Izmałkowa Consulting

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 79 ocen.

Opinie o Izmałkowa Consulting

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izmałkowa Consulting

Iwona

@Agnieszka to dobrze, że firma odpowiada na opinie klientów i je wyjaśnia. Czy w takim razie była jakaś Pani Ania na liście klientów?

Cosmo_Ania

Byłam klientką firmy Izmalkowa i musze stwierdzić ze hasło "wszyscy kłamią" najtrafniej odnosi sie do tego, co ta agencja oferuje w swoich badaniach w terenie nie swoich raportach. Jest to po prostu słabe merytorycznie, za to przykryte niezłym piarem. Badania jakościowe z inna agencja jak i badania ilościowe zupełnie nie potwierdziły wniosków i rekomendacji sformułowanych przez Izmalkowa. Nie miałam okazji widzieć p. Julii na prezentacji, ale w zamian przyszły do nas na prezentacje wyników badania ubrane jak w mundury - na zielono - płoche, niedoświadczone dziewczynki, za ktore było mi wstyd przed moimi kolegami. Raport był płytki, przegadany, nudny. Nigdy więcej nie wrócę do współpracy z ta firma.

Agnieszka
@Cosmo_Ania 12.07.2017 23:53
Byłam klientką firmy Izmalkowa i musze stwierdzić ze hasło "wszyscy kłamią" najtrafniej odnosi sie do tego, co ta age...

Dzień dobry. Jestem osoba zarządzającą relacjami z klientami w IZMAŁKOWA. Po każdym projekcie robimy ewaluację z klientem i jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby jakakolwiek była negatywna. Przejrzałam ewaluację z ostatnich 12 miesięcy i nie ma w niej ani jednego komentarza z zarzutami, o których Pani pisze. Zadzwoniłam osobiście do kilku naszych Klientów, dla których w ostatnim czasie robiliśmy badania i wiemy, że równolegle prowadzili badania ilościowe i WSZYSCY potwierdzili poprzednią pozytywną ewaluację projektu. Nasz Klient NIGDY nie ponosi kosztu badań, jeśli nie jest zadowolony. W umowie mamy zapis o konsekwencjach finansowych dla nas, jeżeli Klient jest jakkolwiek niezadowolony, nawet w późniejszym okresie (do 3 miesięcy) może się do nas zgłosić z reklamacją. Wydaje mi się niezwykle nieprawdopodobne, żeby ktoś zapłacił pieniądze za badanie, z którego jest niezadowolony i nie skorzystał z możliwości reklamacji, która przysługuje zgodnie z umową. Tak, wierzymy, że wszyscy kłamią. Anonimy są tego najlepszym przykładem. Jeżeli to MY zrobiliśmy źle badania – nie musi się Pani wstydzić tylko MY, więc nie ma potrzeby ukrywać swojej tożsamości. Jesteśmy całkowicie do Pani dyspozycji, dlatego jeżeli rzeczywiście była Pani naszym klientem – to zapraszamy do złożenia reklamacji osobiście w agencji, nawet jeżeli przekracza ona 3 miesiące. Będzie to pierwsza taka sytuacja w naszej historii i rozpatrzymy ją z dużą uwagą.

Iwona

@bila piszesz, że Izmałkowa Consulting to według Ciebie dobry pracodawca. Co wpływa na Twoją opinię? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie.

bila

dla mnie muszę przyznać firma jako pracodawca jest naprawdę okej, jednak moim zdaniem powinni coś jednak coś zrobić ze swoją internetową, chcę wejść i uzyskać konkretne informacje a nioe bawić się w zagadki przez kilka minut

Pracowałem tam kiedyś

Widzę że po latach nic się nie zmieniło, tylko wyzysk bo inaczej nie da sie tego okreslic. Gratuluję wytrwałości pracownikom, którzy nimi nie są aż dziwne ze PIP się jeszcze nie zainteresował no ale jest nadzieja w końcu trzeba finansować 500+ a w końcu przecież pracują tam matki :)

anonim

(usunięte przez administratora)

@Administrator

To nie ja go zatrudniałem na to stanowisko ;)

Administrator

Ten pracodawca odpadł w przedbiegach. Ze względu na niekompetencje swojej pracowniczki ;) Jestem facetem, dla mnie liczą się konkrety. Sytuacja autentyczna: Byłem umówiony na rozmowę rekrutacyjną. Ustalony termin/godzina ect. Postanowiłem przypomnieć o swojej obecności, na kilka godzin przed wyjściem wysłałem maila. Dobrze, że to zrobiłem, w przeciwnym przypadku pocałowałbym klamkę. Małolata, panna (usunięte przez administratora) . która podejmowała się rekrutacji była na tyle nieodpowiedzialna, iż nie raczyła poinformować o swojej nieobecności, przełożeniu bądź anulowaniu spotkania. Jeśli lubicie tracić czas, to polecam..

diana

no akurat ja jestem już w takim wieku i już w takiej sytuacji życiowej że jednak chciałabym uniknąć pracy na niby-umowę o dzieło. już od pracodawcy oczekuję stabilizacji i możliwości rozwoju zawodowego więc prosze napiszcie czy w takim razie akurat powinnam iść do tej firmy akurat, z góry dzięxik za pomoc

anonim

(usunięte przez administratora)

bruma

oczywiście praca na umowie o dzieło nie należy do zbyt komfortowych, jednak moim zdaniem bardziej w tym momencie liczy się Twój staż pracy , który wreszcie będzie miał/miała. Nabierzesz trochę doświadczenia i nie będziesz miał pustego CV, a i tak przecież będą Ci w końcu płacić. Potem umowę można zmienic

Były pracownik

Do anonim: umowa o konkretne dzieło oznacza w tej firmie pełną dostępność dla Pracodawcy, nawet jak dany obowiązek nie wynika z umowy. A premie (czy dodatkowe pieniądze za dodatkową pracę) są o wiele rzadsze i niższe niż potrącenia...

..::Misia::..

Aż nie chce mi sie wierzyć szczerze powiem.

nic mnie nie zaskakuje

kochani biedni studenci... bardzo Wam współczuję. poszukajcie bezpłatnych szkoleń o (1) mobbingu, (2) asertywności i (3) kodeksie pracy i nie żyjcie złudzeniami, że będzie lepiej. NIE BĘDZIE. Pozdrawiam

nigdy wiecej

Wszystkie opinie są bardzo trafne. Praca w Izmałkowa Consulting była jedną z najgorszych rzeczy jakich w życiu doświadczyłam - [usunięte przez administratora], brak szacunku, przedmiotowe traktowanie pracownika - zero czasu prywatnego - najlepiej byłoby zrezygnować z życia prywatnego, a wszystko poświęcić Pani prezes - wtedy czuję się usatysfakcjonowana. Wszystkim kandydatom mówię - jeśli chcecie trafić do fabryki pracy, gdzie w kółko coś jest źle, a nigdy nie jest wystarczająco dobrze - to proszę bardzo - choć lepiej wystrzegajcie się tego miejsca. Wszystkim aktualnym pracownikom IzC mówię - szukajcie nowej pracy i uciekajcie stamtąd jak najszybciej!!!

anonim

Zgadzam się w 100% z taką oceną pracy w tej firmie. Szkoda tylko, że nie przeczytałam tego zanim się tam zgłosiłam. Czas pracy w tej firmie to były jedne z najgorszych dni w moim życiu. Za śmieszne pieniądze. A zyskane doświadczenie można sprowadzic do tego":nigdy wiecej.

ole

Cieszę się, że są takie miejsca jak ten serwis. Zgadzam się z przedmówcami - Izmałkowa Consulting to najgorszy pracodawca dla jakiego pracowałam. Koszmar! Izmałkowa Consulting żeruje na naiwności młodych studentów (też taka byłam), którzy przez współpracę z Izmałkowa Consulting mają nadzieję załapać się do dochodowej branży, co na przykład po etnologii jest dość trudne.

Ev

Mnie również przeraziło to, co przeczytałam. Nie mogę pojąć braku szacunku dla drugiej osoby, bez względu na relacje jakimi (osoby) są połączone. Zupełnie przez przypadek na nie trafiłam. Chciałam tylko sprawdzić adres e-mail do IzC, żeby wysłać swoje CV. Oczywiście teraz już tego nie zrobię. Dziękuję.

aga

Witam, Czytam te wszystkie posty - negatywne i trochę się przerazilam. Jak rozumiem dotyczą one zlego traktowania pracowników pracujacych w firmie jako pracownicy. A czy ktoś pracował dla tej firmy jako rekruter na umowe o dzieło? Zupełnie z zewnątrz firmy? Jakie doświadczenia?

heh

Heh, a myślałam, że coś się zmieniło od czasu kiedy stamtąd odeszłam, a jednak nie. Nie polecam i potwierdzam słowa wcześniej wypowiadających się osób. Pracę w tej firmie można przypłacić depresją i wycieńczeniem fizycznym.

marta grodzicka

Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, ale w taki sposób, aby nie naruszać dóbr innych osób. Wpisy zostały usunięte ponieważ nie spełniały tego warunku. Przykro nam, że ktoś był niezadowolony ze współpracy z nami, szkoda tylko, że nie informował o tym w czasie kiedy współpraca miała miejsce, a teraz wylewa swoje żale. Teraz nie możemy zrobić z tym już nic- po za wyrażenia ubolewania. Przez wszystkie lata działalności firmy poznaliśmy wiele wspaniałych ludzi, który bardzo dziękujemy za owocną współpracę :)

?

