Kursy pierwszej pomocy College Medyczny

Kielce

Opinie o Kursy pierwszej pomocy College Medyczny

paltek

byłem na kursie z grafiki i było przyzwoicie, materiału na tyle by potrafić się poruszać po narzędziach graficznych. wiadomo ze reszty trzeba douczyc sie samemu

majkel

polecam kursy z pierwszej pomocy

Ania

Wspaniały kurs fryzjerstwa w profesjonalnym studio fryzur. Zachęcam, olbrzymia dawka praktycznej wiedzy

kolorek

Miła kadra, kurs też przebiegł przyjemnie. mogę polecić tę szkołę

Ania

uczestniczyłam w kilku kursach: informatycznym - grafika komputerowa, kosmetycznym, masażu i pierwszej pomocy. Wszystkie kursy na bardzo wysokim poziomie. Świetny sprzęt i znakomita kadra. POLECAM.

Daga

Kompromitacja jeżeli dobrze kojarzę dyrektor to Szanowny Pan Lipa. Gdy ze znajomymi chcieliśmy zakwestionować kurs to nawet z nami nie chciał rozmawiać. Poziom żaden!!!!! Kompetencje żadne!!!! Szkoda a fajnie się zapowiadało, Uważajcie

Spoko

Kursy z KPP super. Nowoczesny sprzęt i dużo praktyki. Małe grupy, bardzo indywidualne podejście do kursanta.

zofia

Bardzo wysoki poziom kursu i najwyższej jakości sprzęt medyczny. Pielęgniarka.

Zostaw opinię o Kursy pierwszej pomocy College Medyczny - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursy pierwszej pomocy College Medyczny