Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Katowice

Opinie o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

anonymous

Najgorsza firma w jakiej pracowalam prezes to cham zabral premie nie ma socjalnego oszukuja w wyplatach

kruzbek

Wogóle gdzie są zakłady pracy chronionej przestrzegające przepisy pracowników to jest wykorzystywanie ludzi z niepełnosprawnością żerowanie na chorych ludziach takie otwierają firmy krzak zlodziejskie ta firma mega service plus Państwowa Inspekcja Pracy Dowie się o łamaniu przepisów pracy tej firmy

kruzbek

To nie żaden zakład pracy chronionej złodziejska firma wykorzystują ludzi z grupami oszukują na wypłatach ciuchy robocze dali używane bo nie stac ich było na kupno nowych obóz pracy chronionej to jest podam tą firme do Państwowej inspekcji pracy że łamia prawa pracowników z niepełnosprawnością

ona zła

heh LUBELSKIE -to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteśmy osobami niepełnosprawnymi a nie murzynami !!!!!

Życzliwy

Auchan Sosnowiec to firma która wykorzystuje ludzi na potęgę kierowniczka stosuje kumoterstwo a to czyn karalny jakby ktoś nie wiedział. Brygadzista tak pan brygadzista stosuje stalking to także czyn karalny i nic sobie z tego nie robi. Panie PREZESIE i tu pytanie do Pana kogo pan zatrudnia czyżby kryminalistów z nie wiadomą przeszłością. Ale na to pytanie musi pan sobie sam odpowiedzieć bo to Pan zarządza tą niby firmą która ma podobno ISO.

olusia

chamstwo ijeszcze raz chamstwo brygadzistka chora psychicznie a pan kierownik nie rozumie osób chorych

anonim 112

Iilonko po twierdzam twoj kometaz wykorzystac zwolnc motto megaservice oby sie nimi ktpos zainteresowal

ilonka54

Firma zatrudniająca za 7 zł brutto na godzinę!!!!!Brygadzistka w Auchan Katowice niedouczona analfabetka!!!!Nie zna ortografii i pisowni polskiej,wykorzystująca zatrudnionych pracowników!!!!!

EB

Najgorsza firma w jakiej pracowałam zostałam zwolniona za to że nie nosiłam przy sobie swojego prywatnego telefonu i do tego brygadzista wymagał nie wiadomo czego kiedy sam nic nie robił co należało do jego obowiązków.

@EB 29.06.2014 15:07

to prawda najprawdziwsza ze wszystkich prawd kierownictwo to ludzie z nizszych półek a brygadziści to banda niedouków którzy ledwie co skończyli szkoły zawodowe bez żadnego doświadczenia kierowania ludżmi nieumiejący nawet sklecić jednego zdania czy chociażby liczyć pytam więc szanowna firmo Mega Serwice po co zatrudniacie takich ludzi i na co liczycie z ich strony czyżbyście nie mieli więcej chętnnych szczerze mówiąc jakoś mnie to nie dziwi na koniec pozostaje mi tylko pogratulować firmie i życzę więcej rozwagi przy zatrudnieniu ludzi ale takich którzy coś sobą prezentują szczerze pozdrawiam

@EB 29.06.2014 15:07

Zostaw opinię o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej