Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Zobo

Szef chce w miejsce 3 zwolnionych, 6 przedstawicieli zatrudnić. Idiotyczne.

Hebrok

szef i tak ma to w d..... jego słynne hasło to z wami czy bez was i tak swoje zrobię

@Hebrok

starej to powtarzał jak (usunięte przez administratora) się odwracała:) Takiego barana to ze świecą szukać...

hebrock

Zwolniony został serwisant który pracował prawie od początku w firmie zwolnił się także ph z zazch. Pom. Któremu na do widzenia obcięte pensje o tysiąc złotych z każdym tak robią jak odchodzisz z firmy to wiedz że ci obetna i nie wyplaca prowizji

Damian sramian
@hebrock

potwierdzam, jak ty w felder to ty dobry.... jak ty nie w felder to ty zły.... jak ty zły to ty cygan, jak ty dobry to ty dobry... albo ty z felderem albo ty przeciwko...;)

Zobo

Chce pracować jako serwisant. Czy naprawdę za 180 godzin zostanie na samozatrudnieniu 3000 zł ?

michał z feldera

Prawdziwy wał to nasz miłościwie panujący nam pan trotel:) A tak na poważnie to poszukaj czegoś innej firmy, bo słyszałem dużo złych opinii o felderze i jego produktach. Widać jaki pan taki kram.

WIKI

Mam pytanie czy wał strugarski "Silent-POWER" sprawdza się wiem że tojest forum pracownicze ale prosił bym podpowieć

Związek zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!! e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

serwisant

Proponuję poszukać pracy w "instytucie" języka polskiego. Tam będziesz miał mnóstwo roboty.

michał z feldera

Widzę, że kolega jest równie oczytany jak sam szef firmy... Zapraszamy, wal w ciemno do nas bez rekrutacji... piszemy tym samym językiem hopje, dogadamy się:)

Józek

Jak pracuje w felderze to na bank ci naściemniał. Za darmo to dla nich nadal zbyt drogo, szukają raczej oferty i pracownika, który będą im płacił za pracę dla nich.

hmmmm

Panowie pytanie odnośnie stanowiska Serwisanta ? Oni też muszą sprzedawać coś itp ? Mogłby się ktos wypowiedzieć z tego typu specjalistów odnośnie dnia pracy ;-)) co i jak ;-))

felder kaput

ale tu nie ma o czym pisać... nie ma ogłoszeń bo trzeba za nie zapłacić... Przyniesiesz kiełbasę to pogadamy :)

A kto płaci?:)

Arbeit macht Frei!

W pewnym biurze musicie tak się podlizywać kierownikowi, że gdy nadejdzie dzień dni otwartych pojedzie z Tobą po kiełbasę do sklepu;-)

FELDER

Praktyki? - wolontariat? - zapraszamy serdecznie!!! Najbardziej na świecie lubimy wolontariuszy:) A my już cię nauczymy wszystkiego... Szkolenia z donoszenia, oszukiwania i ściemniania przeprowadzamy osobiście - jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie:) Trotle

żorak do trotla sciemniacza:)

Nie ma sensu, szukaj dalej i nie marnuj czasu. W tej firmie są tylko dwa rodzaje stanowisk pracy - tzw. trotle z rodzina i znajomymi i reszta parobków, którzy dostąpili zaszczytu zasuwania od świtu do nocy za drobne. Jeśli kasa się dla ciebie liczy to źle trafiłeś. Jeśli atmosfera to jak chowałeś się na ubogiej wsi gdzie sąsiad sąsiadowi kradnie ziemniaki z pola i truje mu psa bo sdh2bzczeka to poczujesz się tu jak w domu.

żorak

Idealny pracownik feldera powinien donosić nie tylko na kolegów ale i na samego siebie. Karakany mogłyby go nagrodzić za oddanie dla firmy po czym ukarać za jego przewinienie.

gwspd

całkowicie zgadzam się z przedmówca dotyczącym donosicieli. im więcej siedzisz w kajucie szefa tym większą kasiorkę masz na koncie. kierownicy to same prostaki co mają problem z poprawnym podpisem. ich krętactwo widać gołym okiem, lecz szefuncio woli zajmować się inwigilowaniem najniższego szczebla, ostatecznie jak nie kablujesz i pracujesz uczciwie to do emerytury w tej firmie nie dotrwasz

@gwspd

cos w tym jest, ja pisze z pozycji kupujacego. Bardzo chamska obsluga, arogancja niezwykle wysokim poziomie. Sprawa w toku tylko gdzie sie poskarzyc? Trudno nie chce felder zarobic zarobia inni.

Zanim ktoś się zdecyduje na zmarnowanie czasu i pójście na rozmowę do tej niedorzecznej firemki to polecam poczytać wpisy na tym forum od jego początku. Jest tu czarno na białym napisane czego się trzeba spodziewać. Ja osobiście nie polecam i przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Są lepsze miejsca pracy, np: kołchozy na Syberii, kopalnie w Afryce i lepsze zarobki np: ochrona w biedronce albo babcia klozetowa na dworcu.

a świstak siedzi i zawija...

Co jest FELDZIE, znowu musicie sami sobie wpisy tu robić, żeby ktoś chciał przyjść do was na rozmowę w ogóle? Nic się nie zmieniło od lat jak widzę... Ostrzegam przed tą dziwną firmą, pracownikami donoszącymi na siebie wzajemnie i szefem, który nagradza donosicieli a płacąc pracownikom za ich pracę sądzi że robi im wielką łaskę... Prostactwo, donosicielstwo, zawiść i głupota to cnoty tylko na śląsku... Jeśli dla kogoś też to poczuje się jak u siebie... jeśli nie to będzie mocno zdziwiony gdzie trafił i z kim. Po tym śmiesznym wpisie widać, że był kierowany do przygłupiego prostaka jak reszta wieśniaków, czyli profil idealnego pracownika feliera jest nadal ten sam:) Już mogliście wymyślić coś nowego zamiast kopiować swój własny wpis sprzed lat... Wstyd trotle i karakany, wstyd...:)

Marcin Kardas

Po przeczytaniu wpisów zastanawiałem się nad pójściem na rozmowę kwalifikacyjna na Serwisanta. Rozmowę prowadził szef oddziału Żory i Pan kierownik działu serwisu. Rozmowa była rzeczowa, szczera, profesjonalna. Gdy wspomniałem o wpisach na GoWork, Panowie nie byli zaskoczeni. Konkretnie wytłumaczyli mi postawę piszących tu osób. Oferta pracy jaką mi złożyli jest uczciwa, jasna i konkretna. Powiem szczerze, że możliwości finansowe są dobre. Obecnie pracuje w firmie w której żeby uzyskać to co ja wynegocjowałem, musiał bym przepracować jakieś 205godzin w miesiącu (czyli ponad pięć tygodni w miesiącu). Dla chętnych opini i rady podaje e-mail`a robotica@op.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.