Opinie o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Kochani,kto i jak wedle uznania może uznać czy piszę prawdę czy też nie. Każdy może się przekonać na "własnej skórze".Dla mnie praca w tej firmie była porażką. "Góra"nad tym nie panuje i zleca kierownictwo osobom,które zatrudniają na zasadzie "nowy"-zapiernicza za 3 osoby a starsi pracownicy chodzą na papieroska i się opierniczają.Włącznie z Panią kierownik,która jako jedyna jest na umowę o pracę.Pozostali-um.-zlec.i też nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości.Zero ubezpieczenia chorobowego,praca...to nie praca tylko harówka w kilku miejscach i guzik ich interesuje czym dojedziesz,jak i czy będzie odpowiedni sprzęt. I bez przerwy tylko szybciej,dokładniej bo jak nie to nie znajdziesz pracy gdzie indziej.Praca niby od godz.6 więc byłem na godz.6 ale nie bo za późno.Trzeba być na 5:30 bo kierowniczka musi zapalić papieroska i popaplać z ochroną.Jeździłem na 5:30 to niemal zagłaskała mnie na śmierć.Dla mnie ta firma to porażka

@Czarna mamba78

Co masz na myśli dokładnie? Co takiego robili, w tym sensie. Staram się nie zrażać komentarzami, bo zależy mi na pracy, ale jak faktycznie cos nie gra, to dobrze by było wiedzieć konkretnie, o co chodzi. A ludzie ze zmiany jacy są dla siebie?

Andrius

Ja tam nie narzekam firma mega service utrzymuje mnie od 7 lat.Jestem z lubelskiego okręgu praca jak praca bywa ciężko ale gdzie jest lekko?Praca nie wymaga dużej odpowiedzialnośći ani politechniki żeby wiedzieć co jest do zrobienia. A za darmo niema nic odnośnie premii jest słabo chodź ja tam dostałem nieraz parę groszy .Pan regionalny z okręgu lubelskiego Ireneusz k. Jest trudnym zawodnikiem ale da się z nim dogadać i po rozmowie z nim stara sie tego pracownika zrozumiec i coś tam robi w kierunku pracownika który w Miarę rzetelnie pracuje. Lecz firma M.S.bardzo ukrucila środki po wejściu tych nowych umów o dzieło że tak powiem wszyscy mamy grupy i na tym firma zarabia .Niepokojące jest to że wszyscy mamy umowy do października na mojm sklepie .. Pozdrawiam wszystkich ucisnionych nierobów najpierw pokaż jak pracujesz a potm wymagaj tego od pracodawcy tego samego....

@Andrius

Zgadzam się w 100 lat mega service to najlepsza na Lubelszczyźnie firma sprzątająca w której traktuje ludzi niepełnosprawnych na wysokim poziomie

Zniesmaczona

Witam wszystkich przyszłych i byłych pracowników z tej firmy. Postanowiłam napisać odnośnie kilka słów jeśli chodzi o firmę Mega Service Jestem koleżanką jednej z już byłych pracownic. Dlaczego tu piszę bo krew mnie zalewa z tego jak została potraktowana po ponad 7 latach pracy zarówno przez kadrę kierowniczą jak i cały zarząd. Zatrudniacie pracowników ,którzy ciężko pracują,wywiązują się z obowiązków ,a jak dzieją się takie rzeczy jak (usunięte przez administratora) i inne nieprawidłości to zamiatacie pod dywan.Mało tego dziewczyna pracowala tyle lat .Leczyła sie na depresję a Wy zrobiliście z niej schizofreniczke tylko dlatego ze zaczeła mówić o całej sytuacji jaka istniała od wielu lat ,oraz została również dotknięta (usunięte przez administratora) ,a zaczeła głośno o tym mówić dopiero wtedy, kiedy kadra kierownicza zrobiła z niej brygadzistkę i zaczeła dokuczac???Znam ją osobiście ,to bardzo pogodna ,pracowita kobieta.Pełna empatii i dobrego serca.Powinniście się wszyscy wstydzić.Zarówno kadra kierownicza z woj lubelskiego o niej mowa, jak i cały zarząd.A cała sprawa powinna znaleźć się w mediach.Dziewczyna musiała odejśc z pracy z opinią zchizofreniczki gdzie nigdy się nie leczyła ,ani nie leczy na schizofrenie ,ale ma na szczęście dużo lepszą pracę obecnie i dzięki dobrym przyjaznym ludziom może się spełniać zawodowo i zapomnieć o traumie jaką zgotowała jej firma Mega Service. Dlatego drodzy przyszli pracownicy zastanówcie się zanim traficie do tej firmy i to bardzo mocno się zastanówcie.

