Poland Forest ApS

Odense

Opinie o Poland Forest ApS

Natalia

@OPERATOR IZ, najlepiej jak wyślesz CV , chociaż nie wiem czy ta oferta jest nadal aktualna bo nie widziałam żadnej oferty, może ktoś z was wyjeżdżał do Danii? Napiszcie jaka jest umowa, czy zawarta polska czy duńska? Jak długo trwa?

OPERATOR IZ

Awiecie jakie stawki sa dla operatorow zurawii wiezowych w Danii jakie warunki itd?

Bylem.

Jaka jest firm a pf Gruppen prosze o odpowiedz czy warunki mieszkaniowe sa ok? Czy kasa na czas ?

Major

hahahaha!Chyba pomyliłaś firmy bo PF co jak co ale zatrudnia legalnie a mieszkania ma w wiekszości bardzo dobre,poza tym można zobaczyć zdjęcia przed wyjazdem.Kicha,może ty gdzieś do niemiec tym busem pojechałaś i dlatego miałaś nocki robić i to jeszcze z innymi 11 w pokoju za kasę? xD cos ci sie pomyliło i to strasznie

Arek

Odkąd nie ma Mentla w firmie to jest super. Tobis&Tuszyński&rest ruless. Pozdro 5

TOmek

Polecam serdecznie . Bardzo dobrze zorgaznowana firma i wypłacalna a to rzadkośc w tych czasach.

Beata

Tylko pazerni ludzie mogą narzekać na zarobki. Jest dobrze. A co do marchewki i sortowani to jest firma pf grupen a nie Poland Forest. Znajoma była i chwali

Sroka

Polecam. Oferty mają różne. Widziałem nawet za 17 euro więc to jest prawie 300 % tego co ludzie w Niemczech na burakach mają.

rocky

Ogolnie caly ten halas jest niepotrzebny to prawda ale nie zgadzam sie z tym ze polak polakowi wilkiem tzn pewnie sa i tacy ale ogolnie na tym forum polak polakowi chce pokazac furtke ze caly swiat nie konczy sie na PF i mozna poszukac podobnej pracy ale za calkiem inne pieniadze...rozumiem ludzi ktorzy tam pracuja i sam bylem w podobnej sytuacji..taka agencje powinnismy traktowac przejsciowo i w przyszloci szukac lepszych warunkow..ale jesli komus pasuje praca na takich a nie innych warunkach to ja sie ciesze:-) ze komus dobrze itd Pozdrawiam serdecznie!

pracownik PF,Helpera i Interprais

i po co ten hałas,skoro komuś dobrze w PF to OK,skoro innemu jest żle to OK,ale tam gdzie jest dwóch '' Polaków '' to musi dojść do kłótni.Takim zachowaniem szkodzicie tylko innym rodakom pracującym w Danii,wstyd za ziomali.

Karolek

Ludzie ogarnijcie się, hejtować anonimowo moze kazdy, ale pisac faktycznie jak jest ,a jest dobrze to mało kto chce. Poland Forest jak sama nazwa wskazuje to firma leśna, wiec co wy tutaj za bzdury piszecie o jakis produkcjach. Jak ktos napisal poland forest jest juz czescia jakies wielkiej spolki wiec piszcie tam gdzie pracujecie bo pewnie z poland forest to malo ma wspolnego

rocky

Czlowieku zadaje ci normalne pytanie a ty nie potrafisz w ogole na nie odpowiedziec.. widac ze nie masz oleju w glowie..ja jedno a ty drugie...po twoich wpisac widac ze zwykly prostak jestes i tyle . Osiol do potegi. Nie pytam sie ciebie czy prace sezonowe sa dobre czy nie..bo twierdze tak samo jak ty ze dla wielu ludzi to dobra koncepcja i elastyczna forma pracy..tak samo nie zarzucam firmie nic innego..bo faktycznie mozna sie z nimi dogadac, zadzwonic itd..sa wyplacalni itd tylko pytam sie ciebie na jakiej podstawie oni wyliczaja ten akord..? osobiscie pracuje u plantatora dunskiego i tam nie jest do pomyslenia zeby ktos wprowadzil akord..dodatkowo szef przychodzi i mowi zebym zwolnil tasme jesli idzie za szybko..a co do niewolnikow to powiem ci ze jestem takim samym niewolnikiem na obczyznie co ty tylko za inne pieniadze...nie bede ci mowil ile zarabiam bo i tak mi nie uwierzysz...na zakonczenie powiem ci tylko jedno ze akord jest ZGUBNY..przykladowo przytocze ci przyklad ludzi ktorzy pracuja na szparagach..z roku na rok normy sa podwyzszane aaa szkoda gadac..bo ty tego i tak nie zrozumiesz...

Adrian

Rocky, obiecuję ci ze cie znajdę i reszta ludzi którzy nie życzą sobie nazywania ich niewolnikami pogada siebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z toba. Idiotio durny nie rozumiesz że dla wielu , bardzo wielu ludzi wyjazdy sezonowe i bardzo elastyczne terminy są idelale? Pracuje i wiem że akordy są w miejscach gdzie można je wyliczyć i bardzo dobrze bo ludzie którzy znają się na rzeczy mogą zarobić więcej a na produkcji i fabrykach są normalne godziny. Poczekaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ci wytłumaczę jak cie spotkam i wtedy zobaczysz moc niewolnika.

rocky

Juz Ci mowilem ze gowno o mnie wiesz .welug ciebie moge byc alkoholikiem i cpunem..wisi mi..Czlowieku kazdy wie ze agencje zarabiaja nawet dzieci w przedszkolach tylko oni kroja cie jak chca a ty im na to pozwalasz! Piszesz takie bzdury jakbys byl ograniczony umyslowo albo jestes z kierownictwa..Twoje wypowiedzi mnie smiesza..ale od razu widze ze nigdzie wiecej nie byles poza PF . Sam nigdy sobie nie zalatwisz roboty wiec zdany jestes na PF...nie ma sie co oszukiwac ale PF zalatwia robote ludziom niezaradnym..i dopoki bedzie miala ciebie to bedzie zyla jak paczek w masle...firma glupia nie jest i widzi ze ma niewolnikow do pracy ktorzy dzwonia do nich od rana do wieczora wiec im sie nie dziwie ze tak postepuja...tylko zastanawia mnie jedno...skoro tak bronisz firmy i jestes taki bystry to moze mi wytlumaczysz jedno? apropo tego akordu? bo slyszalem od znajomyh ze akord wprowadzamy jest nawet na produkcji, fabrykach itd..to jak to jest ustawia sie maszyne ..ona idzie swoim tempem i z tego wyliczany jest jeszcze akord? to moze mnie oswiecisz? na jakiej podstawie jest to wyliczane? kto to ustala?hm panstwo, zwiazki zawodowe? ?? np wylicza ci ze dziennie masz przesortowac i zapakowac 100ton..a za tydzien moze 200ton?hmm

rocky

Adrian nie chce Cie obrazac ale Ty masz cos z glowa czlowieku..nie znasz mnie wiec Twoje wywody na temat mojej osoby sa chore...powiem Ci tylko jedno...hmm kazda osoba ktora jest choc troszke kumata i zaradna to ucieka z tej Twojej firmy czym predzej..zostaja tam tylko osoby Twojego pokroju..wlodarze tej firmy wala Cie na kasie jak tylko sie da a Ty wypruwasz flaki i sie cieszysz ze "tyle " zarabiasz..przeczytaj swoja karte Skatteoplysinger i spojrz czy jestes tam rozliczany w akordzie czy w godzinach..

Olek

Polecam gorąco. Poland Forest zostało kupione przez jakąś szwedzka firmę i jest tylko podobno częścią jakiegoś dużego projektu gdzie sa zupełnie inne standardy niż jak kilka lat temu. Nie wiem jak było kiedyś ale teraz to pierwsza klasa.

rocky

To prawda!!! Prawie wszystkie prace sa na akord....normy wysrubowane ze mozna predzej garba zarobic niz jakies porzadbe pieniadze . Jeszcze stali pracownicy moga liczyc na jakies prace godzinowe a reszta nowych swiezakow to tylko akordowki...i robia ludzi w balona..

Ja
@adrian 23.02.2017 22:56
Rocky Jesteś z grona tych leniwych 20 latków co bez doświadczenia przyjeżdżają, bez znajomości języka, z dwoma lewymi rękami...

Hej .Pracuje tu ktoś przy doryowaniu sadzonek? Jaka praca,atmosfera ,kasa i ludzie?

Ja
@Ja 27.02.2017 22:03

Hej.Pracuje tu ktoś przy sortowaniu sadzonek na hali? Jaka kasa , atmosfera i praca? Zastanawiam sie czy skorzystać z oferty.

koleś z Brzeżna napisał tylko jakie faktycznie panują w tej firmie warunki bo takie zasady panowały tam zawsze.Zastanawia tylko fakt ,że jego wpis tak długo nie został usunięty z tej strony jak to dotychczas robiono .Może to tylko przeoczenie strażnika '' strażnika cnotliwości tej firmy''

Cie

Jak tam jest z językiem??

Lukasz

To jest naprawdę uczciwa firma, wyplaty na czas. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam Łukasz

Mariusz

Ja tam pracuje . Super jest

Adi

Witam wybieram się do pracy przy warzywach głównie marchewki był może już ktoś ? Jakieś opinie ?

zioło4

polecam

arek

byłem na pakowaniu choine, 3 tygodnie, wszystko sie zgadzało , obługa dobra, jezyk nie był wymagany. polecam dla osób które pracuja w polsce pojechac na urlop. z tego co wiem to maja prace cały rok

tomek

super , wypłaty na czas i co do koornki sie zgadza, pozdarawiam karola rzygowskiego

rafał

Dziękuję za pracę jesienią, wypłaty się zgadzają. Mam nadziję, że będę mógł przyjechać wiosną. pozdrawiam rafał

marek

powiem wam ze firma bardzo se rozwinela, rozmawialem z ludzmi co tam pracuja i jest podobno mega, ofert rozne, do bardzo prostycj czynnosci z ogrodnictwie bez jezyka do bardzo specialistyznych ,polecam

adrian

jak sie do nich dostać ? kilka dalszych znajoych tam pracuje ponad rok ale nei chca pomoc zeby mnie polecic

arek

również polecam. administacja i kordynatrzoy sa super, prace jak na filmikach, maja tez relacje na zwo polecam

Magda

Mogę jak najbardziej polecić firmę, mili współpracownicy, super koordynatorzy i mega dobra obsługa administracyjna. Wypłaty na czas zgodnie z umową. Wszystko jasno i przejrzyście. Pozdrawiam gorąco. PS. Polecam sortownie :)

Adam

jakies kwiatki są. ja pacuje na nobilis miesiąc, tez moge polecic, juz nie moge doczekac sie wiosny, wtedy juz fajniej podobno

michał

sa jakies oferty prac dla par od stycznia ? kilka znajomych tam pracuje ale ciezko zeby cos po znajmoscaich załątwic

kazmil

super , wszystko jest dobrze. panie z biura sa mile i wszystko wytłumaca, poelcam

ktoś

nie jest żle tylko zimno :D

polecam

kazik

nie masz karty podatkowej, to odzyskasz :) u mnie też wszystko dobrze, całe szczeście :)

niki

ja tez pracuje , bruto sie kasa zgadza ale nie mam jakiegos frałdału. wiecie o ch chodzi ?

kamil

pracowałem w pazdzierniku, dziaj dostałem odcnek wypłaty, zgadza sie wszystko, polecam tesz

kazik

super firma, pracowałem juz w nieczmeach i beneluksie ale tutaj jest lepiej , wszystko przejrzyste i czytelne, zarobki bardzo dobre. polecam

bolo

a gdzie pracujesz ? ja u Wiktora na Odenze.

Brok

jestem na choinkach, dobra ekipa i fajnie mieszkanie. wszystko sie zgadza

karol

na miejscu fimry nie zatrudniałbym jesienia w ogole ludzi z rocznikiów '90. oni do pracy w lesie nie nadaja sie . takich studencikow tylko ma wakacje

karol

Marek

polecam, wszystko sie zgadza si jest na czas

gonzo

polecam, pracowałem we wrzesniu, mogliby miec wiecej prac dla dziewczyn

tomek

jestem od jakiegos czasu na galeziach. powiem ze robotka spoko tylko mokro jak pada :) kilka osiołkow ucieklo ale to tacy co robic im sie nie chcialo, praca jest dobra i zarobki tez. ogladajcie filmy na facebok tam jest duzo fajnych filmow

Marek

Jest ktos kto jedzie na wycinanie choinek około 7 listopada???? mam Wolne miejsca i chetnie moge zabrac.

windy

Klet trochę przesadził :) ale na windach 350 było

arek

dobrze jest z nimi, powiem wam ze wszystko mozna zaltwic i super komunikacja , na facebok mozna znimi pisac ;)

Zostaw opinię o Poland Forest ApS - Odense

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Forest ApS