Opinie o Comfortel sp. z o.o w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Comfortel sp. z o.o, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comfortel sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comfortel sp. z o.o w Tychy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Anna Nowy wpis

Widzę dwa ogłoszenia w tej firmie że wiszą na goworku ! Czy serwisant ma szansę na negocjajcję tego wynagrodzenia 3300-4000 brutto na takim stanowisku to niestety dośc niska kasa?

On Nowy wpis
@Anna

Oczywście, kade stanowisko ma możliwość negocjacji wynagrodzenia i jest to zależne od posiadanych umiejętności, które zostaną poruszone na rozmowie rekrutacyjnej.

Krystyna Nowy wpis
@On

A jeśli chodzi o późniejsze ubieganie się o podwyżkę to jak ten aspekt tutaj wygląda?

ks
Kandydat

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej ?

Comfortel
@ks

Oczywiście, w Comfortel Sp. z o.o. jest możliwość pracy zdalnej.

Łukasz Nowy wpis
@Comfortel

Można pracować w pełni zdalnie, czy jednak trzeba się pojawiać w biurze kilka razy w tygodniu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Comfortel sp. z o.o?

Jakie są mocne strony pracodawcy Comfortel sp. z o.o?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Elektro Instalator / Teletechnik oferowane przez firmę Comfortel sp. z o.o? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Elektryk
Tychy
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(35 opinii)
logo firmy New Business Specialist
Centrum Inteligentnego Rozwoju
(28 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. handlu zagranicznego
Marek Kusz Jarosław Kot
(2 opinie)
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Comfortel sp. z o.o?

SB
@Pytanie

Comfortel to niewielki ale skuteczny software house (ale także serwis ICT) tworzący zaawansowane i nowoczesne oprogramowanie. Jeśli chodzi o atmosferę to oceniam ją na bardzo dobrą, ludzie są mili, kompetentni, pomocni i mają poczucie humoru, firmie nie brakuje luzu, a mimo to każdy jest odpowiedzialny i dobrze wykonuje swoje obowiązki. Imprezy integracyjne zawsze na dobrym i kulturalnym poziomie ;) Jeśli chodzi o sprzęt to 50/50 - część starego, część nowego. Głównie praca na odpowiednich wirtualkach przez RDP co ma niewątpliwie swoje zalety. Jeśli chodzi o elastyczność czasu pracy to czasem wymagało to zbyt wiele tłumaczenia, ale dogadać się można, benefity OK ale kawa nie była bezpłatna. Zarobki kwestia względna i do negocjacji, zawsze może być lepiej. Kursy, szkolenia - raczej nie istnieją, poza tym na ogół pracują tam ludzie, którzy są profesjonalistami w tym co robią. Sprawy administracyjne raczej szybko i sprawnie. Pomijając brak softu do zarządzania testami reszta procesów funkcjonuje czasem lepiej/szybciej niż w korporacji. Praca z ogólnie znanym softem w branży. Technologie programistyczne na czasie. Generalnie pozytywnie.

Jak jest z pakietem medycznym w Comfortel sp. z o.o? Można dołączyć rodzinę?

Pracodawca

@Pytanie

W firmie Comfortel Sp. z o.o. pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną, do której można dołączyć również rodzinę.

Czy można liczyć w Comfortel sp. z o.o na prywatną opiekę medyczną?

TeamComfortel
@Pytanie

Pracownicy firmy Comfortel są objęci prywatną opieką medyczną, mają również możliwość korzystania z kart Multisport.

Kcin

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tego pracodawcy! Poziom firmy jest fatalny, zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym (już nie mówiąc o podejściu scrumowym). Płace kiepskie. Technologie w firmie po kosztach, a sprzęt pracowniczy to totalne dno. Większość ludzi pracuje tam od początku, także podejście do wszystkiego z klapkami na oczach (generalnie jak się nie wstrzelisz to się nie dogadasz). Prezes firmy wydaje się być bardzo apodyktyczny i jak coś nie jest po jego myśli to ..., także ludzie się boją w ogóle odezwać. Trzeba się też przygotować, że trzeba będzie naprawiać różne rzeczy w firmie (zapchane kolanka w umywalkach, spłuczki w toalecie, składanie szafek, itp., itd.).

CB600
@Kcin

Jako pracownik który miał nieprzyjemność pracować z twórcą tego wpisu mogę tylko powiedzieć, że jest to osoba nie kompetentna, nie chce się integrować z pracownikami firmy i chamsko odnosi się do pracowników którzy są młodsi wiekiem ale z dłuższym stażem np.: "Jak coś ode mnie chcesz to se podejdź". Do swojego przełożonego odnosi się bez poszanowania przy całej firmie. Co do samej firmy to chciałbym powiedzieć, że daje dużo możliwości integracji, jednak trzeba chcieć się integrować i mieć w sobie chodź trochę kultury. Pracuję w firmie Comfortel już kilka lat, nie jestem pracownikiem przyjętym na początku rozpoczęcia działalności firmy i raczej nie mam podejścia z "klapkami na oczach". Miałem przyjemność pracować już w kilku firmach z branży IT i jako pracodawca Comfortel jest najlepszy. Sprzęt jest wystarczający (służbowy komputer, telefon, samochód) dla pracowników którzy pracują w delegacjach. Programiści mają służbowe komputery stacjonarne. Firma jako proces wytwarzania oprogramowania w jednym z nowych projektów przyjęła framework SCRUMowy. Sprinty są planowane, realizowane a retrospektywa szanowana i omawiana w odpowiednim gronie. Co do prezesa to mogę się wypowiadać tylko w samych superlatywach ale może dlatego, że dzielimy podobne hobby. Człowiek otwarty i układowy. Trzeba jednak pamiętać, że jest to przede wszystkim biznesmen i właściciel firmy. Co do naprawy różnych rzeczy w firmie to akurat jest prawda. Osobiście dla mnie nie jest problemem czasem oderwać się od komputera i wymienić żarówkę. Bywa, że są jakieś większe rzeczy do zrobienia jak dokręcanie śrub w bujającym się biurku. Ogólnie wszystko zależy od podejścia i jak ktoś ma z takimi rzeczami problem to będzie narzekał. Ja takie rzeczy robię z uśmiechem na twarzy i nie jest to dla mnie w żaden sposób uwłaczające. W firmie panuje pozytywna atmosfera, młoda kadra kierownicza rozumie różne potrzeby i nie ma nigdy problemu żeby się dogadać. Dodatkowo świeże owoce, soki, pakiety socjalne (Multi sport, prywatna opieka medyczna) bardzo uprzyjemniają pracę. Ludzie są bardzo mili i kontaktowi. Ja jako zadowolony pracownik mogę polecić pracodawcę COMFORTEL. Mam nadzieję, że ta wypowiedź trochę naprostuje wizerunek firmy który niestety przez wpisy ludzi takich jak wyżej jest wypaczony. Pozdrawiam.

~HAHA
@Kcin

wreszcie ktoś napisał prawdę :-) i widzę że jak było tak jest.... :-)

~HAHA
@CB600

to proszę nie być anonimowym i się podpisać pod swoimi opiniami :-)

Marcin

Generalnie o firmie można powiedzieć wiele dobrego. Atmosfera pracy i podejście do pracownika są na wysokim poziomie. Dużo pracowników ma staż większy od 10 lat i identyfikuje się z wartościami firmy.

Emilia

Znalazłam kilka ofert pracy, podsyłam Wam link: http://comfortel.pl/index.php/kariera/186-tester Może ktos był ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie i podzieli sie opinią? Jaka jest atmosfera w Comfortel? Polecacie tego pracodawcę?

Nie jestem Robotem

jak tam ARNIS panie prezesie? Udało się skończyć w 3 miesiące, bo chyba taki był plan na początku 2014 roku?

- misiek
@Nie jestem Robotem

taaak będzie gotowy w 2118 na kolejną rocznice niepodległości tak jak i reszta bo kto ma interes w tej firmie żeby coś szybciej i konkretniej zrobić??? :-)

ex-googler
@- misiek

Wystarczy wejść na stronę firmy żeby przeczytać że dostępna jest już trzecia odsłona tego systemu (czymkolwiek on jest, nie znam) Nie wiem co takie przytyki wnoszą merytorycznego do informacji o tym jak się pracuje w tej firmie. http://www.comfortel.pl/index.php/firma/aktualnosci/231-arnis-v-3-0

- misiek
@ex-googler

odsłon systemu może być sporo ale gdzie jest komplet funkcjonalności? jestem tylko informatykiem ale jak to się ma do konkurencji ???

Emilia

@Wiktor, czy zdecydowałeś się aplikować do Comfortel? Czy obecnie firma szuka nowych pracowników? Możecie podzielić się opiniami o firmie, jaka panuje atmosfera? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Wiktor

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy? Tak nie jasno piszecie!

-pracownik
@Wiktor

nie warto Prezes i tak będzie zawsze udowadniał ci że nic nie potrafisz - skończyłeś zawodówkę ??? jeśli nie to już masz problem bo Prezes skończył i uważa że tylko ta droga jest słuszna - powodzenia - firma ma problemy finansowe jeszcze płaci

Były pracownik o sporym stażu

Projekty technicznie na wysokim poziomie i bardzo ciekawe . Duży przekrój technologi - można się było naprawdę sporo nauczyć. Duża swoboda w wyborze bibliotek i technologii. Płaska struktura firmy. Atmosfera bardzo dobra. Brak ASAP, komfortowe deadline. Bardzo dobry stosunek liczby senior dev do juniorów, w zasadzie każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Płace za moich czasów były poniżej średniej rynkowej, nie wiem jak teraz. Na pierwsza a nawet druga pracę polecam jak najbardziej. Na minus - obowiązywały kiedyś sztywne godziny pracy 8-16, ciężko było o pracę zdalna, problem z klimą w lecie. Nie wiem czy coś się zmieniło w tych tematach. Ogólnie ja wspominam bardzo dobrze pracę w Comfortelu, grozi zasiedzeniem się w tej firmie.

Bobik

Bardzo dobra atmosfera. Ludzie są dla siebie bardzo serdeczni. Same obowiązki również ok. Niestety zarządzanie średnie. Płace słabe jak na Śląsk. I rozwój firmy na niskim poziomie. Jednak to dobra paca dla praktykanta, absolwenta lub kogoś o niewygórowanych oczekiwaniach.

adaś

ludzie, technologie, atmosfera stanowczo odradzam

Nie rozumiem skąd takie słabe oceny. Pracuje się bardzo dobrze. Podwyżki jak najbardziej są, premie też. Atmosfera w pracy wyjątkowo pozytywna. A i cała firma idzie w dobrym kierunku i ciągle się rozwija. Żadnego zastraszania (?!) nie ma

zainteresowany

tak się składa że hejty nie powstają sobie od tak, coś jest na rzeczy ...

Gorge

Mam wrażenie, że to są zwykłe hejty, a nie opinie pracowników. Pracuje w Comfortelu od kilku lat i nie czuje się zastraszony wręcz przeciwnie.

Admin

nie warto, krótko wzroczność prezesa, ludzie zastraszeni bojący się podjąć decyzji czy iść w lewo czy w prawo - Polaczkowo

Zostaw merytoryczną opinię o Comfortel sp. z o.o - Tychy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Comfortel sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Comfortel sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Comfortel sp. z o.o
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Comfortel sp. z o.o