Ja równiez zgadzam się w 100 % ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Wszystkie opinie trafnie odzwierciedlają funkcjonowanie tej firmy - nic dodać, nic ująć. Panuje w niej brak elementarnego szacunku do drugiego człowieka (czytaj "pracownika" oczywiście) i brak pokory niektórych pracujących tam osób. Mam nadzieję, że te wszystkie wpisy dadzą do myślenia przyszłym potencjalnym pracownikom. Pozdrawiam wszystkich współpiszących.

M.

W pełni zgadzam się z negatywnymi komentarzami. [treść usunięta przez admina] 2. Ilość pracy jest zupełnie nieadekwatna do zarobków. Owszem, stawki można negocjować, jednak osoby młode, bez żadnego doświadczenia zawodowego, raczej z tego nie korzystają. W dodatku skandaliczne terminy oddawania raportów zmuszały do pracy po nocach, bez przerw nawet na odejście od komputera. Jakość tak napisanego raportu pozostawia wiele do życzenia. 3. Rotacja w firmie. Pracownicy zmieniali się bardzo szybko, większość z nich okazywała się, według słów Pani Prezes, niewystarczająco dobra do pracy na takim stanowisku. Cieszę się, że nie mam już do czynienia z tą firmą. Nie zamierzam jednak podpisywać się pod swoją opinią - wolałabym uniknąć telefonów i maili z wyzwiskami.

non userka IzC

bez wątpienia zamieszczony wyżej post skłania do refleksji jest w nim wiele interesujących zagadnień dla potnecjalnych pracowników 1.nie rozumiem zastraszania osób które wypowiadają się nieprzychylnie na temat firmy, zwłaszcza dlatego, że nikt tutaj nie zdradza żadnych tajemnic firmowych.każdy z nas ma prawo do wypowiadania się na temat współpracy, zwlaszcza na portalu który jest kanałem do przekazywania tego typu informacji - zgadzam się tutaj w pełnej rozciągłości z Anią. 2.uwaga o anonimowości jest dla mnie niezrozumiała, ponieważ rzadko kiedy ktoś przedstawia się w sieci... 3.nie do końca rozumiem też dlaczego powstał wniosek o usunięcie wpisów. nie było na nim nic wulgarnego czy niezgodnego z polskim prawem. 4.nie lubię tego miejsca i nie lubilam.cieszę się, że już mnie tam nie ma. p.s. mam nadzieję, że mój wpis nie łamie zasad demokracji... bo o ile dobrze pamiętam, to w takim systemie politycznym żyjemy, tu w Polsce. jeżeli ktoś ma uwagi, zachęcam do dzielenia się nimi, niekoniecznie w moim biurze, może być tutaj na forum. serdecznie pozdrawiam

1

wyrazy szacunku Aniu. na cale szczęście nie żyjemy w komunistycznych Chinach gdzie zabrania się wolności slowa, szykanuje i szantażuje... jeżeli ktoś o tym zapomina to zawsze warto mu to przypomnieć. dziękuję.

marta grodzicka

Witam, Już odpowiadam- wpisy zostały skasowane ponieważ były niezgodne z prawem i regulaminem portalu. Chciałam zwrócić uwagę, że zostały skasowane wszystkie - nie tylko negatywne, pozytywne również. Portal zdecydował się na wykasowanie całości, po to żeby nie było oskarżać o cenzurę (dlaczego ktoś usunął takie a zostawił inne) - ponieważ wiele z tych wpisów naruszało tajemnice firmy (złamanie umowy o poufności dotyczącej każdego- nawet byłego pracownika), rozpowszechniały informacje całkowicie nie prawdziwe i zawierały informacje związane z szykanowaniem osób prywatnych (nie tylko „pani prezes”) - a wszystkie te czynniki podlegają odpowiedzialności prawnej: O odpowiedzialności za treści zamieszczane w sieci mówi Dyrektywa Unii Europejskiej z 8 czerwca 2000 r. o handlu elektronicznym oraz ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ze względu na te naruszenia wszystkie wpisy zostały usunięte. Jeżeli ktoś ma do powiedzenia fakty a nie tyrady i złośliwości („humbakowe” i inne) - to bardzo zachęcamy do konkretnych wypowiedzi - zwłaszcza nie anonimowych. Skoro ktoś jest przekonany, że został niesprawiedliwie potraktowany - to chyba nie ma się czego wstydzić podczas takiej wypowiedzi. Dodam tylko, że jeżeli chodzi o wynagrodzenie: pracodawca płaci pracownikowi tyle na ile ocenia jego pracę, a jeżeli pracownik wycenia ją na więcej powinien albo negocjować albo zmienić pracodawcę. I nie ma tym nic złego.

Zostaw opinię o Izmałkowa Consulting - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izmałkowa Consulting