Opinie o Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. w Siemianowice Śląskie

klijent

kiedy w gigancie na Dąbrówce Wielkiej skończy się okradanie i obgadywanie wychodzących klientów zawsze do rachunku jest coś doliczone drodzy klienci sprawdzajcie i zabierajcie paragony .....

Klient2
@klijent

Nie tylko w Dąbrówce, bo na Krupy 15 to już norma.Nie tylko odnajdywanie klientów, ale i obrażanie poprzez dopisywanie towarów, których się nie kupuje.Wlasciciel nie reaguje.

Prezes Nowy wpis

Witam klienci sklepu w Zygli nie proszą o powrót ławeczki do sklepu. Starsze osoby już zgłosiły problem personelowi ale ławeczki dalej brak. Proszę o pozytywne załatwienie tematu.

Kiki Nowy wpis

Praca w gogancie jest przyjemna tylko szkoda że pracownice nie mają przerwy śniadaniowej żeby sobie zjeść śniadanie na spokojnie a nie w niegu.h

@Kiki

Nie ma nawet 15 minut płatnej przerwy? A taka niepłatna żeby potem odrobić i zostać dłużej w pracy jest? Monitorują tak bardzie co robią pracownicy że nie ma nawet chwili dla siebie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Administracja

Wynagrodzenia wypłacane są do 10-tego dania miesiąca następnego. Jeśli termin wypada w dzień wolny lub święto, wtedy wcześniej.

Iza Nowy wpis
@Administracja

A w jakim dziale pracujesz? W administracji, sugeruje się Twoim nickiem :) Jeśli tak, to może napisać na jakie zarobki można liczyć w tym dziale?

Klient2
@klijent

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
gogoko

Witam, mam prośbę o posprzątanie terenu za Gigantem, nazbierało się już trochę śmieci, co pracownicy i właściciel nie widzą, z góry dziękuję

PlonieLas

Wyssane z palca... Ciekawe ktory żołnierz Giganta to napisał :)

Emi
@PlonieLas

Sami piszą pozytywne opinie o sobie. Kiedyś ten sklep był inny.Teraz obrzydliwe brudny.

Emi

Drzwi wejściowe do sklepu podparte kamieniem.Sorzedawczynie siedzą na murku przed sklepem, a klienci chodzą po sklepie.Na stoisku mięsnym stare towary necace muchy - masary, które już latają nad lada.Gnijace jarzyny i owoce leżą w nieładzie na podłodze.

Hiszpan

W sklepach Gigant II bardzo często nie ma cen na towarach.Na stoiskach mięsnych trzeba długo czekać na obsługę.Zdarzaja się pomyłki na szkodę klientów. Klient płaci za poprzedniego klienta bo ekspedientka nie resetuje poprzedniej transakcji.Na wózkach są towary zepsute, zgnite. Właściciel sieci do kulturalnych nie należy.Nie szanuje klienta.

Jankes
@Hiszpan

Prawda.W sklepach brud, smród a właściciel toleruje.

@Hiszpan

Już nie kupuje w tych sklepach .Mięso śmierdzące, wędliny szpetne.

KoMenda

Jak na właściciela tego przybytku z towarami, to kultury widać nie uświadczy od ciebie.

Maja
@KoMenda

Wklejasz to każdemu, a zdanie takie połamane, że nie da się zrozumieć o co chodzi. Co to znaczy, kto nie uświadczy kultury od tych skarżących? Niby, że właściciel? :D

@Hiszpan

Ludzie zapraszam do giganta na Dąbrówkę Wielką tu jest obsługa przekleństwa obgadywanie wychodzących klijętów obsługa szok strach wchodzić na zakupy niegrzecznie

Klient

Już drugi raz w sklepie Gigant II przy ul.Krupy 15 nie dałem się oszukać.W grudniu nie dałem się (usunięte przez administratora)na 21 zł a 11.01.22 na 23.54 zł bo ekspedientka doliczyła mi rachunek innej klientki.Po dwukrotnej interwencji kwota została mi zwrócona , ale zostałem narażony na kpiny przy klientkach.Nie było słowa przepraszam, natomiast właściciel Marek Wojewódka podczas rozmowy telefonicznej zignorował zgłoszenie zrywając rozmowę.Brak kultury i poszanowania klienta , natomiast w ignorancję i (usunięte przez administratora) właściciel jesz bogaty

KoMenda

Dlaczego sklep jarzynowy w Kamieniu jest tak krótko czynny ? W tygodniu powinien być czynny do 20 conajmniej a w soboty przynajmniej do 19.

Ona
@Andrzej

No pewnie, a najlepiej 24 na dobę, bo tego pragnie tylko Pan ????

@Ona

Odpowiedz jest b.niegrzrczna.

Klient

Nie można się dodzwonić do firmy by powiadomić o haniebnym traktowaniu klientów , złej obsłudze klientów - zwłaszcza na stoiskach z wędlina.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

Katarzyna 020

Tak rozmowa odbywa się w Piekarach Śląskich.

Xxx

W firmie Gigant nie ma ścieżki awansu

Kasia41l

Witam czy pracował ktoś w biurze księgowa? Kadrowa? Jakie opinie na temat pracy...atmosfery...?

Maciej

Witaj. Piszesz, jako była kasjerka i szczerze mówiąc ciekawa jestem, jak ogólnie wygląda atmosfera w firmie Gigant Ii Alina Marek Wojewódka? Będziesz tak uprzejma i fakt ten opiszesz w swojej odpowiedzi do mnie? Będę Ci bardzo wdzięczny, ponieważ chcę to ustalić. Mogę na Ciebie liczyć?

Program Telewizyjny

Dziekujemy i gratulujemy pracownikom obecnym jak i byłym w pomocy w realizacji reportazu. Wasza odwaga i opinia bezcenna. Zapraszamy i zachęcamy niebawem do obejrzenia reportazu o spółce Gigant II i warunkach panujących . Tadeusz.

Bond
@Program Telewizyjny

A kiedy bedzie mozna ogladac ten film i gdzie?

Izabela

Anonimowo jest zawsze łatwo komentować. Sytuacja zdrowotna w sieciówce Gigant bardzo dobra i dziękuje za troskę. Wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny są stosowane. Zarówno pracownicy jak i mój tata są zdrowi Pozdrawiam serdecznie Izabela Wojewódka-Kubik

Proszę nie pisać bzdur na temat zdrowia pracowników czy pracy w firmie, jestem pracownikiem i zasady higieny oraz bezpieczeństwa są zachowane, wiec nie rozumiem czemu siejemy propagandę- to jest nonsens. Na zakupy zapraszamy i trzymamy się dobrze. Dziękujemy za troskę W imieniu pracowników

Z tego co wiem na Gigancie są Wszyscy zdrowi- pracownicy czują się świetnie, szef w formie Pozdrawiam

siała baba mak

Tak - to wszystko prawda. Jednak lubię robić u nich zakupy, bo przede wszystkim - mają niskie ceny. Nie wiem, jak to robią i czyim kosztem. Nie wnikam w to. Jeśli robią to nieuczciwie, to wcześniej czy później właściciel odpowie. Jeśli robią wszystko legalnie to chwała im za to. Mają ceny sporo niższe niż w okolicznych sklepach, przynajmniej tych produktów, które w pierwszej kolejnoście mnie są potrzebne. Niektóre panie z obsugi są naprawdę miłe (usunięte przez administratora) a przy niektórych to trzeba sprawdzać ceny na półkach i na paragonach. Ogólnie jest OK, chociaż zaplecze mało profesjonalne, szczególnie hałasy, krzyki, parkujące dostawcze samochody (mają chyba dwa nowe, więc biznes się kręci). No ale kto wchodzi do sklepu od (usunięte przez administratora) strony?

Dominika
@siała baba mak

To dobrze, że jesteś zadowolona z usług Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. Jestem ciekawa, jak się pracuje w tym miejscu. Są na forum jacyś pracownicy firmy i mogą się wypowiedzieć o tym, jak wygląda praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j.
2.4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Bursztynowa 2
    41-943 Siemianowice Śląskie
  • NIP: 6262341975 KRS: 0000184382

Gigant Ii Alina Marek Wojewódka sp.j.