jak wyglądają widełki płacowe i czy można liczyć na jakąś premie? O co chodzi z tym dopisywaniem dniówek, że w grafik dopisują więcej dni pracujących czy jak?

siora

Dlaczego tak trudno uzyskać od firmy zaświadczeń o dochodach?

Ewelina

Hej, zakładka Praca na stronie firmy pusta. Nie szukają aktualnie nowych osób czy gdzie indziej umieszczają ogłoszenia? Jakie aktualnie są stawki przy sprzątaniu, warto cv wysyłac? I jaka umowa?

NN

Firma z totalnym bałaganem. Nie szanuje pracowników. P. Irek to plotkarz. Kompetencje tego człowieka pozostawiają wiele do myślenia. Wykorzystywanie pracowników to norma.

Julia
@NN

A na czym ten brak szacunku polega? I wykorzystywanie

@NN

Dokładnie masz rację.Jest dużo nieprawidłowości i złego traktowania pracowników przez p Irka ,a firma nic sobie z tego nie robi.Musi ktoś zgłosić to do PIP bo pracować w takim zespole się nie da .Słyszałem też że stosuje mobing i że jedna z pracownica po iluś tam latach musiała odejśc ,gdyż firma ją olała gdy zgłosiła taką sytuację.Ja osobiście też bym miał pare uwag co do p Irka ,to ze np innych wywala z pracy za widzimisię, a jednego z kierowników który ma problem z alkoholem i zaniedbuje przez to swoje obowiązki trzyma na etacie .Brak słów

Ewelina

A co jeszcze robi że niby niestosownie się zachowuje wobec pracowników?

Pracownica
@Ewelina

Ludzie mają racje.Pan Irek to plotkarz, a także robi sobie żarty z pracownic glupimi tekstami wrecz dwuznacznymi.Stosuje postrach wśród pracowników jakby był samym właścicielem firmy. Sama słyszałam głupie żarty z jego strony odnośnie innych pracowników.Pozatym jak mu pracownik nie pasuje to wrecza wypowiedzenie bez żadnego ale .Wybaczcie ale jemu się już w (usunięte przez administratora)poprzewracało od tej władzy.

Julia
@Pracownica

Ale co to znaczy, że mu pracownik nie pasuje?

Popieram Cię
@NN

A to on jeszcze zarządza?Słyszałem ze mieli go(usunięte przez administratora)za (usunięte przez administratora).

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Stary pracownik

Witam, mój staż w firmie- siedem lat. Co do opinii negatywnych- przewinęło się trochę ludzi. Ci, co na własne życzenie zostali zwolnieni pewnie coś piszą. Zwolnienie zazwyczaj za nie przychodzenie do pracy lub za picie w pracy, co jest nieakceptowalne- kierownictwo ma alkomaty i zawsze wzywana jest Policja. W kwestii pracy- są różne dni: jest roboty więcej lub mniej. Jeśli dla kogoś ponad siły jest zawiązanie sznurowadła lub jazda maszyną to rzeczywiście niech zostanie w domu i pyknie w call of duty. Poza tym okej i do zniesienia, nie jest źle.

@Stary pracownik

Bardzo ciekawe stwierdzenie .Tylko że kto kierowników alkomatem sprawdza ??? A powinni.To jest tylko moja podpowiedź i sugestia.

Kamila

Może sugestia i słuszna ale z tego co się orientuję chyba tylko policja ma do tego prawo?

Było minęło bez żalu
@Stary pracownik

Musisz być niezły wazeliniarz. Ini nie mają prawa bytu, a jeszcze z takim stażem? Tylko czopek lub wazelina. Firma porażka. Kompromitacja dla Zarządu!

@Było minęło bez żalu

To już nie może byc ani jednej osoby zadowolonej z pracy? Kto wie, może ten pracownik pisze prawde?

Katarzyna
@Stary pracownik

Siedem lat? wow powiesz od jakiego stanowiska zaczynałeś i na jakim skończyłeś w tej firmie?

Anonimowy

Nie polecam wykorzystywanie pracowników najgorsza firma znęcanie się psychiczne nad pracownikami , brak poszanowania pracowników

rozważny

przecież za soboty nie płacą ani grosza więcej a brygadzistka Grażyna Kowalska nażekała że ludzie nie chcą przychodzić do pracy w sobote powinna sama przyjś do pracy po to jej dali stanowisko a jej przełożeni powini jej zabrać wypłate ponieważ zleca pracowniką prace za którą mega-servis nie oczymuje pieniędzy i wychodziła z pracy kiedy chciała tak że prosze uważajcie na nią bo to kobieta mściwa i fałszywa dlatego tam zawsze będzie ludzi brakować tlatego ona tam pracuje cały czas przedtem sprzątał tam inny zakład a p.Grażyna dalej w tym samym zakładzie pracuje bo jagby mega-servis ją zwolnił to nigdzie żaden zakład by ją nie przyją nawet za babke klozetową a poza tym nie ma żadnego wykształcenia aby być na jakim kolwiek stanowisku ja sie dziwie mega-servisowi poniewarz ona zleca placowniką prace za kturą mega-serwis nie otrzymuje pieniędzy tak że czymajcie sie od tego zakładu zdaleka muwie o zakładzie w sosnowcu dopuki ona tamm pracuje cheba że komuś pasuje praca w rużnych godz.naprzykład od godz.10 do22 poniważ ona ustala se sama jak pracownicy mają chodzić do pracy dlatego to piszę ponieważ mega-servis powinien się nią zainteresować.

Olenka

Kiedyś pracowała w mega serwisie taka fajna dyrektorka Kasia Zawsze uśmiechała się i pytała o prace Ona jeszcze jest

Dominik

Co mogę powiedzieć na temat Mega Service Plus że ta firma wykorzystuje nowych pracowników a starzy pracownicy siedzą sobie na palarni lub w samochodach przebywają po 1.5 godziny a młodzi pracownicy (usunięte przez administratora) za nich w najgorszych upałach. Starsi pracownicy za zrobioną prace nie powiedzą dziękuję ani nic a ochrona Justuss patrzy tylko w monitoring jak pracujesz i zgłaszają do brygadzistów i do przełożonego Wiesława Mierzwa a gdy prosisz o urlop lub chociaż dwa dni wolnego to odpowiadają że nie ma ludzi do pracy a gdy mówisz że się źle czujesz to wielce mają pretensje że masz przynieść zaświadczenie od lekarza a gdy jesteś na L4 to cię straszą że cię zwolnią w trybie natychmiastowym i że niby mają dwóch nowych pracowników. A gdy mówisz im że masz tak jak w moim przypadku powiększoną komorę serca i główna zastawkę rozwaloną przez firmę Mega Service Plus to przełożony mówi że po co pracuje i mam się postarać o rentę i miała pokryć dni w których byłem na badaniach urlopem to nie pokryła i obcięła godziny i tak wykańcza ludzi mega service plus a gdy powiedziałem przełożonej że będą płacić odszkodowanie to wyśmiała i zasłoniła się wnukiem który ma 17 lat i najlepiej na tą firmę nasłać inspekcje pracy bo tak nie może być że młodzi pracownicy (usunięte przez administratora) za trzech a ochrona z przełożonymi i brygadzista mi monitoruje cię jak pracujesz i straszą że nie dostaniesz wypłaty za niezrobioną pracy i nie polecam tej firmy każdemu kto by chciał tam się zatrudnić. I właśnie w taki sposób wykorzystują ludzi Mega Service Plus i najchętniej wykończyli by ludzi na śmierć

@Dominik

Inspekcja pracy jak najbardziej i wogóle kontrole urzędnicze i nie tylko.Ludzi niema do pracy a Ci co zostaja to ich się wykorzystuje nawet po 14 godz dziennie.Łamane sa przepisy i jakiekolwiek tlumaczenie niema sensu.Kierownicy wykanczaja ludzi psychicznie non stop .Widzę że szykuje się skarga zbiorowa na firmę i bardzo dobrze????

Megaa
@Dominik

A Ja nie polecam ,takich pracowników ja Ty...

Rafał
@Megaa

Ja za to tak hahah pozdro

Nika

Nie polecam nikomu znaleźć się w takim miejscu, określają się jako dynamicznie rozwijająca się firma a w środku wyglada to zupełnie inaczej, pracy jest za dwóch a zarobki utrzymują się w przeciągu całego zatrudnienia na poziomie najniższych możliwych, brak możliwości rozwoju, brak możliwości zapewnienia stałości k bezpieczeństwa zatrudnienia, o umówię na czas nieokreślony można pomarzyć, nie jest to praca dla osób młodych i ambitnych, nawet nie wiem czy jest to praca dla kogokolwiek, obiecanki, pomówienia, nieszczerość (usunięte przez administratora) i brak jakichkolwiek możliwości. Firma kogucik pod szyldem dużej dynamicznie rozwijającej się firmy dziekuje

@Nika

Zgadzam się z Tobą i powiem Ci tylko jedno :daj sobie spokój bo wyssą z ciebie wszystkie soki.Poza tym ręka ręke myje ,plotkarstwo,wazeliniarstwo i krętactwo.Kierownictwo bez kompetencji i empatii .Obiecanki o tak i to jakie a jak co do czego to w (usunięte przez administratora) mają.Jeśli masz ambicje i poczucie własnej wartości to uciekaj jak najdalej .

Hanna

No dobra moim zdaniem trochę przewrażliwieni jesteście? W sensie plotki są wszędzie i co zrobisz nic nie zrobisz. Oby nie być ich obiektem xD Najważniejsze to czy kasa jest dziesiątego na koncie

@Nika

W taki razie jakie umowy się najczęściej ma? Myślałam, że ludzie z grupami mają o pracę...

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 25 października.

Daj sobie spokój .Jeśli masz ambicje i poczucie własnej wartości to nie ryzykuj.

Były

Szanowni Zainteresowani, Postaram się zwięźle :) Jeśli nie jesteście wymagający, nie macie żadnych kwalifikacji, nie chcecie się rozwijać lub jesteście desperatami - jest to firma dla Was. Jeżeli macie jakieś ambicje, cenicie równowagę pomiędzy pracą, a życiem, oczekujecie uczciwej zapłaty za wykonaną pracę, to omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Podejmując zatrudnienie musicie liczyć się z pracą w soboty i niedziele (handlowe), za które nie dostaniecie nic ekstra; minimalnym (lub prawie) wynagrodzeniem na etacie. Nadgodziny są wypłacane na umowie zlecenie - oczywiście minimalna stawka. Premie trafiają się od wielkiego dzwonu i są to śmieszne kwoty typu 200 zł netto. Jeżeli macie grupę, to możecie liczyć na jakieś dofinansowanie do leków. O dopłatach do dojazdów zapomnijcie. Kiedyś były, niektórzy pracownicy jeszcze je mają, ale to wyjątki. Dodatkowych benefitów - brak. "Firma jest biedna" - usłyszałem to od dyrektor regionalnej podczas rozmowy o pracę. Dla prezesa i zarządu będziecie nikim. Macie robić swoje i nie wołać o podwyżkę. Ponad rok temu miała miejsce impreza z okazji iluś tam lat istnienia dla zarządu, biura i kierowników. Podczas tejże, prezes poprosił kierowników o przekazanie podziękowań pracownikom...i tyle. Jeśli prezes przyjedzie na wizytację, to może uda Wam się zobaczyć jego plecy, a już na pewno nie zapyta jak się Wam pracuje, czy macie jakieś uwagi lub sugestie. Atmosfera i współpraca - zależy na kogo i gdzie traficie, ale nie będę ukrywał, że większość pracowników i kierowników to ludzie o niewygórowanej inteligencji. Nie wszyscy, ale większość. Tych, którzy mają grupę P nie wliczam, bo są po prostu chorzy i to nie ich wina, a kilka takich osób miło wspominam. Praca jest ciężka, niewdzięczna i czasochłonna. Do 200 godzin w miesiącu w obiekcie handlowym można spokojnie dobić. Zarobki są żenująco niskie, no ale pamiętajcie, że "firma jest biedna". Sugerowałbym zmianę nazwy na Mega-Dziad. Przepracowałem tam prawie trzy lata. Z całego serca odradzam. Serio. Mam nadzieję, że pomogłem.

@Były

Uśmiałam się z tego co napisałeś.Masz rację w 100 %.Firma żenada ,faktycznie pracują desperaci a kierownictwo jest o niewygórowanej inteligencji...Nie bedę się rozpisywać bo powiedziałeś już wszystko .Mega (usunięte przez administratora) bravo????jedyne co się ciśnie na usta to słowa "adijos frajeros"apropo premii ,ja dostałam kilka lat temu premię w wysokości 24 zł .Chwyt poniżej pasa.A Ci co włażą w d..tym z górnej półki tzw ludziom o niewygórowanej inteligencji radzę kupić dobrej marki wazelinę .Pozdrawiam wazeliniarzy i tych co mają bardzo niskie poczucie wartości.

Inno

Zawsze kierowniczka byla nie zadowolona z pracy pracownika, chociaż robil wiecej niz brygadzistka, Traktowala osoby starsze od siebie jak gowniarzy, nie dala im dojść do slowa. Ona zawsze wie najlepiej.

Agata
@Inno

Rozumiem, że możesz być z tego powodu rozżalony. W takiej sytuacji chyba najlepszym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa na temat zachowania Kierowniczki z Dyrektorem Mega Service Plus. Co sądzisz o tym pomyśle? Miałoby to sens?

była pracowniczka
@Agata

Z przykrością muszę stwierdzić,że żadnego sensu by to nie miało.

Dux
@Inno

W Krakowie kierowniczka gówniarz do podwładnych jest tragedią ja na grupie musiałem zapie.. za 3 koszmar tragedia porażka (usunięte przez administratora) wykorzystywanie pracowników. Pani Moniko z Czyżyn z Liroy KARMA WRACA!!!!!!

Bula

Jak sobie sam zorganizujesz

Dorota
@Bula

No to super! Czemu się nie organizujecie? Trzeba coś zmienić, wprowadzić jakiś nowy porządek w firmie :D Akurat święta przed nami. Nie uważasz że super moment na jakąś integrację?