xxx
@Były pracownik Monika

Hej;-), jak masz jakies dowody, to bierz dobrego prawnika i tak tej sprawy nie zostawiaj!!! Chociazby, to pomowienie/znieslawienie o bycie schizofreniczka. Skoro leczylas sie na depresje, to masz rozpoznanie choroby, ktore zapewne nie jest schizofrenia. Jezeli tak rzeczywiscie bylo, to temat latwy do wygrania. Nie poddwaja sie!!! Trzymam kciuki;-)!!!

Zniesmaczona

Popieram
@Zniesmaczona

Cóż też pracuję w tej firmie w woj lubelskim i mogę się z Tobą zgodzić .Słyszałem o tej sytuacji z tą panią i powiem że została nieładnie potraktowana przez przełożonych tymbardziej że znam ich i znam też techniki ich pracy i traktowania innych osób.No cóż bravo dla dziewczyny za odwage a ich w końcu wywalą bo słyszałem że uczciwośc to nie jest ich mocną stroną.

@Popieram

Tak to jest w tej firmie .Pracuje tez kilka lat .Też słyszałem o tej sytuacji i powiem że super kobieta że się postawiła.Utarła nosa porządnie .Podobno przenieśli ją na nowa Hale sportową w Puławach na siłe i zrobili brygadzistką by (usunięte przez administratora) wszystkich.Ale podobno już odeszła z przytupem .Oni mysla że wszystkich pracowników będą traktować jak niedorozwojów???

@Zniesmaczona

Miałam się przyjąc do tej firmy ale z tego co piszecie to faktycznie rezygnuję.To jakiś żart ??To czemu nikt z tym nic nie robi tylko pozwala na takie coś.Kto tam pracuje???idioci???

Kamila

Nie no może nie idioci, nie przesadzajmy, ale faktycznie dziwne to takie podejście z ich strony. A na jakie stanowisko się przyjąć chciałaś tak z ciekawości?

@Zniesmaczona

Sytuacja przykra aczkolwiek niezrozumiała .Po 7 latach pracy ?To nie pracownik z kilkumiesięcznym stażem a osoba która pracuje kilka lat .Nierozumie dlaczego kobieta ,brygadzistka musiała odejśc .Tak to jest zamiast wspierać to gnoją.Niedługo będziemy pracować za (usunięte przez administratora) ,a najpewniej na miskę bez ryżu. ,

Były pracownik Monika
@Zniesmaczona

Dzięki za wsparcie.Dla mnie temat jest już zamknięty.Szkoda zdrowia które i tak mi zostało zabrane.Najważniejsze odciąć się od toksycznych ludzi i z podniesioną głową dalej żyć .Szkoda tylko że poświęciłam tyle lat tu w tej firmie ,włożyłam wiele pracy ,serca.No cóż jak to mówią alleluja i do przodu ,a karma wraca ...do mnie już wróciła w postaci nowej peacy z podwójną siłą i jestem z tego powodu szczęśliwa. I Ci co chcą pracowac w tej firmie to odradzam...no chyba że nie macie na chleb ale lepiej puszki zbierać niż w tej firmie pracować.

Stary pracownik

Adwokat???

Popieram
@Stary pracownik

Dokładnie .Adwokat,prawnik ,przyjaciółka.

Popieram Cię
@Były pracownik Monika

Bravo za odwagę .W końcu ktoś im wszystkim utarł nosa.Dobrze że odeszłaś kobieto.Pracowałem w lubelskim i tez zmieniłem pracę niedawno ,bo w tej firmie niszczą psychicznie i wykorzystują fizycznie.Zostają tylko Ci co niemają nic do powiedzenia i nisko trzymają nos przy samym mopie ,a Ci mądrzejsi odchodza .Także bravo jeszcze raz i powodzenia.

@Zniesmaczona

Ja na jej miejscu juz dawno (usunięte przez administratora) bym tę robotę.Firma gdzie pracownik się nie liczy tylko zysk dla firmy.(usunięte przez administratora)

xxx Nowy wpis

Inez Nowy wpis

Akurat rozwój w pracy na stanowisku pracownika prac porządkowych nie robi w moim przypadku wrażenia, bo ze sprzątaczki, kierownikiem bym raczej nie została. Czy wiecie coś aktualnego na temat tej pracy, ponieważ oferta ma kilku już ładnych lat. Np jak teraz z zarobkami i umowami?

