Comfortel sp.z o.o

Tychy

Comfortel sp.z o.o

Opinie o Comfortel sp.z o.o

Emilia

Znalazłam kilka ofert pracy, podsyłam Wam link: http://comfortel.pl/index.php/kariera/186-tester Może ktos był ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie i podzieli sie opinią? Jaka jest atmosfera w Comfortel? Polecacie tego pracodawcę?

Nie jestem Robotem

jak tam ARNIS panie prezesie? Udało się skończyć w 3 miesiące, bo chyba taki był plan na początku 2014 roku?

- misiek
@Nie jestem Robotem 23.03.2018 07:49

taaak będzie gotowy w 2118 na kolejną rocznice niepodległości tak jak i reszta bo kto ma interes w tej firmie żeby coś szybciej i konkretniej zrobić??? :-)

ex-googler
@- misiek 27.03.2018 16:01

Wystarczy wejść na stronę firmy żeby przeczytać że dostępna jest już trzecia odsłona tego systemu (czymkolwiek on jest, nie znam) Nie wiem co takie przytyki wnoszą merytorycznego do informacji o tym jak się pracuje w tej firmie. http://www.comfortel.pl/index.php/firma/aktualnosci/231-arnis-v-3-0

- misiek
@ex-googler 30.03.2018 14:02

odsłon systemu może być sporo ale gdzie jest komplet funkcjonalności? jestem tylko informatykiem ale jak to się ma do konkurencji ???

Emilia

@Wiktor, czy zdecydowałeś się aplikować do Comfortel? Czy obecnie firma szuka nowych pracowników? Możecie podzielić się opiniami o firmie, jaka panuje atmosfera? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Wiktor

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy? Tak nie jasno piszecie!

-pracownik
@Wiktor 21.02.2018 23:32

nie warto Prezes i tak będzie zawsze udowadniał ci że nic nie potrafisz - skończyłeś zawodówkę ??? jeśli nie to już masz problem bo Prezes skończył i uważa że tylko ta droga jest słuszna - powodzenia - firma ma problemy finansowe jeszcze płaci

Były pracownik o sporym stażu

Projekty technicznie na wysokim poziomie i bardzo ciekawe . Duży przekrój technologi - można się było naprawdę sporo nauczyć. Duża swoboda w wyborze bibliotek i technologii. Płaska struktura firmy. Atmosfera bardzo dobra. Brak ASAP, komfortowe deadline. Bardzo dobry stosunek liczby senior dev do juniorów, w zasadzie każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Płace za moich czasów były poniżej średniej rynkowej, nie wiem jak teraz. Na pierwsza a nawet druga pracę polecam jak najbardziej. Na minus - obowiązywały kiedyś sztywne godziny pracy 8-16, ciężko było o pracę zdalna, problem z klimą w lecie. Nie wiem czy coś się zmieniło w tych tematach. Ogólnie ja wspominam bardzo dobrze pracę w Comfortelu, grozi zasiedzeniem się w tej firmie.

Bobik

Bardzo dobra atmosfera. Ludzie są dla siebie bardzo serdeczni. Same obowiązki również ok. Niestety zarządzanie średnie. Płace słabe jak na Śląsk. I rozwój firmy na niskim poziomie. Jednak to dobra paca dla praktykanta, absolwenta lub kogoś o niewygórowanych oczekiwaniach.

adaś

ludzie, technologie, atmosfera stanowczo odradzam

Nie rozumiem skąd takie słabe oceny. Pracuje się bardzo dobrze. Podwyżki jak najbardziej są, premie też. Atmosfera w pracy wyjątkowo pozytywna. A i cała firma idzie w dobrym kierunku i ciągle się rozwija. Żadnego zastraszania (?!) nie ma

zainteresowany

tak się składa że hejty nie powstają sobie od tak, coś jest na rzeczy ...

Gorge

Mam wrażenie, że to są zwykłe hejty, a nie opinie pracowników. Pracuje w Comfortelu od kilku lat i nie czuje się zastraszony wręcz przeciwnie.

Admin

nie warto, krótko wzroczność prezesa, ludzie zastraszeni bojący się podjąć decyzji czy iść w lewo czy w prawo - Polaczkowo

Krystyna

A mi się dobrze tutaj pracuje ! Mnie też ciekawią negatywne opinie i te rozbieżności. Jedno co jest pewne to to, że firma jest najlepszym producentem pączków i wędlin na Śląsku ! Pozdrawiam !

Nie warto i niwidze Żadnych rozbieżności

kamil

Warto, nie warto?

Nie polecam. Co roku na swoim kółku rewanżowym powtarzają że nie wiedzą czy pieniędzy starczy. Zle decyzje. Brak premii. Płacone zawsze pod sam koniec.poważnie zastanawiam się nad zmiana pracy.

Zostaw opinię o Comfortel sp.z o.o - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comfortel sp.z o.o