ESI Elwat

Wrocław

Opinie o ESI Elwat

Nurogęś

Już niebawem jedno z adamsów będzie prezesować spółdzielni. Sa w radzie i w zwiazkach to da sie zalatwic. Po chemipolu rozłoża elwat .

Lidia

@Hans Klossrozumiem, że firma jest otwarta na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. To ważna wiadomość dla osób, które aktualnie poszukują pracy. Mógłbyś powiedzieć, co powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane dołączeniem do ESI Elwat?

A ja się cieszę że na nich nie głosowałem. Bo dzisiaj mieliśmy się okazję przekonać jak jest przez nich rozumiane dobro spółdzielni, które myli im się z własnym interesem.

Czekający na dobrom zmianę.

Właściwe ludzie na właściwym miejscu.

Brawo, brawo

Gratuluje wyboru wszystkim członkom nowej rady nadzorczej i życzę wszystkiego najlepszego.

Hans Kloss

Tak się cieszę że wczoraj zwyciężyło dobro Spółdzielni . Bardzo gratuluję wszystkim nowym członkom rady objęcia funkcji. Dziękujemy wszystkim za wczorajsze mondre decyzje. Tak trzymać. Zapraszamy wszystkie osoby chconce u nas pracować z grupami inwalidzkimi do składania dokumentów w kadrach .

Ten co chce spokojnie pracować.

Mnie się tutaj fajnie pracuje. Większość kolegów i koleżanek jest życzliwa i sympatyczna. Potwierdzam wszystkie informacje zawarte w poprzednich wpisach. Co prawda rodzina Adamsów wróciła z wczasów i zygzakowata znowu pluje jadem, ale robi to mniej oscentacyjnie, bo chyba Spółdzielnik wysłał do dyrekcji płytę z nagraniem jej wystąpień. W sumie to nie wiem o co Adamsom chodzi i co nimi kieruje. Panoszą się, wymądrzają, obstawiają radę, związki i wszystkie możliwe komisje, a kto się z nimi nie zgadza to wróg śmiertelny.

Poszukujący pracy

Napiszcie czy są przyjęcia i jak się pracuje . Czy wypłata jest w terminie, czy są godziny nadliczbowe a jeśli tak to jak są rozliczone. Czy jest fundusz socjalny i rehabilitacyjny. Czy można liczyć na wczasy pod Gruszą i zapomogi? Pytam, bo miałem to wszystko w Chemipolu, potem nie miałem tego już w WABCO, a u prywaciarzy można zapomnieć. Teraz pracuje w Irlandii, ale gdybym załapał się do Elwatu gdzie pensje i godziny są uczciwie płacone jest pełen socjal i rehabilitacja to bym został.

Spoldzielnik
@Poszukujący pracy 04.05.2017 08:54

Jest dokładnie tak jak napisał kolega Pracownik. Nikomu nie przeszkadza że mam rentę, że czasem pójdę na zwolnienie czy na przepustce z pracy do lekarza albo rehabilitanta . Zawsze wypłata jest na koncie do końca miesiąca, godziny nadliczbowe płatne w miesiącu w którym przepracowałaś, oprócz tego pełen socjal , dodatkowy urlop na turnus rehabilitacyjny , zwracają za leki i okulary, możesz sobie też kupić ciśnieniomierz i dział socjalny ci rozliczy. A oprócz tego wszystkiego możesz sobie dorobić na umowę zlecenie montując podroby w domu. Są tez związki zawodowe jakby co. Więc chyba tylko debil może mówić, że w tej firmie jest mu źle. Jak robiłeś Chemipolu, to składaj papiery bo na pewno sobie poradzisz.

Poszukujący pracy.
@Poszukujący pracy 04.05.2017 08:54

No i w sumie nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie. Jeśli prawdą jest to co pisze Spółdzielnik , to warto tu pracować. Ale jak się czyta te inne wpisy, to przypomina mi się Chemipol, gdzi też było jątrzenie, plotki i pomówienia, ale nie było wtedy serwisu gowork.

TAS

A czy ty wiesz, że to jest forum publiczne. Więc nie obrażaj ludzi.

Now here- nowhere

Już za chwileczkę już za momencik zaczniemy nasze porządki.

hehe

A atmosfera jaka aktualnie teraz panuje? Pozdrawiam

YYY

Nie rozumiem wypowiedzi większości byłych pracownikow i wszelkich tak zwanych działaczy spod ciemnej gwiazdy. Pracuję tutaj od dłuższego czasu i uważam, że to najlepsza firma jaka mogła mi się trafić. Przyjazna atmosfera pracy, pomocni koledzy, elastyczne godziny pracy, stabilne zarobki i wcale nie muszę siedzieć w pracy w weekendy, żeby pracować. Pozdrawiam :)

Zbyszek

Wszystkie stanowiska są obsadzone a chętnych do pracy jest bardzo dużo.

Spejson

Takie zmiany są realne w firmie. Jusz je rospoczelismy.

Pierr
@Spejson 22.04.2016 09:04
Takie zmiany są realne w firmie. Jusz je rospoczelismy.

A co konkretnie zamierzacie zrobić ?

Aparatowy

Czołem wszystkim. Wróciłem z zagranicy szukam roboty najlepiej przy obróbce plastiku. Czy są przyjęcia, a jeżeli tak to gdzie składać papiery? Robiłem kiedyś w Pilmet i Chemipol, znam się na wtryskarkach i automatach tokarskich. Mam tez prawko C+E. Napisze ktoś jaka jest atmosfera i warunki pracy.

Jacek

To jest portal, dla potencjalnych pracowników aby mogli zapoznać się z opiniami tych którzy pracowali lub pracują, aby ułatwić decyzję czy warto się starać o pracę. Wy tutaj piszecie co byście chcieli zmieniać, usprawniać - zupełnie niepotrzebnie A ja chcę zapytać jakie są zarobki, czy wypłata jest do dziesiątego każdego miesiąca, czy na koniec miesiąca na jakie dodatki pozapłacowe można liczyć, czy jest możliwość dorobienia w godzinach nadliczbowych co pójść i czy koniecznie trzeba mieć grupę inwalidzka żeby tutaj pracować. To napiszcie, bo z tego co słyszałem to ludzie to są fajni i sympatyczni.

szukająca

Ale napiszcie czy są przyjęcia i gdzie składać cv

Obiektywna

Ja z pracy jestem zadowolona. Oczywiscie chciałabym zarabiać więcej ale jak zsumuje to co mogę stracić, to szanuję co mam. W każdym zwkladzie znajdą się ludzie, z którymi nie chce się pracować ale co zrobić. Stabilizację przedkładam nad partykularne interesy spoldzielczych chuliganów. Nie pije z nimi, jednym słowem olewam ludzi nieodpowiedzialnych. Każdy ma prawo pisać to co chce, pod warunkiem że nie obraża innych.

Babel

Alescie sie chłopcy i dziewczyny rozpisali. Generalnie sie z Wami zgadzam, ale po co tym pisać na ogólnodostępnym forum. Trzeba pracować i tyle.

Branson

Do Myślący. Dobrze to ująłeś. Tez tak uważam. Nic dodać, nic ująć.

agu

Dzięki za informację

agu

Cześć szukam pracy czy ktoś może mi napisać czy potrzebują ludzi na produkcji? Mam doświadczenie na produkcji,montażu.Proszę o odpowiedż z góry dziękuję

Mrowkojad
@agu 19.01.2016 11:37

Możesz złożyć papiery, ja sie załapałem z urzędu pracy i pracuje już na druga umowę. Ludzie generalnie fajni za wyjątkiem paru ( usunięte przez administratora) dazacych do powrotu poprzedniej prezes.

Jacobs

Ustalili już skład nowej rady ??? a przwewodniczącym kto ? Prosze ja ciebie.

Monter

1. Wypłata zawsze na czas. 2. Jak jesteś dobry to normę wyrobisz w 3 godziny, potem albo robisz ponad normę i dostajesz kasę albo cicho siedzisz do fajrantu. 3. Na szczęście zmienił sie kierownik na produkcji i jest dużo lepiej. 4. Jak nie wyrabiasz normy to i tak dostajesz swoją stawkę, no to chyba nie jest złe. 5. Oprócz tego wczasy pod grusza, na miejscu przychodnia i pełen social. 6. Jeśli mi by sie nie podobało to mogę iść gdzie indziej. 7. Robię swoje, nie politykuje, reszta to nie moja działka.

Brylant

To zależy co potrafisz i co sobą reprezentujesz. Chcesz cos wiedzieć to pisz do mnie na priv.

Zostaw opinię o ESI Elwat - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESI Elwat