Opinie o P.P.U.H MOLEX w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.U.H MOLEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.U.H MOLEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H MOLEX w Dębica

JAA

Co wy wypisujecie. Ja pracuję już 3 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć. Na początku dużo tego było i ten system... Ale wypłaty są zawsze na czas, a i premia jak jest dobry miesiąc to dostane. NIE JEST ZLE. A teraz za grudzień to na pewno wyjdzie mi premia, może nawet 13zł za godz wyjdzie. Oni są wporządku tylko trzeba się trzymać grafiku. Wiec ja z mężem mam dobrze bo on w kopalni robi i śmieje się że moja praca to wczasy !!! 3majcie sie JA

Basia

Witam, praca na żelkach w Molex-ie jest tylko i wyłącznie dla osób, które nie mają poczucia własnej godności oraz potrzeby wyrażania własnego zdania oraz godzą się na niekorzystne warunki, byle tylko coś zarobić. Ostrzegam potencjalne pracownice, by nie miały jakichkolwiek złudzeń, że kolejnego dnia będzie lepiej i jakoś się to ułoży. NIE, nie ułoży się. To nie jest miejsce do pracy ani dla studentek ani dla matek. Po prostu znajdźcie coś innego dziewczyny, dla waszego dobra i waszej rodziny. W tej firmie panuje obłuda obłuda i jeszcze raz OBŁUDA. Nie wierzcie w żaden uśmiech kierowniczki oraz przemiły głos pań z biura. Jedno mówią, a przy wypłacie okazuje się zupełnie inaczej. Rotacja jest tam nieziemska, nie bez powodu. W normalnej pracy ludzie zagrzewają miejsca latami i nie ma problemu z masowymi zwolnieniami przez pracowników.

Dajcie sobie spokój!

Powiem krótko. Tragedia! W biedronce płacą więcej, o wiele mniej wymagają i oczywiście dają umowę o pracę. W tej firmie pieniądze są tylko na otwarcia nowych stoisk, a pracowników dzięki którym się to wszystko kręci mają za nic. Nie ma premii od utargu, nie ma funduszu socjalnego, zero bonów na święta czy urodziny, zniżki dla pracowników takie jak dla klientów (śmiech). Słaby jakościowo towar, fatalna logistyka i w dodatku nijaki marketing. Kierownicy bez wiedzy i z manią wyższości. Pracowników traktują jak śmiecia i niewolnika. Wykorzystają jak mogą. Każą płacić za wszystkie uszkodzenia, połamane lizaki itp. Musisz bez mrugnięcia okiem przyjść (nawet na 15 min.) na spotkanie z kierownikiem lub na zastępstwo. Jeśli nie możesz to znaczy, że ci nie zależy. Natomiast jak pracownik nie przyjdzie zgodnie z umową to firma potrąca minimum 400 zł!!!! Zmiany personalne to norma. Ludzie się sami zwalniają, a reszcie firma dziękuję. Tak można pisać bez końca o tym cyrku. Pracowałam 4 m-ce, a teraz pracuję gdzie indziej i widzę różnicę. Przede wszystkim odpoczywam psychicznie, a to najważniejsze.

@Dajcie sobie spokój!

Proponuję zatrudnić się w Biedronce lub Lidlu. Będziesz tam siedziała, piła kawkę, smigala po fejsie i będą Ci za to płacić. Praca jak marzenie. Polecam.

Agnieszka

Też niestety tam pracowałam-( Omijajcie szerokim łukiem tą firmę!!!!!! Wynagrodzenie i traktowanie pracowników pozostawię bez słów, bo administrator nie przepuściłby mojej wypowiedzi. Zatrudniają na niby stanowisko sprzedawcy, a na umowie jest napisane "promowanie" ŻENADA!!!!!!!

Sprzedawca

krótko,zwięzlie na temat

pytania na temat:doświadczenia,czy posiada się aktualną książeczkę sanepidowską,czy umie się obsłużyć kasę fiskalną,czy zna się język obcy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
była

była 1 2016-10-28 19:44:37 Spokojna twoja zawistna rozczochrana. Będę pisać co chcę i szczycić się czym chcę. Twoja denna wypowiedź nic nie wniosła do tematu. Dla mnie praca sprzątaczki nie jest hańbiąca, zarabiam bardzo dobre pieniądze i w tej chwili jest to dla mnie najważniejsze. Ale zaspokajając twoją ciekawość informuję że aspiracje mam dużo większe, ale do ich zrealizowania potrzebuję jeszcze trochę posprzątać.

była

Pracowałam rok. Źle nie było. Miałam znacznie gorsze prace. Kasa jak na tą pracę ok, przynajmniej zawsze o czasie, bez proszenia się. Obecnie sprzątanie w Anglii, praca nieporównywalnie cięższa, zarobki nieporównywalnie większe :) Ogólnie osobiście mogę polecić. PS Orzechy w karmelu i czekoladzie najlepsze jakiekolwiek jadłam :)

była 1
@była

To karierę robisz zawrotną !!! Od sprzedawcy do sprzątaczki, jest sie czym szczycić.

poo

Świetnie, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

krak

Molexie co sie stało z wami w galerii krakowskiej ??

Keisa

Najgorsze jest to, że podstawiają się pod inną polską firmę produkującą bardzo dobre jakościowo i smakowo orzeszki i owoce w czekoladzie! A nie ma nawet co porównywać!WSTYD!!!

Ola
@Keisa

Przecież dziewczyno oni czesc produktów sami produkują.jak nie wiesz to nie pisz bzdur.

Ola
@Keisa

jagoda90

Witam, Ostatnie komentarze na forum to podpucha. Widać kierownictwo Molexu (firmy zajmującej się m.in. sprzedażą orzeszków, żelek i lizaków) przyjęło nową taktykę i wstawia opinie dotyczące "niby" innej firmy. Cóż za genialny pomysł.... Chociaż z drugiej strony nie mają się czym bronić na negatywne opinie, więc tylko to im pozostało. Prawdy nie da się ukryć!!! Przejrzyjcie oferty pracy firmy. W każdym miesiącu nowe i to na kilka stoisk (bynajmniej nie nowo otwieranych). Szkoda czasu, energii i nerwów na pracę w tej firmie. Z tego co zarobisz i tak przy wypłacie Ci zabiorą. Dodam umowa śmieciowa i stawka za godz. nie przekraczająca najniższej krajowej.

kate89

Idealny pracownik firmy MOLEX to taki który, pracuje po 17 godzin, a nawet może więcej, nie ma rodziny, nie narzeka, zarabia psie pieniądze i powinien być wdzięczny pracodawcy, podsumowując taki pracownik to ROBOT lub jak kto woli WÓŁ DO ROBOTY!!!!!!

Pou77

Byłam ostatnio na rozmowie o pracę w firmie Molex w Galerii Krakowskiej, jak przyszłam na stoisko to była tam Pani(kierowniczka)i usłyszałam od niej, że nie ma czasu na rozmowę ze mną. Nie wiedziałam, że tak się podchodzi do osób, które chcą pracować!!!

Komentator

Pracowałam na stoisku w Bytomiu z plusów chyba jest to ze wypłata byla na czas a z minusów szkoda gadać konczyłaś o 21 a wychodziłaś 21:35 kierowniczka nie jest zbyt miła "Pani Kierownik nie rozumie dlaczego dziewczyny odchodzą po dniu/tygodniu/miesiącu pracy..." i fakt jest taki ze mimo ze miałaś wolne musialaś przyjść dać konwojentowi pieniądze.

orzeszek

Zgodzę się,że może i szału nie ma ale jak na obecne możliwości na rynku pracy to uważam ,że praca ok.Potwierdzam,że oferują umowę zlecenie ale informuja o tym na początku więc albo to komuś pasuje albo nie.Co do połamanych lizaków również się zgadza,że odpowiada się za towar aczkolwiek na naszym stoisku najdroższy lizak kosztował 25zł,wiec po rabacie z jakieś 15zł trzeba by było oddać.Uważam również,że to pracujące ze soba dziewczyny są nie fair ponieważ złamią lizak,pózniej sie do tego nie przyznają,a odpowiedzialnośc i koszty sa pozniej dzielone na wszystkie dziewczyny pracujace na danym stoisku.Zdarza się rownież ze trafiaja sie w kartonie z dostawy połamane no i coz tez za nie odpowiadamy.A więc podsumowując swoją wypowiedz,może to nie jest praca marzeń ale coz teraz o taką cięzko:)Warto spróbowac,jak dla mnie ok.

Orzeszek w Karmelu

Umowa śmieciowa podpisywana co miesiąc, więc nigdy nie masz pewności. Tragiczna stawka godzinowa ALBO procent od utargu, który nigdy nie będzie wyższy od stawki godzinowej. W każdy wtorek musisz być w pracy na konwoju ZA DARMO, nikt Ci za ten czas w pracy nie zapłaci. Jeśli złamie Ci się lizak (a są łamliwe) musisz zapłacić połowę wartości produktu (warto dodać, że taki lizaczek może kosztować 30 zł). Wypłatę dostaniesz dopiero jak zatwierdzisz fakturę (?!), wydrukujesz ją sobie, podpiszesz i wyślesz im listem. Pani Kierownik nie rozumie dlaczego dziewczyny odchodzą po dniu/tygodniu/miesiącu pracy... Ale na osłodę dodam, że bardzo ładne zapachy wydziela stoisko i można próbować, co się sprzedaje. :)

Pani

Pogieło Was tu już w dużej większości. Każda narzeka na: niskie zarobki, umowa zlecenie, wypłata późno itp. itd. Ja też tam pracowałam ale jak każda z Was zostałam o tym wszystkim poinformowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ewentualnie szczegóły dowiedziałam się podczas szkolenia. Więc do chol..y po co przyjmować jakąś ofertę pracy jak Ci się nie podoba ? Chyba tylko po to żeby ponarzekać sobie na tym powalonym portalu. Zwolniłam się sama od nich na rzecz biedronki ( umowa o prace). Powiem tak, praca na 3 zmiany, na umowie oczywiście 8h w rzeczywistości nawet 10, nadgodziny niepłatne no i najlepsze jest to że za zmianę wraz z dwoma innymi osobami często mam do odebrania i rozdysponowania 35 palet towaru :) Nieźle prawda ? Pracuje już miesiąc i łapy odpadają, plecy nawalają na maxa. Gdyby nie to że w swojej sytuacji osobistej muszę mieć umowę o pracę z chęcią wróciłabym do Molexu gdzie średnio zarabiałam około 200zł mniej ale piep..ych palet nie było. A co do kontrolowania kamer itp. Śmiech mnie tu powala. W biedrze kamera na kamerze, dziennie zdarza się po 3 kontrole z kierownictwa, adyty firm zewnętrznych, opierdziel dla każdego na dzień dobry w trakcie i na do widzenia. Podsumowując kochane siostry Molexu szanujcie się troche z tymi opiniami. A jak coś wam bardzo nie pasuje napiszcie do szefa, z doświadczenia wiem że skutkuje :) Pozdrawiam

nn

mala ten portal jest do tego,aby wyrażać swoje opinie.Nie musisz być wulgarna.To,że ta praca dla ciebie jest ok nie znaczy ,ze dla innych też.Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.Poza tym liczba negatywnych komentarzy mówi sama za siebie.

ruda90210

No mała ma rację i tyle."blondyna" spoko i szacun bo mój facet tyle w domu nie naprawił co ona na stoisku.A faceci jak faceci chyba teraz już tylko jeden nam został więc szef może chciał mieć jakiegoś chłopa w szeregach i stąd ten "akt desperacji"no konwoju wam współczuję bo u nas jest skrzynka kasę wrzucić i po sprawie .A praca jak każda inna szału nie ma ale do dna jeszcze głęboko ..

mala

Molex...hm jak komuś kur.. nie pasuje to niech nie robi i tyle a nie piepszycie jakieś bzdety totalne jak to źle jak to nie dobrze a to se idźcie do biedry zasuwasz za 6,5 przez 13 godz i to taki raj...? No sory ale wątpię. Tyle macie do powiedzenia na tym forum a poszła która kiedy złapała za telefon i powiedziała do źródła czyli szefa co jej nie pasi..czy tylko tak między sobą nadajecie na wszystkich,ja przerabialam tych kierowników dwóch facetów taka starsza babkę i blondyne w adidasach to ona spoko no nic do laski nie mam ta starsza też wporzo choć szuka afery a co do kolesi to poprostu facet z baba się nie dogada no nie czarujmy się ą ją pracuje tam dalej i twierdzę że se jeszcze trochę popracuje bo mam na kogo pracować a za leżenie to płacą tylko na wystawie z trumnami

ania

Witajcie:) Piszę, aby Was ostrzec przed tą żenującą firmą. Praca sama w sobie nie jest ciężka, ale najgorszy jest stusunek do pracowników. Właściwie jedyne w czym molex przoduje (niestety) to wyzyskiwanie pracowników!!!! Pracuje się tam na umowę zlecenie, która jest istnym cyrografem. Stawka godzinowa jest kiepska. Wszelkiego rodzaju premie, którym mamią kierownicy na rozmowach kwalfikacyjnych, są bujdą. Chociaż przepraszam raz na rok można wyrobić 20 zł:)W dodatku wypłata coś około 15-ego albo po.... Zawsze inaczej. Rotacja pracowników jest mega duża. Telefony w dzień wolny, najgorsze to te, żeby przyjść do pracy za kogoś. Raz w tygodniu trzeba za darmo - podkreślam - za darmo przyjechać na konwój!!!! Kierownictwo poniżej poziomu krytyki. Ja na szczęście molex mam za sobą i się z tego ogromnie cieszę. Niestety znajdują się osoby, które tam pracują bo nie mają innej alternatywy.... Tak naprawdę chociażby w biedronce jest lepiej!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H MOLEX - Dębica

• Jak się pracuje w P.P.U.H MOLEX?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H MOLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H MOLEX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.U.H MOLEX?

Kandydaci do pracy w P.P.U.H MOLEX napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.U.H MOLEX
2.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • ul. Drogowców 7
    39-200 Dębica