Opinie o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Gliwice

Ja nie mam grupy i dostam umowe o pracę , jak ktoś nie jest nauczony pracy to pracować nie będzie a winny jest pracodawca. Żenada trzeba najpierw na siebie spojrzeć zanim wystawi sie niesprawiedliwa i krzywdząca opinie o firmie. Polecam firmę na 100 %. Gliwice pozdrawiają

Edward
@Gliwice

Pisząc o grupie miałaś pewnie na myśli orzeczenie o niepełnosprawności. Napisz jaką umowę dostałaś - zlecenie, czy bardziej stabilny i długoterminowy kontrakt?

Gliwice
@Edward

Dostałam u mowę o pracę ju na stałe

M@lutka
@Gliwice

Hej zmieniły się realia na rynku pracy z grupą kiedyś był przywilej. Teraz Ty Masz szansę, tylko się cieszyć lub płakać bo za wschodniej granicy już czeka na twoje miejcie.

Ala
@Gliwice

Opoiadasz bzdury pracowalam 7 lat kto nie przyszedl zostawalam i co 7lat umowa zlecenie

Igor

Tak dobrze się pracuje i dlatego nikomu nie chce się zamieszczać opinii?

Gutek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

mała mi

valeo Chrzanów-po odejsciu kierowniczki i jej siostry ktora była brygadzistka ,pracuje nam się o niebo lepiej.Obie panie traktowaly załoge jak smiecie .Poniżania i krzyki byly codziennoscia.Odeszly i do pracy przychodzimy z ochotą. zaloga mega serice

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Poirytowana.

Pracuje w firmie gdzie widuje Panie sprzątające, które są pomocne i bardzo pracowite, ake widząc jak są traktowane przez przełożoną aż mam ciary. Nie raz słyszałan jak Panie były publicznie obrażane i upokarzane. Straszne. Muszą być bardzo zdesperowane skoro pracują w takim miejscu. Pozdrawiam Valeo chrzanów

Maja

Dosyć rzadko piszecie na profilu dotyczącym Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Zachęcam was jednak do tego aby na bieżąco dzielić się informacjami o pracy w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Każda nawet najdrobniejsza informacja może być bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów do pracy. @Andrius bardzo ci dziękuję, że podzieliłeś się z nami bieżącymi informacjami o pracy w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. A nie wiesz może gdzie firma ogłasza swoje aktualne rekrutacje? Na stronie internetowej Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej https://mega-service.pl/index.php/praca znalazłam tylko jedną ofertę pracy, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że firma nie ma większego zapotrzebowania na pracowników.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Pasuje mi praca w firmie dlatego dopytuję.

no witam czytam posty i jak widac chyba wszedzie tak samo ja pracowałem firmie mega serwice w Auchan w Opolu brygadzistka nawet GMINAZJUM nie skączyła zostałem zwolniony dyscyplinarnie za brak kamizelki smieszne mam grupe z umiarkowanym stopniem natomiast tej sprawy tak bez niczego niezostawie sprawa trafiła do sądu tam bede szukał sprawiedliwego wyroku jak by ktoś chciał mi pomóc zostawiam swój nr tel 698 962 268 przydało by mi sie kilku swiatków na byłych kolegów z tamtej niby firmy liczyc nie moge poniewaz każdy boi sie o prace rozprawa bedzie w opolu pozdraw ;]

kruzbek

Wogóle gdzie są zakłady pracy chronionej przestrzegające przepisy pracowników to jest wykorzystywanie ludzi z niepełnosprawnością żerowanie na chorych ludziach takie otwierają firmy krzak zlodziejskie ta firma mega service plus Państwowa Inspekcja Pracy Dowie się o łamaniu przepisów pracy tej firmy

matka
@kruzbek

no tak czułam syn przyjal sie w firmie jurexs i tez widze opinie złe,poczekamy co będzie bo osobiscie mam dosyc takich pracodawcow,ktory wykorzystują z pełną swiadomoscią ludzi

Najgorsza firma w jakiej pracowalam prezes to cham zabral premie nie ma socjalnego oszukuja w wyplatach

kruzbek

To nie żaden zakład pracy chronionej złodziejska firma wykorzystują ludzi z grupami oszukują na wypłatach ciuchy robocze dali używane bo nie stac ich było na kupno nowych obóz pracy chronionej to jest podam tą firme do Państwowej inspekcji pracy że łamia prawa pracowników z niepełnosprawnością

ona zła

heh LUBELSKIE -to nie (usunięte przez administratora) jesteśmy osobami niepełnosprawnymi a nie murzynami !!!!!

Życzliwy

Auchan Sosnowiec to firma która wykorzystuje ludzi na potęgę kierowniczka stosuje kumoterstwo a to czyn karalny jakby ktoś nie wiedział. Brygadzista tak pan brygadzista stosuje stalking to także czyn karalny i nic sobie z tego nie robi. Panie PREZESIE i tu pytanie do Pana kogo pan zatrudnia czyżby kryminalistów z nie wiadomą przeszłością. Ale na to pytanie musi pan sobie sam odpowiedzieć bo to Pan zarządza tą niby firmą która ma podobno ISO.

olusia

chamstwo ijeszcze raz chamstwo brygadzistka chora psychicznie a pan kierownik nie rozumie osób chorych

anonim 112

Iilonko po twierdzam twoj kometaz wykorzystac zwolnc motto megaservice oby sie nimi ktpos zainteresowal

ilonka54

Firma zatrudniająca za 7 zł brutto na godzinę!!!!!Brygadzistka w Auchan Katowice niedouczona analfabetka!!!!Nie zna ortografii i pisowni polskiej,wykorzystująca zatrudnionych pracowników!!!!!

EB

Najgorsza firma w jakiej pracowałam zostałam zwolniona za to że nie nosiłam przy sobie swojego prywatnego telefonu i do tego brygadzista wymagał nie wiadomo czego kiedy sam nic nie robił co należało do jego obowiązków.

była pracownica
@EB

Pracowałam w auchan Gliwice pół roku pracowałam tam na umowe zlecenie,po tym czasie dostałam umowe o prace na okres próbny na 3 miesiące w trzecim miesiącu umowy o pracę rozchorowałam się miałam zapalenie tchawicy i nie mogłam mówić a gorączka dochodziła do 40 stopni, poszłam na l-4 na 1 tydzień,po powrocie z chorobowego do pracy dowiedziałam się że zostałam zwolniona tylko dlatego że ośmieliłam się rozchorować bo tu się nie choruje tylko się pracuje tak odpowiedziała mi kierowniczka to jest chamstwo i wyzysk człowieka szczerze nie polecam pracy jako sprzątaczki w wiielkich molochach takich jak AUCHAN i itp podobne jeśli szukasz pracy to omijaj ją szerokim łukiem jakim jest MEGA SERVICE z siedzibą w Katowicach

@EB

to prawda najprawdziwsza ze wszystkich prawd kierownictwo to ludzie z nizszych półek a brygadziści to banda niedouków którzy ledwie co skończyli szkoły zawodowe bez żadnego doświadczenia kierowania ludżmi nieumiejący nawet sklecić jednego zdania czy chociażby liczyć pytam więc szanowna firmo Mega Serwice po co zatrudniacie takich ludzi i na co liczycie z ich strony czyżbyście nie mieli więcej chętnnych szczerze mówiąc jakoś mnie to nie dziwi na koniec pozostaje mi tylko pogratulować firmie i życzę więcej rozwagi przy zatrudnieniu ludzi ale takich którzy coś sobą prezentują szczerze pozdrawiam

@EB

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice

• Jak się pracuje w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej