Opinie o Poland Forest ApS w Odense

Zatrudniamy Polaków na terenie Danii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Forest ApS w Odense

Kot

Chce się wybrać na wycinke choinek w listopadzie, na jak długo się jedzie(miesiąc?).. i w ogóle polecacie? praca normalna czy (usunięte przez administratora)

Ptrrk

Juras powiem Ci 1 grudnia . ;D

malo

rozne maja stawki, zarobic mozna najelpeiej jesienia, pracowac mozna codzinnie a to gównie chodzi w krótkich wyjazdach

Kamii

Szukam osób którzy jada na ścinkę choinek w okresie 5-7 listopada 2016. Chetnie moge kogos zabrac, pozdrawiam

Mar
@Kamii

Można jeszcze sobie załatwić wyjazd na ścinke? To bym się zabrał z Tobą.

logo firmy Elektryk przemysłowy
Odense
Epcido Sp. z o.o.
aaa

Czy w tym okresie wogole nie zatrudniają kobiet?

mateoo

witam. jedziemy z kolega 15pazdziernika na wycinke galezi i mamy wolne miejsca jesli jest ktos chetny... moj email mateusz.spechcinski@wp.pl

alvaro

maja duzo roznych ofert, nie tylko prace lesne. polecam

skolo

Jednym z osob w zarzadzie jest polak, maja oddziały tez w norwegii i francji. super oferty maja dla osob bez jezyka, to jest duzy atut firmy

halos

byłem u kierownika marcina, wszystko było super, opeika, praca , mieszkania i kasa sie zgadzała. na jutlandi wiem ze to jest ok. polecam firmę

Zarobki

Am radzilbym sie pospieszyc bo do polowy wrzesnia tj juz jakos teraz wiem ze chca rekrutacje zamknac.

Kler byles na nobilisie? :D Ciężko jest jak się jedzie pierwszy raz ? :D

kler

na nobilisie akord, ale wychodzi zdecydowanie lepiej niz godzinowka. popytajcie ludzie, w tamtym roku było kilka osoób co 300 % norm robili.

Jaaaaaija
@kler

Ty co Ty za głupoty gadasz, 360 bundy w dzień składać samemu na tyczce? Nie możliwe. Gadasz głupoty i nic więcej.

Zarobki

Aron no wlasnie ze nie w kazdym przypadku. :P Na cieciu galezi jest akord. I tego sie boje .

Zarobki

Alvaro ale masz placone za h czy akord?

alvaro

pierwszy miesiac pracy za mna, wypłata super, 6 tys, trzeba troche oszcednie zyc w danii bo tutaj drogo w miare, prace jak na filmach, kierownictwo pomocne. ogolenie polecem

Zarobki

Bo pewnie maja juz Full . Sezon sie juz lada moment zacznie jakby nie bylo. Taka mala wskazowka... Jak chcesz sie dostać to pisz do nich na fb . :D Tam siedzi bardzo mila Pani i mysle ze jak zobaczy że Ci zalezy to Cie przyjmą. :D

Zarobki

Aran mam nadzieje ze zle. ;D

Zarobki

Meli ja jade na nobilis 15 pazdziernika do 30 listopada i z moich obliczen wynika ze srednio zaplace okolo 4000 DKK za samo zakwaterowanie . Do tego podatek w wysokosci od calej sumy 8% i 37% kwoty po przekroczeniu kwoty wolnej od podatku czyli 11000DKK. Przykladowo jak masz 17000DKK to odliczasz 8% i jeszcze 37 % z 6000DKK bo przekroczyles/as te 11000DKK o te 6 tys. Do tego jak mowilem zakwaterowanie, wyzywienie, paliwo. Bieda swiszczy jak sie to wszystko odliczy dlatego jade teraz 17 wrzesnia na winobranie na 2 tyg zeby zabezpieczyc sie jakos w razie W gdyby wyjazd do tej firmy to byla totalna klapa. Przejade sie zobacze bo pieniedzy nie wysiedze ale jak przywioze mniej niz 6 tys za te 6 tyg to bedzie klapa bo jade daleko od domu na poltora miesiaca i no pasuje zeby sie oplacalo zostawiac bliskich na tak dlugi czas.

aran
@Zarobki

zle kalkulesz. z 17 tys brutto koron na miesiac lekko zostanie 6 tys pln netto plus 12 % feriepenge za miesiac. zarobki maja dobre i ludzie zajebiscu

Zarobki

Jest jakies ferien..cos tam i to jest jakies 12,5% do wyplaty dokladane ale mozna to odbierac po nowym roku chyba we wiosne w urzedzie skarbowym. Tak to masakrycznie potracaja wszystko z wyplaty. :P Masz w ofercie przykladowo sredni zarobek 17500 DKK a z 17500DKK robi sie po odliczeniu ledwo 8000.

Zarobki

Dziękuję Panowie za odpowiedz. Faktycznie kokosy to nie sa ale tez pieniędzy potrzebuje na obecna chwile. Choc na wiosnę będę chcial znalezc cos innego raczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Forest ApS - Odense

• Jak się pracuje w Poland Forest ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Forest ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Forest ApS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poland Forest ApS?

Kandydaci do pracy w Poland Forest ApS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poland Forest ApS