Były pracownik Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim wykorzystywanie pracowników a kierownictwo obiektu siedzi w biurze i nic nie robi i oszczędność na pracowniku na każdym kroku brak rozwoju oraz nikt nie dostaje w firmie premi ani paczek na święta i jedyne co to oferują benifent od lux med najtańszy

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Justyna

14.02.2024 03:02

Justynaikona wywiad

Pracowałam jako osoba sprzątająca, moim obowiązkiem było dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych, jak również w samym sklepie.

Justynaikona wywiad

Zrezygnowałam sama, ponieważ byłam źle traktowana przez osobę zastępującą bezpośrednią przełożoną.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

2200-2300 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Trzy miesiące.

Justynaikona wywiad

Na pewno plusem tej pracy są mili kasjerzy i przyjazna dyrekcja.

Justynaikona wywiad

Złe traktowanie zwykłego pracownika przez drugiego, takiego samego, zwykłego pracownika.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Justynaikona wywiad

Negatywnie - przynajmniej jeśli chodzi o kontakt z osobą, o której wspomniałam, czyli zastępującą moją bezpośrednią przełożoną.

Justynaikona wywiad

Zachowanie kogoś, kto zastępował brygadzistkę. To nieuczciwe, jeśli jedna osoba pracuje, a druga udaje, że pracuje.

Justynaikona wywiad

Żeby lepiej przyglądał się różnym pracownikom na podobnych stanowiskach. Uważam, że pewne rzeczy są nie do przyjęcia - jedni pracują solidnie, a drudzy udają, że pracują i przełożeni nic z tym nie robią.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Pracowałam do dzisiaj w firmie MEGA-Serwis w sklepie leroy Merlin w Radomiu i może bym dalej pracowała żeby nie niby pani zastępca brygadzisty,wykorzystuje pracowników, kłamie, poprostu nie da się pracować z nią. Ludzie nie dajcie się nabrać i nie idźcie tam do pracy, bo na bawicie się nerwicy!!!!!!!

To w czym zostałaś okłamana i dlaczego miałoby to być powodem, by tu nie pracować? Nie ma tu innych przełożonych, co oferują pomoc i rozwiązanie problemów?

Znalazłem ogłoszenie o pracy dla kierownika obiektów w aglomeracji katowickiej. Do obowiązków należy m.in. nadzór nad ekipami sprzątającymi. Zakładam, że wiąże się to z wyjazdami, ale w ogłoszeniu nie ma wzmianki o aucie służbowym czy zwrocie kosztów paliwa. Czy mam rozumieć, że to praca stacjonarna?

Mm

Pracuje w tej firmie już dla lata i prawdą jest, że czasami bywa ciężko, szczególnie w okresie urlopowym. Za zastępstwa i dodatkowe godziny zawsze dostaje dodatkowe pieniądze, nigdy nie poczułam się (usunięte przez administratora) i do nich przymuszona. Wypłata zawsze jest na czas. Nie mam grupy a dostałam umowę o pracę, wystarczą chęci, jeśli kierownik widzi, że pracownik się stara to wtedy bez problemu umowę dostanie. Co do mojej Pani kierownik, nie mogę narzekać. Wiadomo wymaga ale jest przy tym kulturalna i wyrozumiala. Nigdy na nikogo nie krzyczała i nie obrażała. Zaczęłam jako zwykły pracownik, zostałam brygadzistą a wykonuje dalej taka sama pracę jak wcześniej, dlatego nie zgadzam się z opinią że brygadzisci nic już nie robią. Wiadomo wszystko zależy od obiektu i danego kierownika. U nas nie obowiązuje ani kolesiostwo ani wazeliniarstwo bo ja osobiście nigdy na nikogo nie doniosła, cenie sobie tą pracę i chodzę do niej chętnie.

@Mm

Nawet jeśli masz rację, jest to jedna z nielicznych pozytywnych ocen firmy na forum. Jakie w związku z tym wnioski może sobie z tego stanu rzeczy wyciągnąć potencjalny pracownik? Duży plus dla Ciebie, za to, że nie dyskredytujesz pozostałych piszących, mimo odmiennej opinii. Nowy pracownik z tego co czytałem może liczyć na wynagrodzenie w wysokości minimalnej krajowej? Ewentualne nadgodziny nie są płacone zgodnie z kodeksem pracy, a więc +50 i 100% zwykłej stawki?

