Opinie o Poland Forest ApS w Odense

Zatrudniamy Polaków na terenie Danii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Forest ApS w Odense

Molo

Powiem wam ze firma zajebista i kompletnie nie rozumiem ludzi ktorym cos nie pasuje. robic sie nie chce lewakom i pisza głupoty. Polecam, duza oferta i rownze prace i rozne stawki. ogolnie spoko

amigo

jest spoko, ci głupoty pisza co robic sie im nie chce i lewe rece, nie ma nic za darmo. Firma jest sprawdzona i spoko

Linek

sprawdzona firma, tez przyjechalem w ciemno nie znajac nikogo i jest spoko, wszystko jasne, prace jak pisza, przygotujcie sie na deszcze. slyszalem ze teraz maja prawie 200 osob wiec duza firma

faster

Pojechałbym ale się boję, że mnie zrobią w bambus jak to lubią robić niektórzy swoich. Ilu tam ludzi jest zatrudnionych? Legalna ta praca?

logo firmy Elektryk przemysłowy
Odense
Epcido Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych bez znajomości języka.
Odense
Jobwise Łukasz Frankowski
Mateusz

Jestem od miesiąca , znalazłem ogłoszenie w sieci i jest dobrze, tak jak mówili wszystko. polecam

Artur

Jest ok, dobrze mozna zarobić. Wczesniej był mentel i auguscinski. Teraz Tobis rządzi i ma facet pojecie. Wszystko sie zgadza, wypłaty na czas i jasne zasady.

mentel
@Artur

Bardzo dobre, bardzo. Cieszę się, że się Tobie podoba.Super. Tobiś, jak najbardziej rzeczowy człowiek. Przemek Mentel. pm@polandforest.pl, (usunięte przez administratora)To tak w razie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.

Kamil

Zarząd się zmienił dwa lata temu i wszystko jest (usunięte przez administratora) wcześniej jakiś dyrektorek nie dawał rady. Ja byłem na noblisie i przez 6 tygodni zarobilem na reke 9 tysiecy złotych plus 2000 koron zaliczek. Jest ok, ale praca nie była łatwa. to znaczy warunki poodowe

Wiesek

pracowałem w 2013 i 2014 , brakowało mi na budowe domu. Wszystko było dobrze, byłem na majlandzie i na nabilisie i innych małych pracach. Pozdrawiam Sylwka, dobry gość

Willy

ty uczciwy , reprezentujesz " zakompleksionych " polaczków , tych którzy myślą, że jadąc zagranicę od razu z miejsca dostaną 10 tys złotych na konto, darmowe mieszkanie , samochód i jeszcze jedzonko ,a co ! Przeciez wszystkich polakom ktorzy jada do Danii bez zadnego doswiadczenia, bez bardzo czesto jakiegokolwiek jezyka w którym mogą się komunikować i często bez checi do pracy nalezy się wszystko ! Gówno prawda... Zacznij od poczatku , od malych stawek i ucz sie czegokowliek a nie z pretensjami jak to zle nie jest.... Pracowałem przez 3 lata po kilka miesiacu w roku, miałem stawkę srednią z akordów jak sie nauczyłem prawie 90 koron gdzie leniwi i nowi narzekali ze sie nie da... Gówno prawda, zawsze mozna się jakoś dogadać do stawek i akordów tylko trzeba miec rece gotowe do pracy a nie leniwe, pretensjonalne podejscie w pierwszych dniach pracy, ze deszcz na głowe pada itp... Masakra z takimi polaczkami jak ty ogólnie polecam firmę

uczciwy

jeżeli lubisz być wyzyskiwany i lubisz żeby wyciągnęli z ciebie kasę za ciężką pracę to polecam,jeśli chcesz zarobić nawet nie bierz pod uwagę tej firmy,za wszystko musisz płacić sam - pożywienie ,mieszkanie (jeśli na niektóre chaty można mówić mieszkania gdzie przeganiasz pająki),paliwo no i oczywiście dobijasz swoje auto,a jeśli coś stanie ci się z autem lepiej miej przy sobie z 10000 koron bo nikt ci z wielkiego kierownictwa nie pomoże jeszcze powiedzą ,że to normalne w tej firmie . ODRADZAM WSZYSTKIM ROZSĄDNYM TĄ FIRMĘ ci co pracują i nie narzekają to garstka ludzi którzy wchodzą w dupę kierownikom a ci się cieszą bo mają parę ludzi z kilku tysięcy co już tam przestało jeździć pozdrawiam

DKK

Mylisz się , System działa inaczej : Przykładowo 15 000 DKK brutto minus 8 % = 13200 DKK Średnia kwota wolna od podatku dla osób zatrudnionych okresowo to ok. 11000 DKK Więc 11000 DKK wolne od podatku 2200 DKK ( do opodadotkowania ) - 37 % = 1386 DKK Łącznie 1386 DKK plus 11000 DKK = 12386 DKK netto Kalkulacja dla 15.000 brutto Dla np. 12000 DKK brutto to będzie około 11000 DKK Do tego wszystkiego należy dodać tzw. feriepenge ( wakacyjne ), pracodawca dodatkowo wypłaca 12,5% do pensji na fundusz wakacyjne, pieniądze te można odebrać w kolejnym roku rozliczeniowym. Myślę , że najlepiej liczyć po prostu ile się zarabia na miesiąc ... A nie od razu wszystko odejmować : jedzenie , paliwo, papierosy, alkohol. Sorry, ale jeżeli większość osób w ten sposób liczyłaby w Polsce to wyszłoby , że pracujemy za darmo :)

Jack

To ile można zarobić w ogóle??? Płacą 14000 - 8% - 36% (podatek odzyskujemy po rozliczeniu rocznym, czy można to jakoś obejść?)- 3000 zakwaterowanie - paliwo - jedzenie 2000= 2580 (1522), a i jeszcze koszty amortyzacji samochodu i 4 piwa na miesiąc... CZY SIĘ MYLĘ

ktoś

bellick to bartek ziemiec, idiota który podał zły numer konto a teraz pretensje ma , ze kasa nie doszła.

ARAB

Belik chyba coś ci sie popierdzieliło, kasa dawno się zgadza. A ty pewnie z tych byles co pijany zamiast do pracy to udawałes chorogo i niewiadomo jakie chorobowe chciales. Polecam, dużo w firmie jest prac i wiele oddziałów. Polecam nobilis i Karola kierownika.

bellick

Niech nawet nikomu nie przyjdzie do głowy, by zdecydować się na wyjazd za posrednictwem tej "firmy". Jest 21 styczeń, całość pieniedzy miala pojawic sie na koncie 10 grudnia, a dostałem tylko ok. 20% naleznej mi zapłaty, a teraz nawet nikt nie raczy odebrac telefonu. Pomijam juz całe nieprofesjonalne podejscie do tematu na miejscu, wiele niezgodności, warunki odbiegajace od tych ktore byly ustalane na poczatku wyjazdu. Jednym słowem ZENADA.

max

Pracowałem 3 lata i było dobrze , nobillis ciezki ale mozna zarobic dobrze a podatki to wszedzie trzeba placic. ST to jedyny normalny facet w tej firmie i gdyby nie on to to firma PT juz dwa lata temu miala by wielkie problemy. ST stworz sam cos 5 razy wiekszego i lepszego bo z twoja glowa to podbijesz ten rynek, a tak to tylko latasz dziury i ktos bierze chajs za ciebie.

ich * kolega*

S.T.robi to w ten sposób aby na PF Service nie pisać prawdy.Ten gość popracuje tam jeszcze rok może dłużej .Z tego co mówią nawet oferta sprzedaży choinek w Poznaniu tym oszustom wiele nie pomoże

Przemo626

Ktoś może napisać coś o NOBILIS bo mam zamiar się wybrać jednak czytając te opinie zwątpiłem. Płacą w ogóle?

tak to ja
@Przemo626

nie jedz! tam jest masakra płaca za akord na chatę może zarobisz praca w lesie dojazd daleko na własny koszt szkoda gadać

tokar

NIE POLECAM!!! 70ddk/h to nie jest zbyt wiele. W dodatku zabierają nam 8% podatku i po przekroczeniu pewnej sumy ustalonej przez "SKAT" 37%, ciekawe kto to ustawia, mam takie wrażenie że coś te nasze polaczki tam kręcą nieźle. Zakwaterowanie jest ogólnie drogie w Danii, około 100dkk/dobę. Organizacja pracy i podejście do pracowników p. Mateusza zostawia wiele do życzenia. Z głębi serca nie polecam nikomu!!! no chyba, że nie ma na chleb..

ona

a ja bylam w zeszlym roku i bylo ok

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Forest ApS - Odense

• Jak się pracuje w Poland Forest ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Forest ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Forest ApS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poland Forest ApS?

Kandydaci do pracy w Poland Forest ApS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poland Forest ApS