Opinie o SKOK w Jaworzno Gwarków 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKOK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Jaworzno Gwarków 2

Oko

Do 18 czekać trzeba

Oliwia
@Oko

Faktycznie...już mi się te dedlajny pomieszały.

Pannikt
@Oko

Nie martwcie się na Wielkanoc dostaniecie kasę ze związków;))))

Niemozebyc

....ten prawnik to nam 11 krotne odprawy załatwi więc chyba jest wart swojej pensji;)))))

Pannikt

Realny

Przykre ale prawdziwe

Adwokat
@Realny

A właśnie przykre, że nieprawdziwe.

@@@

Jutro większy tekst o Skoku w Pulsie Biznesu..

ami
@@@@

ciekawe jak czuje się teraz pani komisarz razem z swoimi poplecznikami

Mmm
@ami

A Jaca bezkarny i bez winy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Robot

To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni.....

@Robot

coś wiesz to napisz jaki koniec?

@pracownik

Kolejny koniec?

od pół roku to "koniec" a my dalej "robimy" swoje

Ona

Ludzie ....,,,.. czy Wy tego nie widzicie co się wyrabia ??????? Wy o stołki się boicie ???? Tu o Polskę idzie ...... kumacie ????

Ona

Chyba Ty....

Janek

I telefonów nie będziemy mieć:( A za niedługo prądu i papieru do pupy

@Janek

Przecież i tak nic nie robimy to po co nam telefony

Amen

Wybitnie polityczna decyzja...druga tura wyborów, PISu już nie stać na utratę kolejnych głosów...niestety na święta będziecie mieli prezent w postaci UPADŁOŚCI!

-,-

Twoja stara

BABABA

BZDURA

@Amen

Genialna analiza! No to pociągnijmy ją dalej. W przyszłym roku na wiosnę są wybory do europarlamentu, a na jesieni parlamentarne. To jednak nie koniec maratonu, bo za dwa lata będą jeszcze wybory prezydenckie. Wniosek: PIS pozwoli nam upaść najwcześniej pod koniec 2020 r. A tak na poważnie, mocno zastanawiające są wyniki SKOK za kolejny kwartał. Ma ktoś pomysł, jak je wyjaśnić?

@ZwiązkoweDoły

Najwyraźniej ta cała sprzedaż to o (usunięte przez administratora) rozbić. Generowała same straty. Teraz zerowa niemal sprzedaż i proszę! Zyski!

byly

Ale sie slizgacie, ja nie moge, szacun!

czesław
@Amen

wybory nie maja tu żadnego znaczenia

@czesław

No właśnie. Trzeci dzień po drugiej turze ... i skokjaw dalej istnieje ;)

Archanioł
@stary

Ale wy jesteście niemoty...nie dziwię się, że taki ciemnogród tam został...teraz czekacie na KNF ciule...wesołe Mikołajki będziecie mieli. Amen (ma rację).

Ciul
@Archanioł

Przecież wiemy co nas czeka ..... I dobrze nam z tym więc po co ludzi wyzywasz ;) ciemnogrodem byśmy byli jak byśmy teraz wypowiedzeniami zaczęli rzucać

@Archanioł

Uuuu. Jad uszami się wylał... ktos tu czegoś żałuje lub dowartościowuje się gnojąc innych. Pewnie rzuca racami na marszu ????????????

F.U.
@Amen

Eeee, no to teraz pożyjecie jeszcze gdzieś przez rok, albo i więcej ?! Najpierw muszą wyjaśnić własne afery ( albo i nie wyjaśnić....)

@F.U.

I trzeba będzie przeprosić Związek Bokserski :).

F.U.
@stary

Ale to przecież nie Ali nagrywał , więc zasługi nijakie..... no, nie wspominajac o kolesiostwie z Edith....

JaJakoByły

a gdzie moja dzisiajsza wypowiedź ???

JaJakoByły
@JaJakoByły

(usunięte przez administratora) Jeśli tak wyglądały wszystkie ich "nadzory" to ....hm......pogratulować.... Teraz Jacek powinien się odwoływać, ale właściwie czy warto - przeciez jemu całkiem nieźle idzie.

JakisTam

Cóż za cisza, aż strach zapytać, jaka decyzja?

Gool

Co obstawiacie? Weźmie nas ktoś?

Wera
@Gool

Nie sądzę...

Bolo
@Wera

Przecież wszyscy biją się o nas dlatego to tak długo trwa

jajakobyły
@Gool

Jeszcze II tura wyborów i....... wszyscy do doła......

????

Dziwny zbieg okoliczności ????

Allan

Co tak cicho? Co myślicie? Upadłość będzie?

Moi
@Allan

Ja też niestety tak obstawiam.Przed wyborami musi być spokojnie

@Allan

"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?" Dziady, część II. Przypadek? :)

ZwiązkoweDoły

Serdecznie dziękujemy związkom zawodowym za to, że uchroniły nas od przymusowej pracy w pewnym biednym banku, która jest poniżej naszej godności. Brawo! Prosimy o dalsze tak skuteczne działania.

@ZwiązkoweDoły

Co autor miał na myśli mówiąc o "przymusowej pracy"? Takie zmuszanie ludzi do pracy jest zdaje się zakazane (nazywa się to "niewolnictwo") i wypadało by może zawiadomić prokuraturę :). Z ciekawszych wątków dodam jeszcze: - "biednym banku" - proponuję porównać kapitały i wyniki finansowe z tymi ze skojaw :) - "poniżej naszej godności" - podobno żadna praca nie hańbi, nie ma więc powodu obrażać kolegów z innej instytucji finansowej

Charlotte
@ZwiązkoweDoły

Ten kto to napisał jest chyba jakiś uposledzony .Jakim cudem oni mają wpływ na takie decyzje ? Przestań pić albo zmień leki . (usunięte przez administratora)

Charlotte
@ZwiązkoweDoły

Pacanie przeczytaj co dziś napisała editt ..oni nie mają na to wpływu decyzje knf są poza nimi oni są w takim samym szoku co my..dowiedzieli się na końcu ..oni noc nie mogą teraz zrobić...skąd ty jesteś ciemny ludu ?

ami
@ZwiązkoweDoły

zobaczymy czy będziesz dziękować koryciarzowi jak wejdzie -syndyk bo tak towygląda nik po prostu was nie chce

@stary

Chyba nie wszyscy wyczuli ironię. Ktoś wcześniej na tym forum płakał, że złe związki bez zgody pracowników wcisnęły nas do banku wiadomo jakiego, co okazało się kosmiczną bzdurą. Pewien ważny gość podobno odwiedzał odwiedzał oddziały z newsem, że bank wiadomo jaki jest biedny i odpraw nie będzie. Wreszcie niektórzy pracownicy zarzekali się, że w banku wiadomo jakim pracować nie będą, bo jest to poniżej ich godności. No cóż, niektórzy wykazują się cudowną naiwnością, jeżeli oczekują, że związek załatwi każdemu wybór: albo odprawa, oczywiście wysoka albo praca w banku, oczywiście co najmniej na tej samej stawce, co w SKOK. Jeżeli związek działa jak złota rybka, to ja też mam trzy życzenia. Chcę być młody, piękny i bogaty :)

Stary
@ZwiązkoweDoły

Zaznaczaj jakoś kiedy żartujesz, bo już naprawdę ciężko wyczuć ... Po tekście z podziękowaniami do Boga za "Piotra i jego świtę" ciężko wyczuć, kiedy ktoś ironizuje, a kiedy mówi serio :). Odnośnie odpraw: niezależnie od stopnia zamożności banku - nie należy się ich raczej spodziewać. Banki mają to do siebie, że niechętnie wydają pieniądze. Choćby były nie wiadomo jak bogate. Odnośnie pracy "poniżej godności": jeżeli mówili to szeregowi pracownicy, przekonani o swoim potencjale na rynku pracy, to mogą się mocno rozczarować. Jeżeli kadra kierownicza, której "zawdzięczać" należy w sporym stopniu obecną sytuację - to nie ma na to słów ... Odnośnie złotej rybki: tych trzech życzeń zapewne Ci nie spełnią. Ale jestem niemal pewien, że są w stanie ich spełnienie obiecać :).

????

Witamy w Aliorze ale póki co przed nami jeszcze kilka miesięcy pracy w SKOK

Zdziwiona
@????

Nie rozumiem Was ludzie, jak coś wiecie to czemu nie piszecie konkretnie, tylko rzucacie hasła i teraz każdy się zastanawia o co chodzi. Czy to, że powiecie innym co wiecie Wam czegoś ujmie? Czy po prostu macie głupią satysfakcję, że reszta nie wie?

@????

decyzja przedluzona do 5.11 ha ha ha ha ha ciekawe ile beda jeszcze przedluzac. Przynajmniej sytuacja Skoku Piast sie wyklarowala..

@123456

Czekają na „po wyborach” a potem jebudu

@Actimel

Dokładnie tak samo to już teraz widzę że przed 21 to jest po prostu nie wygodne żebyśmy zrobili GodBye.... więc jest jakiś kolejny bank widmo :) Edycia napisz że coś w komunikatach .... cokolwiek .... W końcu masz lepszą wyplatę niż my tutaj na oddziałach ...... za coś Cię utrzymujemy..... chociaż wymyśl kolejne kreatywne guano ;)

Pedro
@:)

Ale to są wybory samorządowe jakie ma to więc znaczenie?

@Pedro

Ano takie, żeby w lokalnych władzach były bezwolne roboty PIS. Upadek SKOK mógłby zaszkodzić wizerunkowi prezesa i jego poplecznikom. Wszak wiadomo, ze w SKOK jo głównie wyborcy tychże

ona
@123456

tam wiedzieli od dluzszego czasu

Amelia

Prawda to że bank z trąbka się wycofał?

Lolo
@Amelia

Tak

Amelia
@Lolo

A dlaczego? Wiesz?

Wytrwały
@Lolo

Czy to już pewna decyzja?Kiedy oficjalnie będziemy wiedzieć?

@Amelia

Apokalipsa

Certum

Czy listonosze jednak wystraszyli się związków?

Baba
@Certum

A co rezygnują?

Pocztexowiec
@Baba

Na pewno nie

amelka

To już jest koniec...nie ma już nic...czas się zwijać. Jako listonosz nie chcę pracować.

Ciekawa

Co masz na myśli?

@Ciekawa

Sąd Ostateczny

słowo na piątek
@Actimel

Prorocy przepowiadają kłamliwie, kapłani nauczają na własną rękę, a lud mój to lubi. I cóż uczynicie, gdy kres tego nadejdzie? Jr 5,31

9.......10......11.......i koniec odliczania

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Jaworzno