Była
@Mirosław

Firma nie widzi żadnych problemów.Zgłaszane różne problemy pracowników są lekceważone .Każdy pracownik, który ma jakieś uwagi i coś do powiedzenia od razu jest niewygodny i najlepiej jakby sobie poszedł.Kierownicy olewaja wszystko ,niema nadzoru żadnego ,a wszystkie sprawy zwalają na brygadzistów .Jest bałagan .Regionalny też nie radzi sobie ewidentnie z podwładnymi i pozwala na kolesiostwo .Jest bałagan i bardzo złe relacje .

Real
@Mirosław

To prawda. Praca za minimalną, ale zawsze na czas, nadgodziny zależy na jakiego kierownika trafisz. ZFRON tylko dla administracji jeżeli komuś z fizycznych coś skapnie to musi, innego wyjścia nie ma być wazeliną/ czopekiem kierownika. To jednak przypadki bardzo marginalne. Wypowiedzenia możesz się spodziewać 10 min przed końcem dniowki ze skutkiem natychmiastowym bez konieczności świadczenia pracy. Nie piszę tu o tych co na takie wypowiedzenie zapracowali, ale o tych którzy uchodzą za dobrych pracowników robiących dobrą robotę, chwaleni przez przełożonego. W tej firmie nie znasz dnia ani godziny. "Śniadanie zjesz obiadu nie doczekasz." Tak jest w każdej ze spółek Mega dlatego, że każdy kierownik pracuje dla każdej spółki więc zarządzanie identyczne. Umowy zmieniane w zależności od wskaźników raz masz umowę MS PLUS innym razem MS PUH itd. Jeżeli obiekt jest z kontraktu MS PLUS a masz umowę z MS PUH to jesteś wynajęty przez MSPLUS i odwrotnie. Są też Umowy szczątkowe część Umowy w jednej spółce druga część w innej spółce. Wszystko pod zysk spółek dla pracownika tylko praca za najniższą z obawą o jej utratę. Warto nadmienić, że część kosztów zatrudnienia pracownika z grupą zwraca PFRON więc tylko inwalidzi no chyba, że nie ma to wtedy zdrowy bo kontrakt nie czeka na pracownika z grupą tylko trzeba się wywiązać, ale licz na to że jak tylko znajdą z grupą to lecisz. Ratunek to etat wazelina i czopek ???? dla kierownika. Podsumowując jest jak w każdym tego typu zakładzie szczególnie w ZPCH. Minimalna dla fizycznych administracja śmietankę spija standardowo. W administracji też nie lepiej jeżeli chodzi o warunki pracy. Tylko wazelina, desperaci i stara kadra. ZPCH nie mają nic wspólnego z ideą do której zostały stworzone, a przynajmniej większość tych zakładów. Większość tych zakładów prowadzą cwaniacy dla własnych korzyści na krzywdzie niepełnosprawnych. Pozdrawiam obecnych, byłych i przyszłych pracowników Mega, a szczególnie z niepełnosprawnościami.

@Real

Wszystkim rządzi kasa,nikt się zwykłym Kowalskim nie przejmuje.Zatrudniają inwalidów ,a każą pracować ponad siły zarówno fizyczne jak i psychiczne.Mega Servis traci na rynku już pozytywną opinię i słyszałem że sa juz firmy ,które wygrywają przetargi i wchodzą za Mega Servis .I nie chodzi o kasę ale już o całokształt .Jest bardzo dużo firm sprzątających z bardziej korzystnymi warunkami .

@Zatrudniony

Skoro tak to jakie miałyby być te przykładowe firmy? I jest szansa w takim razie na przyrównanie tych warunków tak dla jasności?

@Kamila

To ile już obiektów stacili pytam ?i dlaczego??a ilu też pracowników, którzy mogli by firmę rozwijać.Firma schodzi na psy!

@Kamila

Jak ma być dobrze w firmie jak kierownicy nie na zwolnieniu to na odwyku .Żałosne

Kamila

To przy tak długiej nieobecności nie biorą kogoś innego? Bo rozumiem, że mają płacone a nikt ich nie zastępuje?

