Comfortel sp.z o.o

Tychy

Opinie o Comfortel sp.z o.o

Były pracownik o sporym stażu

Projekty technicznie na wysokim poziomie i bardzo ciekawe . Duży przekrój technologi - można się było naprawdę sporo nauczyć. Duża swoboda w wyborze bibliotek i technologii. Płaska struktura firmy. Atmosfera bardzo dobra. Brak ASAP, komfortowe deadline. Bardzo dobry stosunek liczby senior dev do juniorów, w zasadzie każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Płace za moich czasów były poniżej średniej rynkowej, nie wiem jak teraz. Na pierwsza a nawet druga pracę polecam jak najbardziej. Na minus - obowiązywały kiedyś sztywne godziny pracy 8-16, ciężko było o pracę zdalna, problem z klimą w lecie. Nie wiem czy coś się zmieniło w tych tematach. Ogólnie ja wspominam bardzo dobrze pracę w Comfortelu, grozi zasiedzeniem się w tej firmie.

Bobik

Bardzo dobra atmosfera. Ludzie są dla siebie bardzo serdeczni. Same obowiązki również ok. Niestety zarządzanie średnie. Płace słabe jak na Śląsk. I rozwój firmy na niskim poziomie. Jednak to dobra paca dla praktykanta, absolwenta lub kogoś o niewygórowanych oczekiwaniach.

adaś

ludzie, technologie, atmosfera stanowczo odradzam

Nie rozumiem skąd takie słabe oceny. Pracuje się bardzo dobrze. Podwyżki jak najbardziej są, premie też. Atmosfera w pracy wyjątkowo pozytywna. A i cała firma idzie w dobrym kierunku i ciągle się rozwija. Żadnego zastraszania (?!) nie ma

zainteresowany

tak się składa że hejty nie powstają sobie od tak, coś jest na rzeczy ...

Gorge

Mam wrażenie, że to są zwykłe hejty, a nie opinie pracowników. Pracuje w Comfortelu od kilku lat i nie czuje się zastraszony wręcz przeciwnie.

Admin

nie warto, krótko wzroczność prezesa, ludzie zastraszeni bojący się podjąć decyzji czy iść w lewo czy w prawo - Polaczkowo

Krystyna

A mi się dobrze tutaj pracuje ! Mnie też ciekawią negatywne opinie i te rozbieżności. Jedno co jest pewne to to, że firma jest najlepszym producentem pączków i wędlin na Śląsku ! Pozdrawiam !

Nie warto i niwidze Żadnych rozbieżności

kamil

Warto, nie warto?

Nie polecam. Co roku na swoim kółku rewanżowym powtarzają że nie wiedzą czy pieniędzy starczy. Zle decyzje. Brak premii. Płacone zawsze pod sam koniec.poważnie zastanawiam się nad zmiana pracy.

Zostaw opinię o Comfortel sp.z o.o - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comfortel sp.z o.o