counter
5 1 15 5 1
Stefan Nowy wpis

Czy w DHM Polska jest szansa na rozwój zawodowy w strukturach firmy? Ważna jest też dla mnie przede wszystkim atmosfera pracy oraz relacje. Jak te kwestie wyglądają w tej firmie?

Tak2Nie5
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w DHM Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Tak1Nie3
aniutek Nowy wpis

A ja myślę, że będąc dobrym pracownikiem doceni się firmę, która jest świetnym pracodawcą

Tak1Nie4
Rrbolek Nowy wpis
@aniutek

(usunięte przez administratora)autoreklama chyba gdzie są starzy pracownicy najstarszy co kilka lat zabrakło do emertury (usunięte przez administratora)a w stolarni .

Tak1Nie
Misiek

Nie kompetentne osoby na nie odpowiednich stanowiskach kierowniczka, brygadzista.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eldorado

Pani(usunięte przez administratora)przywłaszcza sobie pieniądze pracowników a starzy pracownicy poniżej krytyki, patologia w tym zakładzie.

Tak3Nie2
Kiko Ramirez

W tej okolicy jak pracować to jedynie Szynaka albo Ikea. Reszta to (usunięte przez administratora). W DHM spędziłem kilkanaście dni. Może sama praca nie była by najgorsza gdyby nie ludzie... (usunięte przez administratora)na czele. Od niej zaczynają się normy ponad stan. Zmuszanie do nadgodzin... Przychodzisz na 1 zmianę a tego samego dnia mówią Ci ze masz być na nocce. Jeśli się przeciwstawisz zaczyna się jazda. Najgorsi to Pan brygadzista od 7 boleści i operator z Brzozia. Panuje tam katastrofalna atmosfera ale być może dlatego że(usunięte przez administratora) którzy nie mieliby intelektualnie szansy zaistnieć nawet u Szynaki doszli tam do "jakiegoś "poziomu. K(usunięte przez administratora)

Tak13Nie2
Blady Kris
@Kiko Ramirez

Wszystko się zgadza dokładnie tak jak mówisz (usunięte przez administratora)nie polecam atmosfera jak na stypie albo gorzej

Tak4Nie1
Konrad

Jeśli nie ma się nic na sumieniu to chyba nikt nie ma powodu donosić szefostwu?

Tak2Nie3

Tulejka

Wszystko się zgadza pracowałem kilka lat jedno można dodać że (usunięte przez administratora) takze nowicjusze bardzo uważajcie ,poza tym wszystko ok.

Tak6Nie
Rysio

Potwierdzam te wszystkie newsy

Tak7Nie1

Mietek

To jest zakład pod tytułem brak słów na to wszystko ,wszystko prawda co napisane

Tak10Nie1
Łysy

To prawda najgorszym falszywym h..em jest tam zmiany ,najbardziej fałszywy palant jakiego znam wielki zwolennik wędkowania ,pie.....by falszywiec

Tak12Nie1

Wykopanyjaklajza

Robiłem tam brak słów ,wymogi ogromne zarobki minimalne ,banda starych dupolizow trzyma rządy kierowniczka to na niczym się nie zna jej robota polega na obciążeniu na maxa ludzi świecić oczkami ,mówić jedno robić całkiem co innego ,takiego syfu w tak małym zakładzie nie widziałem jak żyje ,moja noga tam nie postanie nawet jak będę zdychać z glodu

Tak11Nie1

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. w mieście Kurzętnik. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. - Kurzętnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad