Opinie o Auto Watin S.J. w Jelonek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto Watin S.J.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Watin S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Watin S.J. w Jelonek

Marco

Pracuję w Watinie, ale od pewnego czasu myślę o zmianie. Podstawa niższa niż w popularnych marketach, a "premia" za sprzedaż taka sobie. Nikt Wam nie powie, jak ją policzyć, i nie wiadomo ile dostaniesz. "Szału ni ma". za to presja ogromna, można ją wyczuć jak psa, który zmoknie na deszczu, i to czasami jest ciężkie do wytrzymania. Dlatego myślę jak powyżej.

@Jeszczepracownik jak to możliwe? W takim razie jak w Auto Watin S.J. jest dokładniej wypłacane wynagrodzenie? Podstawa + premia?

Jeszczepracownik

Ciekawa firma - im więcej pracujesz i sprzedajesz, tym mniej zarabiasz. A kolega "pracownik" to chyba wcześniej w empiku pracował, że jest zadowolony z tutejszych podstaw i prowizji.

@pracownik a co sprawia, że czujesz się doceniony? Każdy pracodawca ustala swój własny sposób premiowania pracowników. Możesz opowiedzieć forumowiczom szukającym ofert pracy, jak wygląda to w Auto Watin S.J.?

Rozmowę kwalifikacyjną w Auto Watin S.J. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Mechanik samochodowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Pracuje tam około 6 miesięcy, jestem bardzo zadowolony z pracy jaką zaoferował mi Autowatin. Przeszedłem z firmy konkurencyjnej i opłacało mi się to. Miałem okazję się wykazać w firmie i czuje się doceniony. Polecam w 100%.

staszek

oczywiście że dobre opinie, firma jako autoryzowany dealer marki Ford. trzyma moim skromnym zdaniem naprawdę wyski poziom i ma wysokie wymagania jeśli chodzi o aktualnie prowadzone rekrutacje, ale warto próboewać moim zdaniem swoich sił w walce o pracę tutaj

grzegorz

to zalezy tylko i wylacznie od Ciebie, mozesz zarobic 3-4 tysiace ale tez 10 i wiecej, wynagrodzenie jest prawie liniowo zalezne od wyniku dzialu

grzegorz

placa zalezy wylacznie od Ciebie , mozesz zarobic 3-4 tysiace jak rowniez dwa-trzy razy tyle , wynagrodzenie zalezy od wyniku dzialu , nie ma sufitu

daisy

tak tylko moim zdaniem źle to zostało przedstawione. Chodzi mianowcie o fakt , że rzeczywiście będziesz zarabiał dobrze jeśli Twoje wyniki sprzedażowe będą równie dobre. Przy gorszym miesiącu albo pechu nie będziesz miał tej kasy niestety zbyt dużo. Tu się dopiero robi problem z tą "dużą kasą". Czytaj między wierszami

nick

słyszałem że zwalniają ludzi z długoletnim stażem w firmie ,to chyba dzieje się coś niedobrego ?

a
@nick

a jeśli ci starzy pracownicy wykorzystali zaufanie pracodawców i działali na szkodę firmy poza tym nadal pracuje wielu pracowników z wieloletnim stażem i dlaczego ich się nie zwalnia ?

Na jaką umowę zatrudniają?

stach
@Anonim

umowa o pracę z 2 tygodniowym wypowiedzeniem jak wszędzie, zarobki? to zależy bo jest system motywacyjny ktory daje mozliwosc zarobic znacznie wiecej niz w innych firmach ale trzeba robic, wiadomo. Firma wogule nastawiona jest na tych co chcą duzo zarabiać. Jak jesteś dobry to zarobisz, jak nie to do nas nie przychodz bo i tak odpadniesz ;)

Któryś pracownik
@stach

System MOTYWACYJNY? Ciekawe. nie odczuwam tego w ogóle.

Hania-Mania

długo nie było żadnej opinii, ale wiesz dlaczego?? bo już nie ma co komentować. dolina :(

inny

Pracuję ok 5 lat, podstawa minimalna + premia = da się wyżyć, umowa na czas określony na kilka lat z 2 tyg wypowiedzeniem (jak wszyscy), w ciągu ostatniego roku nastąpiło dosyć dużo pozytywnych zmian (nowe budynki salonu i serwisu, nowy dyr, nowy kier serwisu, restauracja z dofinansowaniem dla pracowników). Z pewnością jest lepiej. Czy polecam? Szukający problemów zawsze je znajdą...

qwerty

Pracowac trzeba wszędzie! Chcący szuka sposobu a niechcący powodu. I to jakby tyle w temacie. Jeśli ktoś nie chce pracowac to wszędzie będzie mu źle, jeśli chce pracowac to ktoś to doceni. Mi się praca bardzo podoba, mam fajnego szefa. Pensja wiadomo, zawsze mogłaby byc większa ;) Mam też kilka pomysłów, obserwacji. Wiem co trzeba zrobic żeby firma Auto Watin więcej zarabiała. Może kiedyś uda mi się pogadac z Dyrektorem i przekazac sugestie.....

racja

racja

obserwator

Z profilu działalności firmy można domyślić się, że mimo wszystko nie składa się ona jedynie z tak "strasznego" działu serwisu... To też dział sprzedaży części, salon, dział sprzedaży aut używanych, etc... Niejeden z was, który tak negatywnie wypowiada się o tej firmie zdobył w niej doświadczenie, dzięki czemu dziś może pracuje w innej "lepszej" firmie. Wszystko zależy od ludzi, a z opinii osób pracujących obecnie (przynajmniej w niektórych działach), wiem, że bardzo dużo się zmieniło, na lepsze... Więc zamiast rozpamiętywać stare czasy, niech ktoś w końcu napisze, jak jest naprawdę, bo od klientów firmy słychać dużo dobrego...

Widzę, że tutaj trafiają chyba sami zdesperowani byli lub obecni pracownicy chcący podnieść się na duchu. Pracuje tam już jakiś czas i nie zauważyłem żeby sie potwierdziło to co piszecie. Wszedzie trzeba pracować, a jak się nie chce nic robić to zapraszam na "Kuronia".

Były Pracownik

Potwierdzam wcześniejsze wpisy absolutnie nie polecam ODRADZAM!!!(usunięte przez administratora) zł NIE POLECAM!!!!!

Kolego w firmie auto watin nie masz się szkolić, być wyszkolonym uprzejmym czy wyksztalconym. Grunt zebyś za dużo nie wymagał, nie kłapał dziobem i pracowal(usunięte przez administratora)

Dział Personalny AUTO WATIN S.J.

Witam, bardzo zaniepokoiła nas powyższa opinia. Firma AUTO WATIN dokonała wewnętrznego rozeznania na temat takiej, bądź podobnej rozmowy rekrutacyjnej, i wg nas nic takiego nie miało miejsca. Zawsze staramy się traktować Kandydatów z należytym szacunkiem i powagą, dlatego uważamy niniejszą ocenę za niesprawiedliwą. Jest Pani/ Pan pewien, że był Pan na rozmowie w naszej firmie ? Z poważaniem Dział Personalny AUTO-WATIN S.J.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Watin S.J. - Jelonek

• Jak się pracuje w Auto Watin S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Watin S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Watin S.J.?

Auto Watin S.J.
2.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Obornicka 4
    62-002 Jelonek