VORWERK AUTOTEC POLSKA

Brodnica

Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA

Karolina

@Your love 1600 zł to w zasadzie poziom najniższej krajowej, więc każdy pracownik zatrudniony w oparciu o umowę o pracę dostaję podobna kwotę. W jakim sensie więc trzeba "zapracować" na tę kwotę? Masz na myśli ciężką pracę, czy faktycznie jakieś normy, muszą być spełnione, aby takie wynagrodzenie zostało wypłacone?

Muzzzak

Pracowałem w Vorwerku... Może krótko bo na okres wakacyjny, przydzielono mnie z kumplem do działu elektrycznego (nie mam pojęcia o elektryce, ale to praca wakacyjna więc wszystkiego można było się nauczyć) kierownik bardzo dobry człowiek, natomiast z 2 pracownikami nie dało wytrzymać sie psychicznie, ciągłe dogryzki i gnębienie, pierwszy dzień, mieliśmy otrzymać rękawiczki, nie otrzymaliśmy ich przez tydzień... Wojtek (jeden z gnębiących) który miał nam je załatwić, nie zrobił tego jakby specjalnie... Musieliśmy szorować narzędzia silnie żrącym płynem bez rękawiczek, musztra jak w wojsku mogli się na kimś powyzywac... Gdy chcieliśmy pogadać z kierownikiem byliśmy zastraszani przez Wojciecha żeby z nim "lepiej dobrze żyć" wkoncu spotkaliśmy kierownika sam na sam, nie mógł nic zrobić jak tylko z nim pogadać i powiedział że wymyslamy... Gnębienie nie ustawało w końcu kierowniczka Monika wróciła z urlopu kierownik razem z Wojtkiem poszedł na urlop, a za Wojtka przyszedł pracownik Pan Andrzej super ludzie, Monika i Andrzej byli dla nas wybawieniem choć został drugi gnębiciel który później mało się odzywał już gdy kierowniczka Monika wróciła z urlopu, dowiedziała się o całej sytuacji... Wojtek miał swoje za uszami jak się po tym wszystkim okazało... Zrezygnowalismy z pracy przed przyjściem Wojtka z urlopu... Straciliśmy trochę zdrowia i nerwów, tragedia, praca nie była w żaden sposób męcząca ale ludzie potrafią wykończyć psychicznie, gnębienie za wygląd, kto jak coś doszorował, lub czy ktoś "ruch*ał" bo coś źle zrobił, lub wyzywanie nie jest najlepszym sposobem komunikacji... Mówię tu o vorwerku w Brodnicy, NIE POLECAM!

@anonymous 23.02.2018 01:17

co sądzicie o takich kobietach?

Zenek

Dobra firma też ma swoich hejterów!!!

Your love

Nigdy więcej... Normy z kosmosu a wynagrodzenia tyle że opłaty zrobisz i zatankujesz auto. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie oni liczą wypłaty. Każdy dostaje inaczej. Ci co mają duży hajs to kapusie. Zwykły szarak musi się po łokcie urabiać żeby dostać 1600 zł... na prawdę nie polecam.

BADZION

Dzieci.....Ja pracuję w firmie Vorwerk 20 lat.O czymś to świadczy.Bywają dni które powodują że człowiek nie wie jak się nazywa....Taka praca,ale ale koledzy i atmosfera pracy jest na jak najwyższym poziomie.Jesteśmy w pracy a nie w Ciechocinek na rehabilitacji czy wakacjach.Miałem różnych kierowników ale jest tak że kierownika trzeba sobie wychować.....ha ha,nie których nie trzeba bo są zaje......wykonuję wiele zadań urozmaiconych ale zgrana ekipa działa cuda.To jest firma produkcyjna a nie przedszkole,przyjść w okresie wakacyjnym pobimbać i kasę dostać w sumie nie wiadomo za co.Nie widzę takich obiboków w przyszłości.Fakt że nie których w dzieciństwie biła starsza siostra a mama wieszała kiełbasę na szyji żeby chociaż pies się z nim bawił .Życie jest brutalne ale nie płaczcie...dzieci rudzuitkie.. Tańsza farba już płynie z chi.Szeroki wybór...tylko nie powielać rudego.Tysiąc ludzi zadowolonych a jedna owca zbita.Piszę taki pokemon jak to mu źle było bo miał po prostu wykonać zadania powierzone jak dorosłemu.Dobrze że chcą przywrócić służbę wojskową.Skończy się chodzenie w spodniach rurkach albo krok spodni na wysokości kolan.Mój Boże.W sprawie Dyrekcji Tomasz Z.....ukłony i szacunek dla tego gościa.Poprzedni dyrektor(specjalnie z małej litery ha ha)może buty Panu Tomkowi sznurować co 5 minut.Tomasz Z.jest człowiekiem który wie co mówi i o czym mówi(nie o kosmosie)Wielu przydupasków teraz musi się wziąć za pracę(czemu mi ich nie żal)nie wmówi bzdur by tylko zapunktować.Dodatek za nie chorowanie jest już dodany do stawki godzinowe i w kwietniu ma być jeszcze podwyżka 4 %.kto?Tomasz Z.Działa i ma plany bo sam stwierdził że tych ludzi trzeba docenić i poszanować.Gościu wie co mówi i co robi bo sam zaczynał od pracownika w stoczni.Zna pracę i pot na plecach.To jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Pozdrawiam 9

Jp

Vorwerk to stara (usunięte przez administratora) i rekin tez hehe i niech zeby sobie wstawi hehe

@Jp 01.03.2018 22:42

szukam małgorzaty pelzner, może wie ktoś gdzie mieszka?

kama

na obróbkę nie przyjmują jedynie uzbekistanów na operatorów../

@anonymous 23.02.2018 23:51

chodzi mi o gastromomie

Nie poleciłabym nawet wrogowi pracy w Vorwerku, zakłamany zakład. Leniem nie jestem, ale praca tam to piekło, nie wspominając o wrednych ludziach wokół.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w VORWERK AUTOTEC POLSKA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Nowy

O tej zmianie słyszałem więcej złego niż o całej reszcie razem wziętej więc na pewno tam nie pójdę

Johny

Na zmianę II polecam , kilka lat jestem na tej zmianie i nie narzekam .

Nowy

Witam wszystkich Chcę od nowego roku rozpocząć pracę w firmie Vorwerk tylko pytanie do was na jaka zmianę najlepiej iść? Z którym zmianowym można najlepiej się dogadać.

Olo

Kuba , rekrutację przejdziesz bez problemu . Co do socjala , to prawda , kasa się rozeszła nie wiadomo gdzie. Tak się wlaśnie traci pracowników jeśli się o nich nie dba.

Stary pracownik

Lepiej zapytajcie ile w Vorwerku dają na święta? Mogę wam odpowiedzieć 0 zł osoby zarządzające firma wszystko przetracily. Brak słów wszystkie firmy dają socjal na święta a Vorwerk woli wydać na ......

Kuba

Mam zamiar startować do firmy tym bardziej , że słyszałem sporo dobrego. Wasze opinie na forum jak widzę potwierdzają moją wiedzę. Rekrutacja jest trudna?

slawek 2307

za 22 dni normalne i 9 dni nadgodzin pus dodatki premia dostalem 3 300 wyplaty

kto nie chce pracowac to zawsze znajdzie pretekst. Ja pracuje tam ponad 7 lat i jest ok.

PQ
@pracownik 03.12.2017 20:56

Dokładnie. Taka prawda.... I ciągle nie mogę zrozumieć tych komentarzy ze jest tam tak ciężko... bez przesady... może trzeba robić trochę nadgodzin żeby dobrze zarobić ale praca wcale nie jest taka zła...

naszczescie juz prawie byly pracownik

Omijajcie ten zaklad z daleka kazdy wie co tam sie dzieje polityka terroru i zastraszania pali im sie grunt pod nogami bo góra to banda gosci po podstawowce ktora umie trzymac palce gleboko sami wiecie z bez powodu prawie 100 osob sie zwolnilo albo jest na wypowiedzeniu wiecej pisac nie trzeba naszczescie ja koncze ten koszmar ktorym nazywal sie vorverk

@naszczescie juz prawie byly pracownik 13.09.2017 23:07

Ty pół inteligencie, mówisz o innych a sam sobą nic nie reprezentujesz- kup sobie słownik języka polskiego.

Atencione

Pracuję od kilku tygodni w Vorwerku w Kurzętniku i śmiało mogę polecić. Super atmosfera , praca przyjemna. Polecam. Jestem na obróbce ręcznej i chwalę sobie. Opinie negatywne to totalne bzdury. Trenerka na której zmianę trafiłam też jest na prawdę w porządku tak więc nie wiem o co chodzi wszystkim którzy negatywnie opisują tą firmę.

Macio

Z tego co wiem z pierwszej ręki to kierownictwo zmieniło zupełnie podejście. Jestem świadomy, że zatrudnianie przez pośredników jest nieopłacalne dla pracownika ale ja dziś byłem na rozmowie bezpośrednio, zaczynam wierzyć, że VORWERK zrozumiał, że to wszystko zaczyna się od pracownika! Dobra zmiana :)

Karolina

@nareszcie juz prawie były pracownik 100 osób to jakaś astronomiczna liczba, szczególnie, że nie widać takiego dużego poruszenia po ilości ofert pracy. Owszem - firma prowadzi kilka rekrutacji, ale 100 to strasznie dużo. Jesteś pewien, że to ma miejsce? O jakom terrorze mówisz? Możesz podać przykłady takiego zachowania?

Karolina

@Anonim o jakich karach za L4 mówisz? Jeżeli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o prace, to masz pełne prawo do skorzystania z L4 w przypadku takiej konieczności. Gwarantuje to przecież kodeks pracy - czy to się nie sprawdza w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Karolina

@Anonim czy zdarzyło Ci się faktycznie pracować w firmie w takiej wysokiej temperaturze (60stopni)? Zgłaszałeś komuś taką sytuacje?

Anonimm

Witam piszcie tak o tej pracy a czy ktoś z was zastanowił się nad warunkami w jakich przebiega praca. Temperatura na hali od 30 do 60 stopni to moim zdaniem nie sa godne warunki. Wyciagi i filtry zupelnie nie spelniaja swojego zadania. Ja się zastanawiam ile mozna wdychac takie opary aby nie nabawic się powaznych chorób ukladu oddechowego. Moim zdaniem jezeli chodzi o same warunki to nie jest ciekawie przede wszystkim przez przestarzaly system.maszyn oraz wentylacji, filtrów i wyciągów tu pytanie do was czy zdrowie jest dla was istotne. Według mnie firma dbajaca o pracownika to firma dbająca o ich zdrowie nie dajac rekawice, maski, okulary a możliwe czyste powietrze i odpowiednia temperature do pracy. A propo dlugotrwale przegrzewanie organizmu prowadzi także do wielu chorób przekonacie się w starszym wieku. Pozdrawiam

Witam. Praca nie jest zła, jest ciężko ale gdzie jest lekko? Najgorsze jest to że pani Trener z 3 obszaru brygada 4 to taki leser że szkoda słów, nic nie potrafi zrobić, nie zna się na sztukach a potem są przez nią zatrzymania,.Siedzi przez 8 h na telefonie i jak się ją o coś prosi to zanim przyjdzie to mija 1 h. Ja nie wiem kto takich ludzi wybiera.. Ogólnie praca jest ok ale ta pani Trener to nadaje się do wymiany.

Partick

1900-2000 to jest SPOKO kasa ?? trochę więcej niż najniższa krajowa.... ja na szczęście wybyłem z tej nory (firmy i regionu) do innego województwa i chwała mi za to, bo za długi miesiąc i dobrej wydajności dla przykładu w marcu dostałem 3800, a i tak uważam, że może być lepiej. Smuci trochę fakt, że ludzie cieszą się z takich ochłapów. Może to i dobrze, że nie ma się wygórowanych wymagań w życiu, ale pamiętajcie... TRZEBA MIERZYĆ WYSOKO bo życie jest zbyt krótkie żeby pracować na kogoś za pół-darmo.

Anonim
@Partick 16.04.2017 23:30

Ja jeszcze w życiu nie dostałam tam wypłaty 1900 zl mimo że wydajność miałam na 97%. Wiem że przez agencję mamy miej płacone ale największą moją wypłata to 1500. Nikomu nie polecam tej firmy. Traktują ludzi jak śmieci najgorsza jest obszarowa z obróbki z zmiany 3. Za L4 dostajesz jakieś jej chore kary i najgorsze roboty. Uważać też trzeba na pod obszarową z piątego obszaru z naszej zmiany 3. Oni tam wykanczaja psychicznie. Już nigdy tam nie wrócę do pracy i nie polecam nikomu. A co do warunków pracy są nienormalne. Robi się tam w bardzo wysokich temperaturach dużo ze czy nie działa i wszystko trzeba sobie samemu przygotować mimo że niektóre ze czy należą do obszarowych lub trenerow. A kierownictwu chodzi tylko o wyrobienie normy i jic wiecej ludzie ich nie obchodzą.

Bella

Kolejny zakład zbankrutuje dyrektor Markiewicz super

Zikos

Witam. Na wstępie podkresle,ze pracuje w tej firmie przeszło 8 lat. Na początku nie było łatwo. Były lepsze i gorsze dni. Później gdy już potrafilem robić wszystko byłem bardziej doceniany. Gdy nie zrobiłem normy to dostawałem odpis. Obszarowi widzieli ze jak nie dam rady wyrobić normy to poprostu się nie da. Awarie itp. W skrócie widzieli ze się staram. A podnoszenie głosu czy nerwy można zrozumieć. Góra ich cisnie o wyniki to oni cisną ludzi. Bardzo się wypalają psychicznie. A kasa spoko. Przy długim miesiącu i dobrej wydajności 1900-2000 masz jak w banku. Nigdzie w regionie tyle nie płacą. Jak się wykarzesz to masz szansę na awans a co za tym idzie lepsza kasa i darmowe szkolenia np. wózek widłowy. A Co do tych którzy narzekali na pracę. Wszędzie trzeba pracować a w Vorwerk nie jest inaczej. Nie posadza na 8 godzin i dadzą kasę. Niestety taka jest prawda. Obibokowi nigdzie dobrze nie będzie. Pozdrawiam

miśka
@Zikos 31.10.2016 07:53

Popieram tez tam pracuje fakt ze tylko rok ale to prawda ze obibokowi wszędzie bedzie niedobrze i zawsze bedzie narzekal

wefg

super że w tej firmie takie nadgodziny są jednak płatne bo ja znam takie w których niestety za cos takiego nie płacą

pracownica

Okolo 1800 zl jezeli chodzisz na nadgodziny to mozna 3000 wyciagnac

Zostaw opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VORWERK AUTOTEC POLSKA