Agencja Poligraficzna Multigraf

Kraków

Opinie o Agencja Poligraficzna Multigraf

adasiek

Mają kilkanscie usług do zaoferowania swoim klientom, raczej wygladaja na bardzo profsjonalnych ponieważ istnieją od 90lat i specjalizują sie głownie w produkowaniu i grawerowaniu matryc do tłoczenia, dystrybucja folii hot stamping i inne.

ola

Witam, wszyscy niedowiarcy firma multigraf jest w porządku. Pracowałam w niej 4 lata i nie mogę nic złego powiedzieć. Miła atmosfera, fajni ludzie. Od kiedy skończyłam pracę w Multigrafie pracowałam w 2 firmach i w żadnej nie było takiego fajnego klimatu. Darek, Ewa, Bartosz i reszta, super ekipa, tak trzymać.

Darek

Wpisy dokonane spod nicku \\\"Ola\\\" nie są moje. Prowadzę tę firmę od kilkunastu lat. Zaczynałem w firmie dwuosobowej a obecnie mamy kilkanaście osób. Wzrostowi zatrudnienia towarzyszy sukces na rynku. To nie byłoby możliwe bez odpowiedniej atmosfery w firmie i ciężkiej pracy pracowników. Pracownikom nie obiecuję, że będzie łatwo, a wręcz przeciwnie: jeśli chcą więcej zarabiać muszą efektywniej pracować. Szkolę, pomagam, szukam wyjścia z sytuacji konfliktowych, na które w małej firmie nas nie stać. Ale jeśli ktoś nie gra w zespole i nie chce się zreformować lub jeśli nie angażuje się dostatecznie lub po prostu się nie nadaj to ostatecznie go żegnam. A nawet wówczas pracownicy czasem nas odwiedzają i nie stronią od podania mi ręki.

ola

Fajna firma, miła atmosfera, spokojnie, kulturalnie. POLECAM

Zostaw opinię o Agencja Poligraficzna Multigraf - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Poligraficzna Multigraf