@Dorota

Oczywiście zawsze jest dobry moment na integracje .Nowy porządek w firmie ?Sama jedna osoba nic nie zdziała jeśli inni za nią nie pujdą.

Krystyna

No jak tylko jedna osoba chce integracji to wiadomo, że nie będzie miała z kim. I był w końcu u Was jakiś śledzik firmowy? ;)

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej ma teraz aktualne oferty pracy w Bytom. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Firma ok .Praca jak wszędzie.Wyplata na czas,dofinansowania niema co narzekac tylko jedno ale ,zalezy na jakich przełozonych trafisz czyli kierowników bo słyszalem ze z tym jest w firmie problem tzn firma nie do końca wie jak rozporządzają tzw państwo w państwie ,ale powodzenia

Krystyna

Ale słyszałeś, to znaczy, że sam tam nie pracujesz? Ja liczyłam, że dowiem się, ile taki pracownik porządkowy ma wypłaty i czy jak nie ma grupy, to się jakoś one różnią

Maja

@Poirytowana, czy wiesz może co było powodem tej sytuacji o której wspomniałaś w swoim komentarzu odnośnie pracownic firmy Mega Service Plus? Z tego co zaobserwowałaś to pracodawca miał powody, aby zareagować w taki sposób odnośnie swoich pracownic? Przybliż, proszę, bardziej szczegółowo jak to wyglądało.

@Maja

(usunięte przez administratora) .Myślę że zarząd powinin zwrócić na to uwagę że to jest na porządku dziennym. Z ludzi niekompetentnych robi się kierowników gdzie swoją władzą i wysokim mniemaniem stosują (usunięte przez administratora) wśród niższych szczeblem pracowników .I jeżeli pracownicy nie będą interweniować to taka sytuacja będzie cały czas.

Na temat Mega Service mogę tyłko powiedzieć totalna porażka.Z byłych sprzątaczek robi się kierowniczki.Płaca marna a roboty tyłe że masakra.Nie ma co się zadawać z tą firmą.

klient
@były pracownik

I tu się zgadzam roboty od cholery A pieniędzy nie ma

Maja
@klient

Piszesz, że nie ma pieniędzy, ale czy mam to rozumieć, że pracodawca ma chwilowy przestój z wypłacaniem pracownikom wynagrodzenia, czy może raczej Twój wpis odnosi się do tego, że firma ta płaci niewiele, jak za ciężkość wykonywanej pracy? Proszę Cię o sprecyzowanie tej kwestii, ponieważ chcę ją dobrze zrozumieć. Serdecznie Cię do tego zachęcam.

@były pracownik

Masz rację pracuję tu kilka lat juz i to co piszes to prawda.Reka ręke myje ,jeden kryje drugiego.Robia (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)firme i stosuja (usunięte przez administratora) co jest niedopuszczalne.Zwykly praviwnik (usunięte przez administratora)ponad swoje zdrowie a i tak Pan Ireneusz wytyka i ciągle poniża mając własne racje.Panie Prezesie faktycznie powinien Pan przeprowadzic kontrole i porozmawiac z pracownikami bo widzę ze ludzie, dobrzy pracownicy sie juz buntują bo ileż można być tak traktowanym a Pana oszukiwanym ?Czas niewolnictwa się skończył .

@Popieram

Miałam pracowac w tej firmie.Ciesze się że sa ludzie którzy ostrzegają.Słyszałam opinie ale niewiedziałam ze tak sie dzieje.Takze niepodejme się pracy w tej firmie

Pravownik były
@Popieram

Z tym się zgodze.Pracowalem w tej firmie w Lubelskim .Oni nie mają szacunku i za kilka lat pracy tylko dlatego ze miałem problemy i poszłem na zwolnienie po powrocie dostałem wypowiedzenie.Prosząc kierownika by mnie niezwalniali nie było tlumaczenia.Macie rację czas najwyzszy zmienić kierownictwo w tym regionie

Dagmara

Jaki jest zakres obowiązków kierownika w tej firmie?

Pravownik były
@Dagmara

Zaden z zasadą jakby zarobić żeby się nie orobić.Oszukują wykorzystują i robią nagminnie przekręty a Pan prezes powinien temu sie przyjrzeć i w koncu dokładnie skontrolować a szczególnie kierowników z okręgu lubelskiego

@Pravownik były

Dobre w końcu ktoś napisał prawdę co tu się wyprawia w firmie.(usunięte przez administratora).Pracujesz źle niepracujesz źle a oni aby premię biorą naszym kosztem.Proponuje wymiane kierowników (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Nie polecam mega serwisu w Mikołowie złe traktowanie pracowników przez kierownictwo

Radek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Firma jest ok a każdy wie, że idealnie to nigdzie nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice

• Jak się pracuje w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej