Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

szukam pracy

Warunki zaproponowali mi takie, że szukanie pracy jest bardziej opłacalne. Ale dzięki za gratulacje mimo, że nazywasz się Michał, pracujesz w felderze i piszesz sam ze sobą:)

Technik Gdynia

Kto tu się pod kogo podszywa? Jestem Technik Gdynia i pod nikogo nikt się nie podszywa. Piszę jak jest. To ktoś z feldera podszywa się tu pod zainteresowanych bankiem albo zadowolonych z pracy i rozmowy kwalifikacyjnej. Parszywce takie jak ci górnicy co terroryzują Polskę bo ciągle chcą więcej i więcej a my musimy płacić za ich związki, deputaty, emerytury, przywileje, 13nastki, 14nastki... to chyba taka mentalność śląska. Wy... ten śląsk do ruskich niech Putina wykończą!

Leszek

To ja byłem w Piotrkowie na rozmowie i nie podzielam opinii poprzednika. Firma beznadziejna, człowiek prowadzący rozmowę widać że kłamie jak najety o kasie i warunkach. Znajomy tam robił kiedyś i mi odradza. Pewnie teraz sami tu piszą i udają zachwyconych rozmową.

Tak to na bank pisze nasz Michał, bo niby klient szuka informacji o leasingu na go work i jeszcze wdaje się tu w dyskusje z forumowiczami i broni feldera. Jasne;) To forum istnieje tu parę lat i Michał może się śmiało nazwać jego moderatorem:)

do Michała

Michał skończ znowu podszywać się pod zadowolonych klientów, dumnuch pracowników albo poszukujących pracy... to już było i tylko z siebie większego durnia robisz. Napisz może za co wyleciał poprzedni serwisant, ile mu trotel zajumał z ostatniej wypłaty i co ile szukacie kolejnych pracowników? Właź do d... małego karakana gdzie twoje miejsce i skończ pisać bajki:) Ja jestem pracownikiem tej firmy i myślę, że mogę coś o niej powiedzieć. Tu dobre opinie o felderze wypisuje jeden ....właz pracujący tam tyle lat, że nos mu na stałe przyrósł do tyłka "szefa".

szukam pracy

Ktoś pytał o pracę w serwisie, tak szukają serwisantów, byłem wczoraj na rozmowie w Piotrkowie, wygląda to całkiem obiecująco, warunki lepsze w kilku kwestiach w porównaniu z moją dotychczasową pracą. Zobaczymy :-)

Do podającego się za Technika

:-) Tak się składa Panie kochany który udajesz kogoś kim nie jesteś, że zainteresował mnie ten temat, pomyślałem że masz coś wartościowego do powiedzenia, wymienimy się uwagami i spostrzeżeniami ale widzę że nic z tego, bo ty piszesz same przydatne rzeczy o pracy w tej firmie :-). Jestem przekonany że nie czytasz a już na pewno nie ze zrozumieniem tego co napisałeś ? Sam nie jesteś klientem za którego się podajesz ! Może byłeś czy chciałeś być pracownikiem tej firmy, coś ci nie wyszło i teraz wychodzą z ciebie frustracje. Nie znam tej firmy za dobrze (tyle co w internecie) ale możemy podyskutować o formach finansowania jakie proponuje, to może jeszcze raz spróbujesz ? Jakie formy finansowania proponuje firma felder? Co Twoim zdaniem jest złe w formach finansowania które ma do zaoferowania? Jakie Ty masz formy finansowania. A może jakiś prawdziwy pracownik feldra włączy się do merytorycznej dyskusji i zaistnieje prawdziwa dyskusja i dowiemy się wreszcie czegoś pożytecznego i nie będzie tutaj tylko bełkot jednego frustrata.

Do Technik Gdynia

Czy ktoś Ci kiedyś powiedział że to Ty jesteś dziwny ? Tam też jakieś dziwne, małe ludki pracują i mówią językiem znanym tylko sobie. Nie polecam feldera, przez tą firmę znielubiłem karłów, śląsk i buraki. Teraz schabowego jem z kapustą, nie chodzę do cyrku i palę ruskim węglem:) Ja pytam o Twój leasing, żeby się dowiedzieć, który bank każe Ci płacić ratę chociaż nie masz maszyny, to raczej jest niemożliwe. Nie wiesz z jakiej firmy masz leasing ?

@Do Technik Gdynia

Twoja stara wczoraj wieczorem mi to powiedziała, powiedz jej, że dzisiaj też wpadnę:) A jakie ma znaczenie dla ciebie informacja kto gdzie i w jakim banku ma leasing? Piszesz pamiętniki? To forum o pracy a nie o bankowości. Chcesz coś dodać o pracy w tej firmie? Problem nie w banku, problem w felderze i filozofii paru ludzików w nim rządzących.

pytanie do ciąg dalszy Technik Gdynia

Powiedzieli, że jeszcze tylko 3-4 miesiące, no góra pół roku płacenia rat leasingowych i może dostanę maszynę, za którą zapłaciłem już dawno. Kolego ciąg dalszy Technik Gdynia Jaki leasing finansował Ci maszynę ?

@pytanie do ciąg dalszy Technik Gdynia

W tym poleconym przez waszego handlowca kolego pytanie do ciąg dalszy Technik Gdynia. Tam też jakieś dziwne, małe ludki pracują i mówią językiem znanym tylko sobie. Nie polecam feldera, przez tą firmę znielubiłem karłów, śląsk i buraki. Teraz schabowego jem z kapustą, nie chodzę do cyrku i palę ruskim węglem:)

ciąg dalszyTechnik Gdynia

Powiedzieli, że jeszcze tylko 3-4 miesiące, no góra pół roku płacenia rat leasingowych i może dostanę maszynę, za którą zapłaciłem już dawno. Wszyscy byli bardzo mili, zwłaszcza te dwa małe mówiące w dziwnym języku kurduple. Jak już przestali ignorować moje maile i telefony to wyparli się wszystkiego i udawali, że mówią wyłącznie po węgiersku. Chciałbym podziękować mojemu prawnikowi i prokuraturze okręgowej za znaczne ułatwienie kontaktów z firmą:)

odp Technik Gdynia

Sprawa załatwiona, to znaczy kurier rozwalił maszynę, Felder w ciągu kilku dni ją wymienił na nową, nie było to takie straszne jak wyglądało na początku

ss

witam ciagle tylko o przedstawicielach a pytanie o serwisantów..??? napiszta co !!! saprzyjecia

przyłączyć śląsk do pakistanu!:)

No pewnie buraku pastewny, bo felder jest tylko zainteresowany klientem jak chce wydoić kasę z niego... jak coś idzie nie tak to kliencie martw się sam... Taka sama polityka jest wobec pracowników i klientów. Ktoś już tu napisał, że można odnosić sukcesy i nie być przy tym k... przy tym. Ale w tej firmie widocznie nikt o tym nie słyszał.

STOLARZ

Do technik : Ten post powinieneś dodać firmie kurierskiej a nie tu !!!!!

Zobo

To na forum stolarskie MANTA

Technik Gdynia

Moja wypowiedź została obcięta!!!!!!! jutro wam resztę opiszę

Technik Gdynia

A więc Wziąłem w leasing okleiniarkę G 320 wpłaciłem 30% wartości czyli oklolo 15.000 zł . W poniedziałek 02 02 2015 r dostałem informację na maila że trzeba przygotować stanowisko do uruchomienia okleiniarki , natomiast we wtorek zostałem poinformowany telefonicxnie przez pana z firmy Felder że okleiniarka dojedzie do mojego warsztatu w ciągu 48 godz i mam czekać na tel kiedy i o której godz dokładnie dojedzie. Mając to na uwadze sprzedałem i wywiozłem moją dotychczas użytkowaną okleiniarkę do kupującego z którym już wcześniej byłem umówiony . No i co się stało ??? Nikt do mnie nie zadzwonił nikt się nie pofatygował aby poinformować że okleiniarka nie dojedzie do mnie a dlaczego ?? Bo została zdewastowana!!!!! Nowa okleiniarka została zmiażdżona przez sztaplarkę!!!!! Ale to dopiero po moich wielu próbach telefonicznych do Kartuz ( bo tam podpisałem umowę kupna ). i do głównej siedziby w Żorach DOWIEDZIAŁEM SIĘ dlaczego !!!! Bo nikt nie miał odwagi albo nikomu na tym nie zależało , bo przecież firma Felder już dostała swoje pieniądze z leasingu

Technik Gdynia

Masakra w obsłudze bo niby kupiłem okleiniarkę

Zobo

Ludzi gnębi, a sam w Austrii nagrody zbiera. Znów 20% więcej zrobili.

Józek
@Zobo

Wieśniaki tak już mają, że po trupach idą do celu, jak kawałek koryta dostaną, a cele wysokie żeby kompleksy jakoś zrekompensować. Nagroda w konkursie ortograficznym ciągle jest poza jego zasięgiem:) Czy dzięki nagrodzie z Austrii o 20% mniej się z niego śmieją? Nie sądzę:) Można odnosić sukcesy i nie być k....

michał z feldera

od lat tak tu jest, za każdym razem karakan tak robi a później od nowa... kogo i za co tym razem zwolnili i ile zabrali z wypłaty? Znowu małe balasy stwierdziły że wszędzie (usunięte przez administratora) i cygany? Może i sam zrobi co ma zrobić i nikt mu nie jest potrzebny ale zawsze będzie tylko małym tępym balasem ze śląska i ta świadomość go dobija:) A wszyscy i tak parskają śmiechem za jego plecami...:)

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.