@Kamila

Po co mają brać kogoś jak tą samą robotę ,a nawet więcej robią brygadziści za marne grosze.Kierownik jest tylko od marudzenia i wypełniania papierków a nie od pracy fizycznej .

Ewelina
@Zatrudniony

skoro jedna osoba robi podczas urlopow prace za dwie lub trzy osoby dostaje za to wiecej kasy ?

Bb
@Ewelina

Zgadzam się z tą opinią,w Dąbrowie Górniczej jest to samo, trzy osoby na l4,dwie pracują za resztę,a wiadomo..Góra zgarnia kasę.

Ooo

Czy firma inwestuje w rozwój swoich pracowników? Znalazłem taką informację w nowym ogłoszeniu na stanowisko kierownika obiektów - jedną z zachęt jest możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Czy chodzi może o dodatkowe szkolenia albo kursy? I jak wygląda ewentualna ścieżka awansu na wyższe stanowiska (jeśli jest takowa)?

Na ich stronie widziałam ofertę dla Pracownika prac porządkowych. I tam jest podane, że mile widziana każda grupa inwalidzka. No to czy taka osoba np. na wózku da sobie radę na tej posadzie? Zadania w pracach porządkowych nie wymagają pełnej ruchomości fizycznej? Nie ma z tym problemu przy wykonywaniu obowiązków?

Czy firma Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

To personalna wendetta? Poza litanią pełną żalu do tej byłej brygadzistki, nie wynika nawet, czy Pani pracuje aktualnie w firmie Mega Service Plus. A szkoda, bo chcę się dowiedzieć, jaką stawkę godzinową proponują za sprzątanie i czy za dokładność są premie? No chyba, że co innego jest brane do premii, ale w takim razie prosiłbym o info, co się liczy?

Byle co

Ta pani brygadziska pracuje nadal w MS ale juz nie na LM ale z tego co sie orientuje nadal miesza. Stawka na umowie zlecenie 23.5 brutto

@były pracownik

Chciałam coś dodać od siebie teraz.Pracuję 7lat a właściwie to już chyba pracowałm 7 lat gdyż obecnie jestem na l4.Dlaczego l4?Oczywiście każdy tu narzeka na firmę.Firma jest w porządku .Płacą na czas ,tak jak ja mam zwroty za dojazdy ,za leki.Więc w czym problem??Problem tkwi w przełożonych czyli kierowników .To oni pomiatają ludzmi jak im pasuje zwalniając pomiatając i wykorzystując niepłacąc za nadgodziny a takze stosując swoją własną technikę mobingową.Firma powinna dbać o własną reputację i przyjrzeć się jak sa traktowani pracownicy niższego szczebla bo takim własnie sposobem ludzie uciekają na l4 bo im psychika siada w takim zespole i z takimi ludzmi.L4 nie jest wyjściem ale niemocą gdyż ludzie traca prace w pewnym sensie przez pseudo kierowników bo niby po co mają wracac do zespołu który ich rujnuje a nie buduje.

Było minęło bez żalu
@były pracownik

Porażka dla zatrudnionych, dla Kadry zarządzającej sukces na koncie

Hanna
@Było minęło bez żalu

Co się stało?

Kami
@były pracownik

Witam serdecznie też jesteśmy poszkodowani przez firmę mega service (usunięte przez administratora)nic więcej

@Kami

Czyli to nie są jednostki widzę.Radze zgłosić to do inspekcji pracy.

Niunia
@były pracownik

Witam ja pracowałam tam od listopada 2022 do wczoraj.nie polecam kierowniczka kara za wszystko i potem zwalnia.nie polecam pracy w auchan mikolow mega srwice.i pozatym koleżanki donoszą plotkują jedna śmierdzi druga pijana..dziękuję za taką prace

@Niunia

Za co konkretnie były kary i jaki był powód zwolnienia? Szukam pracy w miłej atmosferze, gdzie nie brakuje pochwały i finansowej zachęty do dalszego zaangażowania. Na co bym tu trafił w tych tematach?

@były pracownik

Pracownik jest zobowiązany do wykonania oolecen służbowych przez kierownika obiektu oraz regionalnego gdyż każdy z menadżerów odpowiada za czystość schludność bezpieczeństwo danego pracownika na danym obiekcie tak działa zakład pracy chronionej jak sama nazwa wskazuje a tekst jedna osoba za 3? Może życzliwość i dobre serce dobrymi chęćmi piekło wybrukowane trzeba znac granicę zakres swoich obowiązków na daną zmianę i dzień pomagać osobom drugim z rozumem a nie fizyczna ciężko praca wszystko a to że kierownik pali papierosy ?to jego prywatna sprawę z kim i kiedy z poważaniem Patrycja Choduń

Czarna mamba78
@były pracownik

To (usunięte przez administratora) pracowałam tam pięć lat i o pięć za dużo. Wykorzystali mnie tam do potęgi entej Brygadzista robi wszystko by nie być na hali a innych goni

@Czarna mamba78

NN

Firma krzak ,niby grupa i umowa o pracę a (usunięte przez administratora)pracowników na hajs .ja po pół roku się dopatrzyłem że mi co miesiąc 3 stówy brakowało wypłaty .A jak się upomniałem to (usunięte przez administratora) wielkie ale i zaczęli się kombinowanie a bo to niby mój rocznik jest inaczej liczony a to bo nowy polski nieład,to im podziękowałem . Ogólnie rzecz biorąc nie polecam!!!!

Agata
@NN

A te pieniądze się udało odzyskać bo przez pół roku co miesiąc to się trochę nazbierało? Miało to coś wspólnego z prawem rzeczywiście? Inni pracownicy nie żalili się na braki w wynagrodzeniach?

Patix
@NN

Rozumienie odliczanych składek ZUS to bardzo mądre posunięcie to po 1 po 2 prawda jest że ten rocznik inaczej był brany pod uwagę jeżeli chodzi o wynagrodzenie i nie zgadzam się że firma nikomu nie odliczala na niekorzyść pracownika wypłaty trzeba tylko zrozumieć że jeśli ktoś ma rentę chorobowa nie może być też ubezpieczony w firmie w której pracuje bo albo ZUS albo zakład pracy niby 21 wiek a ludzie dalej nie ogarniają podstawowych zasad w kodeksie pracy. Pracownicy są dobrze traktowani i wypłaty są terminowe gdyż sama 10 każdego miesiąca odbieram.

Byłem pracownikiem na obszarze Tarnowa i mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych firm sprzątających na rynku pracy! Kierownicy, wyznaczający się kompetencjami bez zarzutów, dbają o swoich podwładnych i szanują ich bezwarunkowo. Na owacje zasługuje Pani Olga, która zawsze staje na wysokości zadania, wprowadza miłą atmosferę tak, że chodzenie do pracy to czysta przyjemność. Polecam serdecznie z całego serca.

Malwa
@Michał

Atmosfera to jedno, a jak tu płaca? Szukam konkretnych stawek, no i aktualnych. Na to tez nie można było narzekać? Premie były oprócz podstawowej kwoty?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Patrycja Choduń

21.07.2023 03:07

Patrycja Choduńikona wywiad

Pracuję w Mega Service Plus od kwietnia 2022 roku i jestem bardzo zadowolona z opieki i kompetencji kierownika obiektu - Pani (imię i nazwisko do wiadomości Redakcji). Jest to osoba cierpliwa, dobra, pomocna i bardzo humorystyczna. Tłumaczy - krok po kroku - jak trzeba wykonać dane zadanie i zawsze służy dobrą radą i pomocą fizyczną.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Patrycja Choduńikona wywiad

Zaczynałam jako pracownik gospodarczy. Od października 2022 roku zostałam brygadzistką i zajmuję się: sporządzaniem grafiku, liczeniem godzin tygodniowych i miesięcznych, podpisami rachunków. Staram się dbać o każdego pracownika z osobna.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Patrycja Choduńikona wywiad

2300 -2700 zł na rękę. Zależy to od liczby godzin dodatkowych i premii. Miesięcznie muszę mieć wypracowane 168 godzin.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Rok i 3 miesiące.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Patrycja Choduńikona wywiad

Oczywiście, że tak. Polecam każdemu, kto lubi pracować przy sprzątaniu obiektów i ceni sobie miłą atmosferę.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Patrycja Choduńikona wywiad

Lubię kompetentnych i szczerych ludzi, którzy chcą się czegoś nauczyć. Jak dla mnie wszystko w pracy jest ok i nie da się tej pracy nie lubić.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Patrycja Choduńikona wywiad

Było przeprowadzane szkolenie z pierwszej pomocy i BHP, aby doszkolić swoją wiedzę i wiedzieć, jak komuś pomóc w nagłej sytuacji.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Patrycja Choduńikona wywiad

Atmosfera i komunikacja są na bardzo dobrym poziomie. Nie mam zastrzeżeń, co do pracy.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Patrycja Choduńikona wywiad

Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kierownik obiektu pani (imię i nazwisko do wiadomości Redakcji) jest tak zorganizowaną i spokojną osobą, że z jej wiedzy czerpie się bardzo dużo. Kiedy czegoś nie wiem, to po prostu pytam, a a ona cierpliwie tłumaczy.

