Opinie o Zumi w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zumi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zumi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zumi w Kraków

Katarzyna Zelwicz

Porazka, od tego zaczne. Mialam krotki epizod w telesprzedazy tylko dlatego ze gorszego balaganu w zadnej innej firmie nie widzialam. Brak organizacji i to ciagle powtarzanie jak jest zle dobija kazdego. Burdel i (usunięte przez administratora) raz jeszcze. Odwolywane spotkania z menagerem chyba cztery razy zeby wysluchac durnego gadania jak rzekomo bedzie nam dobrze,tak dobrze ze ludzie na tym spali, brak pomocy kierowniczki w pracy rozwoju szkolenia , nikt nie wie co ma robic procz dzwonienia. Chyba sprzedaz to sie tam nie liczy.

Ela

Zadzwonił jakiś gościu, nie miałam czasu rozmawiać, zgodziłam się na przesłanie oferty na maila. Oferta tak skonstruowana, że laik pomysli że za 130zł miesięcznie ma reklamę w onecie która na dodatek będzie leciała nonstop. Podczas rozmowy cały czas zmieniał temat by uniknąć rozmów na temat rzeczywistych kosztów. Gościu przekrzykiwał mnie, był agresywny, nagabywał mnie telefonami przez 3 tygodnie pomimo ciągłego mówienia że jak będe zainteresowana to zadzwonię. Jeżeli na wejściu firma w sposób podstępny konstruuje oferte tak by ukryć faktyczne koszty i do tego jest beszczelny pracownik... to w moich oczach ja kompletnie dyskwalifikuje do jakiejkolwiek współpracy i płacenia tak wysokich faktur. Uważajcie na tych konsultantów i sprawdzajcie wszystko zanim cokolwiek podpiszecie a najlepiej nic nie podpisujcie

Michał Binek

Musze się zgodzić, że dobrze nie jest. Firma oferuje takie słabe, że idziesz tam bo to Onet. No i to nie Onet, a jakiś zlepek ludzi bez wiedzy do ogarnięcia zespołów. Ta telesprzedaż to katastrofa.

już wolna

napisze tylko jedno słowo KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WIĘCEJ PODOBNYCH DOŚWIADCZEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
a może

Najgorszy jest bałagan. Odnosiłam wrażenie, że nikt nie pilnuje nad telesprzedaza. Ciągłe wymagania, nawet nikt nie pochwali tylko jak w obozie dzwon i dzwon bo najważniejsze czasy. Coaching, a po co on jak to tylko czepianie się detali. A o przedziale firm już nie wspomnę. Strata czasu, jedynie cv mam bogatsze.

adamon

media impakt to naprawdę dno dna. Pracowałem już wcześniej na słuchawkach, ale z czymś takim nigdy wcześniej się nie spotkałem. Zarządzania brak, kasa marna, plany mega wysokie aby uzyskać jakąś sensowną prowizję. Wieczne wysyłanie tabelek z czasami, przeliczanie tzw. rozmów biznesowych czyli powyżej 5 minut. Nie ważne czy to sprzedaż, czy rozmowa o pogodzie,ważne, że trwała więcej niż 5 minut!!!!!!!!!!!!!

bbbbc

Pracowałem 3 lata i przed połączeniem z Onetem było nawet w porządku. Niestety Onet ze swoim makaronem nawijanym na uszy niszczy firmę i pod płaszczykiem płyciutkiej wizji (nazywanej strategią) wyciąga tylko od RASP pieniądze. Przejedziecie się na tym panowie managierowie, ale że to proces długi, to każdy pewnie swoje weźmie.

Michal Ciech

No to fajny klimat tam macie, ja po pierwszym etapie opuściłem 8,5 brutto? W reserved dostaje więcej.

Kibic

Jak zmienią struktury firmy to będzie zdecydowanie lepiej, bo atmosfera spoko, ale kasa mizerna

Rozwydszona

Pracowałam i bardzo się ciesze, że to czas przeszły. Niekompetencja ludzi, którzy zajmują się zarządzaniem całego tego działu jest co najmniej na poziomie minimalny. Dziwią się, że ludziom nie chce się dzwonić, brak motywacji, no cóż jakie zarządzanie taka praca :) . 6 miesięcy, bo tyle pracowałam utwierdziło mnie w przekonaniu, że ta sprzedaż na telefonie to jakieś nieporozumienie, (usunięte przez administratora)Teraz też pracuje w organizacji, ale nie w tej (usunięte przez administratora) piaskownicy.

Kisia

Miałam okazje pracować w tej firmie bardzo długo. W porównaniu do innych, którzy przychodzili tam na 3 , 4 miesiące i ich usuwano. Podczas mojej pracy wiedziałam, że to telesprzedaż, że pozyskiwanie klientów, ale to , jak te prowizje są wypłacane w taki sposób to skandal. Bywa tak, że zapomną czegoś doliczyć, a co najlepsze trafiają się prowizje minusowe. Jak masz prowizje minusową, to najlepiej się zwolnić, bo przez kolejny kwartał nie dostajesz nic!(usunięte przez administratora) Tak duża firma, a wcale nie potrafi zadbać o ludzi, gratuluje zarządzania w tak miłej atmosferze ludzi, którzy myślą jedynie o tym kiedy się zwolnić!

bsuwa

Pozdrawiam wszystkich w tej firmie i polecam szukać innych rozwiązań, które są naprawdę niedaleko. W zumi to wyśrubowane plany i najniższe krajowe. No i ciągłe obietnice, że coś się zmieni i głupie uśmiechy menadżerki. Ja zmieniłam i maaaaaaaaaaaaaaam święty spokój.

Olek

nie trzeba mieć doświadczenia, biorą wszystkich więc możesz próbować do zumi

Olek

A ja tam się cieszę ;) zamiast sprzedawać reklamy przenoszę domeny dla nazwy. I z tego i z tego prowizji nie ma, ale chociaż coś nowego i bez cisnienia można pozamulac

pracownik_staż_rok

Praca jest ciężka, to przecież sprzedaż, ale [usunięte przez moderatora] jest tak duży, że po trzech czterech miesiącach masz dość. A zarobki i te ich podstawy, haha menedżerże mam nadzieję, że też masz 8,5 za godz, albo 1600?

Jolka

A co ty ankiete prowadzisz? Fora sa od tego

Kongo

dno dno i jeszcze raz dno! ludzie to [usunięte przez moderatora], którzy mają tylko przynosić pieniądze, a konkurencja czeka na was z otwartymi rękoma, więc zastanówcie się czy chcecie czytać te durne maile o zmianach, czy rzeczywiście zmienić coś w swoim życiu. dno! mam nadzieję, że ta nowa spółka mocno was przesieje, a [usunięte przez moderatora] zatrudni się w sklepie z zabawkami bo do tego się nadaje.

O zarobki ludzi tam nikt nie dba, kierownicy rozkładają ręce gdy prosisz o podwyżkę, mówiąc, że nic nie mogą. Jedynie ciągle dostajesz informacje na temat swoich rozmów. Umowa zlecenie: największy [usunięte przez moderatora] w Krakowie, nie dość, że podstawa marna to gdy zrealizujesz 99,9% planu miesiaca nie dostaniesz za to nic - nowoczesny system motywacyjny :) . Umowa o pracę: bardzo wysokie plany sprzedazowe w porównaniu do podstaw. Prowizje lepsze, niż na zleceniu i wyplacane już od 80% realizacji celu. Tak to jest. Pracownicy odchodzą tam masowo, wystarczy dostać maila od menagera z jakimiś hasłami, że nie pracujemy i wiadomo o co chodzi. Polecam inne zajęcia

Jan

Praca ciężka Zarobki dobre ( później ) Ciśnienie straszne Zarządzanie fatalne Ludzie przyjemni Rozwój średni Pomysły brak

trasy

(usunięte przez administratora)Gratuluję Pani bardzo! Sama praca wiadomo, że nie łatwa, ale zarobić słyszałam, że można.

Zostaw merytoryczną opinię o Zumi - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zumi?

Kandydaci do pracy w Zumi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zumi