Opinie o DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. w Kurzętnik

5 1 13 5 1
aniutek Nowy wpis

A ja myślę, że będąc dobrym pracownikiem doceni się firmę, która jest świetnym pracodawcą

TakNie
Rrbolek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@aniutek

(usunięte przez administratora)autoreklama chyba gdzie są starzy pracownicy najstarszy co kilka lat zabrakło do emertury (usunięte przez administratora)a w stolarni .

TakNie
Misiek Nowy wpis

Nie kompetentne osoby na nie odpowiednich stanowiskach kierowniczka, brygadzista.

Tak3Nie
Eldorado Nowy wpis

Pani(usunięte przez administratora)przywłaszcza sobie pieniądze pracowników a starzy pracownicy poniżej krytyki, patologia w tym zakładzie.

Tak2Nie1
Kiko Ramirez

W tej okolicy jak pracować to jedynie Szynaka albo Ikea. Reszta to (usunięte przez administratora). W DHM spędziłem kilkanaście dni. Może sama praca nie była by najgorsza gdyby nie ludzie... (usunięte przez administratora)na czele. Od niej zaczynają się normy ponad stan. Zmuszanie do nadgodzin... Przychodzisz na 1 zmianę a tego samego dnia mówią Ci ze masz być na nocce. Jeśli się przeciwstawisz zaczyna się jazda. Najgorsi to Pan brygadzista od 7 boleści i operator z Brzozia. Panuje tam katastrofalna atmosfera ale być może dlatego że(usunięte przez administratora) którzy nie mieliby intelektualnie szansy zaistnieć nawet u Szynaki doszli tam do "jakiegoś "poziomu. K(usunięte przez administratora)

Tak12Nie2
Blady Kris
@Kiko Ramirez

Wszystko się zgadza dokładnie tak jak mówisz (usunięte przez administratora)nie polecam atmosfera jak na stypie albo gorzej

Tak3Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Konrad

Jeśli nie ma się nic na sumieniu to chyba nikt nie ma powodu donosić szefostwu?

Tak1Nie2

Tulejka

Wszystko się zgadza pracowałem kilka lat jedno można dodać że (usunięte przez administratora) takze nowicjusze bardzo uważajcie ,poza tym wszystko ok.

Tak5Nie
Rysio

Potwierdzam te wszystkie newsy

Tak6Nie1

Mietek

To jest zakład pod tytułem brak słów na to wszystko ,wszystko prawda co napisane

Tak9Nie1

Łysy

To prawda najgorszym falszywym h..em jest tam zmiany ,najbardziej fałszywy palant jakiego znam wielki zwolennik wędkowania ,pie.....by falszywiec

Tak11Nie1

Wykopanyjaklajza

Robiłem tam brak słów ,wymogi ogromne zarobki minimalne ,banda starych dupolizow trzyma rządy kierowniczka to na niczym się nie zna jej robota polega na obciążeniu na maxa ludzi świecić oczkami ,mówić jedno robić całkiem co innego ,takiego syfu w tak małym zakładzie nie widziałem jak żyje ,moja noga tam nie postanie nawet jak będę zdychać z glodu

Tak10Nie1

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. w mieście Kurzętnik. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Tak2Nie

• Sienkiewicza 58A
    13-306 Kurzętnik
  • NIP: 8741688962 REGON: 340129578 KRS: 0000247587
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie