Opinie o Wok Sp. z o.o. sp.k. w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wok Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wok Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wok Sp. z o.o. sp.k. w Brodnica

Aga

Witam,chciała bym się dowiedzieć czy przyjmują do pracy do Wok?? Czy warto złożyć tu papiery?

@Urszula

Interesuje mnie praca na produkcji,jakie zarobki??

Ktoś coś o pracy technologa grafika? Tam dawali UoP na czas próbny, ale nie podali, ile tu trwa taki okres startowy? I potem jest już umowa na czas nieokreślony? Bo jest tylko info o opcji przedłużenia, ale nie napisali, na jak długo. I jest to praca na 2 zmiany, 6 - 14 9 14 - 22. Rotacja jest tydzień/tydzień?

Mirek Nowy wpis

Poprzez swoją stronę firma szuka lidera zmiany. Dlaczego nie znajdzie go, wśród pracowników? Są tu opcje awansu? Z tego, co czytam są i wycieczki dla dzieci i paczki i świąteczne świadczenia pieniężne. A co z umową o pracę oraz wypłatą? Jest UoP na stałe i jaki pieniądz można zarobić?

Pootr Nowy wpis
@Mirek

Na Jakie zarobki może liczyć wózkowy.?

Aga

@Aga

A na jakim stanowisku szukasz? Ostatnio były oferty na specjalistów. Może warto napisać do nich wiadomość na email, próbowałaś?

Urszula Nowy wpis
@Urszula

Interesuje mnie praca na produkcji,jakie zarobki??

Joanna

Obecnie firma szuka kogoś na stanowisko Inżynier Energetyk. Wiecie jak wygląda rekrutacja, szczególnie chodzi mi o weryfikację wiedzy i umiejętności branżowych? Są zadania? Jakie pytania zadaje rekruter?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wok Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
anonim11

nie radzę, robota ciężka. kierowniczki okropne,zwłaszcza te blondyny dwie

Rysy
@anonim11

To prawda pracowałem tam kierowniczki niemaja pojęcia o robocie (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Rysy

No a nie można tego gdzieś zgłosić? Tzn. do szefa, ktory jest nad kierowniczkami?

@anonim11

Ja bym powiedziała że ta ciemna jest okropna iwredna

Ddd

Czy to prawda że piątki są wszystkie wolne i pracownicy z długim stażem pracy się zwalniają,co się dzieje?

Nowoczesna firma, z kierownikami można się dogadać. Jeśli chodzi o zarobki to podstawa jest taka sobie,ale premia jest wysoka i jak na brodnickie firmy wychodzi to dobrze

@pracownik

No to chyba jednak się pozmieniało skoro piszesz nagle, że premia jest wysoka. Dasz znać konkretnie jaka?

Lidia

Czemu tak nazywasz jej komentarz? Przecież jak coś ci się nie zgadza, to zawsze możesz merytorycznie odpisać, a nie :)

Kkk

Witam, czy w firmie WOK pracują obywatele Ukrainy?? I czy warto podjąć w tej firmie pracę, jakie zarobki.???Pozdrawiam

@Kkk

Nie pracują obywatele Ukrainy. Pracuje już tu jakiś czas. Mnie odpowiada ta praca.

Bożena

a o zarobkach coś wspomnisz ? też jesteś z nich zadowolony ? (napisz o jakim stanowisku mowa proszę )

Szukająca

Witam. Jakie są zarobki w kontroli jakości?

Z tego co widzę jeszcze parę miesięcy temu podobno brakowało w firmie ludzi, bo ludzie stąd uciekali. Premie niskie a nowi ponoć widząc zarobki od razu uciekali. Czy faktycznie do dziś tak tu jest? Są aktualnie duże rotacje czy może coś się zmieniło?

123....

Jednym słowem omijać tą firmę z daleka,kiedyś najlepsza firma KIEDYŚ ale dziś totalna porarzka brak ludzi,pracownicy z paro letnim doświadczeniem,polowa z nich uciekla bo z taką pensją nie wiadomo co zrobić,oszukują na karzdym kroku,premie 2-3 procent koń by się uśmiał, przychodzą nowi po pierwszej otrzymanej pensji uciekają...NO CÒŻ JAKE SZEFOSTWO TAKA PENSJA ZA CHWILE NIE BĘDZIE TAM KOMU PRACOWAĆ.....

dobrybylypracownik
@123....

Kierowniczki (blondyny dwie) są takie nieludzkie że do dziś mam koszmary z nimi.

Ka
@123....

zgadza sie cienszka praca a pieniendzy nie dają durzych, gdzieindziej lepiej

Wok Sp. z o.o. sp.k. szukała niedawno pracowników w mieście Brodnica. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Aaa.

Nie polecam pracy w tym KOŁCHOZIE ,!!!za te pieniadze mozna znaleźć o wiele lżejszą pracę, a oszukiwanie na pensjach jest na porządku dziennym .POZDRAWIAM

Nowa

Jakie sa zmiany? I jaka jest stawka dla mówi przyjętych?

Zzz

Nie polecam nikomu pracy w tej śmiesznej firmie,praca ciężka, a za te pieniądze mozna znaleźć o wiele lżejszą pracę,OSZUKUJĄ NA WYPLATACH I NIE POLECAM......

Słabe wrażenie

Nie polecam pracy w tej firmie. Kandydatom na stanowiska biurowe oferują śmieszne wynagrodzenia. Atmosfera dziwna, widać że pracownicy nie są tam doceniani.

nieinteresujsie

Opinia adekwatna do was. Wasze rozwiązanie problemu to pozbyć się kogoś. Słuchacie swoich lizodupców którzy chcą się pozbyć nowych. Tyle w temacie

Pracować#a#chcieć#pracować
@nieinteresujsie

Najwidoczniej ktoś nie potrafi rozwiązać problemu i ewidentnie ma problem. W każdej pracy trzeba robić, to tylko zależy od osoby czy jest chętna do pracy czy też i nie. Najwidoczniej u osoby powyżej nie było tego widać, skoro nie została przedłużona umowa. Tyle w temacie. Proszę zająć się sobą.

Nowy kandydat

Część, potrzebują do działu utrzymania ruchu do biura. Jak tam przełożony i atmosfera?

Ynmyu

Pracuję tam kilka lat i jest co raz gorzej od kiedy jest nowy szef produkcji oraz nowi dyrektorzy . Pomijam fakt ,że biurokracja jest z byt mocno rozbudowana każdy dział jest prawie jak osobna firma . Po drugie warunki pracy trudne i ciężkie brak wentylacji latem na hali 42 C° Była prowadzona wentylacja na resztę hali ale ją zdjęto. Panowie z PiP chyba kupieni bo przejdą obok jednej maszyny (Hala posiada kilkanaście maszyn z obstawą po 2, 3 ludzi) i or razu do góry na kawkę a jest . Wodę trzeba sobie kupować samemu w butelkach do picia bo ta z automatów i dużych butli Eden smakuje jak pomyje i ludzie po niej nie dobrze się czują. Atmosfera fatalna normy na maszynach tak podniesione ,że nie wykonalne jest zrobienie z czego szefowi na rękę bo mniejszą premie nalicza za wydajność zarobki poniżej krytyki 12 zł i to jeszcze brutto czyli po osiągnięciu podatki zarabiasz 8, 9 zł /h Pensje są nagminnie obcinane i pracownicy chodzą je wyjaśniać i tak nic nie wskurują bo szef produkcji omamia ludzi... stróż dostaje 1.500zł kontrola jakości nie wiele wiecej na miesiąc i są osoby które dostają 1800 do ręki i jeszcze wmawia ,że jest w tym premia.... ręce opadają na taki wyzysk jaki tu panuje ! Od nowego roku stawka najniższa 14,70 wedle ustawy ale oni nic sobie z tego nie robią szef mówi.... U NAS JEST INACZEJ.... W takim razie to nie jest Polska.... Tylko rebublika Bananowa Nie mówie ,że nie które maszyny są w systemie 4 brygad i tam są wiekszd dodatki i można zarobić 3tyś ale tą możliwość mają nie liczni jest jeszcze Stary zakład na ul. Czarnieckiego tam pracują starsi pracownicy i maszyny są tam prymitywne i stare które powinny być wycofane z eksploatacji gdyż są nie sprawne lub awaryjne niebezbieczne a i tak nakładają normy i oczekują super wydajności... jednym słowem Kołchoz lub kompania karna.... Szczerze omijajcie ! Przychodzą nowi to nie wytrzymują tydzień 2 i uciekają po miesiącu.

yeah
@Ynmyu

Czemuś biedny ? Boś głupi... czemuś głupi ? Boś biedny... I się zdecyduj czy "nie" z przymiotnikami piszę się razem, czy też oddzielnie. W XXI wieku robić błędy ortograficzne to trochę przypał :)

Happy
@Ynmyu

Człowieku, jak już piszesz jakiś komentarz, to stosuj język polski, bo nic nie można zrozumieć... Oczy krwawią gdy się to czyta. Najbardziej rozbawiło mnie ostatnie zdanie. To ludzie zwalniają sie po tygodniu, po dwuch i jeszcze siedzą tam miesiąc? XD Chyba, że nie ukończyłeś podstawówki i dlatego są takie banalne byki w pisowni. To sorry. Jak Tobie tak źle, to się zwolnij z pracy, chyba że już tam nie pracujesz, bo Cię zwolnili i usiłujesz się zemścić. To jakoś Ci nie wyszło, bo jedynie można się pokulać ze śmiechu, ze względu na taką znajomość języka polskiego xD Po drugie, to naruszasz tajemnicę firmy na portalu i kiedy się dowiedzą kim jesteś, mogą Cię pociągnąć do odpowiedzialności.

Hhh

Drugi vorverk jednym słowem

Zgadzam.sie rok 2021 nic się nie zmieniło chyba ze na gorsze

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Wok Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Brodnica? Oczekujemy na nowe sprawozdania.

Czas na inspekcję pracy.

WOK w Brodnicy na ul Czarnieckiego- Kierownik zmiany Pan (usunięte przez administratora)Ubliża ludziom tam pracującym wyzwiskami z rynsztoku.(usunięte przez administratora)Warunki pracy to katastrofa ,na hali prawie 50 stopni ,nie ma klimatyzacji i nawiewu . Na halach smród nie do wytrzymania np.od wypalania styropianu.Nie ma wody w butelkach, stoi baniak z wodą oddalony od stanowisk pracy około 100m ,w baniaku woda pomyje po której ludzie chorują.Nagminnie zabierane i zaniżane premie.Po wyrobionej normie premia i tak zaniżona. Maszyny stare wyeksplatowane które nie spełniają norm .Ludzie często uciekają tego samego dnia co zostali przyjęci do pracy.Jednym słowem ten zakład prosi się o inspekcję pracy i oby jak najszybciej zanim ktoś straci tam zdrowie lub życie .

@Czas na inspekcję pracy.

Na Podgórnej to samo

@Adam

A czy wiesz może, jak wyglądają dokładnie warunki zatrudnienia na Podgórnej dla operatorów wózków? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ właśnie szukają pracownika na to stanowisko, a niewiele wiem o tym pracodawcy. Przede wszystkim interesują mnie takie kwestie, jak forma zatrudnienia i zarobki na początek.

Wózki
@Urszula

Umowa o pracę a zarobki na początku jak wszędzie najniższa. Po okresie próbnym dorzucają premie i już wtedy trochę lepiej.

Wakacyjna

Witam. Jak wyglądają zarobki w tej firmie i ogólnie jak wygląda praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Wok Sp. z o.o. sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Wok Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Wok Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wok Sp. z o.o. sp.k.?

Wok Sp. z o.o. sp.k.
  • Podgórna 104