Patrycja Choduńikona wywiad

Dla mnie wszystko jest ok, nie ma co poprawiać.

Andrius

@Andrius

Jasne skoro masz dodatkowe profity to i współpraca jest .Też bym chciał 2 godziny pracować a mieć wpisane 8 .Ps.kup sobie wazelinę jeszcze

Stary pracownik
@Andrius

Zgadzam się w części. Jeśli ktoś ma problem aby stawić się na czas w pracy, nie wie która ręka jest prawa a która lewa, wypala dziennie 50 papierosów, nie ma tam czego szukać.

Apap
@Andrius

Firma utrzymuję mnie od 7 lat xD co za mentalność (usunięte przez administratora) łaski nie robią, że płacą ci za pracę

@Andrius

Mieli swego czasu ofertę dla pani z orzeczeniem do pracy. Co się z nią stało? Czy mógłby ktoś mi w ogóle powiedzieć, jakie grupy dopuszczali, lekka może być czy muszą być wyższe? I na czym ta praca dokładnie polega?

Jakie wartości są cenione w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Mirosław

No wiesz, wpis, jak wpis. Jeden lepszy drugi gorszy. Generalnie szacun, że wywołało chociaż uśmiech. A jak z uśmiechem i zadowoleniem, jak trzeba iść do pracy w tej firmie? Ludzi w niej fajni, kasa taka, że warto się starać? Możesz rozwinąć te tematy, czy podać ile podstawy i czy zaangażowanie jest premiowane?

jadzia88

Całkiem nie dawno w lublinie w leroy merlin była moja koleżanka na rozmowie o pracę i pani kierownik stwierdziła że wygląda jak świnia i nie nadaje się do takiej pracy bo szukają szczupłych osób. Dla mnie jest to dyskryminowanie osoby niepełnosprawnej i wogóle człowieka. Po tej sytuacji dalej szukała pracy i znalazła ogłoszenie też z mega service gdzie ogłaszał się pan jacek błaszczyk oferując pracę sprzątanie magazynu. Umawia się z taką osobą na obejrzenie obiektu następnie proponuje aby przyjechać na godzinę 6 rano do panatomi w lublinie pan się nie pojawił o tej godzinie. Telefon miał wyłączony po kolejnej próbie dodzwonienia się do niego odebrał i powiedział że nieaktualne a dzień wcześniej nawet nie zadzwonił aby nie przyjeżdżać. W dzisiejszych czasach tak właśnie traktuje się osobę niepełnosprawną.

Mirosław

Nie jestem w stanie niestety zweryfikować Twoich słów, dotyczących kierowniczki. Może podasz jakiś przykład jej zachowań? Lub dla odmiany napiszesz dlaczego warto pracować w tym zakładzie? Czy atutem pracy tu są może zarobki?

Aaaa

Ja nie wiem dlaczego wszyscy piszą o Paulinie, że to oba. Jaka macie pewność że to ta kobieta pisze. Najprościej jest Zając się zrzucaniem winy na kogoś zamiast rozwiązać problem. Wystarczy tylko kilka słów zamienić z pracownikami sklepu i od razu wszystko wiadomo o warunkach jakie tam panują. Osoba która tam jest kierowniczka umie tylko wydawać rozkazy i nakazy, sama łamiąc wszystkie. Byłam świadkiem jak nie obecność kilku dniowa uzupełniała w karcie obecności. Piszę sobie maxymalna ilość godzin a tak na dobrą sprawę jest w pracy 4 godziny.

Wanda
@Aaaa

Nikt nie odważył się z nią porozmawiać o tym wpisywaniu godzin? Co dokładnie rozumiesz przez nakazy i zakazy, przedstawisz coś na przykładzie? To ta Pani zachowuje się tak wobec swoich pracowników przy klientach sklepu?

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice

• Jak się pracuje w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.

Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej